Najlepšie služby Red Hat Hosting: Kto je pre vaše stránky najlepší? [Aktualizované: 2020]

Porovnať hosting Red Hat

Red Hat Enterprise Linux (RHEL) je určený pre komerčných zákazníkov a je ideálnym operačným systémom pre podniky, ktoré potrebujú výkonný výkon a bezpečnosť na vojenskej úrovni. Potrebujete hostiteľa, ktorý je rýchly a bezpečný.


Ak chcete používať RHEL na vašom VPS alebo dedikovanom serveri, musíte skontrolovať, či potenciálni hostitelia buď ponúkajú RHEL, alebo vám umožnia jeho inštaláciu. Programy hostenia budú potrebovať najmenej 1 GB pamäte RAM. Vyhľadajte plány, ktoré prichádzajú s rýchlymi, škálovateľnými databázovými servermi. Skontrolujte, či nedošlo k monitorovaniu prenosu a servera.

Tu je najlepších 5 hostiteľov pre hosting Red Hat, podľa odbornej analýzy:

 1. Sieťové riešenia
  – Hosting služby Red Hat VPS
 2. UK2.net
 3. JumpLine.com
 4. JaguarPC
 5. Startlogic

Ako sme vybrali najlepších hostiteľov pre Red Hat?

Vybrali sme hostiteľov, ktorí ponúkajú výber distribúcie Linuxu. Ďalej sme tie užšie vybrali s veľkou šírkou pásma, miestom na disku a bezpečnostnými funkciami.

Tento zoznam sme porovnali s našou databázou nezávislých recenzií zákazníkov a pri výbere hostiteľov s najvyšším hodnotením.

Red Hat Hosting

Čo je Red Hat?

Čo sa naučíte

Dozviete sa viac o Red Hat Enterprise Linux a jeho použití pri webhostingu

Porovnať hosting spoločnosti Red Hat

Čo je Red Hat?

Red Hat Enterprise Linux je jednou z najpopulárnejších verzií operačného systému Linux.

Tento vlajkový produkt spoločnosti Red Hat sa často používa ako základný operačný systém pre hostingové balíčky založené na Linuxe. Prináša škálovateľné zabezpečenie a podporu pre zdieľané, virtuálne a dedikované servery.

Výber operačného systému pre váš hosting založený na Linuxe

Pri výbere webhostingového plánu je jednou z možností, ktoré zvážiť, aký operačný systém bude váš server prevádzkovať.

Možnosti hostingu v systéme Linux

Ak pre svoj web vyberiete hostingový balík založený na systéme Linux, narazíte na množstvo možností týkajúcich sa dostupnej šírky pásma, výpočtového výkonu a kapacity úložného priestoru. Môžete mať tiež na výber operačný systém (OS) pre svoj server.

Linux Distros

Existuje veľa rôznych distribúcií Linuxu, z ktorých si môžete vybrať a rozhodnúť sa, ktorá z nich je pre spustenie servera Linux najlepšia, môže byť zarážajúca..

Všetky servery riadené Linuxom obsahujú niektoré verzie linuxového jadra Linusa Torvalda (samo odvodené zo systému Unix) spolu s podpornými programami..

Väčšina distribúcií zdieľa mnoho bežných funkcií, ale niektoré sú optimalizované špeciálne pre beh serverov, zatiaľ čo iné môžu byť vhodnejšie pre osobné počítače..

Pokiaľ ide o výber distribúcie systému Linux špecificky pre váš server, jednou z najpopulárnejších verzií operačného systému je Red Hat Enterprise Linux.

Čo je špeciálne na Red Hat Enterprise Linux?

Red Hat Enterprise Linux (RHEL) sa odlišuje od mnohých iných verzií systému Linux, pretože je určený výlučne pre komerčný trh RHEL vyvinula spoločnosť Red Hat, Inc., americká softvérová spoločnosť, ktorá je najväčším prispievateľom do systému Linux.

RHEL je najlepšou voľbou pre servery na podnikovej úrovni, ktoré potrebujú stabilný operačný systém na spustenie výkonného softvéru náročného na zdroje.

RHEL Server

Red Hat ponúka veľa variantov RHEL, ale verzia systému Red Hat Enterprise Linux určená na prevádzkovanie webových a iných serverov sa nazýva RHEL Server..

RHEL Server je optimalizovaný pre efektívnu správu zdrojov, podporu a kontrolu webových aplikácií a vysokú bezpečnosť.

Tieto funkcie sú kľúčové pre vytváranie a podporu zdieľaných, virtuálnych a vyhradených hostingových platforiem pre zákazníkov všetkých typov.

Rovnako ako iné verzie systému Linux, RHEL sa často používa v konfigurácii LAMP (podpora Linuxu, webového servera Apache, správy databáz MySQL a podpory skriptovania PHP HyperText Preprocessor (PHP))..

Táto konfigurácia tvorí chrbticu mnohých webových serverov a umožňuje podporu širokej škály ďalších aplikácií a obsahu.

Licencie RHEL

RHEL je open-source, ale vyžaduje si zakúpenie licencie. Pretože je však zdrojový kód voľne k dispozícii, sú k dispozícii derivácie RHEL od tretích strán distribuované s odstráneným materiálom chráneným značkou Red Hat. CentOS je jedným z najpopulárnejších derivátov RHEL.

vlastnosť
RHEL
CentOS
licencieproprietárneOpen-source
nákladyzaplatilzadarmo

Samotný RHEL môže vyžadovať licenciu, ale ďalšie populárne odrody (vrátane CentOS, ktoré sú odvodené od jadra systému Red Hat Linux) sú navrhnuté tak, aby poskytovali 100% kompatibilitu s RHEL a identickú funkčnosť s RHEL – bez potreby nákupu softvéru alebo licencie.

V skutočnosti sa CentOS a RHEL často vyskytujú ako doplnkové alebo kombinované možnosti OS pre hostingové balíčky pre Linux (najmä virtuálne hostingové balíčky založené na cloudu, ktoré čerpajú súčasne z viacerých systémov).

Red Hat: Je to pre vás to pravé?

Je RHEL Hosting pre vás to pravé?

Webový hostiteľ so serverom RHEL môže byť pre vás tým pravým, ak …

 • Používate server na úrovni podniku
 • Musíte spustiť balík podnikového softvéru, ktorý vyžaduje RHEL
 • Používate hardvér iný ako Intel
 • Potrebujete zákaznícku podporu spoločnosti Red Hat
 • Hľadáte vybudovať verejný alebo súkromný cloud

Zaťaženia na úrovni podniku

RHEL je de-facto štandard pre komerčné nasadenie Linuxu.

Je to dobrá voľba, ak sa chystáte hostiť záťaž na úrovni podniku, pretože mnohí správcovia sú s ňou oboznámení.

Podnikový softvér

Väčšina aplikácií pre Linux je open-source.

To, čo existuje len málo patentovaných aplikácií, je určených pre Red Hat. Vďaka tomu je to dobrá voľba, ak potrebujete takúto aplikáciu.

Na druhej strane môžete zvážiť inú možnosť, napríklad CentOS.

Ak uprednostňujete technické problémy a podporu sami a nepotrebujete odbornú podporu, mali by ste hľadať inde.

Pravdepodobne by ste sa tiež mali rozhodnúť pre CentOS, ak si ceníte stabilitu a spoľahlivosť v porovnaní s najnovším vývojom softvéru.

Hardvér iný ako Intel

Zatiaľ čo procesory Intel stále vládnu na serveroch, Red Hat je jedným z mála komerčných Linuxových distribúcií na podporu alternatívnych architektúr.

RHEL je k dispozícii pre architektúru POWER od IBM a mainframy Z Systems.

Výhody hostingového prostredia Red Hat Linux

Distribúcia Linuxu Red Hat Openshift je plnohodnotnou podnikovou platformou. Existuje niekoľko variantov navrhnutých tak, aby vyhovovali rôznym komerčným potrebám.

Distribuovaný server ponúka ľahko spravovateľný operačný systém, ktorý je možné nasadiť v širokom spektre serverových prostredí.

Open source povaha Red Hat Linux vám tiež umožňuje vykonávať zmeny, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Dôvody na výber RHEL

 1. Zvýšená podpora systému Windows
 2. Jednoduchšie nasadenie a proces inštalácie
 3. Red Hat Linux je určený pre podnikanie
 4. Podporované sú Linuxové kontajnery a Docker
 5. Je čistejšie a má menšiu stopu
 6. Ponúka bezpečnostné zabezpečenie na úrovni vojenskej siete a sieťové brány firewall, aby sa zabránilo narušeniu údajov a iným narušeniam.

Zvýšená podpora systému Windows

Podpora systému Windows sa zvýšila s Red Hat Linux. Použitie virtualizácie na spustenie servera Windows je oveľa lepšie podporované.

RHEL robí veľký krok vpred s takmer úplnou kompatibilitou so systémom Windows. Navyše môže byť nasadený ako hosťujúci OS cez verejné oblaky a hypervizory, aby sa jeho použitie ešte viac rozšírilo.

Zjednodušenie procesu nasadenia a inštalácie

Proces nasadenia a inštalácie je tiež omnoho čistejší a jednoduchší, bez ohľadu na softvér, ktorý inštalujete, alebo na miesto určenia.

Navrhnuté pre podnikanie

Red Hat Linux je určený pre podnikanie. Existuje niekoľko základných prostredí, z ktorých si môžete vybrať, vrátane infraštruktúrneho servera, súborového a tlačového servera, základného webového servera a hostiteľa virtualizácie.

To uľahčuje správu širokej škály inštalácií a prostredí.

Kontajnery / Docker

Podporované sú aj kontajnery Linux a Docker. Pomáha to ďalej izolovať pracovné zaťaženie a uľahčí sa nasadenie rôznych typov virtualizácie.

Menšia stopa

Je čistejšie a má menšiu stopu, čo znamená, že môžete znížiť podporu a všeobecnú údržbu a poskytovať aplikácie oveľa rýchlejšie.

Navyše je neuveriteľne ľahké škálovať pomocou kontajnerov Linux, ktoré vám umožňujú zabaliť vaše aplikácie.

Vojenská bezpečnosť

RHEL ponúka bezpečnostné a sieťové firewally na vojenskej úrovni, aby sa zabránilo narušeniu údajov a iným narušeniam

RHEL pre vývoj webových aplikácií

Vývoj webových aplikácií RHEL

Ak hľadáte riešenie na vývoj a hosťovanie vlastných webových aplikácií v cloude, môžete zvážiť OpenShift od Red Hat, ktorý je postavený na základoch RHEL..

Red Hat Openshift

Online verzia OpenShift poskytuje vývojárom príležitosť vyskúšať platformu ako službu (PaaS) bez potreby inštalácie, zatiaľ čo verzia Enterprise vám umožňuje spustiť OpenShift vo vašich vlastných dátových centrách alebo v súkromnom cloudu..

Vývojové prostredie OpenShift

OpenShift štandardne podporuje vývoj v Ruby, Pythone, PHP, Perl a Java a možnosť pridať ľubovoľný jazyk, ktorý si vyberiete.

Pomocou OpenShift je ľahké zefektívniť procesy vývoja, testovania a nasadzovania aplikácií a zároveň redukovať čas strávený monitorovaním a prevádzkou..

Zameriava sa na to, aby vývojárom umožnilo rýchlo vydávať aplikácie s dostupnými funkciami, ako je klonovanie aplikácií, podpora verzií a automatické prispôsobovanie.

Výber webhostingového plánu RHEL

Výber hostiteľa RHEL

Pretože už bol zakúpený pre server, spoločnosť RHEL spravidla nebude pripočítavať k vašim mesačným poplatkom za hosťovanie.

V závislosti od vybraného balíka (vrátane niektorých vyhradených hostingových balíkov, ktoré vám umožňujú zakúpiť a nainštalovať si vlastný OS pre maximálnu konfigurovateľnosť a kontrolu), možno budete musieť kúpiť predplatné alebo inú licenciu, aby ste mohli používať RHEL na vašom webovom serveri..

Pred podpísaním bodkovanej čiary sa poraďte so svojím hostiteľom.

Red Hat Klady a zápory

Čo hľadať v hostingovom pláne spoločnosti Red Hat Linux?

Aj keď je RHEL už nainštalovaný na serveri, možno budete chcieť kúpiť svoju vlastnú verziu softvéru, aj keď iba pre prístup k špecializovanému personálu podpory Linuxu..

To, či už je alebo nie je nainštalované, bude závisieť od hostiteľského prostredia, ktoré si vyberiete. S vyhradeným hostiteľom môžete mať prázdnu tabuľku, ktorá vám dáva slobodu inštalácie vlastného OS.

U iných spravovaných hostiteľov Linuxu už môže existovať operačný systém a budete musieť požiadať o inštaláciu RHEL.

Ako už bolo povedané, existuje niekoľko funkcií, ktoré by ste mali hľadať na serveri Linux.

 • Výber distribúcie systému Linux
 • Databázové servery Oracle, MySQL alebo PostreSQL
 • Pamäť (minimálne 1 GB RAM)
 • Monitorovanie prevádzky a serverov
 • Funkcie zabezpečenia: prehľadávanie vírusov a škodlivého softvéru, brány firewall servera

Najlepší traja hostitelia Red Hat

Moje voľby: Najlepší traja hostitelia Red Hat Enterprise Linux

Red Hat Enterprise Linux je široko podporovaný v odvetví webhostingu, ale existuje niekoľko hostiteľov, ktorí vynikajú podporou RHEL.

Startlogic

Startlogic

Ak hľadáte plán VPS, ktorý vám ponúka úplnú kontrolu nad prostredím servera, zvážte plán VPS StartLogic..

Tento plán vám ponúka výber operačného systému Linux, ktorý chcete nainštalovať, spolu s veľkým množstvom miesta na disku a šírkou pásma.

Navyše je vybavený ďalšími funkciami, ako je podpora MySQL 5 a Perl, až desať hostovaných domén a správca súborov a prístup na FTP.

Sieťové riešenia

Sieťové riešenia

Network Solutions ponúka úplne prispôsobiteľný plán VPS, ktorý je skvelou voľbou pre vaše nastavenie systému Linux Red Hat.

S úplným root prístupom budete mať úplnú kontrolu nad svojimi aplikáciami a výberom operačného systému vrátane Linuxu. Získate tiež vysoko výkonné funkcie, ako je 1 GB zaručenej pamäte RAM, flexibilný úložný priestor a funkcie virtualizácie serverov.

Tento plán je možné prispôsobiť vašim presným špecifikáciám a získate root prístup, takže môžete podľa potreby prispôsobovať prostredie servera. Navyše toto serverové prostredie je vybavené nepretržitým monitorovaním siete a výkonu, aby ste zaistili, že zo servera získate maximum.

Brinkster

Brinkster

Nakoniec, ak chcete menšie zdieľané hostiteľské prostredie, potom Brinkster je skvelá voľba.

Plán zdieľaného hostingu v systéme Linux zahŕňa Red Hat a je tiež vybavený ďalšími funkciami, ako sú denné zálohovanie údajov, sieťový firewall, prístup na FTP a 100% záruka dostupnosti siete. Je to zďaleka najlacnejšia možnosť z tu zvýraznených hostiteľov.

Úzko súvisiace funkcie

 • CentOS
 • Debian
 • fedora
 • ubuntu
 • CloudLinux

Red Hat Často kladené otázky

 • Čo je Red Hat Enterprise Linux (RHEL)?

  Red Hat Enterprise Linux je distribúcia zameraná na komerčných používateľov na podnikovej úrovni.

 • Prečo by som mal používať Red Hat?

  Obchodný model spoločnosti Red Hat sa točí skôr o podpore než o jednorazovom nákupe softvéru, ktorý by mohol mať pre niektoré organizácie väčší zmysel.

  Aj keď je Red Hat Enterprise Linux (RHEL) niekedy ponúkaný ako „bezplatná alternatíva“ – musíte mať na pamäti, že má jednoducho iný obchodný model..

 • Ako sa Red Hat líši od alternatív ako Fedora a CentOS?

  Fedora je riadená komunitou a zadarmo, zatiaľ čo Red Hat je komerčné vydanie, ktoré generuje príjmy prostredníctvom dlhodobej podpory.

  CentOS je tiež založený na vydaniach Red Hat, je to však komunitný projekt, a je preto zadarmo. Neexistuje však odborná podpora, hoci CentOS má veľkú a dynamickú komunitu.

 • Bude ma Red Hat hosting stáť viac? Budem musieť platiť za ďalšie funkcie?

  Red Hat je komerčné vydanie, takže ak potrebujete samostatnú licenciu alebo predplatné, budete musieť zaplatiť. Pri zdieľaných programoch hostenia použijete hostiteľa Red Hat, takže sa nemusíte starať o platenie – aspoň priamo.

 • Koľko ľudí používa Red Hat?

  Red Hat dominuje na platenom trhu Linux. Výskum naznačuje, že ovláda dve tretiny trhu. Na podnikovom trhu stále dominuje spoločnosť Microsoft, ale spoločnosť Red Hat Enterprise Linux má dvakrát väčší podiel na trhu ako všetky ostatné distribúcie Linuxu.

 • Nie je to v podstate to isté ako RHEL?

  Nejakými spôsobmi. CentOS je síce založený na kóde Red Hat, ale existuje niekoľko významných rozdielov. RHEL je certifikovaný vládami a môže byť nasadený na viac produktov. Keďže ide o komerčný produkt, na rozdiel od CentOS má aj profesionálnu podporu.

 • Môžem používať cPanel v Red Hat Enterprise Linux? A čo alternatívne ovládacie panely?

  Áno. Na serveroch RHEL môžete používať cPanel a WHM, pokiaľ spĺňajú pripustne konzervatívne hardvérové ​​požiadavky. Väčšina hlavných ovládacích panelov by nemala mať problém pracovať v prostredí Red Hat.

 • Aké programovacie jazyky sú na RHEL podporované?

  Keďže pracujete s prostredím Linuxu, špecifické jazyky systému Microsoft Windows nie sú podporované. RHEL však podporuje prakticky všetky bežné programovacie a skriptovacie jazyky, ktoré môžu bežať na Linuxe, vrátane gcc / g ++, Lisp, Ruby, PHP, Perl, Python a mnoho ďalších..

 • Existujú nejaké nevýhody pre spustenie Red Hat Enterprise Linux?

  V porovnaní s inými distribúciami Linuxu neexistujú žiadne zjavné nevýhody, prinajmenšom nie z technického hľadiska.

  RHEL je však komerčné vydanie, takže za privilégium budete musieť platiť. Ak sa cítite pohodlne s CentOS a nemáte pocit, že potrebujete špičkovú podporu a najnovšie vydania softvéru, môžete ho použiť (alebo niektorú z mnohých alternatív)..

  Opäť to všetko závisí od vašich potrieb a schopností.

 • Aká dobrá je podpora spoločnosti Red Hat?

  Málokto by namietal, že Red Hat ponúka najlepšiu podporu vo vesmíre Linuxu, ale či už skutočne potrebujete túto úroveň podpory, je iná otázka..

  Ak ste novým odvetvím a máte obmedzený rozpočet, výhody podpory spoločnosti Red Hat by mohli byť vyvážené nákladmi. Závisí to aj od vašej schopnosti.

 • Používa sa Red Hat na webhosting?

  Red Hat je v priemysle široko používaný, najmä hostiteľmi špecializujúcimi sa na podnikové hosťovanie.

 • Ako nainštalujem Red Hat na svoj server?

  Závisí to od toho, aký server máte. Ak máte záujem o zdieľaný hostingový plán, nemôžete zmeniť operačný systém a musíte sa držať toho, ktorý vám poskytol váš hostiteľ. Toto obmedzenie by sa mohlo týkať aj hostenia VPS.

  Ak však nastavujete svoj vlastný server alebo inštalujete RHEL na vyhradený hardvér, komplexná dokumentácia a príručky sú k dispozícii online. Ak ide o problém, obráťte sa na svoju hostiteľskú spoločnosť.

 • A čo podpora spoločnosti Microsoft? Čo keď potrebujem MS SQL alebo MS Access?

  Red Hat nemôže podporovať autorizované technológie, štandardy a jazyky spoločnosti Microsoft. V prípade, že absolútne potrebujete služby spoločnosti Microsoft, nemáte inú možnosť, ako získať server Windows.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map