Odhalenie hostenia WooCommerce: Odhaľujeme najlepšie a najhoršie možnosti v roku 2020.

Porovnať WooCommerce Hosting

WooCommerce je doplnok elektronického obchodu pre redakčný systém WordPress. Z tohto dôvodu nie sú všetci hostitelia optimálni pre hosting WooCommerce.


Pri výbere webhostingu potrebujete pevnú platformu pre WordPress. Potrebujete tiež bezpečnú platformu na uskutočňovanie platieb online, preto by ste mali hľadať hostiteľov kompatibilných s PCI a ponúkajúcich certifikáty SSL. Nakoniec vám odporúčame hosťovať VPS, aby ste z WooCommerce získali najlepší výkon.

Nižšie diskutujeme o najlepšom hostiteľovi pre WooCommerce. Ale zatiaľ je tu päť najlepších:

 1. SiteGround
  – Zameranie hostenia WooCommerce s mimoriadnou podporou
 2. Bluehost
 3. Hosting A2
 4. WP Engine
 5. GreenGeeks

Ako sme si vybrali najlepších hostiteľov WooCommerce?

V našej databáze sme usporiadali viac ako 1 500 plánov webhostingu a vytiahli tie, ktoré ponúkali solídny hosting WordPress s certifikátmi SSL a kompatibilitou s PCI. Potom sme ich ohodnotili na základe našich tisícov odborných a používateľských recenzií.

Ako si vybrať najlepší hosting spoločnosti WooCommerce

WooCommerce je dnes najpopulárnejšou platformou elektronického obchodu na súčasnom trhu. Vlastní vás 100%, má množstvo možností prispôsobenia a funkčnosti, ľahko sa prispôsobuje mierkam a je zadarmo.

Nehovoriac o tom, že je špeciálne navrhnutý pre prácu s najžiadanejším systémom na správu obsahu na svete – WordPress.

V tomto článku sa vysvetlí, čo spoločnosť WooCommerce ponúka a ako si vybrať správny hosting.

Čo je WooCommerce?

Čo je WooCommerce

WooCommerce je otvorená platforma elektronického obchodu pre majiteľov firiem všetkých veľkostí. WooCommerce poskytuje každému majiteľovi internetového obchodu plne prispôsobiteľnú, flexibilnú a rozšíriteľnú platformu online obchodu, úplne zadarmo.

Táto platforma elektronického obchodu, ktorá bola vyvinutá na prácu na webových stránkach WordPress, je ľahko nastaviteľným doplnkom WordPress, ktorý po inštalácii a aktivácii na svojej webovej stránke WordPress, ktorá je hosťovaná hosťom, vám umožňuje predávať digitálne a fyzické produkty, spravovať zásoby a dodávať, zhromažďovať bezpečné platby za produkty alebo služby a počítať správne dane bez ohľadu na to, odkiaľ pochádzajú vaši zákazníci na svete.

Ako WooCommerce funguje s WordPress

Ako je uvedené vyššie, WooCommerce je navrhnutý tak, aby pracoval na systéme správy obsahu WordPress a je dodávaný vo forme doplnku WordPress. Je to doteraz najobľúbenejšie riešenie elektronického obchodu pre WordPress, ktoré napája 42% všetkých webových stránok elektronického obchodu.

Aby ste mohli používať WooCommerce, musíte mať najprv hosťovanú webovú stránku WordPress.org. To znamená, že budete potrebovať jedinečný názov domény, poskytovateľa hostenia WordPress a doplnok WooCommerce, ktorý sa ľahko nachádza v úložisku WordPress..

Môžete nainštalovať a aktivovať WooCommerce priamo z hlavného panela WordPress, stiahnuť ho z úložiska WordPress alebo ho získať z oficiálnej webovej stránky WooCommerce.
.

Doplnok WooCommerce poskytuje Sprievodcu nastavením, ktorý vás krok za krokom prevedie nasledujúcimi postupmi nastavenia internetového obchodu:

 • Definujte umiestnenie a menu online obchodu a typ tovaru, ktorý plánujete predať
 • Nakonfigurujte možnosti svojej platobnej brány
 • Vyberte si prepravnú zónu a prepravné jednotky
 • Nainštalujte a aktivujte exkluzívnu tému WooCommerce, výkladná skriňa
 • Povoliť automatické výpočty daní
 • Aktivujte doplnok Jetpack a vylepšite tak svoj obchod s elektronickým obchodom

Po dokončení všetkého toho budete môcť vytvoriť svoj prvý produkt elektronického obchodu.

Prečo zvoliť WooCommerce?

Existujú definitívne dôvody, prečo je WooCommerce v súčasnosti najobľúbenejším riešením elektronického obchodu. Pozrime sa na najpôsobivejšie:

 1. Kompatibilita s WordPress
 2. Viac ako internetový obchod
 3. Predať všetko
 4. Open Source = Prispôsobiteľné
 5. podpora
 6. Priateľské pre vývojárov

Kompatibilita s WordPress: Niet pochýb o tom, že skutočnosť, že WooCommerce je postavený na WordPress, okamžite dáva svoju povesť spoľahlivosti, dôveryhodnosti a pružnosti. Nehovoriac o tom, že WordPress je vo svojej podstate mimoriadne bezpečný, takže váš internetový obchod je vždy bezpečný pred útokmi zvonku.

Viac ako internetový obchod: WooCommerce je viac ako jednoduchá platforma online obchodu. Postavený na pevnej platforme blogov, môžete predávať produkty a služby, publikovať konzistentný a hodnotný obsah blogov a predávať svoju firmu na jednom mieste..

Predať všetko: Na trhu existuje niekoľko vážnych konkurentov v oblasti elektronického obchodu. WooCommerce je však vždy o krok vpred, pretože vám umožňuje predávať čokoľvek, vrátane fyzických produktov, služieb, digitálneho sťahovania a obsahu. To vám dokonca umožňuje dohodnúť si schôdzky.

Open Source = Prispôsobiteľné: Pretože WooCommerce je 100% otvorený zdroj, máte úplnú kontrolu nad všetkým na svojej webovej stránke a všetko vlastníte. Môžete pridávať neobmedzené produkty a používateľov a spracovávať neobmedzené objednávky. Navyše, ak ste technicky dôvtipní, môžete zmeniť a prispôsobiť všetko, čo chcete.

Podpora: WooCommerce má veľké pokračovanie, ktoré prispieva k už zavedenej komunite WordPress. Kedykoľvek potrebujete inšpiráciu online obchodu, technickú podporu alebo máte vlastnú predstavu, môžete sa spojiť s používateľmi WooCommerce z celého sveta..

Priateľské pre vývojárov: Spoločnosť WooCommerce je známa tým, že je jedným z najprijateľnejších riešení elektronického obchodu v okolí. WooCommerce však má na zreteli aj vývojárov, aby aj tí, ktorí majú pokročilé znalosti, mohli tento doplnok využiť. Napríklad môžete využiť viac ako 400 oficiálnych rozšírení WooCommerce, prispieť svojimi nápadmi k službe GitHub, použiť rozhranie REST API a prístupovú dokumentáciu ku každému filtru, háku, koncovému bodu API, hlavnému vydaniu a rozšíreniu..

Dizajn a funkčnosť WooCommerce

WooCommerce prichádza s množstvom možností prispôsobenia a vstavanou funkciou, aby váš internetový obchod vynikal konkurenciou. Značkou vášho podnikania, marketingu, čo musíte ponúknuť, a poskytnutia zákazníkom bezproblémového nakupovania je to, o čom je WooCommerce.

Možnosti dizajnu WooCommerce, vrátane zoznamu najlepších tém WooCommerce

WooCommerce Storefront

WooCommerce je navrhnutý tak, aby pracoval s nespočetnými témami WordPress kompatibilnými s WooCommerce. Týmto spôsobom môžete navrhnúť svoje stránky tak, aby boli jedinečné, prispôsobené a presne tak, ako chcete.

Upravte akýkoľvek prvok na svojom webe, publikujte obsah vrahových blogov a pridajte ohromujúce obrázky produktov, aby ste povzbudili návštevníkov stránok, aby nakupovali. Sprievodca návštevníkov webu prostredníctvom predajného zúženia pomocou vstupných stránok, mega ponúk a kategórií a značiek.

Zahrňte do svojich webových stránok ľubovoľný počet galérií obrázkov, aby ste mohli predviesť najlepšie výsledky svojej spoločnosti, pridať neobmedzené produkty a služby, nechať svojich zákazníkov triediť a filtrovať na základe vopred definovaných atribútov, ako sú cena, hodnotenie a obľúbenosť, a dokonca vytvárať viac variácií produktov, takže vaši zákazníci si môžu kúpiť presný produkt, ktorý potrebujú.

Aj keď na budovanie svojho elektronického obchodu môžete použiť exkluzívnu tému Storeoo spoločnosti WooCommerce, pravdou je, že si môžete vybrať stovky jedinečných tém, vďaka ktorým bude práca vykonaná..

Najprv si prečítajte niektoré z najlepších funkcií Storefront:

 • Plne kompatibilný s WooCommerce
 • Citlivý dizajn
 • Označenie schémy pre optimálny výkon SEO
 • Čisté a jednoduché rozloženie s produktmi v centre pozornosti
 • Nie sú zabudované žiadne ďalšie doplnky – pridáte to, čo potrebujete a nič viac
 • Flexibilná mriežka CSS pre pokročilé prispôsobenia
 • Preklad pripravený na oslovenie globálneho publika
 • Dodržiavajte pravidlá prístupnosti, aby si všetci návštevníci stránok mohli vychutnať váš web

A ak niečo, čo potrebujete, môžete si byť istí, že tím Woo preň vytvoril rozšírenie, ktoré môžete ľahko nainštalovať na svoj web..

Teraz sa pozrieme na niektoré z najlepších tém kompatibilných s WooCommerce na dnešnom trhu:

 1. Flatsome
 2. divi
 3. ShopIsle PRO
 4. Kramář
 5. KALLYAS

Flatsome: Flatsome prichádza s ohromujúcim plochým dizajnom, ľahko sledovateľnými navigačnými ponukami, prekladateľskými schopnosťami pre budovanie medzinárodnej značky a integrovanou integráciou sociálnych médií na získavanie nových označení „páči sa mi“, nasledovania a zdieľania. Navyše je dodávaný s exkluzívnym nástrojom Flatsome Page Builder, je plne responzívny a priateľský k mobilným zariadeniam a vaše produkty WooCommerce sú umiestnené vpredu a v strede, takže zákazníci okamžite uvidia všetko na predaj.

divi: Divi je viacúčelová téma WordPress s bezproblémovou integráciou WooCommerce. Je dodávaný s produktom Divi Builder, takže môžete vytvárať všetko, čo chcete, veľa medzier, takže zákazníci nie sú ohromení pri hľadaní svojich obľúbených produktov a vstavané testovanie A / B, aby ste videli, čo predáva a čo nie , takže môžete robiť vylepšenia a rozvíjať svoje podnikanie.

ShopIsle PRO: ShopIsle ponúka elegantnú a čistú prezentáciu, vďaka ktorej je váš internetový obchod prístupný pre všetkých. Vďaka úplnej integrácii systému WooCommerce môžete očakávať funkcie, ako sú úpravy v reálnom čase, optimalizácia SEO pre lepšie hodnotenie vyhľadávacích nástrojov, vlastné pozadie, ako sú obrázky, posuvníky a videá, a dokonca aj užívateľsky prívetivé mega ponuky pre ľahkú navigáciu na vašom webe..

obchodník: Obchodník je téma WooCommerce s úplnou odozvou, ktorá sa dodáva s niekoľkými rozloženiami stránok produktu, drag-and-drop stránkovým tvorcom, vlastnými obrázkami hlavičiek na zvýraznenie vašich najpredávanejších produktov a úplnou funkčnosťou blogov..

KALLYAS: Vytvorte akýkoľvek druh internetového obchodu, ktorý chcete, pomocou vstavaného nástroja na tvorbu vizuálnych stránok od spoločnosti KALLYAS, 100+ vopred navrhnutých prvkov stránky, neobmedzených farebných schém a plne funkčnej integrácie bulletinu, aby ste mohli budovať lepšie vzťahy so zákazníkmi a prilákať ich, aby si od vás znova kúpili..

Aj keď tento zoznam nie je ani zďaleka vyčerpávajúci, určite vám poskytuje dobrý východiskový bod pri výbere plne kompatibilnej témy WooCommerce..

Rozšírenie vášho používania WooCommerce, vrátane zoznamu najlepších rozšírení WooCommerce

Napriek tomu, že WooCommerce prichádza so všetkými preddefinovanými funkciami, ktoré by ste mohli potrebovať na spustenie operačného internetového obchodu, je dôležité poznamenať, že pre tých, ktorí to potrebujú trochu viac, existuje veľa oficiálnych rozšírení WooCommerce, ktoré vyhovujú vašim potrebám..

 1. Členstvo vo WooCommerce: Vytvorte si členskú stránku, zamknite exkluzívne produkty iba pre platiacich členov, pridajte do svojho internetového obchodu sekcie iba pre pozvaných a dokonca členom ponúknite exkluzívny blogový obsah..
 2. Rezervácie WooCommerce: Ideálne pre tých, ktorí ponúkajú produkty založené na službách, umožňujú návštevníkom stránok objednať si schôdzky. Alebo, ak chcete, predajte svoj čas, umožnite zákazníkom zarezervovať si zdroje, ako sú reštaurácie, alebo dokonca prenajať veci potrebným..
 3. Dynamické určovanie cien: Ľahko konfigurujte hromadné alebo špeciálne zľavy na základe vopred určených pravidiel, ako je celkové množstvo produktov, celková objednávka v košíku, úloha používateľa a ďalšie. V skutočnosti môžete dokonca ponúknuť úpravy cien alebo percentuálne zľavy tým, ktorí sa kvalifikujú.
 4. Facebook pre WooCommerce: Prejdite svoju marketingovú kampaň na vyššiu úroveň vybudovaním lepších vzťahov so zákazníkmi, oslovením širšej základne publika a dokonca predajom priamo zo svojej stránky Facebook.
 5. Stripe: Prijímajte platby pomocou populárnej platobnej brány Stripe. Kompatibilné s počítačmi aj mobilnými obchodmi, zákazníci, ktorí si vyberú možnosť Prúžok platby, zostanú na vašom webe, namiesto toho, aby boli presmerovaní na inú stránku, aby dokončili svoje transakcie..
 6. Predplatné WooCommerce: Predávajte produkty založené na predplatnom, aby ste sa uistili, že v každom mesiaci budete mať stály príjem. Pomocou tohto rozšírenia môžete vytvárať a spravovať produkty s opakujúcimi sa platbami a definovať, ako často sa budú platby zhromažďovať.
 7. WooCommerce Google Analytics: Pomocou tohto rozšírenia získate základné analytické metriky elektronického obchodu. Sledujte veci, ako napríklad ktoré kanály zvyšujú návštevnosť vašich stránok, kde v predajnej ceste strácate zákazníkov, ktoré produkty sú zákazníkom uprednostňované a na ktorých stránkach návštevníci najviac vyhľadávajú výsledky vyhľadávacieho nástroja..
 8. PayPal od spoločnosti Braintree: Rovnako ako Stripe, aj PayPal je jednou z najuznávanejších a najobľúbenejších platobných možností pre internetové obchody. Toto rozšírenie, ktoré je k dispozícii majiteľom obchodov v USA a mimo USA, akceptuje platby prostredníctvom služby PayPal, kreditných kariet a debetných kariet.
 9. Inteligentné kupóny: Vytvárajte, vydávajte a spravujte kupóny, kredity a darčekové karty na zvýšenie predaja a zníženie opustenia košíka.
 10. Pomenujte svoju cenu: Umožnite zákazníkom vybrať si, koľko chcú zaplatiť za konkrétne produkty a služby vo vašom online obchode. Navrhnite cenu, vynútite si minimálne ceny alebo nechajte svojich zákazníkov robiť všetko sami.
 11. sensei: Vytvorte si online kurzy, píšte lekcie a pridajte do svojho online obchodu interaktívne kvízy s rozšírením Sensei. Navyše požadujte registráciu používateľa, nastavte predpoklady kurzu a samozrejme, poplatok za svoj obsah, ak chcete.
 12. WooSlider: Navrhnutý špeciálne pre obchody WooCommerce, WooSlider je responzívny posuvný doplnok WordPress, ktorý vám umožní zvýrazniť vaše najkrajšie obrázky produktov, spolu s rôznymi typmi obsahu, prechodmi, rozloženiami a ďalšími..

Tento zoznam nie je ani zďaleka vyčerpávajúci. Každé uvedené rozšírenie WooCommerce však bolo buď najlepším predajcom na rok 2017, alebo ho odborný tím spoločnosti WooCommerce veľmi odporúča.

Integrácie pre WooCommerce

WooCommerce sa teraz pripája k automatizačnému nástroju Zapier, ktorý spája vaše webové stránky s tisíckami vašich obľúbených aplikácií. Pripojte sa napríklad k Gmailu, MailChimp, Facebookovým stránkam a dokonca aj k samotnému WordPressu.

Rozšírenie WooCommerce Zapier

Tu je niekoľko dôvodov, prečo je dobré pripojiť svoj obchod WooCommerce k aplikáciám Zapier:

 • Ušetrite čas pripojením svojho internetového obchodu k službám, ktoré už používate
 • Nechajte spoločnosť Zapier vykonať prácu za vás, namiesto toho, aby ste museli nakonfigurovať pripojenie zakaždým, keď dostanete novú objednávku
 • Nakonfigurujte WooCommerce tak, aby spúšťal vaše pripojené aplikácie, takže vám nikdy nič neunikne, napríklad keď sa nový zákazník prihlási do vášho zoznamu e-mailov
 • Urobte aktívny prístup k budovaniu svojho podnikania tak, že zostanete pred opuštěnými nákupnými košíkami, okamžite odpovedzte na otázky a obavy a okamžite rozposielajte objednávky.
 • Upozornite členov svojho tímu, keď sa objaví niečo, čo sa ich týka
 • Lepšie porozumenie výkonnosti vášho internetového obchodu pomocou prispôsobených prehľadov

Ešte lepšie je, ak chcete toto všetko a ešte viac, jednoducho si kúpte rozšírenie WooCommerce Zapier a získajte ho na všetky výhody, ktoré môže spoločnosť Zapier ponúknuť majiteľom obchodov WooCommerce..

kupón pre webhosting

Hľadáte skvelého hostiteľa WooCommerce?
SiteGround – ohodnotený našimi čitateľmi na prvom mieste – poskytuje vysokorýchlostné hostingové plány a vynikajúcu podporu pre WooCommerce. Momentálne môžete uložiť až 67% o týchto plánoch. Použite tento odkaz na zľavu
ušetriť veľké.

Okrem internetového obchodu: Čo ešte ponúka WooCommerce používateľom

Jedným z dôvodov, prečo je spoločnosť WooCommerce taká veľká, je, že ide nad rámec jednoduchej platformy elektronického obchodu.

V skutočnosti sme sa doteraz zameriavali iba na dizajn, funkčnosť a predaj produktov. WooCommerce je však viac.

Udržiavanie súladu s PCI

Ak na svoje webové stránky ukladáte, spracovávate alebo prenášate údaje o kreditných kartách, bez ohľadu na to, aká je vaša firma, musíte hosťovať svoje webové stránky u poskytovateľa hostingu kompatibilného s PCI..

Tieto bezpečnostné štandardy slúžia na ochranu citlivých údajov prenášaných medzi prehliadačom zákazníka a webom počas platobnej transakcie.

To znamená, že každý, kto spracúva platby pomocou brány, ktorá má svoje vlastné servery na uskutočňovanie platieb, napríklad štandard PayPal, nemusí dodržiavať súlad s požiadavkami PCI, pretože údaje o zákazníkoch sú už chránené a dodržiavanie je zabezpečené použitou bránou..

Za dodržiavanie PCI zodpovedá obchodník. A hoci WooCommerce nie je v predvolenom nastavení kompatibilný s PCI, ponúka niekoľko rozšírení platobných brán, ktoré vám tento vážny problém vyriešia..

Zabezpečenie vášho internetového obchodu pomocou certifikátov SSL

V záujme zabezpečenia údajov odosielaných medzi prehliadačom zákazníka a serverom ich webových stránok by vlastníci online obchodu mali mať na svojich webových stránkach certifikát SSL..

Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste mali zvážiť zabezpečenie svojej webovej stránky elektronického obchodu pomocou certifikátu SSL, hoci to nie je povinné:

 • Za účelom ochrany osobných a finančných informácií vašich zákazníkov, ako aj vás
 • Zabezpečenie prihlásení a prihlásení na webe
 • Splniť všetky požiadavky týkajúce sa ochrany osobných údajov a zabezpečenia vo vašej krajine
 • Nadviazať dôveru medzi potenciálnymi zákazníkmi, ktorí chcú kúpiť od vás.

Na rozdiel od súladu s PCI samotný WooCommerce neposkytuje certifikáty SSL.

Väčšina poskytovateľov hostenia WooCommerce však predáva certifikáty SSL a pomáha ich inštalovať na vaše webové stránky.

Niektorí dokonca poskytujú bezplatné certifikáty SSL, takže online obchodníci neospravedlňujú, že nezabezpečujú svoje online obchody.

Dostupné platobné brány na dokončenie transakcií

Všetky online obchody vyžadujú platobnú bránu, aby zákazníci mohli platiť za svoj tovar a služby.

Pri výbere platobnej brány je dôležité brať do úvahy veci ako náklady, miesto, bezpečnosť a podpora.

Krátko sme sa dotkli niektorých dostupné platobné brány pre WooCommerce – PayPal a Stripe.

Všestranná platforma WooCommerce ponúka majiteľom online obchodov viac ako 100 platobných brán, takže obchodníci na celom svete môžu ľahko prijímať platby v ich internetovom obchode..

Platobné brány WooCommerce

Toto sú niektoré z najpopulárnejších:

 • Námestie
 • Braintree
 • Authorize.net
 • 2Checkout
 • Amazon Pay
 • PayFast
 • Klarna
 • FirstData
 • WorldPay
 • SagePay

To všetko sú najobľúbenejšie oficiálne rozšírenia platobných brán WooCommerce, ktoré majitelia obchodov WooCommerce doteraz používali. To však sotva poškriaba povrch, pokiaľ ide o výber.

Hosting vášho webového servera WooCommerce

Teraz, keď viete všetko, čo sa týka WooCommerce, pokiaľ ide o dizajn a funkčnosť, je na čase pozrieť sa, ako môžete hostiť svoj obchod WooCommerce na svojej webovej stránke WordPress..

Hosting vášho webového servera WooCommerce

Pamätajte, že WooCommerce je doplnok WordPress nainštalovaný na vašom webe WordPress. V skratke to znamená, že pokiaľ máte spoľahlivého poskytovateľa hostingu WordPress, môžete prevádzkovať svoj internetový obchod v pohode.

To znamená, že pre tých, ktorí berú svoj internetový obchod veľmi vážne, sa očakáva, že sa budú rozširovať exponenciálne, alebo chcú len tie najlepšie hostingové služby, aké môžu získať, mali by ste zvážiť preskúmanie konkrétneho hostenia webových stránok WooCommerce..

Tu je niekoľko funkcií, ktoré musí mať vybraný poskytovateľ hostingu, aby ste mohli prevádzkovať najúspešnejší možný internetový obchod:

 • caching
 • Hovory do databázy
 • Externé hovory
 • podpora

caching: Nestačí nainštalovať na váš web doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress a nazvať ho každý deň. Aj keď na trhu existujú niektoré veľmi efektívne doplnky do vyrovnávacej pamäte, je najlepšie zadať poskytovateľa hostingu s výkonnými možnosťami ukladania do vyrovnávacej pamäte, aby bol váš internetový obchod vždy správne uložený do vyrovnávacej pamäte.

Cloudways napríklad ponúka používateľom WooCommerce intenzívny systém ukladania do vyrovnávacej pamäte. Nakoniec nechcete, aby košík vášho obchodu zostal v pamäti, zatiaľ čo sa niekto snaží do košíka pridať svoje vlastné položky.

Hovory do databázy: Váš e-commerce shop zažije počas celého dňa veľa databázových dopytov. Napríklad pre každý zobrazovaný produkt, objednávka, ktorá je uložená, a údaje o zákazníkoch, ktoré sú zhromažďované, dôjde k volaniu databázy.

Ak prevádzkujete rušný obchod s elektronickým obchodom, poskytovateľ hostingu na nízkej úrovni nebude schopný zvládnuť všetky tieto hovory a vaše stránky môžu mať vážne prestoje. Preto je dobré použiť poskytovateľa hostingu, ako je Kinsta. So zameraním na rýchlosť webu môžete veriť, že vaše stránky budú vždy fungovať.

Externé hovory: Hovory vedené kalkulátorom dane, externým platobným bránam a lodným partnerom môžu spôsobiť problémy na zdrojoch vašich stránok. Opäť platí, že to, ako váš server zvláda takéto správanie, prinesie alebo preruší zážitok vašich zákazníkov.

Podpora: Podpora je pri prevádzkovaní úspešného internetového obchodu kľúčová.

Musíte sa ubezpečiť, že môžete kontaktovať svojho poskytovateľa hostingu vo dne iv noci, rovnako ako v prípade hostiteľa Liquid Web, ak by ste mali akékoľvek problémy, bez ohľadu na to, ako malé. Okrem toho by mal byť podporný tím informovaný o WooCommerce, nielen o WordPress.

Ako vidíte, poskytovateľ hostingu, s ktorým sa rozhodnete hostiť svoje webové stránky WordPress, a teda aj vaše webové stránky WooCommerce, urobí všetko rozdielne, pokiaľ ide o skúsenosti používateľov, prestoje a potreby podpory..

Hosting VPS pre WooCommerce

Pravda je, že existuje veľa rôznych možností, pokiaľ ide o hosting WooCommerce. Napríklad zdieľaný, spravovaný alebo dokonca vyhradený hosting sú všetky uskutočniteľné možnosti. Pokiaľ však ide o spoľahlivosť a cenovú dostupnosť, vládne hosting VPS WooCommerce.

Hosting VPS WooCommerce využíva virtuálny súkromný server na ukladanie údajov z vašich stránok elektronického obchodu. Máte pridelené konkrétne množstvo zdrojov, ku ktorým nemá prístup nikto iný, podobne ako to, čo by sa stalo na vyhradenom serveri, hoci nemusíte si požičiavať žiadny fyzický hardvér, čím šetríte peniaze.

VPS hosting je ideálny pre weby elektronického obchodu, na ktorých je spustený WooCommerce, z niekoľkých dôvodov:

 • Dynamická povaha internetového obchodu sa bezproblémovo rieši prostredníctvom hostingu VPS
 • Výkonné ukladanie do pamäte cache databáz a objektov zaručuje rýchle načítanie stránky
 • Získate viac zdrojov ako tradičný zdieľaný alebo spravovaný webhosting
 • VPS hosting je ľahko prispôsobiteľný, takže váš online obchod môže rásť rýchlo
 • V zdieľanom alebo spravovanom hostovaní nie je zabezpečená úroveň kontroly

Nakoniec, pre tých, ktorí majú relatívne veľké obchody WooCommerce, bude hostingové riešenie VPS najvýhodnejšou a najvýkonnejšou možnosťou..

Poskytovatelia hostenia WooCommerce: Prehľad

Aj keď je hosting VPS WooCommerce najčastejšie preferovaný, je dobré vedieť, že máte ďalšie dôveryhodné možnosti, pokiaľ ide o hosting WooCommerce..

Napríklad FastComet ponúka obchodníkom plne spravovaný cloudový hosting WooCommerce, ktorý obsahuje funkcie, ako je bezplatná služba Cloudflare CDN, denné a týždenné zálohy, podpora 24/7 WooCommerce, bezplatné doménové mená a ukladanie do pamäti a optimalizácia databázy..

Okrem toho spoločnosť WP Engine ponúka exkluzívny doplnok nástrojov spoločnosti WooCommerce pre tých, ktorí investujú najmä do hostingových plánov. Pomocou tohto doplnku získate funkcie automatického odhlásenia, platby jedným klepnutím pre používateľov Stripe a optimalizáciu databázových dopytov.

A keďže radi poskytujeme ľuďom konečný výber pri výbere, existuje niekoľko ďalších poskytovateľov hostingu, ktorí vám pomôžu hostiť vaše stránky WooCommerce všetkými spôsobmi, ktoré by ste mohli očakávať:

 • InMotion (hosting WooCommerce už čoskoro)
 • Bluehost
 • Hosting A2

Porovnanie: WooCommerce verzus Shopify, Wix a Magento

Napriek tomu, že WooCommerce je najobľúbenejšou platformou elektronického obchodu v okolí, je možné povedať, že existuje určitá konkurencia. Pozrime sa na troch konkurentov platformy elektronického obchodu a načrtneme, prečo WooCommerce zakaždým vyhrá.

WooCommerce vs Shopify

WooCommerce - Shopify

Shopify je ľahko použiteľná platforma elektronického obchodu, vďaka ktorej je nakupovanie hračkou pre nových obchodníkov. To znamená, že v porovnaní so spoločnosťou WooCommerce sa v tomto prípade Shopify sťažuje:

 • prevedenie: Služba Shopify poskytuje šablóny na použitie, a z 54 dostupných, 10 je bezplatných. Prispôsobenia sú navyše obmedzené a často vyžadujú zručnosti na úrovni vývojárov. WooCommerce je jednoduché prispôsobiť a má tisíce tém.
 • náklady: Aby ste mohli používať platformu Shopify, musíte platiť mesačný poplatok, okrem nákupu doménového mena a platenia poplatkov za platobné transakcie. WooCommerce je zadarmo, mínus hostingové riešenie a doménové meno.
 • vlastníctva: Keďže je váš obchod s elektronickým obchodom uložený na serveroch Shopify, nevlastníte ani neovládate žiadne údaje z webových stránok, ako to robíte s WooCommerce.
 • Varianty produktu: Na rozdiel od WooCommerce môžete svoje výrobky meniť iba z hľadiska veľkosti, farby a materiálu. Nie je možné vytvoriť ďalšie variácie produktu.
 • Zamknúť: Ak ste niekedy zarástli na svoje stránky Shopify a chcete sa presunúť na inú platformu, môžete očakávať vážne problémy. Toto nie je prípad WooCommerce.
 • Nastaviť: Aj keď vytvorenie obchodu Shopify nie je úplne ťažké, stále si vyžaduje určité technické know-how. WooCommerce má ľahko nastaviteľného sprievodcu nastavením, ktorý vás prevedie.

Nakoniec, hoci sa Shopify javí ako dobrá voľba na povrchu, pokiaľ ide o flexibilitu, cenu a dizajn, nemôže poraziť WooCommerce..

WooCommerce vs Wix

WooCommerce vs Wix

Wix je cloudová elektronická obchodná platforma založená na technológii drag-and-drop. Pozrime sa, ako sa meria Wix:

 • náklady: Opäť vám bude stáť Wix mesačný poplatok, zatiaľ čo WooCommerce je zadarmo.
 • Dizajn drag-and-drop: Pre tých, ktorí nie sú oboznámení s technológiou drag-and-drop a stavbou stránok od nuly, môže byť vytvorenie celého internetového obchodu pomocou nástroja na tvorbu stránok frustrujúce. WooCommerce je intuitívnejší a automatickejší.
 • rozšíriteľnosť: Wix je obmedzený, pokiaľ ide o rozšírenie dizajnu a funkčnosti vášho obchodu. WooCommerce má k dispozícii veľa oficiálnych rozšírení a doplnkov WordPress.
 • Optimalizácia SEO: WordPress, WordPress témy a doplnky a WooCommerce sú známe tým, že sú optimalizované pre SEO. Wix nie.
 • Zamknúť: Rovnako ako v službe Shopify neexistuje spôsob, ako exportovať svoj elektronický obchod z Wix na inú platformu.

Wix jednoducho nemôže zavesiť vedľa doplnku WooCommerce.

WooCommerce vs Magento

WooCommerce vs Magento

Magento je platforma elektronického obchodovania s otvoreným zdrojovým kódom navrhnutá tak, aby obchodníkom poskytla v internetovom obchode veľa možností a dizajnu. Pozrime sa, aká je to pravda:

 • Užívateľská prívetivosť: Ak chcete ísť nad rámec základov v dizajne a funkčnosti, pravdepodobne budete potrebovať vývojára, zatiaľ čo v prípade WooCommerce je to zriedka..
 • náklady: K dispozícii je bezplatná verzia, napríklad WooCommerce, ale chýba jej podpora, nástroje backend a rýchlosť. Prémiová verzia vám však vráti tisíce dolárov.
 • rýchlosť: Na rozdiel od WooCommerce je Magento ťažký zdroj, ktorý vyčerpáva prostriedky servera a vytvára pomalé časy načítania stránky.

Jediný čas, kedy by mal niekto zvážiť použitie Magento nad WooCommerce, je, ak má rozsiahly obchod a obrovský rozpočet.

kupón pre webhosting

Hľadáte seriózny výkon WooCommerce?
WP Engine poskytuje vysoké rýchlosti servera a nepretržitú odbornú podporu. Práve teraz môžete získať 4 mesiace zadarmo. Použite tento odkaz na zľavu
dohodnúť sa. Zahŕňa 60-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Záverečné myšlienky

Nakoniec je WooCommerce jednoznačným priekopníkom, pokiaľ ide o platformy elektronického obchodu na dnešnom trhu, ako jasne ukazujú štatistiky. Okrem toho však pri prevádzkovaní internetového obchodu treba myslieť na niekoľko vecí, napríklad na poskytovateľa hostingu WooCommerce, ktorý zamestnáte.

Je dôležité, aby ste si pri výbere toho, ktorý z nich vyberiete, zhodnotili potreby svojho internetového obchodu, svoj individuálny rozpočet a funkcie hostenia, ktoré pre vás znamenajú najviac. A nezabudnite, že väčšina poskytovateľov hostingu ponúka záruky vrátenia peňazí, takže ak ten, ktorý si vyberiete, nepracuje pre váš obchod WooCommerce, zrušte ho a skúste iný. Existuje veľa možností na výber.

Pokiaľ však ide o výber platformy elektronického obchodu, vždy odporúčam WooCommerce.

Ďalšie funkcie v elektronickom obchode

 • Platobná brána
 • V súlade s PCI
 • Nákupný košík zadarmo
 • Zen Cart
 • Magento
 • PrestaShop
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map