Recenzja HostGator: Dlaczego kochamy ich hosting (+ Opinie użytkowników)

Nasz werdykt: wyjątkowa ogólna wartość

HostGator
stara się, aby hosting był łatwy i niedrogi, a jeśli szukasz planu, który pozwoli Ci szybko i ekonomicznie uruchomić witrynę, nie szukaj dalej.


Osoby tworzące nowe strony internetowe mogą korzystać z dołączonego narzędzia do tworzenia witryn, a te z już istniejącymi witrynami otrzymają bezpłatną pomoc w migracji.

Podczas korzystania z naszej ekskluzywnej zniżki HostGator
linki na tej stronie, możesz uzyskać do 75% zniżki na miesięczną opłatę za hosting.

Plusy:

 • Bezpłatna pomoc przy przenoszeniu strony internetowej
 • Dłuższa 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Kredyty reklamowe w wyszukiwarkach

Cons:

 • Najlepsza cena tylko na dłuższe kontrakty
 • Niektórzy użytkownicy skarżą się na długi czas oczekiwania na wsparcie

HostGator zdobywa 3,5 na 5 gwiazdek przy ponad 500 rzeczywistych klientach, którzy oceniają go najwyżej za jakość i funkcje.

HostGator: niedrogi hosting dla mniejszych stron internetowych

Szukasz czegoś konkretnego? Przejdź do naszych najpopularniejszych sekcji:

 • Recenzja eksperta – przeczytaj naszą analizę naszych specjalistów hostingowych
 • Najlepsze recenzje – zobacz, co mają do powiedzenia setki klientów HostGator.
 • Plany hostingowe – porównaj najlepsze plany HostGator i ich ceny.
 • FAQ – szybkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące HostGator!

HostGator specjalizuje się w hostingu witryn dla małych firm, oferując tanie pakiety hostingowe, plany chmurowe WordPress, doskonałą obsługę klienta i szybką technologię. Mają nawet własnego narzędzia do tworzenia witryn o nazwie Gator.

Przeczytaj nasze recenzje ekspertów i użytkowników, które odpowiedzą na najważniejsze pytanie: Czy HostGator jest odpowiedni dla Twojej witryny??

Przegląd HostGator

HostGator to jedna z najlepszych opcji hostingu mniejszych witryn. Specjalizuje się w hostingu dla osoby prywatne i małe firmy, HostGator zapewnia to, czego potrzebujesz, bez zbędnych dodatków.

HostGator zazwyczaj oferuje niższe ceny
niż jego konkurenci, ale to nie znaczy, że ich plany są nieosiągalne. Oferują one więcej niż wystarczającą liczbę funkcji dla większości użytkowników i zapewniają potężną infrastrukturę hostingową.

Ich plany hostingowe wahają się od przyjazny dla użytkownika hosting współdzielony i hosting w chmurze do wirtualne prywatne serwery (VPS) dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

HostGator Krótki przegląd

Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na temat hostingu za pomocą HostGator, abyś mógł je wykorzystać do porównania z innymi hostami.

Specjalizacje

Obsługa klienta 24/7HostGator koncentruje się na zapewnieniu wysokiej dostępności obsługi klienta przez cały dzień przez telefon, czat na żywo i e-mail.
Długi okres gwarancjiZ 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy
, są pewni, że będziesz zadowolony z ich usług. (Większość firm oferuje 30-dniowe gwarancje).
Szybki WordPressOferowanie superszybkiego hostingu w chmurze WordPress, który jest 2,5 razy szybszy niż tradycyjny udostępniany hosting.

Dobry czas sprawności i czas reakcji

Spójrzmy na ostatnie 6 miesięcy nieprzerwanej pracy i czas reakcji, mierzone przez Pingdom.com. Mimo że reprezentuje to jedną witrynę testową, powinna ona dać dobry obraz tego, jak solidne są serwery HostGator.

 • Przestój: 9 minut
 • Przerwy: 2
 • Czas pracy: 99,996%.

Wykres czasu odpowiedzi HostGator dla ostatnich 6 miesięcy od PingdomHostGator
dane odpowiedzi serwera z Pingdom.com

HostGator gwarantuje dostępność przez 99,9% czasu. Z poziomu pulpitu będziesz mógł monitorować swój czas pracy bez przestojów, dzięki czemu wiesz, że firma zapewnia to, co obiecuje.

Jeśli nie spełnią tej gwarancji, zrobią to daje miesięczny kredyt na hosting na Twoje konto.

Wykres czasu pracy HostGator dla ostatnich 6 miesięcy od PingdomHostGator
dane o czasie pracy z Pingdom.com

Polityka migracyjna

W ciągu 30 dni od otwarcia wspólnego konta hostingowego HostGator zostanie przeniesiony jedna strona za darmo do nowej domeny.

Przekażą również jeden pełny cPanel który obejmuje wszystkie domeny, konta e-mail i ustawienia. Plany VPS
kwalifikują się do nieograniczonych transferów.

Panel sterowania

HostGator zapewnia najnowszy panel sterowania cPanel. Dostosowali go, aby był bardziej przyjazny dla użytkownika. (Bardziej szczegółowy opis implementacji cPanel HostGator poniżej.)

Dostępne centra danych

HostGator ma centra danych w Houston w Teksasie i Provo w stanie Utah. one nie rób pozwalają wybrać centrum danych, w którym mieszczą się twoje serwery.

Gwarancja zwrotu pieniędzy lub okres próbny

Anuluj swój plan uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy w ciągu pierwszych 45 dni, kontaktując się z HostGator. HostGator wyprzedza 30-dniowe gwarancje satysfakcji wielu innych firm hostingowych.

Jak uzyskać gwarancję zwrotu pieniędzy HostGator

Chociaż żadna firma hostingowa nie chce stracić działalności, HostGator jest bardziej przejrzysty niż większość w zakresie procesu odzyskiwania pieniędzy.

Jeśli nie jesteś zadowolony zanim upłynie obiecane 45 dni, oto jak je odebrać:

 1. Skorzystaj z internetowego formularza anulowania (wymienionego w Warunkach korzystania z usługi), aby poprosić o anulowanie.
 2. Po około 48 godzinach otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, na którą musisz odpowiedzieć.
 3. Przetworzenie zwrotu może zająć do 15 dni.

Możesz również znaleźć te informacje, wyszukując „gwarancję” na ich stronie pomocy technicznej.

Najniższa cena

2,75 USD / miesiąc przy rejestracji przez 36 miesięcy.

Zawiera narzędzie do tworzenia stron internetowych?

Kreator stron internetowych HostGator, zwany Gator, jest dostępny bezpłatnie we wszystkich planach i można go również kupić jako samodzielny pakiet hostingowy
.

Zgodny z PCI?

Czy HostGator jest bezpieczny? Serwery HostGator obsługują zgodność z PCI, ale domyślnie nie są one zgodne.

Firma może pomóc w ustawieniach zgodności PCI, ale zazwyczaj tak będzie Twoja odpowiedzialność.

Plusy i minusy HostGator

W każdej firmie hostingowej są dobre i złe strony. Oto główne kwestie, które należy wziąć pod uwagę w przypadku HostGator.

PlusyCons
Niezmierzone zasoby hostingu w przystępnej cenie
dla wszystkich wspólnych planów hostingowych.
Strony internetowe nie są automatycznie zgodne z PCI.
Szybki hosting w chmurze zoptymalizowany pod kątem szybkiego uruchamiania witryn WordPress.Baza wiedzy HostGator jest trudna w nawigacji.
Fantastyczna obsługa klienta dostępna przez całą dobę.Ich nieograniczony hosting nadal będzie ograniczał większe firmy.
W przeciwieństwie do wielu innych hostów HostGator nie oferuje bezpłatnej rejestracji domeny.

tło

HostGator to wiodący dostawca hostingu z siedzibą w Houston i Austin w Teksasie. Posiadają również międzynarodowe biura, aby rozprzestrzeniać swój zasięg na całym świecie.

Firma była założona w 2002 roku. Teraz, ponad dziesięć lat później, hostują strony internetowe ponad 400 000 klientów. Tego rodzaju doświadczenie i zaufanie wskazują na wiarygodność firmy.

Kto powinien rozważyć HostGator?

HostGator najlepiej nadaje się do hostowania pojedynczych stron internetowych i małych firm. Świetnie, jeśli zaczynasz blog na WordPress lub budujesz prostą stronę internetową z portfolio. W rzeczywistości ich oparty na chmurze hosting WordPress czyni je idealnymi do tego.

Z drugiej strony większe firmy będą chciały sprawdzić plany VPS HostGator, aby uzyskać zasoby potrzebne do sprawnego prowadzenia stron internetowych. Przed rejestracją upewnij się, że zabrałeś kupon HostGator z naszej strony internetowej.

Shared Hosting

Większość planów hostingowych HostGator
są przeznaczone do obsługi witryn o niskim poziomie konserwacji – takich jak osoby prowadzące własny blog lub sklep e-commerce.

Oto ich wspólne plany.

Plan pisklęcia

Ich najtańszy wspólny plan hostingowy ma również najbardziej uroczą nazwę, Hatchling.

Plan Hatchling jest doskonale dostosowany do osób, które są nowicjuszami w dziedzinie hostingu. Tańsze niż plany startowe od GoDaddy
i Squarespace
, HostGator powinien rozważyć każdy, kto ma ograniczony budżet.

Plan Hatchling pozwala ludziom hostować jedną domenę i nieograniczoną liczbę subdomen.

Jednak HostGator nie zapewnia rejestracji nazwy domeny, jak wiele innych hostów. Musisz kupić swoją nazwę domeny od rejestratora domen, takiego jak GoDaddy.

Instalacje i zasoby jednym kliknięciem

Z instalacje różnych aplikacji jednym kliknięciem, możesz łatwo rozpocząć pracę w WordPress i innych aplikacjach.

Jeśli jesteś podobny do mnie i drżysz w obliczu skomplikowanych instrukcji instalowania aplikacji, instalacje jednym kliknięciem będą Twoim najlepszym przyjacielem.

Nawet z planem Hatchling otrzymasz przydzielone niezmierzone miejsce na dysku i przepustowość. Pamiętaj jednak: nie oznacza to, że możesz hostować witrynę e-commerce o dużym natężeniu ruchu na HostGator za 2,75 USD miesięcznie
.

Co znaczy „nie zmierzone”?

Niezmierzone zasoby mogą wprowadzać w błąd. Chociaż oznacza to, że HostGator nie nakłada surowych ograniczeń na twoje przepustowość i miejsce na dysku, nadal będziesz musiał utrzymywać wykorzystanie w zakresie, który nie obciąża nadmiernie zasobów serwera.

Tak samo, większość użytkowników nigdy nie będzie musiała martwić się o wykorzystanie zasobów. A jeśli to zrobisz: świetnie! Oznacza to, że Twoja strona ma się dobrze. Powinieneś być w stanie uaktualnić do planu VPS
zamiast.

Ale jest coś fajnego: dostaniesz 100 USD w AdWords i 100 USD w Bing Ads z dowolnym planem, abyś mógł od razu rozpocząć marketing swojej nowej witryny.

Biznesplan

Biznesplan HostGator oferuje jeszcze więcej doskonałych funkcji. Z dołączonym prywatny certyfikat SSL i dedykowany adres IP, będziesz gotowy do natychmiastowego przyjmowania płatności w sklepie e-commerce.

Jest to rzadkie włączenie dla firm hostingowych, ponieważ wiele z nich udostępnia tylko współdzielone certyfikaty SSL. Te mogą nadal wywoływać ostrzeżenia bezpieczeństwa dla klientów Twojego sklepu.

W przypadku wielu innych hostów musisz osobno kupować prywatne certyfikaty SSL. Niedrogi biznesplan taki jak HostGator z prywatnym certyfikatem to wspaniałe znalezisko.

Hosting w chmurze a hosting współdzielony

Jednym z najlepszych powodów, aby rozważyć HostGator, jest ich tanie opcje hostingu w chmurze
.

Za każdy podstawowy plan hostingowy możesz zapłacić nieco więcej za hosting w chmurze. To ci da dwa razy większa prędkość i cztery razy więcej zasobów w ramach wspólnego planu.

Hosting w chmurze osiąga taką prędkość ze względu na:

 • Serwery niskiej gęstości
 • Sprzęt klasy premium
 • Wiele warstw buforowania
 • Dublowanie danych, które rozprowadza 3 kopie danych na wielu urządzeniach.

Dla kogo jest hosting w chmurze?

Hosting w chmurze jest świetny dla osób korzystających z planów wspólnych, które uważają, że osiągają limity użytkowania. W dowolnym momencie możesz łatwo uaktualnić do hostingu w chmurze z poziomu panelu sterowania.

Plany w chmurze efektywnie zarządzają Twoją witryną, dzięki czemu dynamiczne treści są przetwarzane bardzo szybko.

Z niepomiarowane zasoby, Twoje witryny mogą być skalowalne, aby reagować na skoki odwiedzin. Możesz skalować zasoby z pulpitu nawigacyjnego za pomocą jednego kliknięcia, bez przestoju lub konieczności ponownego uruchamiania.

Plany VPS

Wirtualny serwer prywatny (VPS) zapewnia użytkownikom pełną kontrolę nad środowiskiem hostingowym. Jest przeznaczony dla osób, które chcą uzyskać dostęp do serwera root i muszą zainstalować własne oprogramowanie lub skrypty.

Ale utrzymanie VPS może być trudne. Oferty HostGator w pełni zarządzane plany VPS
które obejmują dostęp do ich dostosowanego cPanel.

Jednak częściowo zarządzane serwery nie zawierają panelu sterowania. Będziesz potrzebować zaawansowanej wiedzy technicznej, aby bezproblemowo prowadzić strony internetowe na tych częściowo zarządzanych planach.

W pełni skalowalny hosting

Hosting VPS HostGator zapewni Ci skalowalne środowisko hostingowe.

Twój serwer wirtualny zostanie w pełni przydzielony do Twojej witryny. Zapomnij o udostępnianiu zasobów innym osobom. Zamiast tego skaluj zasoby jednym kliknięciem. Twoja witryna będzie w stanie obsłużyć większą złożoność i większą liczbę odwiedzających.

Znacznie tańsze niż dedykowane opcje

Ze względu na wirtualną naturę serwera VPS, HostGator może oferować je po niższych cenach niż kosztowałyby serwery dedykowane.

Nie zakładaj jednak, że VPS zawsze prowadzą do wyższej wydajności. Plany VPS na niższym poziomie HostGator niekoniecznie będą lepsze niż wspólne plany hostingowe firmy.

Ale ci dadzą większa elastyczność w hostingu. Aby uzyskać lepszą wydajność, radzę wybrać ich plany VPS wyższego poziomu
.

kupon hostingowy

Szukasz świetnej okazji?
Zaoszczędź na planach HostGator, korzystając z naszego specjalnego linku zniżkowego
. Obejmuje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Intuicyjny pulpit nawigacyjny

Należy wziąć pod uwagę łatwość korzystania z panelu sterowania dostawcy usług hostingowych, zwłaszcza że wiele osób korzystających z HostGator po raz pierwszy uruchomi stronę internetową.

Pulpit nawigacyjny HostGator cPanelHostGator
Pulpit nawigacyjny cPanel

Panel sterowania cPanel

HostGator używa standardowego w branży panelu sterowania cPanel do wszystkich swoich planów. Ponieważ cPanel może być mylący, jeśli nigdy wcześniej go nie używałeś, HostGator dostosował go, aby był bardziej przyjazny dla użytkownika.

Po zalogowaniu się na konto HostGator pojawi się wiele opcji. Karty w panelu sterowania wskazują ustawienia konta, informacje rozliczeniowe, specyfikę hostingu i stronę pomocy technicznej. Zwróć uwagę, że na pasku bocznym zostaną wyświetlone reklamy HostGator.

HostGator’s dostosowany panel sterowania jest bardziej przyjazny dla użytkownika niż domyślna wersja cPanel oferowana przez inne firmy hostingowe. Możesz zobaczyć wszystkie opcje ładnie zorganizowane w zakładkach. Ułatwia to znalezienie tego, czego potrzebujesz.

Panel sterowania sprawia, że ​​niezwykle łatwo jest uzyskać wsparcie. ZA wyszukiwanie w bazie wiedzy na pasku bocznym daje szybki dostęp do artykułów. Zakładka pomocy u góry pozwala bez problemu uzyskać wsparcie czatu na żywo.

Inne funkcje cPanel

Będziesz w stanie wykonać wiele innych czynności za pomocą panelu sterowania:

 • Utwórz konto e-mail i zarządzaj nim
 • Wyświetl ruch w witrynie, integrując Google Analytics
 • Dodaj domeny
  i poddomeny
 • Wyświetl swój certyfikat SSL lub kup go
 • Pobierz Google Apps, aby usprawnić swoją firmę
 • Skonfiguruj e-mail marketing HostGator.

Pakiety funkcji

Z panelu sterowania możesz to łatwo zrobić dodaj pakiety dołączonych funkcji do twojego planu na podstawie tego, co chcesz zrobić.

HostGator oferuje narzędzie podobne do kreatora, które pozwala wprowadzić to, co chcesz zrobić w witrynie, a następnie poleca pakiet do dodania do planu.

Dodaj zrzut ekranu pakietuDodanie HostGator
pakiet (zrzut ekranu)

Kreator stron HostGator: Gator

Wszystkie plany HostGator są teraz dostarczane z bezpłatnym narzędziem do tworzenia witryn o nazwie Gator. (Do niedawna trzeba było uiścić dodatkową opłatę, aby dodać do konstruktora Gator). Masz również możliwość zakupu planu tylko dla Gatora
za bardzo niską opłatę miesięczną.

Używa konstruktora Gator funkcja przeciągnij i upuść, zawiera pełną bibliotekę obrazów i pozwala na pełną personalizację.

Kreatory stron internetowych mogą być przydatne, ale często powodują bałagan w kodzie zaplecza – co może utrudnić, jeśli chcesz przenieść swoją witrynę lub porzucić kreatora.

Często jest to łatwiejsze dla programistów zbuduję ci zupełnie nową stronę niż dostosuj ten, który zbudowałeś na platformie typu przeciągnij i upuść. Pamiętaj o tym przed użyciem.

Wideo: Jak dodać sklep do swojej witryny za pomocą narzędzia do tworzenia witryn Gator (~ 1 minuta)

Sprawdź naszą szczegółową recenzję konstruktora Gator.

Marketing e-mailowy

Marketing e-mailowy HostGator to za darmo przez pierwsze 3 miesiące z maksymalnie 500 kontaktami. Ta funkcja obejmuje narzędzia do budowania listy e-mail.

 • Możesz dodać informacje kontaktowe ze swojej strony na Facebooku lub istniejącej witryny.
 • Podziel listy e-mail na grupy docelowe.
 • Twórz wiadomości e-mail za pomocą szablonów dostosowanych do urządzeń mobilnych.

Nigdy nie lekceważ potęgi e-mail marketingu. Ma jedne z najwyższych ROI (zwrot z inwestycji) dla technik marketingowych. A kiedy próbujesz go za darmo, nie możesz przegrać.

Wsparcie na żywo i przydatne zasoby

Mówiąc o samouczkach, jest to dobry moment, aby wspomnieć o tym, jakiego wsparcia można oczekiwać od HostGator.

Zrzut ekranu historii zgłoszeńWsparcie zrzut ekranu historii biletów z HostGator
.

Chciałbym zobaczyć lepiej zorganizowaną stronę wsparcia na HostGator dotyczącą wyszukiwania artykułów i zasobów. Ich baza wiedzy jest trochę trudne w nawigacji więc ludziom może być trudno znaleźć odpowiedzi, których szukają.

Wsparcie bezpośrednio z panelu sterowania

Możesz jednak skontaktować się z obsługą klienta bezpośrednio z panelu sterowania. W rzeczywistości bilety wsparcia są pierwszą rzeczą, którą widzisz po zalogowaniu.

Podczas przeglądania opcji zawężania konkretnego problemu zostaną wyświetlone linki do pomocnych artykułów.

Od czasu HostGator Baza wiedzy nie jest zorganizowana intuicyjnie, jest to pomocny sposób na znalezienie w nim artykułów. Jeśli nie odpowiedzą na twoje pytanie, możesz nadal kontaktować się przez 24/7 czat na żywo
wsparcie.

Zawsze dostępne wsparcie

Z zespołem gotowy pomóc 24/7, nie będziesz musiał długo martwić się problemami z witryną.

Uzyskiwanie zrzutu ekranu pomocy technicznejUzyskiwanie wsparcia (zrzut ekranu)

Jeśli wolisz rozmawiać z kimś przez telefon, podobnie jak wielu innych, możesz uzyskać asystenta pomocy za pośrednictwem bezpłatnego numeru klienta HostGator:

1 (866) 964–2867

Ludzie są dostępni do odbierania połączeń o każdej porze.

Możesz nawet wysyłać pocztę do jednego z ich biur w USA lub Brazylii, jeśli taki jest twój styl. Jest to jednak najwolniejszy możliwy sposób uzyskania od nich wsparcia i nie mogę go polecić.

Przywróć punkty a kopie zapasowe

Chociaż HostGator tego nie robi automatyczne kopie zapasowe więcej niż raz w tygodniu możesz ręcznie wykonać kopię zapasową witryny w dowolnym momencie.

Dodatkowo HostGator zapisuje wiele „punktów przywracania”, które pozwalają przywrócić twoją stronę do poprzedniej wersji jej zawartości.

Alternatywy HostGator

HostGator ma wiele do zaoferowania. Ale jeśli nie wydaje Ci się to odpowiednie, istnieje wiele alternatyw. Oto trzy najlepsze.

Bluehost vs. HostGator

Logo Bluehost

Czy Bluehost jest lepszy od HostGator? Tak jak w przypadku większości odpowiedzi, to zależy. Bluehost jest dobrą alternatywą dla HostGator, ale HostGator ma wiele zalet, które mogą być dobre dla twoich celów.

HostGatorBluehost
Certyfikaty SSLDarmowy dla wspólnego hostingu, ale nieujęty w planach WordPressZakupiony osobno dla hostingu dzielonego, ale dostępny bezpłatnie w planach WordPress
funkcjeWiele zawieraMniej funkcji
SiteLock CDNw zestawiew zestawie
Darmowa nazwa domenyZawarte we wszystkich planach wspólnychZawarte we wszystkich planach
Migracja witrynyWolnyDodatkowa opłata

HostGator dodał zarządzany hosting WordPress do swoich planów w 2015 roku. Plany te działają również w architekturze chmury firmy, zapewniając użytkownikom błyskawiczne prędkości.

Te plany WordPress są tańsze niż te znalezione zarówno w WP Engine, jak i Media Temple. Ponadto pochodzą z nieograniczona liczba kont e-mail, coś, co jest trudno znaleźć przy tanich planach od innych firm hostingowych.

Plany HostPator WordPress są tańsze, ale …

Najdroższy plan WordPress firmy HostGator to wciąż połowa ceny najtańszego zarządzanego planu WordPress firmy Bluehost. Zapewnia również ponad dwukrotnie więcej miejsca do przechowywania.

Jednak plany WordPress HostGatora nie dołączaj certyfikatów SSL, które są ważne dla webmasterów e-commerce.

Można je kupić osobno, ale Bluehost daje je za darmo ze wszystkimi planami. Bluehost i Hostgator zapewniają bezpłatną domenę
przez rok.

Bluehost nie oferuje bezpłatnych transferów witryn

Bluehost ma nie obejmują migrację witryny. Zamiast tego pobierają sporą opłatę za migrację twoich stron. To sprawia, że ​​HostGator wyróżnia się jako wyjątkowa opcja dla osób posiadających istniejące strony internetowe, ponieważ one przenieś domeny za darmo.

Zarówno Bluehost, jak i HostGator zawierają SiteLock CDN w swoich planach WordPress. Co to znaczy? Ta treść witryny jest przechowywana globalnie, co prowadzi do duże prędkości ładowania dla ludzi na całej planecie. SiteLock chroni również strony internetowe przed hakerami, złośliwym oprogramowaniem i wirusami.

HostGator wydaje się być tańszym hostem, ponieważ wycinają najmniej popularne funkcje ze swoich planów. To sprawia, że ​​są świetną opcją budżetową dla osób, które potrzebują tylko podstaw.

Hosting InMotion vs. HostGator

Jeśli jest to tani, zoptymalizowany hosting WordPress, który Ci się podoba, zajrzyj do InMotion Hosting. Ich plany mają limity miejsca na dysku twardym. To jest dobre dla ludzi którzy nie lubią niejasności niezmierzonych zasobów.

SiteGround vs. HostGator

SiteGround jest jedną z najlepszych wszechstronnych firm hostingowych. Zapewniają hosting na wszystkich poziomach – od podstawowych serwerów współdzielonych po serwery dedykowane. Dzięki nim możesz polegać na najwyższej wydajności i niezrównanej obsłudze klienta.

wskazówki dotyczące hostingu

Gotowy do wypróbowania HostGator?
Pamiętaj: HostGator oferuje 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Skorzystaj z naszego specjalnego linku zniżkowego
aby uzyskać najlepszą możliwą ofertę dotyczącą planów hostingowych.

Końcowe przemyślenia

HostGator to dobry wybór dla tych, którzy chcą taniego hostingu
. Jego najlepszą cechą jest niezmierzony hosting, którym jest idealny na mniejszą stronę internetową. Wsparcie jest również doskonałe, nawet jeśli ich baza wiedzy jest nieco trudna w nawigacji.

W przypadku większych firm lub tych, które prowadzą witryny o większym ruchu, istnieją lepsze opcje hostingu, takie jak InMotion, o których wspomniano wcześniej.

HostGator jest jednak dobrym, solidnym, łatwym w obsłudze hostem. Łatwość obsługi i dobre wsparcie sprawiają, że jest to dobry wybór dla mniejszych witryn.

Redaktor naczelny: Natalie Mootz

HostGator Często zadawane pytania

 • Czy HostGator jest legalny??

  Tak. Firma istnieje od 2002 roku i ma prawie pół miliona klientów. W 2012 r. Kupiła Endurance International Group (EIG), duża firma posiadająca dziesiątki innych hostów internetowych, takich jak Bluehost i iPage. Powiedziałbym, że firma warta 225 milionów dolarów jest „legalna”.

 • Czy HostGator pomoże mi w migracji mojej witryny?

  Tak. Możesz przesyłać ograniczoną liczbę witryn za darmo, przy wsparciu zespołu technicznego HostGator.

  Musisz złożyć wniosek o przeniesienie w ciągu 30 dni od rejestracji.

  Jeśli wykorzystałeś już swój przydział lub spóźniłeś się z 30-dniowym oknem na bezpłatny transfer, zespół techniczny poda wycenę usługi transferu.

 • Czy po rejestracji otrzymam darmową domenę??

  Nie. Możesz jednak odebrać jeden bezpłatny transfer nazwy domeny. Aby się zakwalifikować, musisz przenieść domenę podczas rejestracji, a Twoja domena musi mieć co najmniej 60 dni.

 • Czy HostGator obsługuje strony Magento?

  HostGator nie sprzedaje planów specjalnie dla Magento, ale cały hosting Linux jest kompatybilny z Magento. Oferuje również bezpłatny transfer strony Magento ze starego hosta podczas rejestracji.

 • Czy HostGator oferuje hosting Windows?

  Tak. Oferuje pakiety hostingowe dla systemu Windows z panelem sterowania Plesk.

 • Jakie języki programowania są obsługiwane?

  Plany hostingowe Linux HostGator obsługują nieograniczoną liczbę baz danych MySQL z dostępem phpMyAdmin, a także CGI, Fast CGI, PHP 5, PHP 7, Ruby on Rails, Perl, Python i SSI.

  Plany systemu Windows obsługują nieograniczoną liczbę baz danych MySQL, Microsoft SQL i Access, a także ASP, ASP.NET 2.0, ASP.NET 3.5, ASP.NET 4.0, ASP.NET 4.5, PHP, Python i SSI.

  VPS i serwery dedykowane oferują możliwość instalacji dowolnego wybranego języka.

 • Co to znaczy, że miejsce na dysku i przepustowość nie są mierzone?

  Niezmierzone lub nieograniczone zasoby mogą wprowadzać w błąd, ponieważ firmy nadal często nakładają pewne ograniczenia na korzystanie z nich. HostGator określa, co uznają za dopuszczalne użycie w swoich warunkach świadczenia usług.

  Ich niepomierne miejsce na dysku i przepustowość jest w rzeczywistości wystarczające do prowadzenia osobistych stron internetowych i małych firm. Twierdzą, że klienci używający ponad 25% zasobów systemowych przez ponad 90 sekund zostaną poproszeni o ograniczenie zużycia. HostGator może nawet zakończyć dostęp do usług, jeśli nadal będziesz je naruszać.

 • Czy HostGator oferuje dedykowany hosting?

  Tak. Wszystkie HostGator oferuje dedykowane plany hostingowe. Mają częściowo zarządzane i zarządzane plany w systemach operacyjnych Linux lub Windows.

 • Czy HostGator oferuje hosting VPS?

  Tak. HostGator oferuje trzy plany VPS od 29,95 USD miesięcznie.

 • Gdzie jest biuro HostGator?

  HostGator ma siedzibę w Houston w Teksasie w USA.

 • Czy HostGator oferuje plan hostingowy dla sprzedawców?

  Tak. HostGator oferuje plany sprzedawców systemu Linux z cPanel i WHM.

 • Jaki panel sterowania zapewnia HostGator?

  Wszystkie plany Linuksa są konfigurowane za pomocą cPanel. Jeśli kupisz odsprzedawcę, VPS lub dedykowany plan hostingowy, będziesz mógł również korzystać z WHM. Plany systemu Windows są dostarczane z panelem sterowania Plesk.

 • Czy HostGator oferuje bezpłatny CDN?

  Nie. HostGator zapewniał CloudFlare większość planów, ale zaprzestał tej funkcji. Klienci hostujący Linux mogą opcjonalnie zakupić SiteLock i korzystać z jego CDN. 

 • Czy HostGator utworzy kopię zapasową moich danych?

  HostGator wykonuje kopie zapasowe raz w tygodniu, ale nie gwarantuje, że zostaną udostępnione klientom. Aby zapewnić odpowiednią ochronę, klienci HostGator powinni samodzielnie opracować kopię zapasową.

 • Ile adresów e-mail mogę utworzyć?

  Wszystkie wspólne plany hostingowe obejmują nieograniczoną liczbę kont e-mail i nieograniczone miejsce na dysku. VPS i serwery dedykowane oferują nieograniczoną liczbę kont e-mail, ale przestrzeń dyskowa jest ograniczona przez rozmiar dysku wybranego planu.

 • Czy HostGator zapewnia nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość?

  Tak. Hosting współdzielony zapewnia nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość, w tym plany Linux i Windows.

  HostGator twierdzi, że będzie pobierał opłaty za nadwyżkę tylko w przypadku nienormalnego użytkowania, które jest zdefiniowane w dokumencie Regulaminu.

 • Gdzie znajdują się centra danych HostGator?

  Centra danych firmy znajdują się w Houston w Teksasie i Provo w stanie Utah. Używa odpowiednio obiektu CyrusOne Houston West i Ace Data Centers.

 • Czy w HostGator istnieje gwarancja bezawaryjności??

  HostGator gwarantuje dostępność na poziomie 99,9% tylko dla planów wspólnych i planów odsprzedawców. Jeśli czas pracy spadnie poniżej tej liczby, HostGator zapewni miesięczny hosting jako kredyt na Twoim koncie.

  Plany hostingowe dedykowane i VPS podlegają oddzielnej gwarancji sieci, która zapewnia proporcjonalny kredyt na kwalifikowalne przestoje.

 • Czy istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy??

  Plany wspólne, odsprzedawcy i VPS są objęte 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jednak HostGator nie zapewnia zwrotów wszystkich rodzajów płatności.

  Serwery dedykowane, opłaty administracyjne, opłaty instalacyjne za niestandardowe oprogramowanie i zakupy nazw domen nie kwalifikują się.

  Poza 45-dniową gwarancją możesz zrezygnować z zwrotu pieniędzy za niewykorzystane miesiące, pod warunkiem, że nie naruszyłeś warunków usługi HostGator.

 • Czy mogę zapłacić za hosting za pośrednictwem PayPal??

  Oprócz głównych kart kredytowych klienci mogą również płacić przez PayPal.

 • Jaki jest minimalny okres obowiązywania umowy?

  Możesz płacić za hosting z miesiąca na miesiąc lub dokonać przedpłaty przez jeden lub więcej lat. Niektóre ceny są dyskontowane, jeśli zapłacisz z góry za rok lub dłużej.

 • Czy ceny HostGator wzrosną po odnowieniu umowy?

  Tak, jest to powszechna sprawa firm hostingowych. HostGator oferuje najtańsze stawki dla osób rejestrujących się na dłuższy czas. Dają ci swoje najbardziej przystępne opcje, gdy rejestrujesz się przez 36 miesięcy. W rzeczywistości jest to ich reklamowana cena. Po upływie początkowego okresu obowiązywać będą wyższe stawki.

 • Jakie zabezpieczenia są na miejscu?

  HostGator oferuje ochronę DDoS, niestandardowe reguły zapory i zestawy reguł mod_security, aby zapobiec zakłóceniom sieci. Ma opcję włączenia zabezpieczeń na poziomie centrum danych, aby ograniczyć wpływ ataku.

 • Jakie opcje wsparcia są dostępne?

  Wsparcie udzielane jest 24/7. Wszyscy klienci hostingowi mają dostęp do wsparcia przez e-mail, czat na żywo i wsparcie telefoniczne. 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map