Hawk Host w 2020 roku: Co mówią recenzje klientów hosta Hawk?

Wprowadzenie do HawkHost

Oryginalna marka HawkHost, Devoted Host, zaczęła działać w 2004 roku. Została już przemianowana po odejściu jednego z założycieli firmy; następnie zdobył nazwę HawkHost w 2008 roku. Oznacza to, że HawkHost zgromadził prawie dziesięcioletnie doświadczenie w branży hostingu, chociaż można by wybaczyć, że był znacznie młodszy.
Sześć miesięcy po ostatniej rebrandingu firma stała się kanadyjską korporacją, a pozostały członek założyciel był na jej stanowisku.
Pomimo złożonej historii HawkHost jest dość standardowym dostawcą. Wydaje się, że głównym celem katalogu usług jest udostępnianie hostingu. Oferuje również odsprzedawcę, częściowo dedykowany i hosting VPS z boku.


Plany hostingowe HawkHost

HawkHost ma cztery wspólne plany hostingowe dla klientów do wyboru. Każdy plan jest wyceniany według ruchomej skali, z opcjami płatności miesięcznych, trzech miesięcy, sześciu miesięcy lub rocznych.

 • Współdzielone plany hostingu zwiększają się z 3 000 MB miejsca na dysku i 45 GB miesięcznej przepustowości (plan podstawowy) do 24 000 MB miejsca na dysku i 360 GB miesięcznej przepustowości (super). Wszystkie wspólne plany hostingowe pozwalają na nieograniczoną liczbę kont e-mail, domen i baz danych MySQL, a wszystkie można zamówić w CloudLinux lub LiteSpeed ​​(alternatywa dla Apache).
 • Plany sprzedawcy HawkHost mają podobną strukturę jak wspólne plany hostingowe. Dostępne są cztery opcje, począwszy od 15 GB miejsca na dysku, 300 GB miesięcznej przepustowości i maksymalnie 50 kont panelu sterowania, skalowanie do 60 GB miejsca na dysku, 1200 GB miesięcznej przepustowości i maksymalnie 200 kont panelu sterowania.
 • Ponownie istnieją cztery częściowo dedykowane plany hostingowe dla klientów, którzy chcą więcej mocy bez ponoszenia kosztów serwerów dedykowanych. Plany zaczynają się od 20 000 MB miejsca na dysku i 350 GB miesięcznej przepustowości i skalują do 50 000 MB miejsca na dysku i 1200 GB miesięcznej przepustowości.
 • HawkHost oferuje cztery plany hostingowe VPS. Plan podstawowy zapewnia 10 GB miejsca na dysku i 250 GB miesięcznej przepustowości. Klienci mają gwarancję 384 MB pamięci RAM, z możliwością rozszerzenia do 768 MB. Moc procesora jest dzielona równo między wszystkie konta VPS na serwerze hosta. Plany skalują się do planu Super, który zapewnia 40 GB miejsca na dysku, przepustowość 550 GB i 2048 MB pamięci RAM, z możliwością pęknięcia do 3048 MB.

Istnieje również program partnerski, z którego klienci HawkHost mogą korzystać w celu generowania płatności za polecenie.

HawkHost Uptime / przestoju

HawkHost publikuje 99,9% gwarancję bezawaryjności na potrzeby tworzenia kopii zapasowych wspólnych planów hostingowych i odsprzedawców. Gwarancja dostępności jest opisana w umowie SLA udzielonej klientom HawkHost. Rekompensuje to klientom, jeśli czas przestoju serwera spadnie poniżej 99,9% w danym miesiącu rozliczeniowym. Wypłacana kwota zaczyna się od 10% opłaty miesięcznej i wzrasta do 100%, jeśli czas sprawności spadnie poniżej 99%. Klienci mogą złożyć wniosek w dowolnym momencie, otwierając bilet SLA.
HawkHost korzysta z 6 centrów danych na całym świecie. Cztery centra danych są strategicznie rozmieszczone w USA, jedno centrum danych znajduje się w Singapurze, a ostatnie w Amsterdamie. Każde centrum danych korzysta z dostawców tranzytu poziomu 1 i 2 i jest wyposażone w sprzęt sieciowy Cisco i Juniper. Systemy UPS i generatory rezerwowe z silnikiem wysokoprężnym są na miejscu, aby zapewnić utrzymanie zasilania centrum danych.
Chociaż statystyki czasu pracy nie są publikowane, użytkownicy mogą przeglądać dane dotyczące konserwacji każdego centrum danych wraz z jego specyfikacjami technicznymi. Klienci mogą również przeprowadzić test prędkości w każdym centrum danych, aby sprawdzić, który jest dla nich najszybszy, a także przetestować prędkość pobierania przy użyciu plików testowych o różnych rozmiarach.

Wsparcie HawkHost

HawkHost stwierdza, że ​​jego serwery automatycznie naprawiają się w razie jakichkolwiek problemów. Jednak pomimo tego poziomu automatyzacji wsparcie zapewnia system biletów, który jest dostępny przez cały czas. Istnieje również linia telefoniczna.
HawkHost ma blog, bazę wiedzy i stronę stanu, na której znajdują się wiadomości, artykuły i alerty. Klienci mogą również wchodzić w interakcje i szukać wskazówek za pośrednictwem forum.
Istnieją aktywne strony Google+ i Facebook dla HawkHost, ale wszelkie prośby o wsparcie są kierowane z powrotem do systemu biletowego. Istnieją dwa konta na Twitterze, jedno, na którym klienci mogą wchodzić w interakcje z HawkHost, i jedno, które tweetuje aktualizacje serwera na żywo.

HawkHost w wiadomościach

HawkHost nie pojawił się na stronach z wiadomościami technicznymi, ani dobrych, ani złych.

Panel sterowania HawkHost

Dobrze znany panel sterowania cPanel jest oferowany do większości potrzeb związanych z zarządzaniem witryną. Klienci mogą również wybrać wielojęzyczną skórkę cPanel, jeśli wolą. Doświadczeni klienci hostingowi będą zaznajomieni z cPanel, a odsprzedawcy poczują się komfortowo z jego towarzyszącym narzędziem, WHM.
Klienci VPS są wyposażeni w dostosowany panel sterowania, chociaż mogą dodatkowo zapłacić za cPanel, co jest miłym akcentem. Panel niestandardowy i tak wydaje się być stosunkowo dobrze zaprojektowany i zaspokoi potrzeby większości klientów VPS na poziomie podstawowym.

Dodatki HawkHost

HawkHost oferuje zarówno instalatory Fantastico, jak i Softaculous za jednym kliknięciem i obejmuje 7-dniowe kopie zapasowe w cenie. Jego hosting obsługuje PHP, Pear, Zend, Ruby on Rails, Perl, Python i wiele innych.
W planach HawkHost nie ma oczywistych gratisów i dodatków, ale jest strona z wszelkimi dostępnymi ofertami specjalnymi. Zen Cart, Cube Cart i OS Commerce są oferowane klientom, którzy chcą sprzedawać za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Gwarancja zwrotu pieniędzy / Zasady anulowania rezerwacji HawkHost

Hosting dzielony, częściowo dedykowany hosting i konta sprzedawców są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy (chyba że klient naruszy warunki). Pełne szczegóły są dostępne w dokumencie Warunki usługi.

HawkHost porównuje stosunkowo dobrze z innymi firmami hostingowymi w tym przedziale cenowym. Opcje i pakiety zapewniają wyraźny postęp, od rozpoczęcia działalności przez klientów i rozwoju firmy, aż do VPS, a następnie do częściowo dedykowanego hostingu. Może nie mieć punktu sprzedaży zabójcy, ale nadal wydaje się dobrym wyborem.

Hawk Host – często zadawane pytania

 • Czy Hawk Host pozwala wybrać hosting Windows?

  Wszystkie plany hostingowe działają na CloudLinux. Niektóre plany, takie jak VPS, pozwalają klientom wybrać określone dystrybucje Linuksa, w tym CentOS, Ubuntu i Debian.

 • Jakiego panelu sterowania może używać klient do zarządzania swoimi witrynami?

  Firma korzysta z cPanel do wspólnego hostingu. Dotyczy to również hostingu współdzielonego i częściowo dedykowanego. Plany dla sprzedawców obejmują również WHM do administrowania ich witrynami.

 • Czy Hawk Host zapewnia dedykowany plan hostingowy?

  Firma nie oferuje klientom serwerów dedykowanych. Jednak oferuje częściowo dedykowany plan podobny do VPS, ale pozwala klientom mieć 2 dedykowane procesory wraz z nieograniczoną przepustowością i miejscem na dysku.

 • Jakie są warunki płatności Hawk Host?

  Przy zamówieniu hostingu można płacić miesięcznie, rocznie lub co dwa lata. Jeśli chcesz zapłacić przynajmniej rok z góry, możesz uzyskać zniżkę.

  Istnieje wiele opcji płatności, w tym PayPal, AliPay, główne karty kredytowe i Bitcoin.

 • Jeśli nie podoba mi się moja usługa, czy mogę odzyskać pieniądze?

  Tak. Hawk Host zapewnia 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, ale tylko w przypadku planów hostingowych. Wszystkie inne usługi, takie jak certyfikaty SSL i rejestracja domeny, nie podlegają zwrotowi.

 • W jaki sposób Hawk Host wykorzystuje moje dane osobowe?

  Hawk Host będzie zbierać informacje, takie jak imię i nazwisko, adres i dane karty kredytowej.

  Informacje te będą wykorzystywane przez firmę do przetwarzania płatności, zapewniania wsparcia, ofert specjalnych i wprowadzania ulepszeń w usłudze.

  Dane osobowe nie są przekazywane nikomu poza podmiotami takimi jak organy ścigania lub te, które przejmują działalność.

 • Jaki poziom dostępu mam z częściowo dedykowanymi planami?

  Dzięki częściowo dedykowanym planom Hawk Host możesz w pełni dostosować swoje serwery wirtualne, ponieważ masz pełny dostęp do konta root.

 • Czy plany częściowo dedykowane są w pełni zarządzane??

  Nie, te plany są częściowo zarządzane z personelem, który jest dobrze zorientowany w różnych dystrybucjach Linuksa i oferuje stałe wsparcie 24/7.

 • Czy mogę uzyskać dodatkowe miejsce na dysku dzięki częściowo dedykowanym planom?

  Tak. Można uzyskać więcej miejsca na dysku SSD, ale będziesz musiał uiścić dodatkową opłatę miesięczną.

 • Czy dzięki hostingowi odsprzedawcy mogę używać własnej marki??

  Tak. Hawk Host zapewnia kompletne rozwiązanie z białą etykietą, które obejmuje branding oraz anonimowe domeny i serwery nazw.

 • Czy mogę mieć nieograniczoną liczbę kont z hostingiem sprzedawcy??

  Nie. Wszystkie plany sprzedawców nakładają ograniczenia na liczbę kont cPanel, które możesz mieć. W tej chwili możesz mieć maksymalnie 200 kont z planem najwyższego poziomu.

 • Czy mogę z łatwością przenieść moją istniejącą stronę na Hawk Host?

  Tak. W przypadku wszystkich swoich planów Hawk Host zapewnia bezpłatne wsparcie migracji. Obejmuje to przenoszenie nazw domen i treści witryn internetowych na serwery Hawk Host.

 • Jakie rodzaje aplikacji mogę zainstalować na swojej stronie za pomocą Hawk Host?

  Dzięki instalacjom za pomocą jednego kliknięcia za pomocą Softaculous, nawet kompletni początkujący mogą uruchomić stronę internetową. Mogą wybierać spośród szerokiej gamy platform, w tym WordPress dla blogów, phpBB dla forów i Moodle dla LMS.

 • Czy mogę skonfigurować nieograniczoną liczbę kont e-mail?

  W planach hostingowych Hawk Host nie ma ograniczeń co do liczby kont e-mail, które możesz skonfigurować. Możesz także wysyłać i odbierać nieograniczoną liczbę wiadomości e-mail oraz wybierać typ serwera pocztowego, którego chcesz używać.

 • Czy konta e-mail zapewniają ochronę przed spamem??

  HawkHost wykorzystuje SpamExperts do zapewnienia ochrony przed spamem. Niektóre funkcje obejmują możliwość dodania do białej listy lub czarnych list niektórych domen, odbiorców i adresów; funkcje do tworzenia i wyszukiwania dzienników; oraz możliwość nauczenia systemu rozpoznawania spamu.

 • Gdzie są centra danych hosta Hawk?

  Chociaż główne biura firmy znajdują się w Kanadzie, ma centra danych zlokalizowane na całym świecie, w tym w Los Angeles, Amsterdamie i Singapurze.

  Wszystkie centra danych wyposażone są w zasilacze, generatory, systemy bezpieczeństwa fizycznego i szybkie sieci dostarczane przez wielu dostawców usług telekomunikacyjnych.

  Centra danych są również zoptymalizowane dzięki CloudFare CDN.

 • Czy można wybrać lokalizację hostingu dla mojego serwera??

  Tak. W przypadku wszystkich planów można wybrać centrum danych, w którym będą hostowane Twoje witryny.

 • Jaka jest gwarancja dostępności Hawk Host?

  Firma ma 99,9% gwarancji nieprzerwanej dostępności wszystkich swoich planów.

  Jeśli ten próg nie zostanie osiągnięty, klient musi skontaktować się z firmą w ciągu 7 dni od zdarzenia i podać opis i dzienniki, jeśli to możliwe. Rozpatrzenie roszczenia może potrwać do dwóch tygodni.

 • W jakiej formie Hawk Host zapewnia obsługę klienta?

  Aby uzyskać pomoc w przypadku problemów lub jeśli masz pytania dotyczące planów, możesz przesłać wiadomość za pomocą formularza kontaktowego, wysłać wiadomość e-mail, uzyskać pomoc na forach lub skonsultować się z bazą wiedzy firmy.

 • Czy plany zawierają funkcje obsługujące prowadzenie sklepu internetowego?

  Tak. Możliwe jest utworzenie witryny e-commerce z planami firmy, ponieważ mają one opcję dodania certyfikatu SSL. W planach jest także wiele platform sklepów internetowych, w tym OpenCart i Magento.

 • Jakie języki skryptowe i programistyczne obsługuje Host Hawk?

  Hawk Host obsługuje wiele różnych języków, w tym wiele wersji PHP wraz z Perlem, Pythonem i Ruby on Rails.

 • Czy Hawk Host ma program partnerski, w którym mogę się zarejestrować?

  Tak. Hawk Host ma program, który zapewnia swoim partnerom do 40% prowizji. Nawet jeśli tylko się zarejestrujesz, możesz otrzymać 15 USD.

  Firma zapewnia grafikę reklamową i nie ogranicza limitów zarobków. Minimalna kwota płatności wynosi 100 USD.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me