Recenzja hostingu Bravenet: Pamiętasz ich ?! Dowiadujemy się, czy są jeszcze do zera w 2020 roku.

Co to jest Bravenet?

Bravenet to firma hostingowa, która oferuje szeroki zakres usług, w tym hosting stron internetowych, tworzenie stron internetowych, rejestrację domen wraz z szeroką gamą bezpłatnych narzędzi internetowych, zaprojektowanych tak, aby stworzenie idealnej strony było łatwym zadaniem dla prawie każdego. Niezależnie od tego, czy szukasz prostego dostawcy hostingu, czy potrzebujesz narzędzi do stworzenia skutecznej kampanii e-mail na rynku, Bravenet ma technologię zaprojektowaną, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele.


Historia Bravenet

Bravenet został założony w 1997 roku przez jednego człowieka, który szukał przyzwoitej bezpłatnej usługi księgi gości. Kiedy stwierdził, że trudno znaleźć porządną księgę gości, postanowił założyć własną firmę. Dziś firma ma ponad 15 milionów członków na całym świecie i oferuje szeroki zakres usług zaprojektowanych w celu zaspokojenia potrzeb internetowych zarówno osób fizycznych, jak i firm. Obecnie pracownicy Bravenet nadal opracowują te narzędzia, aby korzystać z wszystkich najnowszych technologii, które nieustannie rozwijają sieć.

Usługi

W przeciwieństwie do innych dostawców hostingu, Bravenet oferuje tylko jeden rodzaj hostingu dla swoich klientów. Oferują jednak także szereg innych funkcji, które znacznie ułatwiają tworzenie i utrzymanie witryny.

 • Hosting – Bravenet oferuje jeden rodzaj współdzielonego planu hostingowego zaprojektowanego w celu zapewnienia niezbędnej prędkości i przestrzeni dyskowej dla szerokiego grona użytkowników, w tym zarówno osób fizycznych, jak i małych firm.
 • Kreator stron – Po skonfigurowaniu konta, jeśli potrzebujesz pomocy w tworzeniu idealnej strony internetowej, Bravenet oferuje najnowocześniejszy Kreator witryn, który może pomóc Ci stworzyć świetnie wyglądającą stronę internetową zawierającą wiele najnowszych technologii internetowych w ciągu kilku minut, nawet jeśli nie mają żadnej wiedzy na temat kodowania.
 • Lista mailingowa – Jeśli chcesz zbudować listę mailingową, aby móc sprzedawać swoje produkty lub usługi bezpośrednio swoim klientom, Bravenet oferuje łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia listy mailingowej, dzięki czemu możesz łatwo dodać zgodę na swoją stronę internetową, aby rozpocząć przechwytywanie tych cennych wiadomości e-mail adresy od klientów. Korzystając z jednej z tych list w połączeniu z narzędziem do tworzenia witryn, możesz szybko zacząć sprzedawać swoje produkty i usługi klientom.

 • Narzędzia sieciowe – Oprócz narzędzia do tworzenia witryn Bravenet oferuje szeroką gamę narzędzi internetowych, takich jak księgi gości, ogłoszenia, liczniki trafień i wiele innych, które mają na celu pomóc Ci ubrać witrynę i zapewnić znacznie większą interakcję między tobą a użytkownikami.

Sieć i czas działania

Hosting Bravenet oferuje szybkie prędkości przesyłania i pobierania w połączeniu z szeroką gamą bezpłatnych narzędzi, które pomogą Ci stworzyć idealną stronę internetową dla Twojej firmy. Firma zapewnia 99,9% gwarancji nieprzerwanego działania swoich usług hostingowych, więc nigdy nie musisz się martwić, że Twoja witryna nie działa. Niniejsza gwarancja nie obejmuje żadnych okien zaplanowanej konserwacji, które należy wykonać, aby zapewnić kondycję serwera, na którym znajduje się witryna.

Obsługa klienta i wsparcie

Bravenet oferuje obszerną wiki wielu swoich dokumentów wsparcia, które mają pomóc użytkownikom w samodzielnym rozwiązywaniu problemów bez konieczności kontaktowania się z obsługą klienta. Ponadto oferują system biletów pomocy technicznej 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, prowadzony przez przyjazny i kompetentny personel, który może pomóc szybko rozwiązać problemy. Niestety nie zastępują one obsługi czatu na żywo ani pomocy telefonicznej, co oznacza, że ​​możesz poczekać na odpowiedź na zgłoszenie do pomocy technicznej.

Procedury i zasady fakturowania

Należy zauważyć, że możesz dołączyć do Bravenet za darmo i uzyskać dostęp do wielu bezpłatnych narzędzi, których możesz użyć do własnych potrzeb programistycznych. W tym samym czasie możesz również założyć konta hostingowe i inne narzędzia, a także uzyskać miesięczną opłatę. Wszystkie te opłaty mają gwarancję zwrotu pieniędzy, więc nie musisz się martwić utratą pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z usług, które świadczą. Podobnie jak w przypadku wielu innych dostawców hostingu, ta gwarancja nie obejmuje żadnych dodatkowych opłat, które możesz ponieść podczas rejestracji.

Wniosek

Bravenet to nie tylko codzienny dostawca hostingu. Oprócz tradycyjnego hostingu oferują szeroką gamę narzędzi, które pomogą Ci stworzyć idealną stronę internetową, a następnie zawierają imponujący zestaw narzędzi, które pomogą Ci ulepszyć ją, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia, które odwiedzający zapamiętają. Chociaż oferują tylko jeden rodzaj hostingu, jest idealny dla osób fizycznych i małych firm, chociaż większe firmy mogą uznać, że współdzielone konta hostingowe nie są wystarczająco szybkie dla ich potrzeb. Ich system wsparcia jest łatwy w użyciu, a personel jest przyjazny i kompetentny, ale masz ograniczone możliwości skontaktowania się z nimi, co sprawia, że ​​bardziej skomplikowane problemy mogą być bardziej problematyczne. Podsumowując, jeśli szukasz dostawcy hostingu, który może nie tylko pomieścić twoją stronę, ale także pomóc ci ją stworzyć i uczynić wyjątkowym, Bravenet jest wyborem dla ciebie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map