Czy strony szablonowe Strikingly_s są dobre? Sprawdzamy

Uderzająco Kreator stron internetowych

Uderzająco jest to usługa do tworzenia stron internetowych, która sprawia, że ​​osoby, które nie znają się na technice, mogą stosunkowo łatwo zaprojektować i opublikować wysokiej jakości, piękną stronę internetową bez kodowania ani umiejętności.


Uderzająco jest częścią nowej generacji wysokiej klasy kreatorów stron internetowych, oferujących oszałamiające wizualnie szablony ze wszystkimi typowymi sztuczkami HTML 5, takimi jak przewijanie Parallax i responsywne obrazy. Są wspierani przez kilku głównych inwestorów typu venture capital, w tym Y Combinator, SV Angel, Funders Club, Innovation Works, Infinity Ventures, Index Ventures i Kevin Hale.

Zostały one przedstawione w wielu publikacjach o tematyce technicznej i ogólnych, w tym The New York Times, Forbes, Tech Crunch, LifeHacker, The Next Web, The Chicago Tribune, USA Today i Inc. Magazine.

Usługi i specjalności

Uderzająco nie jest to tradycyjna firma hostingowa – nie oferują różnego rodzaju planów hostingowych, takich jak serwery współdzielone, VPS lub dedykowane. Zapewniają tylko jeden rodzaj usługi: witryny z szablonami.

Uderzająco oferuje różne poziomy usług w różnych punktach cenowych, zaczynając od wstępnego planu bezpłatnego. Tańsze plany zapewniają dostęp do funkcji premium, takich jak:

  • Domena niestandardowa (darmowe konta mają nazwę domeny example.strikingly.com)
  • Zwiększona lub nieograniczona przepustowość
  • E-mail
  • Białe etykietowanie (usuwanie odniesień do Uderzająco w stopce i HTML)
  • Dostęp do Strikingly App Store
  • Mobilne przyciski akcji
  • Więcej opcji dostosowywania do projektu witryny

Główny cel Uderzająco’Szablony projektów witryn to podejście mobilne. Wszystkie ich szablony są zaprojektowane tak, aby działały dobrze na różnych urządzeniach i rozmiarach ekranów, szczególnie na małych ekranach mobilnych.

Ich projekty są zwykle ciężkie pod względem wizualnym, opierając się na fotografii wielkoformatowej i najnowszych technikach HTML i CSS, aby zaimponować klientom.

Wygląda na to, że nie mamy jeszcze żadnych recenzji na Uderzająco.

Centra danych i technologia

Choć uderzająco polega na wysokiej klasy infrastrukturze, aby świadczyć swoje usługi, tak nie jest “specyfikacje sprzedaży” dla swoich klientów.

Uderzająco wydaje się być konsumentem hostingu IaaS (Infrastructure as a Service) z Linode, a oni używają Akamai jako sieci dostarczania treści. To pozwoliło im skalować zużycie zasobów serwerowych w miarę ich wzrostu bez konieczności inwestowania w ich centra danych.

Ściśle mówiąc, oznacza to, że uderzająco klienci prawdopodobnie otrzymują “udostępnione” poziom hostingu, z wieloma stronami skupionymi na wirtualnych prywatnych serwerach w chmurze i współużytkujących małą pulę adresów IP.

Wsparcie i obsługa klienta

Uderzająco promuje a “Zrób to sam” podejście do korzystania z aplikacji – starali się, aby była jak najbardziej przyjazna dla użytkownika, a także mają rozbudowaną bazę wiedzy i forum użytkowników. Co więcej, nie trzeba niczego instalować ani konfigurować – ponieważ zapewniają one aplikację, a nie usługę hostingową w konwencjonalnym sensie.

To’z tego wszystkiego wynika, że ​​nie chcą oni ani nie oczekują, że będą musieli radzić sobie z wieloma problemami w zakresie wsparcia technicznego. Posiadają system wsparcia oparty na wiadomościach e-mail i biletach z obiecanym czasem realizacji wynoszącym 24 godziny. Ponieważ są aktywni zarówno na Facebooku, jak i Twitterze, zajmują się także obsługą klienta za pośrednictwem tych sieci społecznościowych.

Bezpieczeństwo i kopie zapasowe

Można bezpiecznie założyć, że uderzająco utrzymuje kopie zapasowe witryn w ich sieci i jest tak bezpieczne, jak to możliwe, ale nie jest to główny punkt ich reklam lub publicznych specyfikacji technicznych.

Gwarancje bezawaryjności

Uderzająco nie daje żadnej konkretnej gwarancji dostępności dla swoich klientów’ strony internetowe.

Koszty i zasady płatności

Uderzająco oferuje bezpłatny poziom dla prostych blogów i małych stron internetowych. Bezpłatny abonament nie pozwala użytkownikom korzystać z własnej domeny.

Plany płatne, które oferują funkcje premium i większą elastyczność, to tylko niewiele więcej niż koszt większości wspólnych planów hostingowych od tradycyjnych firm hostingowych.

Uderzająco oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny dla wszystkich klientów. Zapewniają również sponsoring organizacjom non-profit.

Podsumowanie / wnioski

Uderzająco zapewnia piękne strony internetowe o kosztach związanych z konfiguracją WordPressa na hostowanym hostingu na wspólnym koncie hostingowym. Tworzenie niestandardowych projektów jest łatwiejsze, a dostępne szablony są konsekwentnie bardziej atrakcyjne niż szablony dostępne dla WordPress.

Z drugiej strony elastyczność jest znacznie mniejsza. W pełni dojrzałe systemy zarządzania treścią, takie jak WordPress i Drupal, zapewniają szeroki zakres funkcji, od handlu elektronicznego po sieci społecznościowe. Tymczasem efektownie zbudowane strony internetowe mają na celu tylko jedno i tylko jedno – dobrze wyglądać.

Drugi problem z Uderzająco’Witryny internetowe są wyjątkowo ciężkie. Prowadzi to do pięknych szablonów od profesjonalnych projektantów z dostępem do wspaniałej fotografii. Jednak użytkownicy majsterkowiczów mogą mieć własne odpowiednie lub piękne obrazy dla tych projektów. To’łatwo wyobrazić sobie małą firmę, organizację non-profit lub kościół, wykorzystując garść źle skomponowanych zdjęć i rujnując projekt.

To powiedziawszy, dla blogerów i właścicieli firm, którzy potrzebują szybko atrakcyjnego, przyjaznego dla urządzeń mobilnych projektu, bez większych problemów, uderzająco i podobne aplikacje to świetne miejsce na rozpoczęcie – nawet jeśli w końcu mogą przerosnąć.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me