HostDime w 2020 roku: Co mówią recenzje klientów HostDime?

HostDime Wprowadzenie

HostDime to prywatna i globalna organizacja hostingowa, która jest obecna w różnych lokalizacjach w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i nie tylko. Firma została założona w 2001 roku i może hostować ponad 2 miliony domen na całym świecie.


HostDime oferuje szeroki zakres usług, od prostego hostingu do zarządzanego serwera VPS i serwerów dedykowanych. Podobnie jak inne globalne firmy hostingowe, HostDime ma różne strony internetowe dla różnych krajów, dlatego w tym przeglądzie skupię się na brytyjskiej stronie internetowej.

HostDime Plany hostingowe

Istnieją 3 wspólne plany hostingowe dostępne przez HostDime. Wszystkie te plany są oparte na systemach operacyjnych Linux i mają połączenie o przepustowości 100 Mb / s oraz nieskomplikowaną przepustowość. Struktura cen oparta jest na miesięcznej opłacie, ale jeśli klienci zarejestrują się na rok, koszt zostanie zmniejszony.

 • Plan sHD1 zapewnia 50 GB miejsca na dysku i umożliwia klientom hostowanie jednej domeny.
 • SHD2 oferuje krok naprzód w stosunku do planu sHD1 i ma 100 GB miejsca na dysku i pozwala na hostowanie do 10 domen.
 • Najwyższy plan to plan sHD3, który zapewnia 150 GB miejsca na dysku i pozwala na nieograniczoną liczbę domen. Ten plan zawiera również bezpłatny certyfikat SSL i dedykowany adres IP.

HostDime oferuje również 3 plany sprzedawców hostingu dla systemu Linux. Każdy plan pozwala na nieograniczoną liczbę domen i zapewnia połączenie 100 Mbps. Trzy plany pozwalają klientom wybierać spośród 200 GB miejsca na dysku i przepustowości 2000 GB, 500 GB miejsca na dysku i 5000 GB przepustowości lub 1000 GB miejsca na dysku i przepustowości 10 000 GB.

HostDime zapewnia zarządzaną usługę hostingu VPS, a klienci mogą wybierać spośród systemów operacyjnych Linux lub Windows. Istnieją 3 plany hostingowe Linux VPS, każdy zapewniający połączenie 1000 Mbps i 2 dedykowane adresy IP.

 • Plan VPS.1 obejmuje 30 GB miejsca na dysku, 1000 GB miesięcznej przepustowości i 1024 MB pamięci RAM.
 • Następnym krokiem jest plan VPS.2, który obejmuje 50 GB miejsca na dysku, 1500 GB przepustowości i 2048 MB pamięci RAM.
 • Plan VPS.3 oferuje 70 GB miejsca na dysku, 2000 GB przepustowości i 4096 MB pamięci RAM.

Do wyboru są 3 plany hostingowe Windows VPS.

 • Plan wVPS.1 oferuje 15 GB miejsca na dysku, 1000 GB miesięcznej przepustowości, 512 MB pamięci RAM i jest wyposażony w 1 dedykowany adres IP.
 • Plan wVPS.2 zapewnia 25 GB miejsca na dysku, 2000 GB przepustowości i 1024 MB pamięci RAM. Ten plan zawiera 2 dedykowane adresy IP.
 • Najważniejszym planem Windows VPS jest wVPS.3, który ma 35 GB miejsca na dysku, 3000 GB przepustowości, 2048 MB pamięci RAM i 2 dedykowane adresy IP.

Hosting dedykowany jest jednym ze specjalizacji HostDime i oferuje szeroki zakres opcji do wyboru. Dostępnych jest pięć planów opartych na procesorze na serwerze. Każdy serwer dedykowany jest w pełni zarządzany przez HostDime i dołączony jest IPMI.

 • Serwer z dwurdzeniowym procesorem Intel Atom D525 1,8 GHz jest wyposażony w 2 GB pamięci RAM, 500 GB miejsca na dysku i przepustowość 5 TB.
 • Serwer z dwurdzeniowym procesorem Intel Core i3-2120 3,3 GHz jest zbudowany z 4 GB pamięci RAM, 500 GB miejsca na dysku i przepustowością 5 TB.
 • Serwery oparte na czterordzeniowym procesorze Intel Xeon E3-1230 3,2 GHz mają 8 GB pamięci RAM, 500 GB miejsca na dysku i przepustowość 10 TB.
 • Serwery z 2 czterordzeniowymi procesorami Xeon E5520 2,26 GHz są dostarczane z 12 GB pamięci RAM, 1 TB miejsca na dysku i przepustowością 20 TB.
 • Serwery z 2 sześciordzeniowymi procesorami Xeon E5645 2,45 GHz są zbudowane z 16 GB pamięci RAM i 1 TB miejsca na dysku. Ten plan pozwala na przepustowość 30 TB.

HostDime oferuje także szereg dodatków do swoich planów hostingowych. Należą do nich certyfikaty SSL, narzędzia do rejestracji domen, konta handlowców i narzędzie do tworzenia witryn.

HostDime Uptime / Przestój

Hosting współdzielony z HostDime jest objęty umową SLA, która obejmuje gwarancję dostępności. Oznacza to, że jeśli czas przestoju spadnie poniżej 99,9% w danym miesiącu, HostDime zasili konto klienta. Rekompensata rozpoczyna się od kredytu o wartości 10% miesięcznej opłaty klienta, przy czym czas sprawności wynosi od 95% do 99,9% czasu dostępności. Kredyt wzrasta do 25% dla 90% – 94,9% czasu sprawności i 100%, jeśli czas pracy spadnie poniżej 89,9%.

HostDime posiada własne centra danych, które znajdują się na całym świecie. Jego brytyjskie centrum danych ma siedzibę w hrabstwie Kent i jest stale obsługiwane przez pracowników ochrony. Centrum danych wykorzystuje systemy zasilania awaryjnego UPS i diesla i jest monitorowane przez własnych techników na miejscu, aby zapewnić dostępność systemów przez maksymalny możliwy czas.

Obsługa HostDime

Klienci HostDime mają do dyspozycji szeroki zakres opcji pomocy technicznej. Obejmuje to przewodniki, podręczniki, często zadawane pytania i samouczki wideo. Klienci mają również dostęp do bloga, strony statusu serwera i forów, umożliwiając im dostęp do wiadomości i wsparcia społeczności. Jeśli chodzi o wsparcie techniczne, istnieje adres e-mail, czat na żywo i linia telefoniczna. Zespoły techniczne są dostępne przez cały czas.

Istnieje również konto HostDime na Twitterze i strona na Facebooku. Oba są aktywne, a firma potrzebuje czasu na interakcję z klientami za pośrednictwem obu kanałów.

HostDime w wiadomościach

Pomimo tego, że jest dużą globalną organizacją hostingową, HostDime przyciąga niewielką uwagę, dobrą lub złą, na żadnej ze znanych serwisów z wiadomościami technicznymi, które sprawdziłem.

Panel sterowania HostDime

HostDime oferuje znane, markowe panele sterowania dla wszystkich klientów. Wspólne konta hostingowe w systemie Linux mają cPanel. Hosting i sprzedawcy VPS również otrzymują WHM. Hosting VP oparty na systemie Windows jest dostarczany z Plesk.

Dodatki HostDime

Oprócz planów, które zawierają dedykowane adresy IP i certyfikaty SSL, HostDime oferuje również dwa instalatory aplikacji jednym kliknięciem, Softaculous i Fantastico. Obsługiwane są WordPress, Joomla, Drupal, Zen Cart, PHP i bardziej znane aplikacje. Inne gratisy to narzędzie do tworzenia witryn i narzędzia analityczne.

Gwarancja zwrotu pieniędzy HostDime / Zasady anulowania

Chociaż w planach hostingowych HostDime nie ma reklamowanej gwarancji zwrotu pieniędzy, istnieje 90-dniowa gwarancja satysfakcji. Różni się to nieco od większości gwarancji zwrotu pieniędzy. Chociaż teoretycznie oferuje pełny zwrot pieniędzy, klienci muszą podać powód, dla którego anulują swoje konto – HostDime zdecyduje, czy kwalifikujesz się do zwrotu pieniędzy, na podstawie tego, czy podjęli wszelkie możliwe kroki, aby naprawić sytuację, która skłoniła Cię do Anuluj.

Podsumowanie HostDime

HostDime ma wygląd bardzo profesjonalnej firmy hostingowej z szeroką gamą usług, wsparcia i gwarancji, które wspierają je jako solidny wybór dla biznesu. Ta polityka anulowania jest trochę podstępna, ponieważ skutecznie wyklucza część „gwarancji” jakichkolwiek zwrotów, prosząc klienta o określenie przyczyny anulowania. Pokazuje jednak, że firma chce się upewnić, że jej wsparcie zrobiło wszystko, co możliwe, aby zaspokoić potrzeby klienta.

HostDime spodoba się dużym organizacjom. Jak widać z tej recenzji, jej najlepsze plany są bardzo szczegółowe i nie brakuje opcji konfiguracji do wyboru. Jeśli jednak szukasz podstawowego taniego planu, możesz lepiej szukać gdzie indziej, aby uzyskać więcej zasobów.

HostDime Często zadawane pytania

 • Czy HostDime oferuje hosting Windows?

  Tak, oferują menedżerowi VPS hosting dla Windows i Linux.

 • Jakie usługi hostingowe zapewniają?

  HostDime zapewnia zarządzany hosting dedykowany, chmurowy i VPS.

 • Gdzie znajdują się centra danych HostDime?

  Ich centra danych oraz główna siedziba znajdują się w Orlando na Florydzie.

 • Czy HostDime oferuje panel sterowania?

  Ich plany hostingowe oferują panele sterowania cPanel i Plesk.

 • Jakie metody wsparcia są dostępne?

  Oferują wsparcie przez telefon, e-mail, czat na żywo oraz wsparcie systemu sprzedaży biletów. Oferują również obszerną bazę wiedzy. Wsparcie jest dostępne tylko w języku angielskim.

 • Czy HostDime może migrować moją stronę dla mnie?

  Tak, HostDime oferuje bezpłatne usługi migracji stron internetowych w ciągu pierwszych 30 dni od zarejestrowania się w ich serwisie. Obejmuje to migracje cPanel na cPanel i Plesk na Plesk, a także migrację WordPress lub innych stron CMS.

 • Czy mogę hostować wiele stron internetowych??

  Tak, firma oferuje duże plany przepustowości i przestrzeni dyskowej, co oznacza, że ​​nie powinieneś mieć problemów z hostowaniem wielu witryn.

 • Czy HostDime udostępnia instalatory witryn lub instalatory za jednym kliknięciem?

  HostDime zawiera bibliotekę skryptów Softaculous, która ma kilka instalatorów jednym kliknięciem do najpopularniejszych aplikacji, takich jak WordPress, Joomla, Drupal i inne.

 • Czy są dostępne aplikacje e-commerce i koszyków na zakupy?

  Oferują one szereg aplikacji e-commerce, które można zainstalować z biblioteki Softaculous.

 • Jakie formy płatności akceptują?

  HostDime akceptuje różne metody płatności, w tym wszystkie główne karty kredytowe, PayPal, przelewy bankowe przez Western Union, przelewy bankowe i płatności Bitcoin przez Bitpay.

 • Czy istnieje minimalny okres obowiązywania umowy??

  Nie ma minimalnego okresu obowiązywania umowy. Oferują miesięczne i roczne plany, które można anulować w dowolnym momencie.

 • Czy dostanę zniżkę, jeśli zapłacę z góry?

  Nie wydaje się zniżki, jeśli zapłacisz z góry. Oferują jednak proporcjonalną kwotę za pierwszy okres.

 • Czy domena jest uwzględniona w ich planach?

  Nie oferują bezpłatnej domeny ze swoimi planami, jednak można ją kupić za dodatkową opłatą podczas procesu rejestracji.

 • Czy HostDime oferuje rejestracje domen?

  Domeny można rejestrować za pośrednictwem ich witryny niezależnie od pakietu hostingowego.

 • Czy HostDime oferuje konta e-mail?

  Tak, nie ma limitu liczby kont e-mail, które możesz utworzyć. Jesteś jednak ograniczony ilością miejsca, które oferuje Twój wybrany plan.

 • Czy HostDime zapewnia gwarancję bezawaryjności?

  HostDime oferuje 99,9% gwarancji nieprzerwanej pracy popartej kredytami serwisowymi za wszelkie występujące przestoje.

 • Czy HostDime oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy?

  HostDime oferuje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na swoje plany VPS.

 • Jakie zabezpieczenia są na miejscu??

  HostDime oferuje firewall, DDoS i ochronę antywirusową za dodatkową opłatą. Ich funkcje obejmują całkowitą redundancję zasilania, łączność sieciową, tłumienie ognia i monitorowanie 24/7.

 • Czy HostDime oferuje certyfikaty SSL?

  Certyfikaty SSL można kupić osobno, a HostDime oferuje certyfikaty podstawowe, zastępcze i rozszerzone.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me