Najlepšie webové hostitelia pre Apple Mac Fanboys

Porovnať Mac Hosting

Webové servery Mac ponúkajú pre milovníkov spoločnosti Apple niektoré výhody oproti serverom Linux alebo Windows, ale je zriedkavé nájsť hostiteľa, ktorý ponúka hosťovanie počítačov Mac. V tomto článku sme pre vás urobili prieskum a my vám poskytneme niekoľko dobrých možností pre hostingové plány Mac.


Hoci sú hostingové plány ponúkané takmer výlučne na platformách Linux alebo Windows, je možné získať hostingové služby založené na počítačoch Mac. Ľudia často chcú tento typ webového servera z dôvodu aplikácie vzdialenej pracovnej plochy, ale existujú aj ďalšie zaujímavé funkcie.

Neskôr v tomto príspevku získate podrobný rozpis každého hostiteľa, ale tu je stručný prehľad najlepších 3 hostiteľov pre počítače Mac:

 1. GreenGeeks
  – Vysoko výkonné servery Mac za dostupnú cenu
 2. Interserver
  – Hostingový plán pre špecialistov Mac s veľkorysým rozdelením zdrojov
 3. WebHostFace
  – Mac hosting s neobmedzenými databázami

Ako sme vybrali najlepších hostiteľov pre Mac?

Preskúmali sme viac ako 1 500 plánov hostenia a vybrali sme tie, ktoré umožňujú webové servery Mac.

Potom sme použili našu obrovskú databázu s viac ako miliónom slov skutočných zákazníckych recenzií na identifikáciu 10 najlepších hostiteľov počítačov Mac.

10 najlepších Mac hosting pre vás & Tvoja webová stránka

Rating
spoločnosť
Počiatočná cena
odkaz
SiteGround $ 3,95
(Fakturované ako 3,95 dolárov mesačne) ices Ceny sú približné na základe aktuálneho výmenného kurzu. Hostiteľ vám pravdepodobne naúčtuje poplatok v USD alebo iným kurzom.

Bežná cena: – Vystúpiť!

Navštívte hostiteľa
Bluehost $ 2,75
(Fakturované ako 2,75 $ mesačne) ices Ceny sú približné, založené na aktuálnych výmenných kurzoch. Hostiteľ vám pravdepodobne naúčtuje poplatok v USD alebo iným kurzom.

Bežná cena: – Vystúpiť!

Navštívte hostiteľa
Hosting A2 $ 3,92
(Fakturované ako 3,92 $ mesačne) ices Ceny sú približné na základe aktuálneho výmenného kurzu. Hostiteľ vám pravdepodobne naúčtuje poplatok v USD alebo iným kurzom.

Bežná cena: – Vystúpiť!

Navštívte hostiteľa
InMotion Hosting $ 3,99
(Fakturované ako 3,99 $ mesačne) ices Ceny sú približné na základe aktuálneho výmenného kurzu. Hostiteľ vám pravdepodobne naúčtuje poplatok v USD alebo iným kurzom.

Bežná cena: – Vystúpiť!

Navštívte hostiteľa
WP Engine $ 30
(Fakturované ako 30 dolárov mesačne) ⓘ Ceny sú približné, založené na aktuálnych výmenných kurzoch. Hostiteľ vám pravdepodobne naúčtuje poplatok v USD alebo iným kurzom.

Bežná cena: – Vystúpiť!

Navštívte hostiteľa
Hostgator $ 2,75
(Fakturované ako 2,75 $ mesačne) ices Ceny sú približné, založené na aktuálnych výmenných kurzoch. Hostiteľ vám pravdepodobne naúčtuje poplatok v USD alebo iným kurzom.

Bežná cena: – Vystúpiť!

Navštívte hostiteľa
GreenGeeks $ 2,95
(Fakturované ako 2,95 $ mesačne) ices Ceny sú približné na základe aktuálneho výmenného kurzu. Hostiteľ vám pravdepodobne naúčtuje poplatok v USD alebo iným kurzom.

Bežná cena: – Vystúpiť!

Navštívte hostiteľa
HostPapa $ 2,95
(Fakturované ako 2,95 $ mesačne) ices Ceny sú približné na základe aktuálneho výmenného kurzu. Hostiteľ vám pravdepodobne naúčtuje poplatok v USD alebo iným kurzom.

Bežná cena: – Vystúpiť!

Navštívte hostiteľa
LiquidWeb $ 15,83
(Fakturované ako 15,83 dolárov mesačne) ices Ceny v EUR sú približné, založené na aktuálnych výmenných kurzoch. Hostiteľ vám pravdepodobne naúčtuje poplatok v USD alebo iným kurzom.

Bežná cena: – Vystúpiť!

Navštívte hostiteľa
GoDaddy.com $ 1
(Fakturované ako $ 1 mesačne) ices Ceny sú približné, založené na aktuálnych výmenných kurzoch. Hostiteľ vám pravdepodobne naúčtuje poplatok v USD alebo iným kurzom.

Bežná cena: – Vystúpiť!

Navštívte hostiteľa

Čo sa naučíte

Čo je to Mac hosting? Aké sú jeho výhody a využitie? Ako spustím webový server z môjho počítača Mac?

Čo potrebujem vedieť o hostovaní aplikácií OS X a iOS, ktoré vyvíjam na mojom počítači Mac? Ako nájdem dobrý hosting pre Mac?

Dozviete sa to a ešte oveľa viac. Navyše zdieľam svoje osobné odporúčania týkajúce sa hostenia počítačov Mac. Poďme sa ponoriť do hostingu Mac a uvidíme, o čo tu ide!

mac hosting výhody nevýhody

Výhody a nevýhody hostingu Mac

Tu sú výhody a potenciálne úskalia pri hosťovaní vašich webových stránok v počítačoch Mac.

Pros

 • Spoľahlivejší – Na serveri Mac OS môžete bez problémov spustiť všetok ten istý softvér, ktorý používate na lokálnej úrovni.
 • Môžete použiť programy ako Mac Mail na správu e-mailov.
 • Ľahšie sa používa ako užívateľ systému Mac, pretože ste na softvér Mac zvyknutí.

Zápory

 • Hostiteľov ponúkajúcich servery Mac je ťažké nájsť.
 • Mac servery často drahšie pretože sú v menšom dopyte.
 • väčšina Softvér je možné spustiť v poriadku na serveri Linux.

čo je to mac hosting

Čo je to Mac Hosting?

Zatiaľ čo väčšina poskytovateľov webhostingu vykonáva iba plány hostingu určené pre operačné systémy Linux alebo Windows, mnohí reagovali aj na zvyšujúci sa dopyt po plánoch, ktoré pracujú aj s operačnými systémami Mac..

O hostovaní počítačov Mac

Pri skúmaní všeobecných plánov hostenia by ste sa chceli stretnúť s mnohými vysoko definitívnymi názormi na to, či si vybrať Windows alebo Linux ako operačný systém pre váš webový server..

Je však tiež možné nájsť špecializovaného poskytovateľa, ktorý môže prevádzkovať webový server OS X alebo iOS – operačné systémy pre zariadenia Apple.

Najprv – treba poznamenať, že pre začínajúcich vývojárov webu – operačný systém pre váš web nemusí zodpovedať operačnému systému vášho počítača..

Webové stránky hostené na serveri Microsoft IIS budú fungovať na akomkoľvek operačnom systéme. Podobne bude webová stránka hostená na serveri Linux fungovať na ľubovoľnom operačnom systéme.

Spustenie webových serverov v počítači Mac

nodejs pre MacNode.js je známe, že je vždy aktuálny pre Mac aj Windows.

Z počítača Mac je tiež možné spustiť webový server Node.js alebo Apache, ale podobný webový server môžete rovnako ľahko spustiť na webovom hostiteľovi systému Linux. V skutočnosti sú Linux aj Mac operačné systémy založené na Unixe.

Výzva terminálu prijíma rovnaké príkazy Unix. Mnoho softvérových balíkov môže prevádzkovať systém Kernel – ktorý interpretuje hardvér pre použitie v aplikáciách.

Porovnanie systémov Mac, Linux a Windows

Rôzne „príchute“ Linuxu používajú rôzne jadrá, zatiaľ čo OS X je založený na jadre „Darwin“.

Vo všeobecnosti sa vývojári rozhodnú prevádzkovať webové servery Linux, pretože sú založené na systéme Unix, ale sú tiež bezplatné – bez licenčných poplatkov – ktoré majú OS X.

ďalej, Linux môže bežať bez X servera – ktorý je ovládačom vizuálneho rozhrania, ktoré umožňuje ovládanie počítača pomocou monitora.

Ak chcete veci rozbehnúť správne, poďme sa krátko pozrieť Operačné systémy Mac, Windows a Linux:

Plošina
Náklady na server
technické vybavenie
Open-source?
zabezpečenia
linuxlacnýOd najnižšej po najvyššiuÁnoMimoriadne bezpečné
windowsumiernenýMinimálne požiadavky na CPU a RAMžiadnyStredne bezpečné
gumákumiernenýApple-onlyžiadnyMimoriadne bezpečné

Mac Hosting pre aplikácie

S týmto objasnením existujú možnosti hostenia počítačov Mac. Za účelom spracovania špecifických softvérových aplikácií pre platformu OS X môžu spúšťať vzdialenú službu iCloud alebo niektoré vlastné projekty, ktoré nemôžu bežať na inom operačnom systéme..

Ak prevádzkujete aplikácie, ktoré vyžadujú operačný systém Apple OS X alebo vyvíjate obsah pre OS X alebo iPhone pre iOS, možno budete chcieť nájsť hostiteľa Mac..

Mnohí poskytovatelia hostingu, ktorí sa špecializujú na počítače Mac, tak robia preto, aby poskytovali prostredia vzdialeného výpočtu, ktoré nahradia alebo doplnia existujúce prostredia.

Hosting vášho servera a jeho vzdialená prevádzka kombinuje výkon (napríklad) servera MacPro so spoľahlivosťou a zárukami dostupnosti, ktoré sú súčasťou dátového centra vášho poskytovateľa..

mac hosting funkcie

6 Užitočné vlastnosti hostenia Mac

Mac hosting zvyčajne zahŕňa dátové centrum, ktoré má množstvo počítačov Mac pripravené a pripravené na prenájom.

Počítač Mac môže byť tiež hosťovaný na virtuálnom počítači ako súčasť zdieľaného hostingu alebo virtuálneho súkromného servera.

Na vysokej úrovni môže hostiteľské prostredie Mac poskytnúť spôsob, ako mať vzdialená pracovná plocha na dosah ruky – ale existuje mnoho ďalších populárnych použití:

 • Web a e-mail hosting
 • Integrácia servera Jenkins a servera Xcode
 • Automatizované testovanie softvéru OS X
 • Daylite CRM Hosting
 • Hosting databázy Filemaker
 • Diaľkové vykresľovanie

Webový a e-mailový hosting

Všeobecný webhosting a e-mailové služby sú štandardne očakávanou funkciou.

Hostiteľské prostredia Mac sú zvyčajne Užívatelsky prívetivý, najmä pre e-mailové služby.

Integrácia servera Jenkins a servera Xcode

Xcode je Apple IDE, ktoré sa používa na vývoj aplikácií pre zariadenia Apple. „Nepretržitá integrácia“ znamená proces zlepšovania softvéru – pomocou Xcode a Xcode Server -, ktorý pokrýva automatizáciu, testovanie a analýzu..

Zahŕňa to použitie Macu na vytváranie aplikácií v Xcode, tlačenie kódu do úložiska a odtiaľ tlačenie na Xcode Server..

xcode nepretržitá integráciaSchéma spoločnosti Apple v pracovnom postupe súvislej integrácie Xcode. Upozorňujeme, že v počítači Mac budete vytvárať a nasadzovať robotov na server z prostredia Xcode.

Doplnok Jenkins pre Xcode uľahčuje automatizáciu tohto pracovného postupu súvislej integrácie.

Automatizované testovanie softvéru OS X

Emulovanie prostredia Mac nie je vždy to isté ako spustenie aplikácie na zamýšľanom hardvéri.

Pre automatizované testovanie v OS X, prenájom vzdialených serverov je oveľa lacnejší ako nákup rôznych hardvéru & zariadenie.

Daylite CRM Hosting

Daylite je informácia agregátor všetkých údajov v ekosystéme Mac, s množstvom obchodných funkcií, ktoré zahŕňajú zdieľanú natívnu podporu pre iCal, adresáre, správu úloh a kreatívne servery.

Hosting databázy Filemaker

Filemaker je platforma relačných databáz ktorý beží na zariadeniach Apple. Má grafické rozhranie, umožňuje skriptovanie a v nejakej podobe existuje od roku 1992!

Môžete ľahko vytvárať a zdieľať aplikácie súvisiace s databázami aj zo šablón.

Filemaker: nielen databázová aplikácia vášho otca!

Diaľkové vykresľovanie

S vysoko výkonným vzdialeným počítačom Mac, ktorý má Softvér na 3D modelovanie nainštalovaný – bolo by možné použiť celý rad počítačov, z ktorých každý vykreslí segment videa a výsledky sa potom prenesú späť lokálne.

Webové stránky hostené spoločnosťou Mac pre podniky

Zatiaľ čo webová stránka hostená v Macu je dobrým konceptom pre správu pracovných postupov a tímové riešenia, často sa nepoužíva pre webové aplikácie na podnikovej úrovni..

Pri výbere nákupu webhostingu v systéme Mac sa pokúste vopred zistiť, aký je účel servera.

kupón pre webhosting

Hľadáte veľa na hostovaní počítačov Mac?
SiteGround – ohodnotený našimi čitateľmi na prvom mieste – poskytuje zákaznícke plány Mac, ktoré podporujú Mac Mail a RapidWeaver. Zabezpečili sme, aby naši čitatelia ušetrili až 67% na programoch SiteGround. Použite tento exkluzívny odkaz na zľavu
dohodnúť sa.

začnite mac hosting

Začíname s Mac Hosting

Ak chcete spustiť spúšťanie aplikácií na hosťovanom serveri Mac alebo nastaviť hosťovanie založené na počítači Mac, musíte najprv zistiť, ktorí poskytovatelia hostingu ponúkajú servery Mac..

Postačí Mac OS X Server pre vás?

Keď zhromaždíte niekoľko najlepších uchádzačov, jednoducho porovnajte svoje plány, až kým nenájdete ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Nezabudnite vopred uviesť všetky svoje požiadavky a uistite sa, že server Mac OS X je tým správnym nástrojom pre danú úlohu.

Keď je váš server pripravený, bude potrebné použiť kombináciu vzdialenej pracovnej plochy, SSH alebo inej platformy vzdialeného pripojenia – na základe akýchkoľvek požiadaviek..

Hostujte svoj vlastný server s Mac Mini

mac miniZakúpením Mac Mini získate späť nejaké vážne peniaze.

Mac Mini je jednoducho stolový počítač zabalený v malom balení. Mac Mini nie je tak výkonný ako bežný počítač Mac, ale stále by mal dostatok energie na napájanie najzákladnejších webových serverov.

Ak máte technické znalosti potrebné na založenie webového servera, je to pre vás potenciálne riešenie, namiesto toho, aby ste šli s tradičnou hostiteľskou spoločnosťou..

Bude mať vlastnú adresu Mac a môžete nainštalovať ľubovoľný Mac firewall, ktorý ste chceli.

Nákup Mac Mini iba na hosťovanie webových stránok je drahšou investíciou vopred.

Ak však máte dostatočné technické zručnosti na jeho udržanie, môžete to urobiť ušetriť peniaze za mesačné náklady na hosťovanie.

Povoľte zdieľanie webu na počítači Mac v 6 rýchlych krokoch

Okrem toho môžete na prispôsobené zdieľanie webu skutočne používať svoj vlastný Mac, pretože Mac sú vybavené softvérom webového servera Apache. Tu je návod, ako môžete povoliť zdieľanie webu pomocou VirtualHostX:

 1. Stiahnite si MAMP
 2. Nainštalujte MAMP
 3. Premiestniť virtuálnych hostiteľov
 4. Nastaviť predvolený webový server
 5. Spustite Sprievodcu nastavením
 6. Použiť a spustiť

Mampu

Stiahnite si MAMP

Stiahnite si MAMP (MyApache, MySQL, PHP). MAMP nemá samostatný inštalačný program pre bezplatnú verziu, ale tento výtlačok sa môžeme obísť v ďalšom kroku.

Nainštalujte MAMP

Po stiahnutí MAMP pokračujte v jeho inštalácii. Ak chcete používať bezplatnú verziu, uistite sa, že kliknete na položku Prispôsobiť a zrušte začiarknutie možnosti aplikácie MAMP Pro.

Premiestniť virtuálnych hostiteľov

Po úspešnej inštalácii MAMP umiestnite svojich virtuálnych hostiteľov do nasledujúceho adresára: “/ Applications / MAMP / htdocs”

Nastaviť predvolený webový server

Ak ste tak ešte neurobili, prejdite na svoje preferencie VirtualHostX a nastavte MAMP ako predvolený webový server. Nachádza sa v sekcii všeobecných nastavení.

Spustite Sprievodcu nastavením

Prejdite do ponuky VirtualHostX. Vyhľadajte možnosť s názvom Sprievodca nastavením VirtualHostX. Spustite ho.

Použiť a spustiť

Pred zatvorením tohto okna nezabudnite vybrať možnosť Použiť, aby sa vaše nastavenia uložili. Ste pripravení spustiť MAMP!

Ak ste stále zmätení, prečítajte si online videonávody.

najlepší mac hosting

Moje 3 najlepšie možnosti pre Mac Hosting

Z väčšej časti si môžete kúpiť akýkoľvek plán hostenia a spravovať ho v počítači Mac, aj keď váš hostiteľ nepoužíva servery Mac. Aj keď sa môžete stretnúť s niektorými problémami, výber správneho hostiteľa bude znížte pravdepodobnosť akýchkoľvek problémov. Tu sú moji najlepší 3 hostitelia.

GreenGeeks

Ak hľadáte lacného hostiteľa, ktorý je stále primerane priateľský k používateľom počítačov Mac, skúste GreenGeeks.

Je to lacné, ale stále obsahuje návody a podporu špeciálne pre používateľov počítačov Mac.

greengeeks mac hosting

Je to tiež hostiteľ, ktorý sa venuje pomoci životnému prostrediu, pretože je poháňaný výlučne obnoviteľnou energiou.

Každý hostingový plán je dodávaný s prístupom k príkazovému riadku SSH, čo znamená, že s nimi môžete pracovať z terminálu Mac.

K dispozícii je tiež 30-dňová záruka vrátenia peňazí
a K dispozícii je 24/7 podpora prostredníctvom živého chatu, e-mailu alebo telefónu.

Interserver

Interserver má tiež vlastné plány špeciálne pre užívateľov Mac.

interserverový Mac hosting

Všetky tieto plány vám umožňujú čítať a spravovať váš e-mailový účet prostredníctvom Mac Mail, namiesto predvolených aplikácií pre webmail, ktoré vás ostatní nútia používať.

Mac plán spoločnosti Interserver prichádza s bezplatnými dennými zálohami, podporou 24/7 a podporou všetkých zariadení Mac a iOS.

Cena je mimoriadne konkurencieschopná a so svojím plánom tiež získate 99,99% záruku dostupnosti.

WebHostFace

Moje ďalšie odporúčanie je WebHostFace ktorí majú tiež lacné plány Mac.

Webhosting mac hosting

Ponúkajú tri rôzne úrovne a najlacnejšie už majú neobmedzenú šírku pásma, bezplatné denné zálohy, prémiové servery SSD a cPanel v cene.

Najväčší rozdiel medzi úrovňami hostingu Mac plánu je množstvo úložiska, ktoré získate, počnúc 15 GB s najnižšou úrovňou plánu.

WebHostFace má celý rad ďalších hostiteľských balíkov, vrátane zdieľaných, VPS, vyhradených a špecializovaných rámcových hostingových plánov.

Ďalšie vlastnosti operačných systémov

 • linux
 • windows
 • červený klobúk
 • CentOS
 • Debian
 • fedora
 • ubuntu
 • CloudLinux

kupón pre webhosting

Hľadáte seriózny hosting Mac?
Liquid Web ponúka vysoko výkonné VPS a cloudové plány a vynikajúcu zákaznícku podporu. Poskytujú tiež kvalitné Mac návody. Práve teraz môžete získať špeciálne ceny na svoje plány pomocou tohto odkazu na zľavu
.

Vyhradené IP Často kladené otázky

 • Podporuje MacOS cpanel?

  MacOS nepodporuje cPanel, ale podporuje iný softvér podobný cPanel. Nakoniec by ste však mali byť schopní vyvinúť akýkoľvek web, ktorý chcete, pomerne ľahko pomocou populárneho softvéru s otvoreným zdrojovým kódom, ako je WordPress, bez akýchkoľvek problémov s kompatibilitou..

 • Môžem hostiť web elektronického obchodu s hostiteľom Mac?

  Webové stránky elektronického obchodu môžete hostiť s hostiteľom Mac. Ak váš počítač Mac používa systém MacOS, mnoho funkcií PHP / MySQL bude stále fungovať, pretože systém MacOS je systém založený na systéme Unix. Čo’Okrem toho existuje veľa nákupných vozíkov Mac-OS, pomocou ktorých môžete svoje stránky uviesť do prevádzky.

 • Môžem použiť hostiteľa Mac z hardvéru Windows?

  Hostiteľa systému Mac môžete použiť s ľubovoľným hardvérom, pretože nevie’nezáleží na tom, na akom počítači’keď sa rozhodnete pre server, znovu ho použite. Server Mac so systémom Macbook Pro môžete prevádzkovať rovnako dobre, ako aj server Mac so systémom Windows 95 Dell.

 • Ako sú hostitelia Mac nakonfigurovaní?

  Rovnako ako existuje viac príchutí hostiteľov Windows a Linux, hostitelia Mac tiež prichádzajú v rôznych konfiguráciách. Niektorí hostitelia budú ponúkať iba softvér Mac, ktorý napríklad umožňuje testovacie prostredie pre iOS. Avšak, oni’Môžem bežať na štandardnom hardvéri (často spoločnosti Dell alebo servery postavené na mieru).

  Iní hostitelia ponúkajú komplexné riešenie pre počítače Mac so softvérom Mac na počítačoch Mac, obvykle Mac Mini alebo Mac Pro.

 • Aké operačné systémy používajú hostitelia počítačov Mac?

  Hostitelia počítačov Mac často ponúkajú širokú škálu potenciálnych operačných systémov vrátane obvyklej škály systémov založených na systéme Unix, ako sú FreeBSD, Linux a ďalšie.’s derivátmi, ako sú CentOS a Ubuntu, a samozrejme MacOS a OS X. Mnoho počítačov používajúcich hardvér Mac dokonca ponúka softvér na hosťovanie Windows. VMware je tiež bežnou ponukou produktov hostiteľa operačného systému Mac.

 • Môžem urobiť všetko s hostiteľom Mac, ktorý by som mohol urobiť s hostiteľom Linux alebo Windows?

  Všeobecne áno. Keď ty’Pri opätovnom použití servera obvykle interagujete prostredníctvom rozhrania založeného na webovom prehľadávači, vzdialenej pracovnej ploche, SSH alebo FTP. Všetky tieto programy sú do značnej miery nezávislé od akéhokoľvek softvéru, ktorý máte’znova beží na samotnom serveri. Takže zatiaľ čo backend môže fungovať trochu inak, vaša skúsenosť bude rovnaká bez ohľadu na to, či je váš server Mac, Windows alebo Linux.

 • Aké sú výhody používania hostingu Mac?

  Používanie hostingu Mac má niekoľko výhod. Hostiteľské prostredia Mac sú preferované na testovanie nových aplikácií a programov v prostredí Mac. Ak ty’pri vývoji novej aplikácie pre systém iOS možno budete chcieť vykonať testovanie vývoja pomocou servera Mac so systémom MacOS.

 • Aké sú nevýhody používania zdieľanej adresy IP?

  Kroky podniknuté držiteľmi zdieľaných IP adries môžu mať za následok následky pre ostatných držiteľov IP v tom istom zoskupení, z ktorých niektoré sú blokovania a penalizácie..

  Brány firewall často používajú adresy IP na identifikáciu spamu a Google údajne penalizuje zlé SEO za zdieľané adresy IP. V takom prípade môžu následky utrpieť aj ostatní používatelia porušujúceho práva duševného vlastníctva.

 • Môžem používať hosting .NET a ďalšie technológie špecifické pre OS s hostingom Mac?

  Existujú niektoré technológie, ktoré vy’Nemožno získať prístup pomocou softvéru MacOS. Microsoft predovšetkým ponúka svojim hosťujúcim zákazníkom jedinečné technológie špecifické pre OS v .NET a MSSQL. Avšak pre väčšinu webmasterov existujú aj ďalšie nástroje pre Mac a Linux, ktoré dokážu urobiť to isté.

 • Sú hostitelia počítačov Mac drahšie?

  Hostitelia počítačov Mac nie sú drahšie ako ostatní hostitelia založené na OS. Prevádzkové spoločnosti založené na Linuxe sú hostiteľskými spoločnosťami často zvýhodňované, pretože sú’znovu open-source, teda zadarmo. MacOS však vyžaduje licenčné dohody. Avšak hosting Windows má podobné licenčné náklady, takže v porovnaní s hostingom Windows je pravdepodobné, že hosting Mac bude porovnateľne lacný.

 • Čo ponúka hostitelia počítačov Mac?

  Hostiteľ systému Mac zvyčajne ponúkne menej produktového rozsahu, ale môžete zdieľať, VPS, cloud alebo vyhradený hosting na hardvéri alebo softvéri Mac. Aj keď Mac hosting je menej bežný ako Linux a Windows hosting, existuje veľa poskytovateľov tam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map