Level3 w 2020 roku: Co mówią recenzje klientów Level3?

Komunikacja na poziomie 3

Poziom 3 Komunikacja to firma komunikacyjna i informatyczna na poziomie przedsiębiorstwa, świadcząca usługi dla dużych firm, rządów, organizacji międzynarodowych i operatorów sieci.

Mają siedzibę w Broomfield w stanie Kolorado (USA) i obsługują infrastrukturę sieciową, podmorskie kable światłowodowe oraz centra danych na całym świecie. Ich usługi obejmują ponad 500 rynków w 60 krajach.

Usługi i specjalności

Poziom 3 oferuje szereg niestandardowych usług informatycznych i komunikacyjnych, w tym specjalistyczne rozwiązania dla:

Bezpieczeństwo oparte na sieci

Poziom 3 zapewnia szereg usług pomagających zachować bezpieczeństwo sieci komunikacyjnych przedsiębiorstwa.

 • Łagodzenie DDoS – Ulepszone kierowanie siecią, ograniczanie prędkości i filtrowanie adresów IP z zaawansowanym łagodzeniem opartym na sieci za pośrednictwem regionalnych centrów szorowania.
 • Zarządzana zapora sieciowa – globalny, różnorodny, bezpieczny dostęp do Internetu w celu zwiększenia opóźnień i wydajności aplikacji.
 • Ochrona poczty e-mail i sieci – Filtrowanie poczty przychodzącej i wychodzącej, szyfrowanie, ciągłość i kontrola treści internetowych.
 • Raportowanie bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym – narzędzia analizy bezpieczeństwa, które mogą przetwarzać złożone dane i tworzyć niestandardowe raporty.

Cloud Connect

Poziom 3 to przede wszystkim dostawca infrastruktury sieciowej, a nie usług w chmurze. Współpracują z usługami przetwarzania w chmurze, takimi jak Google i Amazon, i zapewniają szybkie, bezpieczne połączenia danych z lokalizacji klientów do centrów danych w chmurze.

Usługi finansowe

Poziom 3’nisko opóźniona, wysoce bezpieczna sieć łączy rynki finansowe na całym świecie i zaspokaja potrzeby komunikacyjne ośmiu z dziesięciu najlepszych banków amerykańskich, a także sześciu z dziesięciu największych światowych giełd finansowych.

Rząd

Ponad 300 jednostek rządowych USA korzysta z poziomu 3’usługi sieciowe dla ich potrzeb komunikacji publicznej i prywatnej.

Poziom 3’rozwiązania rządowe obejmują:

 • Rząd federalny – ciągłość operacji, odzyskiwanie po awarii, konsolidacja centrów danych, hosting VoIP i zwiększanie personelu.
 • Rząd – ujednolicona komunikacja, VoIP, konsolidacja centrów danych, łączność w chmurze, dedykowany dostęp do Internetu, szybkie strony internetowe, odzyskiwanie po awarii i zarządzanie bezpieczeństwem.
 • Badania i edukacja – Voice Complete, ujednolicona komunikacja, zarządzane sieci, witryny o wysokiej wydajności, dostarczanie treści i sieci centrów danych.

Opieka zdrowotna

Opieka zdrowotna ma specjalne wymagania prawne, które konkurują nawet z branżą usług finansowych. Przepisy HIPPA dotyczące prywatności oraz wymagania HITECH (Health Information Technology for Economic and Clinical Health) tworzą trudne w nawigacji środowisko IT dla szpitali, lekarzy’ biura, firmy ubezpieczeniowe i inne organizacje związane z opieką zdrowotną.

Poziom 3 zapewnia zarówno wysoce bezpieczne usługi sieciowe, jak i solidną wiedzę branżową i regulacyjną dla podmiotów świadczących opiekę zdrowotną i powiązanych podmiotów.

Media i rozrywka

 • Bezpieczne kodowanie, przechowywanie i dostarczanie strumieniowego wideo na żywo i na żądanie.
 • Tworzenie kanału: odtwarzane są transmisje wideo i internetowe.
 • Dystrybucja programów na bezpośrednich platformach domowych, kablowych i IPTV na całym świecie.
 • Usługi satelitarne i teleportacyjne.
 • Jedna bezpieczna platforma dla ruchu wideo, głosu i danych z obiektów sportowych na całym świecie.
 • Formaty SD, HD, Ultra HD 4k i nieskompresowane.

Bezpieczny dostęp i mobilność

Rozproszone zespoły czasami nadal potrzebują bezpiecznej komunikacji. Poziom 3 zapewnia połączenia prywatne z dowolnego miejsca. Mogą rozszerzyć szyfrowany dostęp VPN do zdalnych pracowników za pośrednictwem zwykłych połączeń internetowych w dowolnym miejscu na świecie.

Głos

Poziom 3 zapewnia telefonię internetową i usługi telefoniczne SIP w szybkiej sieci danych.

Wygląda na to, że nie mamy jeszcze żadnych recenzji na poziomie 3.

Technologia

Poziom 3 ma imponujący ślad technologiczny, działające sieci danych i połączenia podmorskie na całym świecie.

Bezpieczeństwo

Poziom 3’Sieć jest bardzo bezpieczna. Każda warstwa jest monitorowana przez całą dobę i jest wielokrotnie zbędna. Zapewniają łagodzenie DDOS, sieciowe usługi zapory ogniowej, filtrowanie wiadomości e-mail, szyfrowanie, łagodzenie skutków katastrof i usługi ciągłości działania.

Podsumowanie

Poziom 3 jest czymś więcej niż firmą hostingową – są głównym dostawcą danych korporacyjnych i infrastruktury sieciowej. Ich usługi najlepiej nadają się dla dużych organizacji o złożonych potrzebach informatycznych, działających w środowisku międzynarodowym, takich jak agencje rządowe, duże korporacje, organizacje pozarządowe i duże media.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me