JaguarPC w 2020 roku: Co mówią opinie klientów JaguarPC?

Wprowadzenie do JaguarPC

JaguarPC to prywatna firma hostingowa z siedzibą w Kolorado, USA. Firma została założona w 1998 roku i rozrosła się o spółki zależne, takie jak Aletia Hosting, Devpond Software i Dedicatedspace.com, choć nie jest jasne, czy te firmy nadal działają. (Szybkie spojrzenie na Google sugeruje, że tak nie jest).


Dzięki ponad dekadzie doświadczenia hostingowego u siebie, JaguarPC jest w stanie zaoferować różnorodne usługi hostingowe odpowiednie dla firm różnej wielkości.

Plany hostingowe JaguarPC

JaguarPC oferuje trzy opcje współdzielonego hostingu opartego na Linuksie: plan hostingowy, częściowo dedykowany plan i oddzielny plan dla sprzedawców. Każdy plan pozwala klientom hostować nieograniczoną liczbę domen, kont MySQL i kont FTP.

Każdy plan można dostosować za pomocą szeregu dodatków, w tym dodatkowych adresów IP, certyfikatów SSL i innych elementów, takich jak oprogramowanie i skrypty. Klienci mogą płacić co miesiąc, co rok, co 2 lata lub co 3 lata. Im dłuższy uzgodniony termin, tym niższy koszt hostingu.

 • Plan Web Hosting jest tanią opcją JaguarPC i pozwala na nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość.
 • Semi-dedykowany plan jest podobny do planu hostingowego, ale zapewnia 600% więcej zasobów serwerowych.
 • Plan hostingowy dla sprzedawców ogranicza przestrzeń dyskową do 50 GB i przepustowość do 10 TB, ale zapewnia klientom markowy panel sterowania.

JaguarPC oferuje plany hostingowe VPS dla systemów Linux i Windows. Dostępne są cztery plany, a klienci mogą skalować swój pakiet z 25 GB miejsca na dysku, 3000 GB przepustowości i 512 MB RAM (z możliwością rozbudowy do 2048 MB) do 150 GB miejsca na dysku, 5000 GB z przepustowości i 3072 MB RAM (z możliwością rozbudowy do 6144 MB). Plany VPS można dostosować za pomocą dodatkowej pamięci RAM, przepustowości i miejsca na dysku. Klienci mogą również zakupić dodatkowe adresy IP, certyfikat SSL oraz szereg dodatków do panelu sterowania i oprogramowania.

Dostępny jest hybrydowy plan serwerów, który łączy tradycyjne serwery dedykowane z technologią VPS. Ten plan jest dostępny tylko dla systemów operacyjnych opartych na systemie Linux i obejmuje w pełni zarządzaną usługę. Ta opcja hybrydowa zapewnia klientom 4 GB pamięci RAM, przepustowość 10 TB i 200 GB miejsca na dysku. Klienci mogą również zakupić szereg dodatków, podobnych do planów hostingowych VPS.

Dla klientów, którzy chcą serwera dedykowanego, dostępne są trzy opcje oparte na układzie procesora w serwerze dedykowanym. Podobnie jak hosting VPS, plany serwerów dedykowanych można dostosowywać za pomocą szeregu dodatków, w tym hostingu Windows i dodatków Virtuozzo.

 • Serwer z czterordzeniowym procesorem Intel i5-2500 zyskuje 8 GB pamięci RAM, 1 TB miejsca na dysku i przepustowość 10 TB.
 • Serwery z czterordzeniowym procesorem Intel Xeon E3-1230 są dostarczane z 4 GB pamięci RAM, 2 x 500 GB miejsca na dysku i przepustowością 10 TB.
 • Serwer z 2 czterordzeniowymi procesorami Intel Xeon E5606 ma 16 GB pamięci RAM, 4 x 1 TB miejsca na dysku i przepustowość 10 TB.

Istnieje również program partnerski dla każdego klienta JaguarPC, który chce zarabiać dzięki poleceniom.

JaguarPC Uptime / Przestój

Na stronie JaguarPC nie ma statystyk dostępności, ale plany hostingowe są reklamowane z gwarancją 100% dostępności sieci. Ta gwarancja zrekompensuje klientom 10 godzin hostingu za każdą godzinę przestoju w sieci poza planowaną konserwacją (maksymalnie do 100% rachunku klienta). Niniejsza gwarancja nie obejmuje jednak usług, demonów, oprogramowania serwera i awarii sprzętu serwera.

Istnieje również gwarancja sprzętowa dla klientów hostujących serwery dedykowane. Gwarantuje to, że jeśli wystąpi jakaś awaria sprzętowa na serwerze dedykowanym, przedmiotowy przedmiot zostanie wymieniony w ciągu 2 godzin. Nagradza to klientów w taki sam sposób, jak gwarancja dostępności sieci: 10 godzin kredytu za każdą godzinę przestoju w ciągu pierwszych 2 godzin, maksymalnie do 100% kwoty faktury klienta.

Warto zauważyć, że te umowy SLA są dostępne tylko wtedy, gdy konto klienta w JaguarPC ma dobrą opinię.

Serwery JaguarPC znajdują się w 6 centrach danych, 5 w USA i 1 w Wielkiej Brytanii. Obejmują one całodobowe zabezpieczenia i monitorowanie sieci, UPS i systemy zasilania awaryjnego. Dodatkowe monitorowanie zapewnia ciągłe działanie sprzętu hosta.

Wsparcie JaguarPC

Klienci JaguarPC są wspierani przez szereg kanałów samopomocy i wsparcia technicznego. Istnieje baza wiedzy z szeregiem artykułów, samouczków wideo i instrukcji obsługi. Istnieje również blog firmowy, strona statusu sieci na żywo oraz forum społeczności, gdzie klienci mogą udostępniać informacje. Zespoły pomocy technicznej są dostępne 24 godziny na dobę za pośrednictwem czatu na żywo, bezpłatnej linii telefonicznej w USA i systemu sprzedaży biletów.

JaguarPC ma aktywne konta w mediach społecznościowych na Facebooku i Twitterze. Firma aktywnie zachęca klientów do podążania za nimi. Co ważne, wydaje się również chętny do interakcji z klientami za pośrednictwem tych kanałów mediów społecznościowych, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy.

JaguarPC w wiadomościach

Pomimo tego, że od prawie 15 lat działa w branży hostingu, JaguarPC nie falował w mediach technicznych. Brak dostępnych opowiadań lub artykułów, dobrych lub złych, na stronach takich jak Zdnet, ARSTechnica lub Cnet. Mogę tylko założyć, że usługi świadczone przez JaguarPC są stosunkowo stabilne i bezpieczne.

Panel sterowania JaguarPC

Hosting z JaguarPC jest wyposażony w panel sterowania cPanel, znane narzędzie. Istnieje kilka zrzutów ekranu dostępnych na stronie JaguarPC. Serwery hybrydowe i hosting VPS są dostarczane z cPanel / WHM, chociaż klienci mogą kupić Interworx i DirectAdmin, jeśli chcą użyć innego panelu sterowania.

JaguarPC Extras

Wszystkie plany hostingowe JaguarPC są dostarczane z bezpłatnym współdzielonym certyfikatem SSL, bezpłatnym narzędziem do tworzenia stron internetowych, bezpłatnym oprogramowaniem do zarządzania projektami oraz instalatorem Softaculous „jednym kliknięciem” obsługującym szeroki zakres aplikacji. Oferta zarządzania projektami to niezwykła gratka.

Obsługiwany jest hosting Ruby on Rails, podobnie jak PHP, Python, Perl i inne.

Zarówno serwer VPS, jak i serwer dedykowany są dostarczane z bezpłatnym oprogramowaniem rozliczeniowym dla klientów, 3 adresami IP i bezpłatnym kontem sprzedawcy domeny Enom.

Gwarancja zwrotu pieniędzy JaguarPC / Zasady anulowania

Aby anulować konto JaguarPC, klienci muszą wypełnić formularz anulowania w panelu sterowania i nie zostaną zwrócone żadne opłaty przed datą anulowania. Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, która zwróci wszelkie opłaty klienta, jeśli anulują w ciągu pierwszych 30 dni. Rejestracja domen i inne opłaty dodatkowe są zwolnione z tej zasady zwrotu, która jest dość standardowa.

Podsumowanie JaguarPC

JaguarPC wypada dość korzystnie na tle większości innych firm hostingowych. Oferują one szereg zwykłych opcji hostingu, ale plan hybrydowy wskazuje na poziom innowacji wykraczający poza zakres konkurencji.

Chociaż 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy jest dość standardowa dla hostingu pakietów, poziom wsparcia jest imponujący. Forum klientów i kanały mediów społecznościowych wskazują, że firma chętnie wchodzi w interakcje z klientami, aby pomóc im w jak najlepszym wykorzystaniu hostingu.

JaguarPC Często zadawane pytania

 • Jakie produkty hostingowe oferuje JaguarPC?

  Oferują pełny zestaw produktów hostingowych: hosting dzielony, VPS i chmurowy, serwery dedykowane i hosting dla sprzedawców.

  Oferują zarówno zarządzane, jak i niezarządzane serwery VPS i serwery dedykowane, a także oferują rozwiązania hostingowe dla systemów Linux i Windows.

 • Jakie wsparcie oferuje JaguarPC?

  Mają 24/7 czat na żywo, wsparcie telefoniczne i system biletowy dostępny dla wszystkich planów.

  Mają także bloga i fora społecznościowe do samodzielnej pomocy, a także wsparcie „na początek”, takie jak demonstracja cPanel i samouczki wideo.

 • Czy JaguarPC pomoże mi w migracji mojej strony?

  Tak. JaguarPC oferuje zarówno usługę migracji witryny, jak i usługę migracji domen uwzględnioną we wszystkich swoich planach.

 • Czy JaguarPC ma gwarancję zwrotu pieniędzy??

  Tak. Oferują 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie wspólne plany hostingowe. Jak zwykle ta gwarancja wyklucza wszelkie dodatkowe usługi, takie jak rejestracje domen, które mogłeś zakupić.

 • Czy JaguarPC ma gwarancję bezawaryjności??

  Tak, mają 100% gwarancję nieprzerwanej pracy miesięcznie, z wyjątkiem wielu wykluczonych okoliczności. W przypadku, gdy nie dostarczą gwarancji 100%, zasilą każde konto 10-krotnością awarii.

  Tak więc, jeśli witryna nie działa przez godzinę, otrzyma 10 godzin kredytowanego czasu hostingu. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Umowa o poziomie usług JaguarPC.

 • Czy jest coś, czego nie mogę zrobić na JaguarPC?

  Nie całkiem. Ogólnie możesz robić, co chcesz. Podobnie jak większość innych firm hostingowych, JaguarPC zakazuje nielegalnej działalności i spamowania w swoich Warunkach świadczenia usług, ale dopuszcza treści dla dorosłych (w przeciwieństwie do wielu innych hostów) na swoich serwerach dedykowanych i VPS.

  Pozwalają również na bitcoiny na dedykowanych serwerach. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Warunki korzystania z usługi.

 • Czy JaguarPC ma kreatora stron internetowych??

  Tak. JaguarPC obejmuje RvSiteBuilder we wszystkich swoich planach.

 • Czy JaguarPC oferuje mi jakąkolwiek pomoc w marketingu cyfrowym?

  Nie całkiem. Nie oferują kredytów reklamowych, nie mają też pomocy w zakresie SEO, tworzenia witryn i sklepów internetowych.

 • Jakie aplikacje mogę uruchomić z JaguarPC?

  Dzięki Softaculous klienci mają dostęp do instalacji za pomocą jednego kliknięcia dla ponad 300 aplikacji, w tym systemów CMS, takich jak WordPress, Joomla i Drupal, koszyków takich jak Magento, forów i stron wiki.

 • Jaki dostęp do panelu sterowania oferuje JaguarPC?

  Dostęp do panelu sterowania jest przyznawany na wszystkie plany za pośrednictwem cPanel i WHM (jeśli dotyczy). Oferują także wsparcie cPanel i sprzedają dodatkowe licencje cPanel.

 • Jakie opcje tworzenia kopii zapasowych ma JaguarPC?

  Każdy wspólny plan zawiera codzienne kopie zapasowe do pobrania i ciągłe kopie zapasowe danych DataLockBox.

  Zarówno ich sprzedawcy, jak i plany VPS mają codzienne kopie zapasowe zapewniane odpowiednio przez R1Soft i Iderę.

  W przypadku serwerów dedykowanych przestrzeń kopii zapasowej można dodać do dowolnego planu za dodatkową opłatą.

 • Jakie bezpieczeństwo ma JaguarPC?

  Zapewniają fizyczne bezpieczeństwo swoich centrów danych dzięki całodobowemu monitoringowi i licznym redundancjom.

  Aby zapewnić bezpieczeństwo oprogramowania, mają zaporę ogniową obsługiwaną przez Cisco i HP.

  Wszystkie ich wspólne plany obejmują wspólny protokół SSL z planami wyższego poziomu, w tym również szybki certyfikat SSL premium.

 • Gdzie są centra danych JaguarPC?

  Prowadzą centra danych w Atlancie, Dallas, Nowym Jorku i Wielkiej Brytanii. Siedziba firmy znajduje się w Kolorado.

 • Czy JaguarPC ma program partnerski?

  Tak. Mają wielopoziomowy system poleceń, więc im więcej podasz poleceń, tym więcej otrzymasz zapłaty za polecenie.

 • Czy moja cena znacznie wzrośnie, gdy pojawię się na odnowienie?

  Nie całkiem. Istnieją pewne koszty, które pojawią się w drugim roku w porównaniu z pierwszym rokiem, takie jak koszty rejestracji domen, które są uwzględnione w niektórych planach na pierwszy rok.

  Ale generalnie nie – JaguarPC nie korzysta ze wstępnych schematów cenowych.

 • Jakie języki programowania obsługuje JaguarPC?

  Oferują pełną gamę języków, w tym Perl, PHP, Ruby on Rails i Python.

 • Co JaguarPC oznacza „nieograniczone” miejsce na dysku i przepustowość?

  Podczas gdy niektóre wspólne plany mówią „nieograniczony”, istnieją ograniczenia dotyczące liczby i-węzłów określone w Warunkach świadczenia usług i SLA JaguarPC.

  W Warunkach korzystania z usługi istnieje również ograniczenie ilości zasobów serwerowych, z których pojedynczy klient może korzystać jednocześnie. Jeśli ten procent zostanie przekroczony, JaguarPC zastrzega sobie prawo do zdławienia kont.

 • Jaki jest cykl rozliczeniowy JaguarPC?

  Ich cykle rozliczeniowe są na ogół bardzo elastyczne, a klienci mogą kupować wszystko w cyklu od trzech miesięcy do 36 miesięcy hostingu.

 • Czy dostępne są rabaty na dłuższe kontrakty??

  Tak. Im dłużej się rejestrujesz, tym mniej płacisz.

 • Czy JaguarPC zawiera CDN?

  Tak. Wszystkie ich wspólne plany hostingowe obejmują CloudFlare.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map