Daily.co.uk w 2020 roku: Co mówią recenzje klientów Daily.co.uk?

Ważna informacja: Daily.co.uk jest teraz częścią Tsohost.

Daily.co.uk (znany również jako Daily Internet) to firma hostingowa skierowana do użytkowników w Wielkiej Brytanii. Firma ma siedzibę w Nottingham i oferuje szereg planów hostingowych, w tym tani hosting współdzielony w systemach Windows i Linux, a także rejestrację nazw domen.


Założona przez Abby Hardoon w 2006 r. Daily Internet PLC początkowo nosiła nazwę Hostvue (UK) Ltd. Pan Hardoon wcześniej założył Host Europe PLC, który prowadzi wiele znanych firm, w tym 123-Reg, WebFusion i Magic Moments Internet. Sprzedał Host Europe firmie Pipex za 31 milionów funtów w 2006 r. I oficjalnie uruchomił Daily Internet w 2007 r.

Plany hostingowe

Codzienny Internet kładzie równy nacisk na rejestrację domen, hosting dzielony i hosting VPS, ale promuje plany VPS na swojej stronie głównej. Oto krótki przegląd usług hostingowych.

 • Plany VPS są podzielone na warianty Linux, Windows i Windows Hyper-V. W ramach każdego wariantu istnieje szereg planów o różnych specyfikacjach. Wszyscy oferują dostęp do konta root, a użytkownicy Linuksa mogą wybrać swój system operacyjny. Każdy plan zawiera wiele szczegółów i jest wyjątkowo promowany w witrynie niż w przypadku hostingu dzielonego. Wsparcie i zarządzanie nie jest wliczone w cenę i dodatkowo naliczane. Kopie zapasowe nie są uwzględnione.
 • Wspólny hosting stron internetowych jest dostępny w trzech planach: Starter Pro, Home Pro i Unlimited Pro. Starter Pro to bardzo prosty, bardzo tani plan, który oferuje nieograniczoną przepustowość, ale niewiele więcej. Najdroższym planem jest bardziej tradycyjny, nieograniczony wspólny plan hostingowy. Klienci mogą wybrać hosting współdzielony z systemem Windows lub Linux. Kopie zapasowe nie są uwzględnione.
 • Hosting dla sprzedawców jest podzielony na dwa plany, v2 Starter i v2 Unlimited. Odsprzedawcy mogą obsługiwać tylko 20 kont klientów w planie Starter. Przestrzeń internetowa jest ograniczona do 1 GB w Starter. W droższym planie nie ma ograniczeń miejsca ani przepustowości, chociaż dozwolone jest tylko 5 baz danych MySQL. Oznacza to, że „prawdziwa” sprzedaż z wieloma instalacjami WordPress byłaby wykluczona. Ponownie nie są uwzględniane kopie zapasowe.
 • Hosting e-commerce jest w rzeczywistości planem tworzenia witryn z podobnymi funkcjami i zaletami, co wspólne usługi hostingowe. Główną różnicą jest dodatkowy zestaw funkcji e-commerce, chociaż nie wszystkie są bezpłatne. Na przykład klienci korzystający z eShop Personal nie mogą założyć sklepu na Facebooku, Tłumacza Google ani zakładek społecznościowych. Z trzech pakietów eShop Enterprise jest najbardziej wszechstronny, ale nadal istnieją ścisłe ograniczenia dotyczące liczby produktów i kategorii, które można utworzyć. Codzienny Internet twierdzi, że wymaga tworzenia kopii zapasowych po awarii, ale zaleca klientom tworzenie ręcznych kopii zapasowych za pośrednictwem systemu eShop.
 • Natychmiastowy hosting witryn internetowych to kolejny rodzaj pakietu do tworzenia witryn. Istnieją dwa warianty: Plus i Pro. Są to dość typowe, podstawowe plany hostingu witryn sprzedawane osobom, które wolą nie wchodzić w techniczną stronę hostingu witryn. Kopie zapasowe nie są uwzględnione. Klienci mogą uiścić opłatę za skonfigurowanie swojej strony internetowej dla pracowników Daily Internet.

Czas przestoju / przestoju

Na stronie internetowej Daily nie ma odniesienia do gwarancji dostępności. W komunikacie prasowym z 2010 r. Znalazłem wzmiankę o gwarancji dostępności przez 99,9% czasu, ale dotyczy to w szczególności usługi poczty e-mail Hosted Exchange – nie usługi hostingowej.
Codzienny Internet ma stronę statusu systemu, ale jest aktualizowana tylko w przypadku wystąpienia problemu. Firma nie publikuje żadnych statystyk czasu pracy na swojej stronie internetowej.
Kopie zapasowe są oferowane, ale są dodatkowo płatne. Dzienne opłaty za Internet wynoszą 25 GBP rocznie za tygodniowe kopie zapasowe i 45 GBP rocznie za codzienne kopie zapasowe. Kopie zapasowe są przechowywane na innym serwerze niż strona internetowa klienta i można uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem FTP.

Wsparcie

Podstawowym kanałem wsparcia codziennego Internetu jest jego baza wiedzy. Istnieje imponujący zakres dokumentacji pomocy technicznej, która powinna pomóc odpowiedzieć na większość pytań, które mają początkujący i średniozaawansowani użytkownicy.
Wsparcie zapewnia e-mail i numer telefonu w Wielkiej Brytanii. Jest też numer faksu. Oba są numerami 0845 i dlatego nie można dzwonić za darmo. Klienci spoza Wielkiej Brytanii mogą w ogóle mieć problemy z wykorzystaniem tych numerów.
Osobiste wsparcie nie jest zapewniane przez całą dobę. Codzienny Internet otwiera jedynie dział wsparcia telefonicznego od 9:00 do 17:30 w dni powszednie, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Wsparcie przez e-mail jest oferowane za pośrednictwem systemu biletowego od 7 rano do 21:30 w dni powszednie i od 11 rano do 19:30 w weekendy i święta.
W planach VPS wydaje się, że pomoc konfiguracyjna nie jest uwzględniona i należy za nią zapłacić. Większość hostów VPS udostępnia to za darmo.
Firma ma aktywny kanał na Twitterze, który jest aktualizowany o fakty i posty na blogach co kilka dni. Nie jest używany do wsparcia. Strona na Facebooku jest również strumieniem jednokierunkowym, a pracownicy rzadko komunikują się z klientami. Co ciekawe, Abby Hardoon, założyciel firmy, „lubi” sporadyczny post.

W wiadomościach

Przed założeniem Daily Internet Abby Hardoon trafiła na pierwsze strony gazet, próbując usunąć dyrektorów z zarządu Host Europe po sporze.
http://www.guardian.co.uk/business/2003/may/01/4

Panel sterowania

W większości pakietów VPS użytkownicy otrzymują cPanel tylko z WHM lub Plesk 11 (Linux) lub Plesk 11 (Windows). Dotyczy to wszystkich planów z wyjątkiem najtańszego Linux VPS, który nie ma zainstalowanego oprogramowania panelu sterowania.
W planach VPS Hyper-V dla systemu Windows klienci korzystający z Internetu codziennie otrzymują WebsitePanel zamiast bardziej znanego rozwiązania, takiego jak cPanel. Na stronie znajduje się demo online, ale link został uszkodzony w momencie pisania tej recenzji.
Oddzielny panel sterowania MyDaily służy wyłącznie do zarządzania nazwami domen.

Dodatki

Klienci hostingu współdzielonego otrzymują jedną bezpłatną nazwę domeny (.co.uk lub .com) lub bezpłatny transfer .com. Codzienny Internet zapewnia również klientom korzystającym z hostingu współdzielonego 100 GBP w kredytach Google AdWords. Klienci hostingu współdzielonego mają bezpłatny dostęp do biblioteki Fotalia.
Konstruktorzy witryn są włączani bezpłatnie do wspólnych planów. Chociaż są dostępne narzędzia do tworzenia witryn mobilnych i przechowywania w chmurze, są one bezpłatne tylko na okres próbny. Klienci korzystający z Unlimited Pro mają dostęp do certyfikatu SSL. Niektóre narzędzia, których można oczekiwać za darmo, takie jak przesyłanie do wyszukiwarek, podlegają opłacie.
W planach hostingu e-commerce bezpłatne nazwy domen są ograniczone do jednego co.uk w eShop Business i jednego co.uk lub .com w eShop Enterprise. Klienci otrzymują takie same kredyty Google Adwords, jak klienci hostingu współdzielonego.
Plany VPS są dostarczane z jednym bezpłatnym adresem IP.

Gwarancja zwrotu pieniędzy / Zasady anulowania

Codzienne internetowe VPS i wspólne plany hostingowe oferują skromną 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Nie obejmuje to nazw domen, które są naliczane w pełnej cenie, jeśli pakiet zostanie anulowany. Warunki świadczenia usług wyraźnie stwierdzają, że zwroty nie są oferowane po 7 dniach.

Podsumowanie

Daily Internet wyraźnie sprzedaje swoje usługi klientom, którzy szukają hosta z siedzibą w Wielkiej Brytanii, który oferuje hosting VPS. Jeśli chcesz elastyczności hosta, który oferuje hosting Windows i Linux, znajdziesz wiele planów, które pasują, ale pamiętaj o ograniczeniach panelu sterowania w planie Hyper-V.
Mimo że ceny są bardzo konkurencyjne, niektóre limity nałożone na plany są bardzo niskie i wydają się nieaktualne. Na przykład konto sprzedawcy „Unlimited” zawiera tylko 5 baz danych i 10 skrzynek pocztowych; większość sprzedawców szybko to przerośnie. Listy funkcji dla wszystkich usług wydają się bogate, ale kiedy zagłębisz się w szczegóły, okaże się, że plany nie są tak hojne, jak się pojawiają: brak kopii zapasowych jest dobrym przykładem.
Ograniczone wsparcie będzie stanowić problem dla użytkowników, którzy lubią wiedzieć, że pomoc jest zawsze pod ręką. Ponadto ograniczona gwarancja zwrotu pieniędzy oznacza, że ​​jest tylko tydzień na przetestowanie Daily Internet, zanim klient zostanie zablokowany w planie. Powiedziawszy to, jest wiele szczegółów na temat tego, co jest w ofercie, więc nie będzie żadnych paskudnych niespodzianek.
Codzienny Internet wyraźnie opiera się na dobrej, solidnej reputacji i ugruntowanej reputacji w branży, a baza wiedzy jest naprawdę bardzo dobra. Jeśli potrzebujesz siatki bezpieczeństwa polegającej na całodobowej pomocy, bezpłatnych kopiach zapasowych lub naprawdę nieograniczonych zasobach, możesz lepiej szukać gdzie indziej.

Daily.co.uk Często zadawane pytania

 • Czy Daily.co.uk zapewnia hosting dla systemu Linux i Windows?

  Daily.co.uk oferuje hosting oparty na systemie Linux i Windows jako część pełnej linii produktów, która obejmuje plany hostingu serwerów dzielonych, VPS i dedykowanych.

  Plany dedykowane i VPS są w pełni konfigurowalne i obejmują wybór systemu operacyjnego, miejsca na dysku i więcej.

 • Czy są jakieś dodatkowe opłaty, o których powinienem wiedzieć?

  Wszystkie opłaty za plany hostingowe Daily.co.uk są wyraźnie określone na stronie internetowej. Mimo że wydaje się, że wyższe ceny nie są naliczane za przedłużenie planu, klienci poniosą dodatkowe opłaty, jeśli przekroczą limity przepustowości.

  Uwaga: podane ceny nie zawierają podatku VAT.

 • Czy klienci mogą zarejestrować domenę bez korzystania z hostingu w Daily.co.uk?

  Tak, klienci mogą zamówić nazwę domeny z wieloma popularnymi TLD. Klienci mogą również włączyć prywatność Whois i tworzyć zamówienia zbiorcze dla domen.

 • Jest bezpłatną domeną zawartą w planie hostingowym?

  Wiele wspólnych planów hostingowych Daily.co.uk obejmuje bezpłatną domenę .com lub .co.uk, pod warunkiem, że klient wybierze co najmniej rok.

 • Czy plany Daily.co.uk obsługują wiele witryn w ramach jednego planu?

  Możliwe jest zarejestrowanie wielu domen i hostowanie ich z jednego planu.

 • Jakie są warunki płatności Daily.co.uk?

  Możesz wybrać abonament miesięczny lub roczny, ale wybranie abonamentu długoterminowego zapewni większe oszczędności. Dostępne metody płatności obejmują główne karty kredytowe, takie jak Visa i MasterCard oraz PayPal.

 • Czy Daily.co.uk ma gwarancję zwrotu pieniędzy?

  Firma oferuje 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, za którą klienci są uprawnieni do pełnego zwrotu kosztów minus opłaty za przedmioty takie jak rejestracja domeny.

 • Jakie wsparcie zapewnia Daily.co.uk?

  Klienci mogą uzyskać wsparcie na kilka sposobów, w tym pocztę elektroniczną i system zgłoszeń do pomocy technicznej.

  Chociaż średni czas reakcji wynosi 4 godziny, możliwe jest nadanie Twojemu zapytaniu wyższego priorytetu i uzyskanie szybszej odpowiedzi.

  Wsparcie dla otwartych biletów jest dostępne codziennie od 7 rano do 21:30.

 • Gdzie są centra danych firmy?

  Daily.co.uk ma zarówno swoją siedzibę główną, jak i centra danych z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

  Mówiąc dokładniej, centra danych firmy znajdują się w East Midlands, które zapewniają bezpieczeństwo 24/7, nadmiarowe zasilacze, zaawansowane kontrole środowiskowe i wiele połączeń poziomu 1.

 • Czy otrzymam nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku dzięki planom Daily.co.uk?

  Tak, firma oferuje plany z nieograniczoną przepustowością i miejscem na dysku. Masz jednak prawo do tych funkcji, o ile nie wpływasz na ogólną wydajność serwera. Firma zastrzega sobie prawo do zawieszenia kont przy użyciu zbyt wielu zasobów.

 • Czy firma korzysta z CDN?

  Nie, Daily.co.uk nie oferuje opcji włączenia CDN do żadnego z planów hostingowych.

 • Jaka jest gwarancja dostępności Daily.co.uk?

  Firma oferuje 99,99% gwarancji czasu nieprzerwanego działania tylko dla swoich planów serwerów dedykowanych. Nie ma żadnej rekompensaty za jakiekolwiek występujące przestoje.

 • Z jakiego panelu sterowania korzysta Daily.co.uk?

  Daily.co.uk korzysta z wielu paneli sterowania, w tym wewnętrznego MyDaily do zarządzania domenami wraz z cPanel i Plesk.

 • Czy Daily.co.uk regularnie tworzy kopie zapasowe?

  Tak, firma oferuje klientowi płatną opcję w ramach pakietu hostingowego, aby regularnie tworzyć kopie zapasowe.

 • Jakie języki skryptowe są obsługiwane przez Daily.co.uk?

  Firma obsługuje wiele popularnych języków skryptowych używanych w branży, w tym PHP, ASP.NET, Perl i Ruby on Rails.

 • Czy Daily.co.uk pomoże mi przenieść istniejącą domenę lub stronę internetową od innego dostawcy hostingu?

  Firma nie wspomina konkretnie, że pomogą one w przeniesieniu domen lub stron internetowych.

 • Czy Daily.co.uk zapewnia narzędzia potrzebne do łatwego utworzenia strony internetowej?

  Daily.co.uk oferuje szereg pakietów, które pomogą klientom zaprojektować stronę internetową.

  Pakiety te obejmują pakiety instalacyjne za pomocą jednego kliknięcia, takie jak WordPress, które pomogą klientom założyć blog i stworzyć statyczne strony internetowe.

  Ponadto, w ramach opcji płatnej, klienci mogą korzystać z platformy Instant Website firmy do tworzenia stron internetowych za pomocą prostego interfejsu przeciągnij i upuść.

 • Jakie funkcje bezpieczeństwa oferuje Daily.co.uk w swoich produktach?

  Chociaż nie są oferowane żadne specjalne usługi bezpieczeństwa, takie jak ochrona przed atakami DDoS, Daily.co.uk korzysta z monitorowania 24/7 wraz z ochroną przed spamem i antywirusami dla poczty e-mail.

 • Czy są dostępne narzędzia do prowadzenia witryny e-commerce?

  Daily.co.uk zapewnia wszystkie niezbędne pakiety dla klientów do prowadzenia sklepu internetowego. Obejmują certyfikaty SSL i możliwość instalowania popularnych platform sklepów internetowych, takich jak OpenCart i osCommerce.

 • Czy Daily.co.uk oferuje plany hostingowe odpowiednie do przesyłania strumieniowego wideo?

  Tak. Niektóre idealne plany przesyłania strumieniowego wideo obejmują VPS i plany hostingu dedykowanych serwerów.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map