King Servers In 2020: Co mówią recenzje klientów King Servers?

Wprowadzenie do serwerów King

King Servers to rosyjski dostawca hostingu, który specjalizuje się w VPS i serwerach dedykowanych. Choć ma siedzibę w Rosji, King Servers ma również siedzibę główną w Wielkiej Brytanii.


Usługi i specjalizacje

King Servers oferuje kilka planów VPS dostępnych w Rosji, Holandii i Stanach Zjednoczonych. Wszystkie ich serwery wirtualne wyposażone są w procesory Intel Xeon, pamięć SSD, 1 dedykowany adres IP i monitorowanie serwera 24/7. Plany różnią się w zależności od liczby rdzeni procesora, pamięci RAM, przestrzeni dyskowej i miesięcznej przepustowości. Większość serwerów jest dostępna z wyborem systemów operacyjnych Linux (CentOS, Debian, Ubuntu), FreeBSD lub Windows Server. Dostępnych jest również wiele paneli sterowania, w tym ISP Manager, DirectAdmin, cPanel i Plesk. Specyfikacje serwerów można w pełni dostosować, a dodatkowe adresy IP są dostępne za dodatkową opłatą. Wszystkie serwery obejmują standardową obsługę, ale w pełni zarządzana obsługa jest również dostępna za dodatkową opłatą.

King Servers oferuje serwery dedykowane zlokalizowane w Nowym Jorku, Kalifornii i Holandii. Serwery w Nowym Jorku i Holandii oferują najwyższą przepustowość. Wszystkie serwery dedykowane są wyposażone w procesory Intel Xeon, połączenie sieciowe 1 Gb / s i 1 dedykowany adres IP. Serwery można skonfigurować z maksymalnie 4 dyskami twardymi, w tym HDD i SSD, i dostępnych jest wiele opcji RAID. Dodatkowa pamięć RAM, ruch i adresy IP są dostępne za dodatkową opłatą. Serwery można skonfigurować przy użyciu różnych paneli sterowania i systemów operacyjnych, w tym 32-bitowych i 64-bitowych wersji systemów Linux, FreeBSD i Windows Server. Dostępna jest również pamięć kopii zapasowych oraz w pełni zarządzane optoiny.

King Servers oferuje również kilka rozwiązań pamięci masowej dla przedsiębiorstw. Serwery pamięci są dostępne z dyskami SATA, SAS i SSD, a plany różnią się w zależności od pojemności pamięci, kształtu i liczby wnęk na dyski.

King Servers oferuje także kilka pakietów kopii zapasowych z siedzibą w USA. Wszystkie pakiety zawierają pamięć FTP, a każda z nich różni się w zależności od pojemności pamięci i miesięcznego limitu ruchu.

Oprócz tradycyjnych planów hostingowych, King Servers oferuje rozwiązania do strumieniowego przesyłania wideo, serwerów handlowych i szeregu serwerów gier online.

Odsprzedawcy i podmioty stowarzyszone

King Servers oferuje konta sprzedawców z dedykowanym menedżerem kont, bezpłatny zdalny restart i zdalną ponowną instalację. Plany sprzedawców są wyceniane na podstawie liczby hostowanych serwerów.

Dostępny jest również program partnerski. Partnerzy otrzymują 10% wszystkich poleconych sprzedaży.

Infrastruktura

King Servers korzysta z centrów danych w Stanach Zjednoczonych, Holandii i Rosji. Ich serwery z Kalifornii znajdują się w centrum danych Fremont 2 Hurricane Electric w Dolinie Krzemowej. Ich holenderskie serwery znajdują się w Severious Data Center w Flevoland. Oba urządzenia wyposażone są w generatory kopii zapasowych, redundantne ścieżki sieciowe, zabezpieczenia CCTV i personel 24/7.

Wsparcie i obsługa klienta

Standardowa pomoc techniczna jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem systemu biletów pomocy technicznej, poczty elektronicznej i telefonu. Standardowa obsługa obejmuje standardowe konfigurowanie, rozwiązywanie problemów technicznych, całodobowe monitorowanie serwerów, włączanie i wyłączanie serwerów, ponowne uruchamianie i wymianę uszkodzonego sprzętu.

Bezpieczeństwo i kopie zapasowe

Sever Kings oferuje różnorodne pakiety ochrony DDoS, w tym ochronę zdalnego serwera WWW, chronionego hostingu i holenderskich serwerów chronionych DDoS.

Gwarancja bezawaryjności

King Servers oferuje 99,9% gwarancji czasu działania.

Zasady rozliczeń i płatności

King Servers akceptuje płatności przez PayPal, WebMoney, bitcoin, Ecoin, AdvCash, Paxum, RoboKASSA i przelewy bankowe.

Konta są opłacane z góry, automatycznie odnawiane i dostępne w umowach 1-miesięcznych, 3-miesięcznych, 6-miesięcznych lub rocznych.

Czego nie mogliśmy znaleźć

W naszej recenzji było kilka szczegółów, których nie byliśmy w stanie zlokalizować ani zweryfikować:

 • Server Kings nie określa lokalizacji ani szczegółów witryny dla swoich centrów danych w Nowym Jorku lub Rosji.
 • Oprócz konfiguracji systemu, jest bardzo mało informacji na temat funkcji dostępnych dla każdego pakietu serwera. W szczególności nie jest jasne, czy serwery mają dostęp do konta root.
 • Nie określają również rodzaju wirtualizacji używanej na ich serwerach VPS.
 • Serwer Królowie mogą instalować oprogramowanie na serwerze podczas konfiguracji, ale nie ma informacji o tym, jakie oprogramowanie jest dostępne ani czy za dodatkową opłatę za instalację.
 • Nie jest jasne, czy kredyt na koncie lub inna forma rekompensaty, jeśli jest dostępna dla klientów w przypadku, gdy Server Kings nie jest w stanie spełnić gwarancji dostępności, lub jakie wyjątki istnieją od tej gwarancji.

Wniosek

Server Kings oferuje dużą różnorodność serwerów VPS i serwerów dedykowanych, z pełną gamą dostosowań, dzięki czemu masz pewność, że dostaniesz dokładnie taki serwer, jakiego potrzebujesz.

Dzięki lokalizacjom serwerów we wschodniej i zachodniej Europie, a także na obu wybrzeżach USA, oferują one więcej niż wystarczającą liczbę opcji lokalizacji, aby zoptymalizować wydajność i dostarczanie w zależności od lokalizacji docelowych użytkowników.

Server Kings zapewnia tylko VPS i serwery dedykowane, więc jeśli szukasz taniego hostingu współdzielonego, musisz znaleźć innego hosta. Z drugiej strony, ich podstawowe pakiety VPS są wycenione na tyle nisko, że opłacalne może być korzystanie z prywatnego serwera.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map