Cherry Servers w 2020 roku: Co mówią recenzje klientów Cherry Servers?

Przegląd serwerów Cherry

Przegląd CherryServers


Serwery Cherry
to litewska firma hostingowa specjalizująca się w serwerach typu bare-metal skierowanych do klientów na poziomie korporacyjnym. Firma działa na rynku od ponad szesnastu lat i przez ten czas firma:

 • Zaopatrywano ponad 2700 serwerów rocznie
 • Obsługiwało ponad 700 klientów
 • Współpracował z klientami w ponad 170 różnych krajach
 • Zaopatrzenie nowych serwerów w średnio 25 minut
 • Odpowiedzi udzielił klientom średnio w ciągu 14 minut

Pierwsze kroki

Możesz rozpocząć pracę z Cherry Servers w zaledwie trzech krokach:

 1. Wybierz serwer dedykowany z portfolio dostępnych opcji
 2. Wdróż serwer – ten proces zajmuje mniej niż dziesięć minut
 3. Wypróbuj swój serwer.

Otóż ​​to!

Wypróbuj swój serwer

Jedną z rzeczy, która wyróżnia Cherry Servers na tle konkurentów, jest ilość czasu, którą musisz wypróbować na swoim serwerze dedykowanym. Zauważ, że w trzech wymienionych powyżej krokach nigdy nie wspominaliśmy o płatności. Dzięki Cherry Servers masz czterdzieści osiem godzin na skorzystanie z serwera, zanim będziesz musiał dokonać płatności. Jeśli okaże się, że nie podoba ci się to, co kupiłeś, możesz po prostu odejść.

Jednak okres próbny, że tak powiem, nie kończy się po upływie czterdziestu ośmiu godzin. Jeśli okaże się, że zakupiony produkt nie spełnia Twoich potrzeb, możesz anulować w ciągu trzydziestu dni, aby otrzymać pełny zwrot zapłaconych opłat.

Dostosuj swój serwer za pośrednictwem WhoIsHostingThis

Wygląda na to, że nie mamy jeszcze żadnych recenzji na temat serwerów Cherry.

Opcje serwera

Cherry Servers promuje swoją reklamę Czystego metalu Serwery, dokładnie tak to brzmi: pusty serwer, na którym możesz zainstalować, co chcesz. Istnieje kilka podstawowych opcji, z których możesz wybrać, ale możesz łatwo dostosować domyślne opcje podczas procesu realizacji transakcji.

Cherry Servers oferuje także to, co nazywa Serwery Wirtualne. Są znacznie tańsze niż serwery Bare-Metal, ale są również mniej wydajne. Cherry Servers zaleca te opcje do programowania i testowania, ale uważamy, że byłyby to dobre opcje dla tych, których strony internetowe nie wymagają tak dużych zasobów, jak te wymagające korzystania z serwera Bare-Metal Server.

Gdy zdecydujesz się na rodzaj hostingu, podejmiesz decyzję dotyczącą opcji serwera na podstawie następujących czynników:

 1. Cena £
 2. Miejsca na dysku
 3. Baran
 4. procesor
 5. Pasmo

Opcje serwera, za pośrednictwem WhoIsHostingThis

Wsparcie i serwis

Każdy klient Cherry Servers otrzymuje menedżera konta, ale jeśli szukasz usługodawcy hostingowego, który zapewnia zarządzane rozwiązania, Cherry Services nie jest dla Ciebie. Firma oferuje produkty bez zbędnych dodatków, a jedną z nich jest wsparcie techniczne.

Jeśli kupujesz serwer bez systemu operacyjnego, oczekujesz, że wiesz, co robisz i możesz to zrobić samodzielnie. Plusem jest to, że masz pełną kontrolę nad losem i przyszłością swojego serwera. Minusem jest to, że nie ma nikogo innego, kogo można obwinić, jak tylko siebie, gdy coś pójdzie nie tak.

Jedyny wyjątek dotyczący pomocy technicznej dotyczy samego serwera i infrastruktury, na której działa. Jeśli kiedykolwiek będziesz mieć problemy z którymkolwiek z nich, możesz skontaktować się z personelem wsparcia Cherry Servers przez całą dobę.

Polityka migracyjna

Cherry Servers oferuje hosting na najwyższym poziomie, na którym oczekuje się wykonywania całej administracji systemem, w tym migracji starej witryny na nowe serwery.

Jakość materiału pomocniczego

Cherry Servers nie ma materiałów pomocniczych na swojej stronie internetowej – wydaje się, że oczekuje się, że jeśli jesteś na rynku dla jednej z ich ofert, wiesz wystarczająco dużo, aby rozwiązać i rozwiązać wszelkie problemy, które możesz napotkać na swoich serwerach.

Panel sterowania

BYOCP – Przynieś własny panel sterowania. Cherry Servers oferuje sprzęt i infrastrukturę, a ty odpowiadasz za wszystko inne, w tym za panel sterowania używany do zarządzania serwerem.

Dostępne centra danych

Cherry Servers nie podaje żadnych informacji o tym, gdzie znajdują się ich centra danych. Podczas zakupu planu hostingowego nie można wybrać centrum danych, w którym znajduje się serwer.

Gwarancja zwrotu pieniędzy lub okres próbny

Kiedy złożysz zamówienie w Cherry Servers, Twój serwer zostanie przygotowany i będzie gotowy do użycia w ciągu dziesięciu minut. Następnie możesz go używać bezpłatnie przez następne czterdzieści osiem godzin. Jeśli jesteś zadowolony z zakupu, możesz zapłacić opłaty za hosting.

Jeśli jednak zdecydujesz, że to, co kupiłeś, nie jest dla ciebie odpowiednie, możesz anulować i otrzymać zwrot pieniędzy w ciągu trzydziestu dni od pierwszego zakupu.

Wnętrze serwera, za pośrednictwem Pexels

Zasady tworzenia kopii zapasowych / opłaty

Cherry Servers nie pobiera żadnych opłat za kopie zapasowe, ale dlatego, że nie oferuje żadnych usług tworzenia kopii zapasowych. Jesteś w pełni odpowiedzialny za tworzenie kopii zapasowej serwera i utrzymywanie kopii zapasowych. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w sytuacji, w której musisz przywrócić kopię zapasową, znów jesteś sam.

Zawiera narzędzie do tworzenia witryn?

Nie, Cherry Servers nie oferuje żadnych programów do tworzenia witryn w swoich planach hostingowych.

Zgodny z PCI?

Tak i nie. Oferty serwerów Cherry Server mogą być zgodne z PCI, ale serwery nie są zgodne z PCI.

Umowa o gwarantowanym poziomie usług

Cherry Servers oferuje umowę dotyczącą poziomu usług, która gwarantuje dostępność na poziomie 99,97%. Jeśli firma nie spełni tej gwarancji, otrzymasz kredyt w następujący sposób:

Czas pracy Kredyt
< 99,97% 5 dni
< 99,9% 10 dni
< 99,8% 15 dni
< 99,7% 20 dni
< 99.% 30 dni

Kredyty oferowane przez Cherry Server za brak umowy o gwarantowanym poziomie usług są dość hojne – wiele innych firm oferuje kredyty w przedziale godzin.

Rackspace Home, WhoIsHostingThis
Rackspace Home, WhoIsHostingThis

Płatności

Oprócz akceptowania tradycyjnych metod płatności Cherry Server jest jedną z niewielu firm, które akceptują bitcoiny i inne kryptowaluty.

Sprzedawcy hostingu

Chociaż Cherry Servers nie reklamuje swoich produktów jako opcji odsprzedawcy, serwery typu bare-metal są przyjazne dla sprzedawców. Ponadto Cherry Servers oferuje 30% rabatu dla sprzedawców internetowych.

Obsługa klienta

Obsługa klienta nie jest głównym celem serwerów Cherry. Oczekuje się, że Ty, jako klient, wystarczająco dobrze znasz technologię potrzebną do zarządzania dedykowanym serwerem WWW.

Podczas gdy Cherry Servers jest odpowiedzialny za utrzymanie samego serwera i infrastruktury, na której serwer działa, jesteś odpowiedzialny za całą instalację oprogramowania, konfigurację i konserwację.

Alternatywne hosty do rozważenia

Jeśli chcesz serwery dedykowane, ale chciałbyś również, aby usługi zarządzane zmniejszały obciążenie wymagane do ich utrzymania, rozważ Liquid Web.

Liquid Web Home, za pośrednictwem WhoIsHostingThis

Podobnie, A2 Hosting oferuje opcje podobne do tego, co oferuje Liquid Web.

A2 Hosting Home, za pośrednictwem WhoIsHostingThis

Na koniec, jeśli chcesz serwer typu bare-metal, ale Cherry Servers nie do końca spełnia twoje potrzeby, sprawdź opcję onMetal w Rackspace.

Serwery Cherry Krótki przegląd

Ten krótki przegląd powinien pomóc ci w porównaniu serwerów Cherry z innymi hostami, które mogą Cię zainteresować.

Specjalizacje

 1. Oferuje wydajne serwery dedykowane automatycznie wdrażane w ciągu kilku minut od zamówienia
 2. Oferuje bezpłatny 48-godzinny okres próbny. Zamów serwer (wdrożony w ciągu dziesięciu minut) i wypróbuj go przez następne 48 godzin; jeśli Ci się spodoba, zapłać za swoje usługi, aby konto działało.

Plany zaczynające się…

66 USD miesięcznie.

Polityka migracyjna

majsterkowanie.

Jakość materiału pomocniczego

Bardzo limitowany.

Panel sterowania

BYOCP – Przynieś własny panel sterowania.

Dostępne centra danych

Nie podano informacji.

Gwarancja zwrotu pieniędzy / okres próbny

30 dni / 48 godzin.

Zasady tworzenia kopii zapasowych / opłaty

Brak – tworzenie kopii zapasowych jest zrób to sam.

Zawiera narzędzie do tworzenia witryn?

Nie.

Zgodny z PCI?

Nie, ale możesz zrobić majsterkowanie.

Plusy i minusy serwerów Cherry

Powyżej omówiliśmy wiele informacji na temat serwerów Cherry, więc oto TL; DR, które pomogą Ci:

Cherry Servers Plusy

 • Świetne ceny za hosting na najwyższym poziomie
 • Jeden z niewielu dostawców hostingu, który oferuje testy swoich opcji wirtualnych / bez systemu metalowego, a także 30-dniową politykę zwrotu pieniędzy

Wady serwerów serw

 • Produkty Cherry Servers przeznaczone są dla doświadczonego webmastera / administratora – jeśli dopiero zaczynasz przygodę z hostingiem, poszukaj gdzie indziej
 • Z pakietami hostingowymi jest bardzo mało fanaberii – nie dostajesz kreatorów stron, usług tworzenia kopii zapasowych i tak dalej. Wszystko, co musisz zrobić, musi być zrobione przez Ciebie (choć zaletą jest to, że możesz uzyskać hosting za niższą cenę)

Wniosek

Jeśli szukasz bezproblemowego, czystego metalu serwera w przystępnej cenie dla witryny intensywnie korzystającej z zasobów, nie szukaj dalej niż Cherry Servers.

Oprócz oferowania tego, co naszym zdaniem jest produktem najwyższej klasy, Cherry Servers
jest jednym z nielicznych hostów internetowych oferujących serwery dedykowane, który oferuje nawet okres próbny, a także okres zwrotu pieniędzy. Masz bardzo mało do stracenia, dając Cherry Servers szansę.

Często zadawane pytania na temat serwerów Cherry

 • Czy Cherry Servers oferuje jakiekolwiek usługi profesjonalne / hosting zarządzany??

  Nie. Cherry Servers jest uosobieniem samodzielnego hostingu.

  Podczas gdy firma zarządza samym serwerem, a także infrastrukturą, na której działa, jesteś odpowiedzialny za wszystko inne.

  To Ty decydujesz, który system operacyjny zainstalować, jakiego panelu sterowania użyć, jakie pakiety oprogramowania musisz zainstalować, jak skonfigurować zabezpieczenia serwera i tak dalej. Masz swobodę podejmowania każdej decyzji dotyczącej serwera.

 • Jakie rodzaje hostingu oferuje Cherry Server?

  Cherry Server oferuje dwie opcje, z których możesz wybrać:

  1. Serwery z metalu nieszlachetnego
  2. Serwery Wirtualne.

  Serwery z czystego metalu to wstępnie zbudowane, w pełni dedykowane serwery, które można zasilać niemal natychmiast po zakupie. Serwery te działają w sieci z trzema ustalonymi punktami przełączania awaryjnego, mają ochronę na poziomie sieci ponownie rozproszonymi atakami typu „odmowa usługi” (DDoS) i używają HW RAID 1, aby zminimalizować ryzyko utraty danych w przypadku katastrofy.

  Serwery wirtualne są serwerami SMART opartymi na KVM, które Cherry Server uznał za równorzędne z dedykowanymi maszynami. Są jednak mniej wydajne, a Cherry Servers zalecają ograniczenie korzystania z tych opcji do programowania i testowania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map