Site123 _ Czy to najlepszy darmowy program do tworzenia stron internetowych? Co mówią prawdziwi użytkownicy

Site123 Wprowadzenie

Site123 usprawnia proces tworzenia stron internetowych, dzięki czemu jest idealny dla osób, które chcą jak najszybciej otworzyć witrynę online. Ten prosty kreator stron internetowych jest całkowicie darmowy.


Oznacza to, że nowi blogerzy lub początkujący przedsiębiorcy e-commerce mogą tworzyć własne piękne strony internetowe przy minimalnych nakładach inwestycyjnych. Site123 jest świetny dla osób prywatnych i właścicieli małych firm poszukujących taniego
sposób na rozwój obecności w sieci.

Darmowy, przyjazny dla użytkownika kreator stron internetowych

Zamiast typowego narzędzia do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść” oferowanego przez inne firmy, Site123 ma na celu jeszcze bardziej uprościć proces dla swoich klientów.

Chociaż stracisz trochę możliwości dostosowywania dzięki ich podejściu, będziesz również cieszyć się łatwiejszym
proces konfiguracji strony internetowej. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać układ szkieletowy i przesłać swoje treści. Co ważne, strony zaprojektowane przy pomocy Site123 reagują na wszystkich urządzeniach.

Po uruchomieniu Site123 pozwoli ci wybrać układ strony
dopasowane do twoich konkretnych potrzeb. Na przykład mają opcje zakładania bloga, sklepu internetowego lub portfolio. Przy pierwszym logowaniu Site123 zapewnia szybką prezentację, dzięki której możesz nauczyć się obchodzić pulpit nawigacyjny.

Site123 pozwala wybierać między stroną jedno- lub wielostronicową. Witryny jednostronicowe są popularną opcją dla firm, podczas gdy witryny wielostronicowe oferują możliwości organizacyjne dla sklepów e-commerce i blogów. Podczas dostosowywania witryny można wyświetlić podgląd zmian, aby wiedzieć, jak będzie wyglądać gotowy produkt przed uruchomieniem.

Za pomocą edytora będziesz mógł dostosować układ strony, kolorystykę, styl menu, nagłówek, stopkę, przyciski i czcionki. Możesz nawet dodać ikony mediów społecznościowych.

kupon hostingowy

Zainteresowany Site123?
Skorzystaj z naszego specjalnego linku zniżkowego
aby uzyskać najlepszą cenę za swoje płatne plany. Obejmuje obsługę klienta 24/7.

Przejdź do reszty recenzji.

Zawiera bezpłatny hosting

Oprócz darmowego narzędzia do tworzenia witryn Site123
, zapewniają także bezpłatny hosting. Oznacza to, że możesz uruchomić całą witrynę bez żadnych kosztów innych niż cena nazwy domeny.

Site123 przechowuje twoją witrynę w sieci dostarczania treści (CDN) na wysoce bezpiecznych serwerach. CDN umożliwia przechowywanie Twojej witryny na serwerach na całym świecie. Oznacza to, że odwiedzający ładujący twoją stronę z różnych lokalizacji uzyskają dostęp do niej z najbliższego serwera, co pozwoli na szybką wydajność dla wszystkich twoich odwiedzających.

Czy muszę za wszystko płacić??

Jeśli wszystko, czego potrzebujesz, to podstawowa witryna do blogowania lub portfolio online, Site123 jest całkowicie darmowa. Jeśli jednak szukasz własnej domeny i funkcji e-commerce, musisz kupić ich płatny abonament. Jest to oferowane w bardzo rozsądnej cenie
i może być idealny dla każdego, kto zaczyna sklep internetowy z ograniczonym budżetem.

Ten płatny plan obejmuje bezpłatną domenę na 1 rok, więcej przestrzeni dyskowej i przepustowości oraz usunięcie pływającego tagu Site123, który jest obecny na Twojej stronie, jeśli korzystasz z ich bezpłatnego abonamentu.

Inne przydatne funkcje

Site123 zapewnia wiele narzędzi, które pomogą Ci zacząć online. Na przykład funkcje SEO są niezbędne do prawidłowego zaindeksowania wszystkich witryn przez Google i dają Twojej stronie szansę na przewyższenie konkurencji w wynikach wyszukiwania.

Funkcje SEO zawarte w narzędziu do tworzenia witryn umożliwiają dostosowanie metatagu tytułu, metatagu opisu i metatagu słów kluczowych na stronie głównej. Site123 tworzy również mapę witryny, aby ułatwić jej skanowanie przez wyszukiwarki.

Funkcja przekierowania 301 w Site123 będzie przydatna, jeśli masz poprzednią witrynę i chcesz zachować poprzednią skuteczność SEO. Ta funkcja poinformuje wyszukiwarki, że Twoja poprzednia witryna znajduje się teraz w nowej lokalizacji, i przekieruje użytkowników do nowej witryny.

W przypadku blogerów Site123 udostępnia szablony blogów
specjalnie zaprojektowany dla optymalnej funkcjonalności bloga. Ich system komentarzy pozwala na generowanie zaangażowania poprzez dyskusję z czytelnikami.

Ich bezpłatna biblioteka zdjęć i ikon wolnych od tantiem pozwala personalizować witrynę i wyróżniać się na tle konkurencji.

Integracja wtyczek

Site123 daje również dostęp do wtyczek firm trzecich, dzięki czemu możesz sprawić, by Twoja strona działała dokładnie tak, jak chcesz. Wtyczki obejmują:

 • Narzędzia analityczne

 • Czat wsparcia na żywo

 • Narzędzia marketingu e-mailowego

 • Narzędzia Google dla webmasterów.

Do Twojego sklepu internetowego

Podstawowe narzędzia zawarte w funkcjonalności e-commerce są imponujące dla platformy budżetowej
.

Możesz zarządzać produktami, kategoryzować je i dodawać do nich wiele zdjęć. Dostępne opcje płatności obejmują ustawienie wysyłki i podatków dla różnych krajów lub produktów.

Ponadto możesz wybrać waluty, w których będą wyświetlane ceny sklepu. Klienci będą mogli dokonywać płatności za pośrednictwem PayPal lub przelewu.

Wreszcie, Site123 zawiera kody kuponów, które mogą być dystrybuowane za pośrednictwem e-mail marketingu lub mediów społecznościowych.

Oprócz wszystkiego, co oferuje Site123, mają wiele innych przydatnych funkcji:

 • Udostępnianie w mediach społecznościowych

 • Wielojęzyczne strony internetowe

 • W budowie strony

 • Bezpośrednie pobieranie aplikacji z Twojej witryny

 • Galerie zdjęć i osadzanie wideo

 • Integracja map Google

 • Menu restauracji.

Obsługa klienta 24/7

Site123 zapewnia różne możliwości wsparcia. Ich obsługa czatu online jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co może pomóc w znalezieniu sposobu na poruszanie się po pulpicie nawigacyjnym. Możesz również skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Site123 pocztą elektroniczną, gdzie możesz przekazać dłuższe pytania lub problemy.

Dla osób, które wolą znaleźć własną drogę, Site123 zapewnia dostęp do ich centrum szkoleniowego. Znajdziesz tam przewodniki na temat korzystania z ich narzędzi lub korzystania z funkcji. Aby uzyskać dodatkową pomoc, Site123 ma również kanał YouTube, na którym publikują samouczki wideo na temat korzystania z narzędzia do tworzenia witryn.

wskazówki dotyczące hostingu

Zainteresowany Site123?
Skorzystaj z naszego specjalnego linku zniżkowego
aby uzyskać najlepszą cenę za swoje płatne plany. Obejmuje obsługę klienta 24/7.

The Ultimate Budget Builder WWW

Filozofia Site123 jest taka, że ​​tworzenie stron internetowych powinno być tak proste
jak 1-2-3. Ich twórca bierze całą pracę związaną z projektowaniem i budowaniem strony internetowej, zapewniając swoim klientom gotowe style i układy.

To sprawia, że ​​jest świetny dla osób, które nie mają umiejętności projektowych lub znajomości programowania. Ich usługi umożliwiają tworzenie i hosting prostych stron internetowych bez żadnych kosztów. Dodatkowe funkcje e-commerce są przyjazne dla budżetu i zapewniają przedsiębiorcom wszystkie narzędzia, których potrzebują, aby rozpocząć.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map