Najlepšie lacný hosting: Kto je pre vaše stránky najlepší? [Aktualizované: 2020]

Kvalitný webhosting nemusí byť drahý. Nie všetky balíčky týkajúce sa hostenia rozpočtu však poskytujú prijateľný výkon a niektoré sú oveľa štedrejšie ako iné. V tomto článku diskutujeme o najlepších výhodných možnostiach hostenia pre vaše stránky.


Pri hľadaní lacného hostingu je potrebné zvážiť veľa vecí, vrátane úrovne kontroly, ktorú budete potrebovať nad svojím webom, a rozdelenia zdrojov, ktoré potrebujete..

V tomto článku podrobne popíšeme najvýhodnejších lacných hostiteľov. Ak však chcete získať rýchle zhrnutie, najlepšie plány hostenia s ohľadom na rozpočet sú:

 • Hostgator
  – Stabilný hosting začínajúci na 2,75 USD mesačne a zahŕňa bezplatné doménové meno.
 • Choď oci
 • iPage
 • Dreamhost
 • Hostinger

Ako sme vybrali najlepších lacných hostiteľov?

Usporiadali sme stovky hostiteľských spoločností a vybrali sme plány, ktoré ponúkajú najvyššiu hodnotu, dokonca aj pre zákazníkov s obmedzeným rozpočtom.

Uprednostnili sme plány, ktoré prichádzajú s jednoduchou inštaláciou WordPress, bezplatnými alebo dostupnými názvami domén a balíčkami, ktoré zahŕňajú e-mailové účty.

Potom sme sa obrátili na našu rozsiahlu databázu skutočných recenzií od zákazníkov, ako ste vy. Tu sú výsledky.

Porovnať lacné webové hostiteľov

porovnajte lacný hosting

Ako si vybrať najlepší lacný hostiteľ

Či už chcete založiť blog, nastaviť statickú stránku alebo mať obchodný blog s relatívne nízkou návštevnosťou, niekedy jednoduché sú základné plány hostingu tou správnou voľbou.

Tieto lacné programy, zvyčajne pre zdieľaný hosting, môžu stáť len dolár za mesiac (alebo niekedy aj menej).

Prečo lacný hostiteľ?

Ak hľadáte spustenie novej webovej stránky pre osobný projekt, blog, kostol alebo dokonca malú firmu, možno nebudete potrebovať veľa vysoko výkonných funkcií webhostingu a pravdepodobne nebudete musieť platiť. pre nich.

Našťastie pre vás náklady na serverové zdroje sú také nízke v týchto dňoch nájdete slušný hosting za veľmi málo peňazí.

Lacné hosting plány prichádzajú v rôznych štýloch, takže sa uistite, že nájdete ten, ktorý je pre vás ten pravý.

Čo je zdieľaný hosting?

Vďaka spoločnému plánu hostenia hostuje mnoho rôznych zákazníckych účtov z jedného servera.

Hostingové spoločnosti umiestnili na ten istý server desiatky alebo dokonca stovky účtov.

Takto si môžu dovoliť tak lacno predávať tieto plány, ale to môže spôsobiť problémy.

Lacné plány zdieľaného hostingu

Najpopulárnejším typom lacného webhostingového plánu je zdieľaný plán, ktorý sa takmer vždy spúšťa menej ako 10 dolárov mesačne.

Ak používate naše Porovnať nástroj na hosťovanie a hľadať zdieľaný hosting, zistíte, že niektoré z týchto plánov sa pohybujú už od $ 1 / mesiac.

Nevýhody zdieľaného hostingu

Pretože toľko rôznych zákazníkov prevádzkuje webové stránky z toho istého servera, každý zdieľa rovnakú obmedzenú množinu výpočtových zdrojov. To znamená, že aktivita ostatných zákazníkov môže mať vplyv na výkonnosť vašich stránok.

Ak jedna stránka na serveri náhle vyťaží veľa prenosov, môže to spomaliť časy odozvy pre ostatné weby zdieľajúce ten istý server.. Porušenie bezpečnosti a čierna listina ovplyvnenie jednej lokality na serveri môže tiež presahovať a spôsobiť problémy pre iné stránky.

Zdieľané hostingové plány sú skutočne „neobmedzené“?

Zdieľané plány hosťovania zvyčajne inzerujú, že sú „neobmedzené“. Vyžadujú neobmedzenú šírku pásma, neobmedzené úložisko, neobmedzené webové stránky a neobmedzený e-mail. Ak sa však pozriete na Zmluvné podmienky, zvyčajne existujú obmedzenia.

Vo všeobecnosti platí, že všetko je neobmedzené, pokiaľ ich príliš nepoužívate.

Ak čerpáte toľko prenosov a využívate toľko šírky pásma, že to spôsobuje pretrvávajúce problémy s výkonom pre iné weby, spoločnosť obmedzte svoju prevádzku alebo požadujte inováciu.

Je zdieľaný hostiteľský plán pre vás ten pravý?

Väčšina zdieľaných plánov hostenia podporuje WordPress a ďalší populárny softvér webových stránok založený na PHP.

Pri osobných projektoch a malých organizáciách budú často stačiť zdroje spoločného plánu hostenia. Vďaka dobre kódovanej stránke môžu hlavné zdieľané hostingové plány ľahko zvládnuť niekoľko stoviek návštev denne.

Dobré pre nízku premávku

Ak máte alebo očakávate, že sa prevádzka bude pohybovať v rozmedzí tisícok návštev denne, potom by ste mali zvážiť ďalšie možnosti..

Hosting pre bloggerov a malé firmy

Bloggeri a malé podniky by mali zvážiť zdieľaný hosting, pretože prevádzka na tieto stránky s najväčšou pravdepodobnosťou neovplyvní iné stránky na serveri.

Takýto plán hostiteľa webu nebude to škodlivé pre vaše podnikanie, pretože je určený najmä pre menšie firmy.

Dedikovaný server alebo VPS by s najväčšou pravdepodobnosťou boli príliš drahé a výkonné pre váš malý blog alebo web.

Potrebujete kontrolu?

Napríklad v prípade zdieľanej hostingovej spoločnosti, ako je FastComet alebo Interserver, by ste dostali úplný ovládací panel na správu svojich webových stránok a hostingového účtu..

Spravidla si môžete kúpiť názov domény a potom spolupracovať s tímom podpory zákazníkov pri prenose na váš existujúci web alebo vytvoriť nový.

Aké hostingové nástroje potrebujete?

Navyše spoločnosti ako FastComet, Interserver a iPage sa považujú za lacných hostiteľov WordPress, pretože nemusíte platiť veľa za mesiac a ponúkajú inštalačné tlačidlá na jedno kliknutie, aby ste spustili WordPress behom niekoľkých minút..

Keďže malí vlastníci webových stránok sú zvyčajne bližšie k začiatočníkom ako pokročilí používatelia, je to obrovské výhodou týchto jednoduchých vývojových nástrojov k dispozícii.

o hosťovaní vps

Zohľadnenie hostiteľa webových stránok VPS

Môžete sa staviť, že väčšina lacných webových hostiteľov bude predávať zdieľaný hosting, ale nie vždy to platí o virtuálnych súkromných serveroch..

Napríklad iPage je vynikajúci poskytovateľ vecí, ako je zdieľaný hosting, Hosting, domény a marketingové služby WordPress. Virtuálny súkromný server však nie je možné.

GoDaddy ponúka virtuálne súkromné ​​servery aj dedikované servery, ale je to určite známe ako hostingové a zdieľané hostingové riešenie WordPress.

Tu sú hostitelia, aby zvážili, či chcete hostiť VPS.

InterServer

InterServer, na druhej strane, robí pôsobivú prácu pri zabezpečovaní stravovania pre všetky typy webových vývojárov, bez ohľadu na skúsenosti a typ požadovaného webhostingu..

Napríklad by ste sa mohli prihlásiť na základný webhosting a umiestniť vás na zdieľaný server s tisíckami ďalších stránok.

Je to stále celkom rýchlo a spoľahlivo, ale nie nevyhnutne pre väčšie stránky.

lacný interserver

InterServer tiež podporuje VPS a cloud hosting, ktoré sú v porovnaní s inými poskytovateľmi VPS na trhu pozoruhodne lacné..

Tento typ VPS má najmenej jedno jadro CPU, 1024 MB pamäte, 25 GB úložného priestoru a 1 TB prenosu.

Spoločnosť má dokonca aj bezplatnú migráciu
služby, aby vaše náklady boli nízke.

Host1Plus

Host1Plus je známy aj svojimi možnosťami VPS, pretože videl, ako sa zdá, že cena je porovnateľná s cenami, ktoré by ste našli pre väčšinu zdieľaného hostingu. Stručne povedané, pri uvažovaní o serveri Host1Plus VPS získate dosť veľkú hodnotu.

snímka obrazovky host1plus

Sú to nespravované plány, ale môžete spoločnosti zaplatiť za správu svojho hostenia za vás. Host1Plus má navyše niekoľko umiestnení dátových centier, poskytuje vám určitú flexibilitu a potenciálne lepší výkon stránok pozdĺž cesty.

Niektoré z dátových centier zahŕňajú Chicago, Sao Paulo, Frankfurt, Los Angeles, Johannesburg a Hong Kong.

Hosting VPS hosťovania s platením podľa želania

Niektoré hostingové spoločnosti poskytujú hosting VPS (Virtual Private Server) na škálovateľnom cenovom pláne, takže platíte iba za použité zdroje: úložisko, cykly CPU, šírka pásma.

Pri plánoch, ako sú tieto, bude fungovať web s nízkou návštevnosťou, ktorý bude prevádzkovať základný redakčný systém (Content Management System) stojí len pár dolárov mesačne, a s rastúcou prevádzkou nebude problém so škrtením alebo riešením aktualizácií – jednoducho jednoducho zaplatíte viac za viac.

Sú náklady stabilné?

Nevýhodou je, že to prináša veľa neistoty do vašich mesačných nákladov. Stáva sa to veľmi ťažko predvídať, aké budú vaše náklady na hosting. Možno budete mať cenovo dostupný hosting tento mesiac a prekvapivo drahý hosting nasledujúci rok.

Ďalším potenciálnym problémom týchto účtov je jedna z ich silných stránok. V porovnaní so zdieľanými plánmi hostenia vám veľa plánov hostenia VPS umožňuje robiť so serverom viac prispôsobených vecí.

To tiež vedie k požiadavke lepšieho porozumenia správy serverov.

kupón pre webhosting

Hľadáte skvelú ponuku hostingu?
InterServer poskytuje kvalitné zdieľané plány a plány VPS. A ponúkajú „záruku ceny zámku“. To znamená, že vaša sadzba nikdy nebude stúpať. Práve teraz môžu naši čitatelia získať špeciálne ceny za plány InterServer. Stačí použiť tento odkaz na zľavu
dohodnúť sa.

Zadarmo SaaS Hosting

Možno jediná vec, ktorá je lepšia ako lacný hosting, je bezplatný hosting. V závislosti od vašich potrieb a vašej ochoty vzdať sa extrémneho prispôsobenia, je to uskutočniteľná možnosť.

Niekoľko blogov ponúka voľne hosťované blogy, ktoré môžu fungovať aj ako stránky malých firiem alebo neziskové stránky.

Najlepšou voľbou je pravdepodobne WordPress.com, ktorá vám umožňuje nastaviť bezplatný blog WordPress
bez obáv z hostingu alebo správy serverov. Môžete dokonca zaplatiť malý poplatok, aby ste mohli mať svoje vlastné doménové meno spojené s vašimi stránkami. Ak tak urobíte, nikto nebude vedieť, že stránka je v skutočnosti bezplatný blog.

Nevýhodou tohto druhu stránok je, že nemáte toľko možností, ako je napríklad prevádzka reklám a predaj produktov. Celkovo vaše možnosť použitia vlastných doplnkov môže byť obmedzená pretože sprístupňujú iba určité.

lacný hosting zákaznícka podpora

Je podpora zákazníka dobrá?

To je otázka, ktorú musíte položiť pri zvažovaní lacného hostenia webových stránok. Prečo? Pretože existuje slušná šanca, že za svoj hosting zaplatíte, len aby ste zistili, že zákaznícka podpora nie je dobre vyškolená alebo že je zjavne nemožné zmocniť sa opakovania.

Môžete tiež zistiť, že veľká časť zákazníckej podpory je externe takže nemôžete pochopiť, čo hovoria ľudia.

Kvalitnú podporu nájdete lacno

Veľkú podporu nie je možné nájsť lacno. Možno však budete musieť vyzerať o niečo ťažšie.

Napríklad Interserver je známy pre podporu kvality. Spoločnosť môžete kontaktovať 24/7 prostredníctvom e-mailu, chatu, systému predaja lístkov alebo telefonicky.

Vyhľadajte ďalšie zdroje

Opatrenie na zníženie nákladov môže znamenať, že váš hostiteľ ponúka obmedzenú podporu naživo.

však, veľa ponúk:

 • Hĺbkové prehľadateľné databázy poznatkov
 • Zapojené komunity
 • Ľahko použiteľné stránky FAQ na riešenie problémov.

Medzi najlepších lacných hostiteľov, o ktorých je známe, že majú dobrú podporu, patria:

 1. iPage
 2. FastComet
 3. Host1Plus
 4. InterServer

Výhody a nevýhody ísť s Lacné Hosting

S našimi návrhmi vyššie a nižšie by ste nemali mať problém s lacnejším hostingom webových stránok. Avšak, to všetko závisí od typu spusteného webu a aká veľká je vaša prevádzka.

Napríklad väčšina lacných možností hostenia ponúka zdieľaný hosting, ktorý zvyčajne nie je vhodný pre väčšie webové stránky, najmä v priestore elektronického obchodu..

Pros

Lacný hosting môže fungovať dobre, ak prevádzkujete web alebo blog pre malé firmy, kde sa prevádzka príliš nestráca alebo sa príliš nestrieda..

 • Schopnosť rýchlo aktualizovať alebo meniť plány
 • Udržujte mesačné náklady na nízkej úrovni
 • Neplatíte za viac, ako potrebujete
 • Hosting s inými nástrojmi môže byť bezplatný
 • Môže nájsť dobrý zákaznícky servis

Zápory

Lacný hosting nie je pre každého. Tu je niekoľko nevýhod, na ktoré treba pamätať.

 • Často dostanete to, za čo platíte
 • Váš hostiteľ môže obetovať rýchlosť, spoľahlivosť alebo bezpečnosť za náklady
 • Zdieľaný hosting môže spomaliť vaše stránky
 • Nižšia doba prevádzkyschopnosti
 • Často ste nútení uzavrieť ročnú zmluvu

najlepší lacný hosting

Najlepšie hosting pre váš rozpočet

Predtým, ako sa rozhodnete, zistite, aký druh webovej stránky budete prevádzkovať a aké budú budúce plány pre túto stránku.

Ak nastavíte bezplatný blog a neskôr sa rozhodnete, že by ste mali prevádzkovať svoje vlastné stránky, nebudete sa chcieť zaoberať problémami s presunom.

Migrácia hostiteľa nemusí byť bolesť

To znamená, že hostingové spoločnosti, ako sú Interserver a FastComet, sú viac než ochotné vám pomôcť s migráciou. Hostitelia v skutočnosti urobia väčšinu práce za vás bezplatne.

Jedinou nevýhodou je, že budete musieť nakoniec oznámiť niektoré heslá hostiteľovi, čo môže trvať trochu dlhšie, ako by ste chceli. Okrem toho bude potrebné prekonfigurovať väčšinu e-mailových serverov, ak je to súčasťou vášho plánu hostenia.

Pre spoločnosti, ktoré sa prísne rozhodujú na základe ceny, ponúkajú hostinger a GoDaddy najlacnejšie plány hostenia.

Stále však môžete šetriť peniaze na hostingu a získať najlepšiu hodnotu za svoj dolár.

iPage

Najlepšia hodnota pre hosting by musela byť iPage, pretože najlacnejší hosting plánuje konkurenciu oproti 1&1 a GoDaddy, ale stále ste získať neobmedzenú šírku pásma a miesto na webe, spolu s niektorými priaznivými hodnotami dostupnosti, solídnym tvorcom webových stránok a tisíckami moderných šablón webových stránok, z ktorých si môžete vybrať.

ipage hosting screenshot

Nielen to, ale iPage sa dá ľahko konfigurovať pomocou inštalačného nástroja WordPress na jedno kliknutie a podpory ďalších systémov na správu obsahu, ako sú Mambo, Joomla a Drupal..

Ušetrite tiež peniaze s inými integráciami, ako je staviteľ úplného elektronického obchodu, e-mailové účty pre všetkých vo vašej organizácii a niektoré slušné marketingové kredity pre vyhľadávače.

InterServer

InterServer tiež vyzerá silne v lacnej diskusii o webhostingu, pretože stojí len pár dolárov navyše mesačne, prevádzka je však takmer perfektná a tím podpory je informovaný a dostupný prostredníctvom telefónu, e-mailu, systému predaja lístkov a live chatu..

Určite by ste mohli argumentovať, že Interserver má najlepšie zdroje podpory zo všetkých možností hostenia rozpočtu. InterServer je tiež známy balením do niekoľkých užitočné funkcie, ktoré neprichádzajú s priemernými lacnými webovými hostiteľmi.

typy hostiteľov medzi servermi

Napríklad máte podporu pre neobmedzené webové stránky a hostiteľ prichádza s 500 webových aplikácií na rozšírenie funkčnosti vášho webu. Interserver poskytuje neobmedzené úložisko ULTRA SSD spolu s tvorcom webových stránok SitePad.

Čo nás však najviac vzrušuje, je ochrana Intershield kombinovaná s globálnym ukladaním obsahu do medzipamäte a bezplatnými certifikátmi SSL. Môžete teda prevádzkovať zabezpečené a rýchle stránky, a to všetko za veľmi nízku cenu.

FastComet

Naše konečné odporúčanie je FastComet. Páčilo sa nám to ako lacné riešenie hostingu so širokou škálou umiestnení dátových centier. Ak by ste chceli hosťovať svoje stránky na serveri v Singapure, je to možné.

Môžete tiež Vyberte si z polôh ako Dallas, Chicago, Tokio, Amsterdam, Londýn a Frankfurt.

domovská stránka rýchlej kométy

Okrem toho poskytuje FastComet okrem denných záloh a podpory 24/7 bezplatnú CDN prostredníctvom Cloudflare. FastComet má pevné ceny, zatiaľ čo mnoho ďalších lacných hostiteľov sa vás každý rok pokúša prekvapiť novými cenami.

kupón pre webhosting

Hľadáte lacný hosting s vynikajúcim výkonom?
A2 Hosting získala skóre 1 v našich rýchlostných testoch. Čitatelia môžu v súčasnosti ušetriť až 50% na svojich plánoch. Použite tento odkaz na zľavu
dohodnúť sa.

Porovnajte najlacnejších hostiteľov webových stránok

Aby sme to zabalili, poďme porovnajte troch výhercov vedľa seba:

iPageInterserverFastComet
podporaÁno, 24/7Áno, 24/7Áno, 24/7
Tvorca webových stránokÁnoNezahŕňažiadny
Jednoduchá inštalácia WordPressÁno, jedno kliknutieÁno, jedno kliknutieÁno, ale nie jedným kliknutím
Pevná cenaNejasná hlboká zľava na 1. rokÁnoÁno
Vedomostná základňaNie hĺbkaVeľmi hlbokoVeľmi hlboko

Ďalšie funkcie v špeciáli

 • offshore
 • obchodné
 • Hosting viacerých domén
 • Ochrana DDoS
 • študent
 • forex
 • Doménové meno
 • Zabezpečiť
 • Media
 • Streamovanie zvuku / videa
 • Green Hosting
 • Neobmedzené stránky
 • SEO
 • obraz

Lacné Často kladené otázky

 • Aký je najlacnejší hosting k dispozícii?

  Ak potrebujete lacný hosting, najlepší je zdieľaný hosting. Skontrolujte, či limity zdrojov vyhovujú vašim stránkam, a porovnajte záruku dostupnosti medzi niekoľkými hostiteľmi a zistite, ktorý z nich pravdepodobne ponúkne lepšie služby. Lacní hostitelia niekedy neposkytujú najlepšiu podporu, takže skontrolujte, či je k dispozícii technický tím, ktorý vám v prípade potreby pomôže 24 hodín denne, 7 dní v týždni..

 • Je hosting zadarmo lepší ako lacný hosting?

  Pri bezplatnom hostovaní sa oplatí zvážiť webové stránky s nízkou prioritou, môžu sa však vyskytnúť problémy s dostupnosťou, nedostatočná podpora alebo rušivé reklamy na obsah vašich webových stránok. Za predpokladu, že chcete, aby vaše webové stránky vyzerali profesionálne, a potrebujete spoľahlivé služby, trochu výdavkov na hosting sa vyhnete niektorým z hlavných bezplatných úskalí hostiteľov..

 • Čo znamená „neobmedzené“ alebo „nemerané“?

  V prípade lacných plánov hostenia sú slová „neobmedzený“ alebo „nemeraný“ marketingový nástroj určený na prilákanie zákazníkov. A ak prevádzkujete malý web, ktorý využíva málo zdrojov, váš hostiteľ vás nebude nikdy obťažovať ani sa sťažovať. Webové stránky, ktoré prevyšujú „prijateľné“ limity použitia hostiteľov, však budú predmetom kontroly a možno budete musieť svoj plán upgradovať..

  Pred registráciou je veľmi ťažké vedieť, aké sú tieto limity. Avšak čokoľvek iné ako základné stránky alebo blog pravdepodobne posunú hranice prijateľných pravidiel používania hostiteľa.

 • Ak chcem prejsť na lacnejší hostingový plán, stratím svoje údaje?

  Mnoho hostiteľov vám pomôže previesť vaše stránky, záleží to však na pravidlách jednotlivých spoločností. Ak sa presúvate z toho istého ovládacieho panela, aký máte u nového hostiteľa, presun bude pravdepodobne ľahší. cPanel na cPanel pohyby sú pravdepodobne najjednoduchšie, a mnoho hostiteľov bude vykonávať tieto zadarmo. Pred registráciou do novej hostingovej spoločnosti si však overte drobné písmo.

 • Aké sú riziká lacného hostingu?

  Lacný hosting priťahuje rôzne typy zákazníkov vrátane malých firiem, fandov, neziskových organizácií a používateľov osobných blogov. Priťahuje tiež podvodníkov a spamerov, pretože tieto lacné hostingové účty môžu byť považované za odradzujúci nástroj v rámci širšej podvodnej alebo spamovej kampane..

  Lacný hosting je navyše výhodný iba vtedy, keď je veľa zákazníkov zabalených do jedného servera. To môže viesť k obmedzeniu zdrojov a iným problémom spojeným so zdieľaním IP.

 • Lacní hostitelia uchovávajú zálohy údajov používateľov?

  Veľmi málo lacných hostingových účtov obsahuje zálohy, ktoré môžu používatelia získať sami. Hostiteľ môže inzerovať základné zásady zálohovania, ale tieto zálohy sú spravidla určené len na interné použitie v hostiteľskej spoločnosti, takže nezabudnite skontrolovať drobnú tlač..

  Neodporúča sa prevádzkovať webové stránky bez záloh, ku ktorým máte prístup sami, takže ak ich hostiteľ neposkytuje, pravdepodobne budete musieť nastaviť vlastné zálohy. Prípadne vyberte o niečo drahšieho hostiteľa, ktorý obsahuje zálohy s plánom.

 • Obsahuje lacný hosting vždy e-mail?

  Nie. A ak áno, možno zistíte, že počet poštových schránok, ktoré môžete vytvoriť, je veľmi nízky.

 • Ak sa niekto na mojom serveri dostane na čiernu listinu, ako to ovplyvní moju stránku?

  Na zdieľanom serveri je váš web zraniteľný voči spoločnosti, ktorú uchováva. Zlé „okolie“ môže mať za následok to, že vaša zdieľaná adresa IP bude zakázaná, čo môže mať za následok uloženie vašich odoslaných e-mailov do priečinkov so spamom. Proti tomu môžete zabrániť pomocou VPS alebo dedikovaného servera alebo pomocou e-mailovej služby tretej strany, ktorá je oddelená od vašej hostiteľskej služby.

 • Má WordPress dobrý výkon na lacnom webhostingovom účte?

  Áno. WordPress je pri inštalácii ľahký, takže väčšina lacných hostingových účtov si poradí dobre, ak vám váš plán umožní vytvoriť databázu, ktorú musí WordPress fungovať. Niektoré plány nie.

  Ak vaše stránky WordPress rastú a sú veľmi náročné na zdroje, váš hostiteľ vás môže požiadať o inováciu na drahší plán, aby nemal negatívny vplyv na ostatných zákazníkov..

 • Môžem znížiť svoj hostingový plán na lacnejší?

  Áno, ale váš hostiteľ nemusí byť taký kooperatívny, aký by bol, keby ste upgradovali.

 • Ktoré typy stránok nie sú vhodné pre lacný hosting?

  Webové stránky s vysokou návštevnosťou nefungujú dobre na lacných plánoch hostingu. Vaše stránky môžu trpieť pomalým výkonom a váš hostiteľ vás môže prinútiť k inovácii. Ak plánujete hosťovanie súborov, napríklad videa alebo zvuku, rýchlo dosiahnete svoje kvóty. Pamätajte, že „neobmedzený“ hosting je zriedka neobmedzený; vždy existuje obmedzenie týkajúce sa toho, čo váš hostiteľ považuje za odôvodnené.

 • Prečo sú niektoré VPS alebo špecializované hostingové plány podstatne lacnejšie na jednom hostiteľovi oproti druhému?

  Hlavným dôvodom veľkých rozdielov v cene je zahrnutá úroveň riadenia. Niektoré plány neobsahujú vôbec žiadnu pomoc, zatiaľ čo iné zahŕňajú úplnú správu serverov. Aj keď je lákavé hľadať najlacnejší plán, ktorý nájdete, spustenie servera ako nováčika je spojené s rizikom. Platenie za správu môže byť užitočnou investíciou.

 • Do lacné hosting plány podporujú streamovanie?

  Je zriedkavé nájsť zdieľaný plán hostenia, ktorý podporuje a druh streamingu, hoci niektoré existujú. Ak chcete mať zaručený výkon, VPS je lepšou možnosťou.

 • Aké ďalšie funkcie sú zahrnuté v drahých plánoch hostingu?

  Lacné plány hosťovania môžu vynechať niektoré kľúčové funkcie, napríklad e-mail. Možno budete môcť vytvoriť iba niekoľko databáz, webových stránok alebo domén. Predtým, ako sa zaviažete k plánu, starostlivo porovnajte všetky riadky technických špecifikácií.

 • Stojí za to sa prihlásiť do lacného plánu na tvorbu webových stránok?

  Lacné plány staviteľa stránok majú dve hlavné nevýhody. Po prvé, kapacita na vytváranie stránok môže byť veľmi obmedzená, takže sú skutočne vhodné len pre veľmi základné webové stránky. A po druhé, pravdepodobne nájdete reklamy na hostiteľa na celom svojom webe.

  Existujú aj ďalšie nevýhody, napríklad nedostatok funkcií alebo integrácií, obmedzený výber doplnkov alebo rozšírení a nemožnosť používať názov vašej vlastnej domény..

  Kapacitu alebo funkčnosť nástroja na tvorbu stránok môžete rozšíriť zaplatením o niečo viac. Ale akonáhle ste faktorom dodatočných nákladov, môže lacný hosting plán byť cenovo dostupnejšie a flexibilnejšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map