Łatwo brytyjski przegląd: ich strona internetowa daje niewiele wskazówek. Postanowiliśmy przetestować tego hosta.

Easily.co.uk Wprowadzenie

Easily.co.uk to nazwa handlowa Easily Ltd, która należy do grupy NetNames. Easily Ltd rozpoczęła działalność jako EasyWebNames w 1999 roku, a firma była pionierem koncepcji tanich domen w Wielkiej Brytanii. Nadal priorytetem jest sprzedaż nazw domen na swojej stronie internetowej, a teraz oferuje szereg nowych domen gTLD wraz z ustalonymi domenami .uk.


Dziś Easily.co.uk ma ponad 100 000 klientów w 150 krajach. Nadal koncentruje się na tanich usługach i podkreśla swoją obecność w Wielkiej Brytanii w materiałach marketingowych. Pakiety są skierowane do klientów indywidualnych i małych firm, a koncentrują się na prostocie i szybkości.

Plany hostingowe Easily.co.uk

Easily.co.uk koncentruje się na hostingu dzielonym, twórcach witryn i rejestracji nazw domen. Oferuje niewiele dla średnich i dużych firm.

Dostępne są trzy wspólne plany hostingu dla systemu Linux oraz trzy plany dla systemu Windows. Wszystkie mają ograniczenia wykorzystania przestrzeni internetowej, ale obejmują nieograniczoną przepustowość. Marka panelu sterowania nie jest podana na stronie hostingu witryny.

WordPress jest dostępny w planach Linux jako pakiet instalacyjny jednym kliknięciem, ale nie ma dedykowanych planów WordPress. Nie ma również reklamowanych pakietów VPS, chmury ani dedykowanych serwerów.

Inne usługi internetowe obejmują Twórcę e-sklepu oraz usługę przesyłania w wyszukiwarce.

Easily.co.uk Infrastruktura

Easily.co.uk nie reklamuje lokalizacji swoich centrów danych. Nie dostarcza żadnych informacji na temat wykorzystywanych urządzeń, jego sieci ani sprzętu serwerowego.

Firma macierzysta Easily.co.uk, NetNames, korzysta z brytyjskiego centrum danych. Jednak nie ma informacji, czy to brytyjskie centrum danych jest tym, w którym przechowywane są dane klientów Easily.co.uk.

Wsparcie Easily.co.uk

Klienci Easily.co.uk mogą uzyskać dostęp do pomocy 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej. Linie telefoniczne są czynne tylko między 9:00 a 17:30 i tylko w dni powszednie. Na jej stronie internetowej znajduje się niewielka ilość materiałów pomocniczych oraz internetowy system biletowy, w którym klienci mogą zgłaszać zapytania.

Easily.co.uk Gwarancja zwrotu pieniędzy / Zasady anulowania

Easily.co.uk oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na nowe zakupy hostingu dzielonego, e-sklepu i planu Kreatora witryny. Gwarancja nosi nazwę Łatwa 30-dniowa obietnica i nie ma zastosowania do przedłużeń ani zamówień na ulepszenie.

Nie można również ubiegać się o zwrot kosztów nazw domen ani zgłoszeń do wyszukiwarek.

Jeśli anulujesz po upływie pierwszych 30 dni, nie przysługuje Ci zwrot pieniędzy. Nadal ważne jest anulowanie usługi, jeśli nie chcesz jej odnawiać.

Podsumowanie Easily.co.uk

Easily.co.uk jest uznaną brytyjską firmą hostingową, ale jej oferta pakietów jest dość wąska i niewiele jest informacji o jej infrastrukturze. Klienci w Wielkiej Brytanii chętnie wiedzą, gdzie dokładnie są przechowywane ich dane, więc dość zaskakujące jest to, że informacje te nie są wydawane.

Jeśli chcesz udostępnić pakiet hostingowy lub narzędzie do tworzenia witryn i z przyjemnością skorzystasz z pomocy e-mail poza godzinami pracy, Easily.co.uk może być właściwym wyborem. W przypadku WordPress prawdopodobnie są lepsze hosty, które mają bardziej wszechstronne funkcje w ofercie.

Easily.co.uk Często zadawane pytania

 • Jakie produkty hostingowe łatwo obsługuje??

  Z łatwością oferuje tylko hosting dzielony. Podzielili to na hosting poczty e-mail, kilka poziomów hostingu współdzielonego i niektóre plany dotyczące e-commerce.

 • Jakie rozwiązania e-mailowe oferuje z łatwością?

  Oferują szereg rozwiązań hostingu poczty e-mail, które obejmują wszystkich, od osoby, która chce tylko osobistego adresu e-mail, aż po mały zespół. Ich plany poczty e-mail działają w klientach e-mail, takich jak MS Outlook.

 • Łatwo oferuje hosting Windows i Linux?

  Tak, wszystkie ich wspólne plany są oferowane zarówno na serwerach Windows, jak i Linux.

 • Jakie języki programowania z łatwością obsługuje?

  Ich serwery Linux obsługują PHP i Perl. Ich serwery Windows obsługują także APS, .NET Framework i Flash.

 • Łatwo obsługuje popularne aplikacje, takie jak WordPress i koszyki?

  To zależy. Wszystkie plany udostępniania hostingu w systemie Linux obejmują instalacje za pomocą jednego kliknięcia dla WordPress, Joomla i Drupal, ale nie pełny pakiet aplikacji takich jak te dostarczane przez Softaculous.

  Ich serwery Windows nie zawierają instalacji jednym kliknięciem.

 • Czy mogę łatwo kupić certyfikat SSL??

  Tak. Oferują Geotrust Quick SSL za dodatkową opłatą.

 • Czy kopie zapasowe są łatwo dostępne??

  Tak. Mają codzienne kopie zapasowe uwzględnione we wszystkich udostępnianych planach hostingowych.

 • Czy łatwo oferuje gwarancję bezawaryjności??

  Nie, oni nie. Warunki świadczenia usług nie wspominają o czasie pracy, a jedynie stwierdzają, że Łatwo dołożą wszelkich starań, aby wszystkie witryny działały jak najlepiej..

 • Łatwo oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy?

  Tak. Oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, w ramach której zwracają koszty zakupu w ciągu pierwszych 30 dni.

 • Czy moja cena przedłużenia wzrośnie z łatwością?

  Nie całkiem. Nastąpi niewielki wzrost w wyniku kosztu nazwy domeny, ale to wszystko.

 • Z jakiego rodzaju cyklu rozliczeniowego łatwo korzysta? Jak mogę zapłacić?

  Fakturują co roku za wszystkie swoje polisy, a klienci mogą płacić tylko głównymi kartami kredytowymi.

 • Łatwo oferuje zniżki na przedłużone umowy?

  Nie. Ich ceny są takie same i oferują jedynie warunki roczne; nie ma opcji podpisania umowy na więcej niż 12 miesięcy.

 • Jakie wsparcie oferuje z łatwością?

  Obsługują telefon z Wielkiej Brytanii, czat na żywo i obsługę poczty e-mail. Jest to możliwe tylko w godzinach pracy, a nie 24/7. Mają także bazę wiedzy i system sprzedaży biletów.

 • Jaki rodzaj dostępu do panelu sterowania Z łatwością oferuje?

  Oferują dostęp do panelu sterowania, ale nie są pewni, jak to zrobić. Skontaktuj się z obsługą klienta, aby uzyskać więcej informacji.

 • Z łatwością pomogą mojej migracji mojej witryny i mojej domeny?

  Tak. Mają narzędzie do migracji domen, które pomoże Ci przejść z bieżącej domeny.

  Mimo że nie oferują wsparcia w zakresie migracji witryny, mogą oferować pomoc w zakresie migracji z panelu do panelu. Skontaktuj się z obsługą klienta, aby uzyskać więcej informacji.

 • Jakie usługi domenowe są łatwo dostępne?

  Oferują one rejestrację domeny i zarządzanie subdomenami, a następnie przesyłają cię za darmo. Będą Cię również obejmować przez cały czas w Twojej istniejącej domenie, zanim wrócisz do rejestracji. Oferują również wiele domen gTLD.

 • Co to są gTLD?

  gTLD są ogólnymi domenami najwyższego poziomu, które znacznie wykraczają poza bardziej popularne gTLD, takie jak .com i .org. Łatwo ma wiele dostępnych domen gTLD, w tym .London, .website, .international i .xzy.

 • Czy łatwo ma kreatora stron internetowych??

  Tak, robią. Oferują one szereg współużytkowanych pakietów hostingowych, które obejmują zastrzeżony konstruktor witryn i szablony, a także inne narzędzia do budowania witryn dla początkujących.

 • Co łatwo rozumieć przez nieograniczoną przepustowość?

  Podczas gdy ich miejsce na wszystkie plany jest ograniczone, Easily oferuje nieograniczoną przepustowość. Jednak, podobnie jak „nieograniczona” oferta innych firm, nie jest tak naprawdę nieograniczona.

  Jeśli naruszysz zasady dopuszczalnego użytkowania, Twoja witryna zostanie odcięta. Następnie, jeśli Twoja witryna zgodnie z prawem zacznie legalnie korzystać z wysokiego poziomu przepustowości, Easily nadal zastrzega sobie prawo do odcięcia Cię lub obciążenia Cię za dodatkowe użycie.

  Jednak limit jest tak wysoki, że trudno jest się tam dostać legalnie, więc dla większości użytkowników jest praktycznie nieograniczony.

 • Łatwo oferuje wsparcie marketingowe?

  Tak, trochę. Klienci mogą zdecydować się na automatyczne przesłanie swojej witryny do ponad 400 wyszukiwarek w celu uzyskania korzyści SEO. Łatwo pobiera dodatkową opłatę za tę usługę. Oferują również kredyty reklamowe z niektórymi wspólnymi planami hostingowymi i e-commerce.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me