Recenzja StableHost: czy użytkownicy uważają, że są stabilni?

StableHost
specjalizuje się w zapewnianiu wydajnego i bezpiecznego hostingu dla wszystkich, od twórców nowych stron internetowych po większe, uznane firmy. To prywatna firma z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem jako dostawca hostingu.


Firma składa się z niewielkiego zespołu ludzi, którzy pasjonują się hostingiem i są zaangażowani w pomaganie swoim klientom w zaspokajaniu ich potrzeb hostingowych przy zachowaniu najwyższego poziomu opieki i wsparcia.

StableHost, zdeterminowany do zapewnienia przyjaznego dla użytkownika i wydajnego hostingu dla swoich klientów, obsługuje standardowe w branży panele sterowania, a infrastruktura hostingu mieści najnowocześniejszy sprzęt.

Pokonali konkurencję dzięki 45-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy na wszystkich współdzielonych kontach hostingowych. Firma oferuje również typową 99,9% gwarancję bezawaryjności i stosuje kredyt na koncie, jeśli nie spełni tych oczekiwań.

Przegląd hosta internetowego StableHost

Klastrowy hosting dla większej niezawodności

StableHost korzysta z hostingu klastra współdzielonego. Różni się to od tradycyjnego hostingu, w którym witryna jest umieszczana na jednym serwerze. Zamiast tego hosting klastrów przechowuje Twoją witrynę na najlepszym dostępnym serwerze i monitoruje dyski co 60 sekund pod kątem błędów.

Jeśli system wykryje problem, automatycznie przenosi witrynę na inny dysk. W przypadku awarii sprzętu witryny hostingu klastra nie powinny być wyłączone przez ponad 60 sekund.

Ta technologia pozwala również na automatyczne równoważenie obciążenia, dzięki czemu Twoje zasoby mogą zostać zwiększone w przypadku gwałtownych wzrostów liczby odwiedzających witrynę. Może to zapobiec przeciążeniom serwera. Skoki odwiedzin w Twojej witrynie będą obsługiwane przez sieć 200 Gb / s.

StableHost ma centra danych w Phoenix, Chicago i Amsterdamie, co pozwala im zwiększyć zasięg na całym świecie. Ich serwery używają szybkich dysków SSD, aby zapewnić szybkie ładowanie witryn i optymalną wydajność. StableHost wykonuje również całodobowy monitoring serwera.

Plany hostingowe StableHost

Plany hostingowe z nieograniczonymi zasobami

Będziesz mieć trzy opcje dla wspólnych planów hostingowych. Wszystkie plany StableHost obejmują nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość, a także całodobową obsługę poczty e-mail. Będziesz także uprawniony do rozwiązywania problemów ze skryptami i ochrony przed atakami DDoS bez względu na wybrany plan.

Najtańszy plan StableHost to niedrogi sposób na uruchomienie pierwszej strony internetowej. Ten plan obsługuje tylko jedną witrynę internetową, ale zapewnia wszystkie zasoby potrzebne do rozpoczęcia pracy w Internecie.

Ich droższe plany są odpowiednie dla firm i pozwalają na hosting nieograniczonej liczby stron internetowych. Ich plan najwyższego poziomu jest przeznaczony dla większych stron internetowych i zapewnia wsparcie telefoniczne VIP 24/7 wraz z większą liczbą maksymalnych plików i połączeń MySQL.

Ten plan obejmuje również filtrowanie spamu SpamExperts do wiadomości e-mail, a także naprawy w przypadku włamania lub naruszenia bezpieczeństwa witryny.

Certyfikaty SSL można dodatkowo zakupić w StableHost. Są one niezbędne dla każdego, kto prowadzi sklep e-commerce, ponieważ chronią one twoich klientów, gdy wprowadzają informacje o płatności na twojej stronie internetowej.

Standardowy panel sterowania i narzędzia programistyczne

StableHost wykorzystuje popularny panel sterowania cPanel. Ten panel sterowania zapewnia nieograniczoną liczbę baz danych MySQL i kont FTP. Panel sterowania zapewnia dostęp do Webalizera, Analogu i Awstats do analizy logów i statystyk. Będziesz także mógł wykonywać codzienne kopie zapasowe za pośrednictwem interfejsu cPanel przy użyciu R1Soft.

Dzięki cPanel użytkownicy mogą uzyskać dostęp do kreatora witryn Site.Pro do projektowania stron internetowych metodą „przeciągnij i upuść”. Jest to łatwy sposób na stworzenie responsywnej strony internetowej w 45 różnych językach.

StableHost daje również Softaculous dla skryptów jednym kliknięciem, dzięki czemu możesz zainstalować aplikacje takie jak WordPress lub Joomla, tak łatwo jak to możliwe. To sprawia, że ​​Stablehost to dobra opcja hostingu dla osób budujących stronę internetową lub blog na WordPress.

Zaawansowani użytkownicy i programiści będą chcieli dowiedzieć się, jaką kontrolę mogą mieć nad środowiskiem hostingowym i stronami internetowymi. W tym celu obsługuje StableHost

 • PHP 5.3.x, 5.4.x, 5.5.x, 5.6.x i 7.0.x
 • MariaDB i MySQL
 • Perl 5.8.8.

Obsługa klienta dla mniej skłonnych do technologii

StableHost zapewnia wsparcie e-mailem 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu dla wszystkich osób, które planują. Zazwyczaj odpowiadają na pytania dotyczące wsparcia w ciągu 20 minut przez całą dobę. Osoby płacące za najdroższy abonament będą miały dedykowane wsparcie i dostęp do linii telefonicznej 24/7.

Na swojej stronie internetowej StableHost opracował bazę wiedzy artykułów i często zadawanych pytań, aby pomóc Ci zacząć i zrozumieć zawarte w nich funkcje.

Funkcje konta e-mail

Z panelu sterowania cPanel możesz łatwo dodawać nowe domeny i konta e-mail. Dzięki wszystkim planom StableHost otrzymasz nieograniczoną liczbę kont e-mail z nieograniczoną liczbą przesyłanych dalej, automatycznych odpowiedzi i list mailingowych.

Opracuj listę mailingową i zaangażuj się w cenny e-mail marketing, aby zwiększyć ruch na swojej stronie i zwiększyć liczbę konwersji.

W przypadku kont e-mail StableHost zapewnia filtrowanie wirusów i spamu za dodatkową opłatą dla osób, które nie płacą za udostępniony hosting najwyższego poziomu.

Plany hostingowe dla dystrybutorów StableHost

Hosting dla sprzedawców

Wielu programistów stron internetowych udostępnia dla nich niektóre witryny swoich klientów. Jeśli chcesz to zrobić, możesz zajrzeć do opcji hostingu dla sprzedawców StableHost. Nawet osoby, które nie umieją kodować, mogą tworzyć witryny dla klientów korzystających z narzędzia do tworzenia witryn Site.Pro.

Hosting VPS jest dostępny dla większej mocy, elastyczności i kontroli

Wirtualne prywatne serwery mogą być przydatne dla osób lub firm, które przerosły hosting współdzielony. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują konfigurowalnego środowiska hostingowego i własnych serwerów.

Dla użytkowników, którzy chcą zainstalować własny system operacyjny, StableHost udostępnia maszyny wirtualne KVM bez dodatkowych opłat. Pozwalają również wybierać między trzema lokalizacjami centrów danych.

Osoby korzystające z planów hostingowych VPS StableHost będą miały dostęp do swoich techników wsparcia poziomu 3, którzy dokładnie znają swoje serwery.

Strona główna StableHost

Niedrogi hosting z pełną kontrolą

Chociaż StableHost zapewnia przyjazny dla użytkownika hosting dla osób rozpoczynających własną stronę internetową po raz pierwszy, ich usługi są skierowane do osób z doświadczeniem w korzystaniu z cPanel i programistów, którzy chcą większej kontroli.

Dzięki instalacjom aplikacji jednym kliknięciem, StableHost
może być dobrą opcją dla osób, które chcą po prostu niedrogiego planu hostingowego, aby uruchomić witrynę WordPress. Firmy, które potrzebują nieograniczonych zasobów i wysokiej niezawodności serwera, mogą również uznać StableHost za odpowiedniego dostawcę hostingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map