Przegląd WPWebHost: jest tani, ale czy jest w ogóle dobry?

Logo WPWebHost


Szukając hostów specyficznych dla WordPress, masz mnóstwo opcji – a wiele z nich jest dość drogich. Tak więc odświeżająca jest firma hostingowa, która oferuje niedrogie plany w tej niszy hostingowej.

Chociaż ceny są bardzo przejrzyste, przed przejściem na ten azjatycki host WordPress należy wziąć pod uwagę pewne wady.

Czy WPWebHost jest właściwym wyborem dla Ciebie? Ta recenzja pomoże ci odpowiedzieć na to pytanie.

O WPWebHost

Założona w 2007 roku WPWebHost specjalizuje się w zarządzaniu hostingiem WordPress. Należą one do spółek z grupy Exabytes, które zajmują się dostarczaniem klientom szeregu rozwiązań komunikacyjnych i informatycznych.

Ich siedziba znajduje się w Penang Cybercity w Malezji i oferują klientom wybór dwóch centrów danych: jeden w Stanach Zjednoczonych, a drugi w Singapurze.

Wyróżniają się dwa główne aspekty. Po pierwsze, nie mają specjalnych stawek wprowadzających, więc niskie stawki rejestracji są takie same jak stawki za odnowienie. Po drugie, hosting zapewnia bezpłatną nazwę domeny, o ile hostujesz w WPWebHost.

Jaki jest czas sprawności WPWebHost? Oferują 99,9% gwarancji nieprzerwanego działania, co jest standardem w branży.

Ciąg dalszy poniżej opinii użytkowników

Wygląda na to, że nie mamy jeszcze żadnych recenzji na WPWebHost.

Jakie plany hostingowe oferuje WPWebHost?

WPWebHost oferuje tylko hosting WordPress, więc jeśli nie korzystasz z najpopularniejszego CMS na świecie, nie jest to host dla ciebie. Jednak jeśli jesteś jedną z 75 000 000 witryn korzystających z WordPress, ten host jest solidną opcją.

Oferują pięć planów i wybór na jeden, dwa lub trzy lata, z rabatami na plany długoterminowe. Na przykład stawki za różne warunki w planie WP Blogger są następujące:

SemestrCena (miesięcznie)
1 miesiąc8,00 $
1 rok5,00 $
2 lata4,00 USD
3 lata3,00 USD

Funkcje planu WPWebHost

Według WPWebhost, ich celem jest zapewnienie niedrogiego hostingu WordPress, który nie koncentruje się wyłącznie na zyskach. W tym celu oferują łącznie pięć pakietów hostingowych skierowanych do firm różnej wielkości. Każdy plan jest objęty 100-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i gwarancją 99,9% czasu działania.

Podobnie jak większość hostów, funkcje planu różnią się w zależności od wybranego poziomu. Jednak wszystkie plany zawierają:

 • Pamięć SSD
 • Obsługa klienta 365/24/7
 • Co najmniej 1 hostowana witryna (do 30 w przypadku większych planów)
 • Nieograniczony transfer danych
 • Wiele lokalizacji serwerów
 • Jetpack (edycja bezpłatna)
 • Dożywotnia darmowa domena
 • Nieograniczone domeny podrzędne i zaparkowane
 • Darmowe certyfikaty SSL
 • Codzienne kopie zapasowe serwera
 • Łatwe przywracanie strony
 • Darmowe adresy e-mail (limit na podstawie planów)
 • Bezpłatne środowisko inscenizacyjne
 • Panel sterowania Plesk

WPWebHost

Porównania planu hostingu WPWebHost

Niezależnie od tego, czy chcesz hostować tylko jedną małą stronę internetową, czy potrzebujesz do 30 osób, WPWebHost ma dla Ciebie plan.

WP Blogger

Ceny tego planu dla początkujących zaczynają się od 3 USD miesięcznie i obejmują wszystkie funkcje wymienione powyżej. Zalecany ruch miesięcznie to 10 000 odwiedzin, co jest dość hojne dla zakładu niskiego poziomu. Dostajesz także 10 GB miejsca na dysku i dwa adresy e-mail.

WP Lite

Jako ich najbardziej popularny plan zawiera wszystkie powyższe funkcje oraz bezpłatną migrację premium, dzięki czemu możesz łatwo przenieść swoją witrynę. Jest przeznaczony do obsługi do 20 000 odwiedzających miesięcznie. Zawiera również osobistą edycję JetPack, 30 GB miejsca na dysku i nieograniczoną liczbę adresów e-mail.

WP Essential

Pakiet ten, przeznaczony dla witryn, które odwiedzają 30 000 unikalnych użytkowników miesięcznie, zawiera wszystkie funkcje WP Lite oraz 45 GB przestrzeni dyskowej i hostingu dla maksymalnie dwóch witryn WordPress. Ten plan i każdy wyższy plan są zalecane dla witryn e-commerce, ale nie zawierają żadnych konkretnych funkcji dla sklepów internetowych.

WP Plus

Ten plan umożliwia hosting maksymalnie pięciu witryn WordPress i oferuje do 60 GB miejsca na dysku. Zawiera wszystkie funkcje poprzednich planów, Jetpack Professional i jest przeznaczony dla witryn, które odwiedzają około 50 000 unikalnych użytkowników miesięcznie.

WP Geek

Dla „prawdziwego mistrza WordPress” ten plan jest przeznaczony dla firm, które muszą obsługiwać do 30 witryn o większym ruchu. Plany obejmują wszystkie powyższe funkcje, a także 100 GB przestrzeni dyskowej. Jest zalecany dla witryn, które odwiedzają około 150 000 unikalnych użytkowników miesięcznie.

Wsparcie WPWebHost

WPWebHost oferuje wsparcie 365/24/7, co z pewnością brzmi zachęcająco. Jest on jednak dostępny tylko za pośrednictwem systemu biletowego, co oznacza, że ​​możesz czekać godzinami.

Test systemu czatów przedsprzedażnych wykazał, że były one niedostępne o 16:00 CST. Na ich stronie nie podano godzin wsparcia na żywo.

Oferują jednak wsparcie w języku chińskim, co może być ważne dla niektórych klientów.

Jeśli planujesz skorzystać z ich bazy wiedzy, możesz być nieco rozczarowany. Wydaje się to dość cienkie, choć oferują one migrację zarządzaną i inne funkcje, które mogą ograniczyć potrzebę posiadania szczegółowej bazy wiedzy.

Gwarancje

WPWebHost oferuje 100-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie plany hostingowe, czyli więcej niż prawie jakikolwiek host. Większość hostów oferuje od dwóch tygodni do 30 dni. WPWebHost daje mnóstwo czasu na sprawdzenie, czy są odpowiednie dla Ciebie.

Oferują również 99,9% gwarancję nieprzerwanego działania, co jest solidną średnią, choć nie niesamowitą. Umożliwia do 43 minut przestoju na miesiąc.

Infrastruktura

WPWebHost oferuje klientom wybór dwóch lokalizacji centrów danych: Denver, USA i Singapur. Oba są dość bezpieczne i oferują szereg funkcji bezpieczeństwa. Informacje o obu centrach danych są dostępne na ich stronie internetowej i są dość szczegółowe.

Denver, USA Datacenter

Centrum danych Denver oferuje bezpieczne wejście, wykrywanie wibracji, weryfikację biometryczną, całodobową ochronę na miejscu, patrole godzinne oraz alarmy temperatury, wilgotności i linii podstawowej.

Singapore Datacenter

Ich singapurskie centrum danych jest zabezpieczonym domem dla jednego najemcy z redundantnymi kontrolami środowiskowymi, wysokimi mocami i redundantnymi systemami elektrycznymi, ochroną przeciwpożarową, kamerami CCTV, kontrolami biometrycznymi oraz ochroną 7/24.

Podsumowanie

Ogólnie rzecz biorąc, WPWebHost jest solidną opcją dla mniejszych witryn, które szukają niezawodnej i niedrogiej opcji hostingu. Chociaż nie ma poważnych czerwonych flag, prawdopodobnie nie będą w stanie obsłużyć bardzo dużego ruchu lub witryn WordPress na poziomie korporacyjnym.

Jeśli chcesz hostować wiele witryn, nie jest to najtańsza opcja na rynku – przynajmniej jeśli chodzi o regularne wspólne plany hostingowe. Ponadto ograniczone centra danych mogą stanowić przeszkodę dla firm spoza Stanów Zjednoczonych lub Azji.

W przeciwnym razie WPWebHost jest intrygującą opcją. Nie widzimy zarządzanego hostingu WordPress za tak świetne stawki. A ze wszystkimi oferowanymi przez nich funkcjami zdecydowanie warto to sprawdzić.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map