EasyCGI w 2020 roku: Co mówią recenzje klientów EasyCGI?

Wprowadzenie do EasyCGI

EasyCGI to amerykańska firma hostingowa, która twierdzi, że znajduje się w pierwszej dziesiątce dostawców hostingu na całym świecie. Firma jest własnością Endurance International Group, dużej organizacji, która jest również właścicielem ponad 50 różnych marek hostingu, w tym Globat, PureHost, BlueHost i SuperGreen Hosting.


EasyCGI została założona w 1996 roku i ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży hostingu. Firma specjalizuje się w udostępnianiu hostingu opartego na systemie Windows i oferuje szereg planów, chociaż dostępny jest również hosting VPS oparty na systemie Linux.

Plany hostingowe

EasyCGI ma trzy wspólne plany hostingowe dla klientów do wyboru. Każdy plan opiera się na systemie Windows i oferuje wybór środowisk hostingu systemu Windows 2003 lub Windows 2008. Plany pozwalają klientom hostować nieograniczoną liczbę domen i kont FTP.

 • Plan Advanced X zapewnia klientom 350 GB miejsca na dysku i 3500 GB przepustowości miesięcznie. Ten plan ogranicza liczbę kont e-mail POP3 do 500, a baz danych MySQL do 50.
 • Plan Advanced X2 pozwala na 500 GB miejsca na dysku, 5000 GB miesięcznej przepustowości, 1000 kont e-mail POP3 i 100 baz danych MySQL.
 • Plan Advanced X4 zapewnia 750 GB miejsca na dysku, 7500 GB miesięcznej przepustowości oraz nieograniczoną liczbę kont e-mail POP3 i baz danych MySQL.

Hosting VPS oparty na systemie Linux jest również dostępny za pośrednictwem EasyCGI. Dostępne są cztery plany, a każdy z nich ma dedykowany adres IP i umożliwia klientom hosting nieograniczonej liczby witryn.

 • System Linux VPS X zapewnia 256 MB pamięci RAM (z możliwością rozbudowy do 512 MB), 20 GB miejsca na dysku i przepustowość 500 GB miesięcznie.
 • Plan Linux VPS X2 oferuje krok naprzód w stosunku do opcji taniej. Daje to 512 MB pamięci RAM (z możliwością do 1 GB), 30 GB miejsca na dysku i 1000 GB miesięcznej przepustowości.
 • System Linux VPS X4 zapewnia 1 GB pamięci RAM (z możliwością dzielenia do 2 GB), 50 GB miejsca na dysku i przepustowość 2000 GB na miesiąc.
 • Linux VPS X10 to najwyższej klasy plan VPS dostępny za pośrednictwem EasyCGI. Daje to 2 GB pamięci RAM (z możliwością do 4 GB), 100 GB miejsca na dysku i 2000 GB przepustowości na miesiąc.

Firma oferuje szereg dodatków, które są płatne oprócz podstawowego kosztu hostingu. Należą do nich kopie zapasowe witryny, certyfikaty SSL, SiteLock i profesjonalne usługi SEO.

EasyCGI ma program partnerski i program nagród za udane polecenia. Klienci mogą również zdecydować się na program dla sprzedawców, jeśli chcą sprzedać własny hosting z białą etykietą.

Czas przestoju / przestoju

EasyGCI utrzymuje ścisłe zasady dostępności na swoich serwerach i systemach. Plany hostingowe są reklamowane z czasem dostępności wynoszącym 99,9%, ale nie wydaje się, aby zostało to poparte gwarancją. Nie ma opublikowanych statystyk czasu działania, więc trudno jest powiedzieć, jak dobrze przestrzega tej umowy SLA.

EasyCGI przechowuje dane w dwóch centrach danych w Bostonie w USA. Jego serwery działają w środowisku zbiorczym chronionym przez dwie zapory ogniowe, a centrum danych ma całodobową ochronę przez 365 dni w roku.

Wsparcie

Wszystkie konta hostingowe EasyCGI są objęte całodobową obsługą na żywo. Zapewnia to linia telefoniczna obsługiwana przez personel wewnętrzny, funkcja czatu na żywo oraz system sprzedaży biletów online. Systemy samopomocy obejmują bazę wiedzy, podręczniki użytkownika i szereg samouczków.

EasyCGI jest również otwarty na opinie i sugestie od swoich klientów i udostępnił w tym celu specjalny formularz. Nie ma jednak strony na Facebooku ani kanału na Twitterze, więc obsługa mediów społecznościowych nie jest tutaj opcją.

W wiadomościach

EasyCGI ma własną stronę z wiadomościami, na której pracownicy publikują artykuły, wywiady i inne wiadomości. W momencie pisania tego artykułu najnowszy artykuł był datowany na 2008 r., Więc prawdopodobnie właśnie w tym miejscu zostały one przejęte przez Endurance International Group. Nie ma żadnych dobrych ani złych historii w żadnej z głównych technologicznych stron medialnych, co sugeruje, że usługi EasyCGI są stosunkowo niezawodne.

Panel sterowania

Klienci otrzymują własny niestandardowy panel sterowania EasyCGI do zarządzania witryną i zarządzania nią. Wygląda na to, że panel kontrolny jest podobny do cPanel, chociaż istnieją niewątpliwie pewne różnice w jego możliwościach.

Dla klientów dostępny jest przydatny samouczek pozwalający zapoznać się z panelem sterowania EasyCGI. Jest to dobry zasób, do którego należy się odwołać, jeśli chcesz poczuć się nim przed zanurzeniem.

Dodatki

EasyCGI oferuje szereg dodatków, które pomogą nowym klientom rozpocząć nową stronę internetową. Należą do nich kredyty Google Adword, narzędzia Google dla webmasterów i kredyty marketingowe Yahoo! / Bing. Istnieje darmowy kreator stron, a ich hosting obsługuje PHP, Perl, .Net Framework, Ajax, WordPress i więcej.

Gwarancja zwrotu pieniędzy / Zasady anulowania

Nowi klienci otrzymują eXtreme gwarancję EasyCGI. Jest to 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy tylko na koszty hostingu, co jest dość standardem w tej cenie. Zwroty nie obejmują opłat konfiguracyjnych, opłat za rejestrację domeny i innych usług dodatkowych, które zostały zakupione oprócz planu hostingowego. Pamiętaj, że gwarancja eXtreme jest dostępna tylko wtedy, gdy klient zapłacił za swoje konto kartą kredytową.

Klienci EasyCGI muszą z trzydziestodniowym wyprzedzeniem anulować swoje konto. Firma oświadcza, że ​​może pobierać opłaty za cały okres obowiązywania umowy, jeśli klienci anulują umowę przed końcem uzgodnionego terminu. Nic nie wskazuje na to, w jaki sposób klienci kwalifikowaliby się do otrzymania zwrotu za niewykorzystaną usługę za miesiące, więc prawdopodobnie bezpiecznie jest założyć, że należna będzie pełna opłata za termin.

Podsumowanie

Hosting oferowany przez Easy CGI jest niewątpliwie ukierunkowany na niszę. Współużytkowany hosting systemu Windows zwykle nie jest oferowany, a gdy jest, często zajmuje drugie miejsce w stosunku do hostingu systemu Linux. W tym sensie EasyCGI byłby dobrym wyborem dla każdego, kto szuka hostingu współdzielonego z systemem Windows i firmy specjalizującej się w tej dziedzinie.

Poza tym wsparcie, gwarancje i warunki usługi oferowane przez plany hostingowe EasyCGI są względnie standardowe dla hostingu internetowego i oferują niewiele pod względem innowacji. Można się tego spodziewać, biorąc pod uwagę ich związek z ogromną firmą, która jest właścicielem wielu podobnych hostów.

EasyCGI Często zadawane pytania

 • Czy easyCGI specjalizuje się w hostingu Linux lub Windows??

  Specjalizują się w hostingu Windows / IIS. Oferują także plany Linux VPS.

 • Czy domena jest objęta zakupem planu hostingowego?

  Tak. Kwalifikowane plany obejmują roczną rejestrację domeny.

 • Gdzie znajdują się centra danych easyCGI?

  Dwa centra danych firmy znajdują się w obszarze Boston, MA.

 • Jakie języki programowania obsługuje easyCGI?

  Ich plany Windows obsługują ASP, .NET Framework, PHP i Perl5. Plany Linux VPS obsługują PHP i Perl.

 • Czy easyCGI pomoże mi przenieść moją istniejącą domenę?

  Nie będą przenosić Twojej witryny za Ciebie. Udostępniają jednak samouczki dotyczące przenoszenia nazwy domeny.

 • Czy easyCGI oferuje narzędzia do tworzenia witryn internetowych lub instalatory za jednym kliknięciem?

  Wszystkie wspólne plany hostingowe są dostarczane z programem CM4all Web Site Builder i Mojo Marketplace, który oferuje instalacje popularnych aplikacji internetowych, takich jak WordPress, Joomla, Drupal i Magento za jednym kliknięciem..

  Zawiera także wiele motywów, które można kupić, aby dostosować swoją stronę internetową.

 • Jakie środki bezpieczeństwa są oferowane?

  Firma oferuje ochronę SiteLock za dodatkową opłatą. Plany hostingowe obejmują także blokowanie spamu i wirusów.

 • Czy easyCGI obsługuje witryny e-commerce?

  Tak. Firma obsługuje wiele funkcji zaprojektowanych dla witryn e-commerce, w tym oprogramowanie koszyka, przetwarzanie PayPal i certyfikaty SSL. Oferują także instalacje OpenCart, Magento i innych za jednym kliknięciem.

 • Czy mogę używać easyCGI do hostingu obrazów i galerii?

  Tak, ich plany są wystarczająco hojne, aby pomieścić obrazy lub galerie, pod warunkiem, że pozostaniesz w granicach pakietu hostingowego. Ponadto za pośrednictwem MOJO Marketplace dostępnych jest wiele aplikacji galerii zdjęć.

 • Czy mogę przesyłać strumieniowo wideo i audio z mojej strony internetowej??

  Tak, ich pakiety obsługują przesyłanie strumieniowe audio i wideo.

 • Czy wykonają dla mnie kopię zapasową mojej witryny??

  Zapewniają pełne opcje automatycznego tworzenia kopii zapasowych za niewielką opłatą roczną.

 • Czy mogę hostować nieograniczoną liczbę witryn z ich planami? Co z adresami e-mail?

  Nie ma ustalonych limitów liczby witryn, które możesz hostować. W zależności od planu możesz obsługiwać nieograniczoną liczbę kont e-mail.

 • Jakie panele sterowania są oferowane?

  Wszystkie wspólne plany hostingowe mają własny panel sterowania EasyCGI.

 • Jakie opcje płatności są obsługiwane?

  Oprócz głównych kart kredytowych klienci mogą również płacić przez PayPal. Minimalny okres obowiązywania umowy wynosi jeden miesiąc.

 • Czy easyCGI oferuje jakiekolwiek zniżki?

  Niektóre plany wspólnego hostingu zaczynają się od obniżonej stawki, a następnie odnawiają według stałej stawki. Plany VPS rozpoczynają się i odnawiają w tym samym tempie.

 • Czy easyCGI oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy?

  EasyCGI oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie plany hostingowe.

 • Jakie metody wsparcia są dostępne?

  Wszyscy klienci hostingowi mają dostęp do całodobowej pomocy przez telefon, e-mail i czat na żywo.

 • Czy easyCGI oferuje gwarancję dostępności?

  EasyCGI zapewnia 99,9% gwarancji czasu działania.

 • Czy easyCGI oferuje pakiety dla sprzedawców?

  Tak, ich pakiety dla sprzedawców są wyposażone w panel kontrolny dla sprzedawców i markową pocztę internetową, zniżki na abonamenty hostingowe i rejestracje domen oraz wiele innych.

 • Czy easyCGI oferuje dostępny program partnerski?

  Oferują programy partnerskie i polecające.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map