Hurricane Electric w 2020 roku: Co mówią recenzje klientów Hurricane Electric?

Hurricane Electric Wprowadzenie

Hurricane Electric to amerykański dostawca usług internetowych specjalizujący się w tranzycie IP i hostingu kolokacji. Założony w 1994 r., Obecnie utrzymuje największy na świecie szkielet IPv6, oparty na liczbie połączonych sieci. Oprócz tych usług od ponad 15 lat oferują hosting stron internetowych i poczty e-mail.

Usługi i specjalizacje

Hurricane Electric zapewnia w pełni zarządzany hosting dedykowany. Zamiast przedstawiać listę konfigurowalnych serwerów do wyboru, Hurricane Electric współpracuje z Tobą jeden na jednego, aby określić Twoje potrzeby i zapewnić wiarygodną wycenę. Po poinformowaniu ich o specyfikacjach, wymaganym systemie operacyjnym (Linux, Windows, FreeBSD lub Sun Solaris) i wymaganym oprogramowaniu, skonfigurują serwer. Po skonfigurowaniu i przetestowaniu serwera wystarczy przenieść do niego witrynę internetową. Następnie będą zarządzać Twoim serwerem. Codziennie monitorują serwery, obsługują rutynową konserwację i przeprowadzają zaplanowane kontrole, aby zapewnić prawidłowe działanie serwera. Jeśli wolisz, możesz także zainstalować własny system operacyjny i / lub samodzielnie zarządzać serwerem.

Wszystkie serwery dedykowane są podłączone do wielogigabitowych połączeń Ethernet Hurricane Electric. Oprócz standardowej konfiguracji i konserwacji oferują również kilka opcjonalnych funkcji, w tym dostęp do katalogu głównego, pamięć zewnętrzną, statystyki użytkowania, kopie zapasowe, równoważenie obciążenia i dystrybucję treści.

Jeśli martwisz się ilością energii, którą zużyje Twój serwer dedykowany, oferują również Green Server, który wykorzystuje energooszczędny sprzęt w celu zmniejszenia śladu węglowego.

Oni także po 2 pakietach wirtualnego serwera prywatnego (VPS). Oba zawierają statyczny adres IP, dostęp do międzynarodowego szkieletu Hurricane Electric 10 Gb / s, nadmiarowe połączenia, bazę danych MySQL, statystyki Webalizera, zarządzanie certyfikatami SSL i zarządzany hosting. Pakiety różnią się w zależności od liczby zawartych domen, przestrzeni dyskowej i miesięcznych limitów transferu. Oba plany są przeznaczone dla klientów biznesowych lub witryn o dużym natężeniu ruchu.

Hurricane Electric oferuje usługi kolokacji dla każdego poziomu wymagań serwera, niezależnie od tego, czy potrzebujesz miejsca w szafce dla pojedynczego serwera, pełnej szafy, czy miejsca dla tysięcy serwerów. Ich urządzenia zapewniają moc i dostęp do wyboru 100 Mb / s, 1000 Mb / s lub 10 Gigabit Ethernet.

Wygląda na to, że nie mamy jeszcze żadnych recenzji dotyczących huraganu Electric.

Infrastruktura

Hurricane Electric ma 3 centra danych w Kalifornii, które zapewniają łącznie prawie 250 000 stóp kwadratowych. Centra danych są monitorowane przez personel na miejscu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Każda szafka jest indywidualnie zamykana i monitorowana przez specjalnie zaprojektowany nadzór wideo. Dostęp do obiektu jest zabezpieczony drzwiami na kartę i zabezpieczeniem biometrycznym.

Każde centrum danych wykorzystuje wiele światłowodów, gigabitowe połączenia internetowe, środowisko klimatyzowane, podtrzymanie bateryjne i generatory awaryjne.

Chociaż nie dotyczy to hostingu, warto wspomnieć, że ich sieć IP Transit działa w Ameryce Północnej, Europie i Azji. Jest to sieć samolecząca, co oznacza, że ​​w przypadku awarii jednego połączenia tranzyt zostanie natychmiast odebrany przez inne. Mają także umowy z wieloma innymi dostawcami na przesyłanie kopii zapasowych, na wypadek gdyby potrzebne było dodatkowe wsparcie w celu utrzymania połączeń.

Wsparcie i obsługa klienta

Pomoc techniczna jest dostępna przez telefon lub e-mail.

Bezpieczeństwo i kopie zapasowe

Hurricane Electric zapewnia codzienne monitorowanie serwerów i automatycznie radzi sobie z wszelkimi problemami, które możesz napotkać. Jeśli coś się nie powiedzie, przechowują zapasowe dyski twarde, zasilacze i płyty lokalnie, aby szybko rozwiązać problem. Mają także dodatkową pamięć RAM, którą można natychmiast dodać, jeśli chcesz ją zaktualizować.

Kopie zapasowe są dostępne jako opcjonalna usługa dla serwerów dedykowanych. Kopie zapasowe można wysłać na inny dysk lub taśmę.

Zasady rozliczeń, płatności i anulowania

Wszystkie konta są fakturowane co miesiąc, a zaległe konta mogą zostać zawieszone lub usunięte według uznania Hurricane Electric. Klienci mogą anulować swoje konto w dowolnym momencie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, poczty lub faksu.

Wniosek

Jeśli szukasz usługodawcy hostingowego, który może zapewnić niesamowitą szybkość internetu, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Tranzyt IP i przepustowość są podstawową działalnością Hurricane Electric, a kiedy je hostujesz, masz dostęp do największego na świecie szkieletu internetowego IPv6, z prędkością do 10 Gb na sekundę.

Hurricane Electric ułatwia również hosting, nawet w przypadku usług dedykowanych i biznesowych VPS klasy biznesowej, przy w pełni zarządzanych planach hostingowych. Po prostu powiedz im, czego chcesz, a oni skonfigurują to dla Ciebie. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które nie mają zasobów ani wiedzy specjalistycznej do zarządzania własnymi serwerami; może to jednak nie być idealne dla organizacji, która chce całkowicie kontrolować swoje środowisko serwerowe lub musi spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa danych swoich klientów.

Pamiętaj, że jest to host klasy biznesowej. Nie znajdziesz żadnych tanich, osobistych planów witryny. Poza dwoma planami VPS nie podają żadnych informacji o cenach w swojej witrynie, ponieważ wolą współpracować bezpośrednio z klientami, aby ocenić ich konkretne potrzeby i podać dokładną ofertę cenową, aby spełnić wszystkie te wymagania. To bardzo dobra rzecz, jeśli nie chcesz przepłacać za usługi, których nie potrzebujesz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me