OrangeWebsite w 2020 roku: Co mówią recenzje klientów OrangeWebsite?

Wprowadzenie do strony OrangeWebsite

OrangeWebsite to islandzki dostawca usług hostingowych. Firma została założona w 2009 roku i ma teraz klientów w ponad 100 różnych krajach. Są dostawcą usług hostingowych zajmujących się wolnością słowa, którego misją jest zapewnienie każdemu na świecie miejsca do publikowania swoich słów bez nękania i cenzury.


Są również żywicielami ekologicznymi, co oznacza, że ​​wszystkie ich potrzeby energetyczne są zasilane przez naturalne zasoby energii, aby złagodzić ich wpływ na środowisko. Ich usługi są całkowicie zasilane energią geotermalną z energii wodnej. Aby jeszcze bardziej zmniejszyć swój ślad węglowy, pozwalają większości pracowników na pracę zdalną, minimalizując zapotrzebowanie na energię w biurze i ruch dojeżdżający do pracy.

Usługi i specjalizacje

OrangeWebsite oferuje różnorodne rozwiązania offshore i hostingowe. Ponieważ wszystkie ich serwery znajdują się w Islandii, oferują ochronę islandzkiej inicjatywy Modern Media Initiative (I.M.M.I), która zapewnia niższy poziom cenzury online i dodatkowe środki ochrony prywatności niż są dostępne w większości innych krajów. A ponieważ są niezależnym narodem, nie podlegają żadnym regulacjom UE ani Stanów Zjednoczonych.

Oferują 4 poziomy wspólnych planów hostingowych, z których wszystkie obejmują cPanel z bezpieczeństwem SSL, bezpieczny webmail SSL, koszyk osCommerce, Spam Assassin, Green Site Seal i Softaculous instalator jednym kliknięciem, z ponad 330 skryptami, w tym WordPress, Drupal i Boonex Dolphin. Wszystkie zawierają zaawansowaną ochronę przed atakami DDoS i darmowy program do tworzenia witryn. Plany różnią się w zależności od przestrzeni internetowej, ograniczeń ruchu, liczby domen i subdomen, które możesz hostować, liczby kont e-mail, które możesz utworzyć, a także liczby baz danych MySQL, które możesz skonfigurować.

Oferują 7 poziomów w pełni zarządzanych wirtualnych serwerów dedykowanych (VPS), w tym 1 dedykowany adres IP, dostęp do konta root i wsparcie 24/7. Oferują kilka opcji dystrybucji systemu Linux i wersji Windows Web Server, a także szereg preinstalowanych paneli sterowania, w tym cPanel i Encompass. Plany różnią się w zależności od liczby rdzeni procesora, pamięci RAM, miejsca na dysku i miesięcznego limitu ruchu. Za dodatkową opłatą możesz również uwzględnić dedykowany rdzeń procesora, bezpieczną zewnętrzną usługę tworzenia kopii zapasowych i / lub zaawansowaną ochronę przed atakami DDoS.

Oferują również 4 dedykowane plany serwerów, z których każdy obejmuje czterordzeniowy procesor, 4 dedykowane adresy IP, bezpłatną konfigurację, wybór wstępnie zainstalowanych paneli sterowania, dostęp do katalogu głównego, wsparcie 24/7, KVM, ochronę DDoS i są w pełni zarządzane . Opcje serwera różnią się w zależności od procesora, pamięci RAM, miejsca na dysku i przepustowości.

Wsparcie i obsługa klienta

OrangeWebsite zapewnia całodobowe wsparcie techniczne. Przez cały czas mają do dyspozycji specjalistów od serwerów i odpowiadają na prośby o wsparcie w ciągu godziny. Zespół wsparcia składa się ze specjalistów w zakresie systemów Linux i Windows, IP, sieci, programowania i serwerów.

Bezpieczeństwo i kopie zapasowe

OrangeWebsite przeprowadza regularne audyty bezpieczeństwa, aby upewnić się, że ich oprogramowanie jest aktualne w stosunku do najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa. Utrzymują również zespół specjalistów ds. Bezpieczeństwa serwera i hakerów etycznych, którzy testują swoje serwery pod kątem luk w zabezpieczeniach.

Aby zapewnić bezpieczeństwo twoich danych osobowych, minimalizują one ilość informacji, które zbierają i przechowują dla każdego klienta, oraz zapewniają uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla logowania na konto, w celu zminimalizowania możliwości nieautoryzowanego dostępu.

Kopie zapasowe serwerów współdzielonych są tworzone co sekundę, a wiele kopii zapasowych jest przechowywanych na serwerze pamięci. Jednak te kopie zapasowe nie są gwarantowane i może być wymagana opłata za wykorzystanie tych plików do celów przywracania. Podobnie jak w przypadku każdego planu hostingowego, zawsze zaleca się utrzymywanie własnych kopii zapasowych i przechowywanie ich w osobnym miejscu. Zautomatyzowane kopie zapasowe i pamięć masowa są również dostępne dla serwerów VPS i serwerów dedykowanych, ale ich konfiguracja jest obowiązkiem użytkownika.

Gwarancja bezawaryjności

OrangeWebsite zapewnia 99,9% gwarancji dostępności. Jeśli nie spełnią warunków umowy SLA, możesz mieć prawo do miesięcznego kredytu na swoje konto.

Zasady rozliczeń i płatności

OrangeWebsite akceptuje karty kredytowe, PayPal, Bitcoin, przelewy bankowe, płatności Western Union, czeki i przekazy pieniężne.

Konta można anulować w dowolnym momencie za pomocą panelu sterowania lub wiadomości e-mail. Anulowanie w ciągu pierwszych 30 dni otrzyma pełny zwrot pieniędzy. Następnie anulowanie wejdzie w życie z następną datą odnowienia. Zwroty nie są dostępne, z wyjątkiem przypadków gwarancji zwrotu pieniędzy.

Wniosek

Pod wieloma względami OrangeWebsite wygląda jak każda inna firma hostingowa. Oferują standardowe pakiety wspólne, VPS i dedykowane. Szczycą się obsługą klienta. Podejmują dodatkowe środki w celu zabezpieczenia danych osobowych i danych serwera. Wszystko to jest standard przyzwoitego hosta internetowego.

Ale OrangeWebsite oferuje dwie bardzo wyraźne zalety w stosunku do przeciętnego hosta, oba bezpośrednio wynikające z ich lokalizacji. Dzięki islandzkiej inicjatywie nowoczesnych mediów, OrangeWebsite jest w stanie zagwarantować lepszą prywatność twoich informacji online i obniżyć cenzurę. Więc jeśli szukasz miejsca na otwarcie wyrażania jakichkolwiek pomysłów, bez obawy przed ucieczką lub cenzurą, zdecydowanie warto rozważyć to.

Jeśli martwisz się ilością energii, którą Twój host wydaje w Twoim imieniu, możesz spokojnie odpoczywać, wiedząc, że OrangeWebsite oferuje 100% zielony hosting. Islandia zapewnia obfite zasoby naturalnych zasobów energetycznych, z których w pełni korzysta. Możesz nawet powiadomić odwiedzających, dodając do swojej witryny ekologiczną pieczęć.

Możesz także rozważyć OrgangeWesbite, jeśli planujesz uruchomić Boonex Dolphin. OrangeWebsite jest ich najbardziej polecanym gospodarzem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me