Najlepšie hosting RapidWeaveru: Kto je pre vaše stránky najlepší? [Aktualizované: 2020]

Porovnať RapidWeaver Hosting

Ak vytvárate webovú stránku vo svojom počítači Mac, softvér pre návrh webových stránok RapidWeaver vám umožní jednoducho vytvárať atraktívne stránky. Nie všetci hostitelia však RapidWeaver podporujú.


Pomocou RapidWeaver môžete svoje stránky publikovať na ľubovoľnom serveri Linux pomocou FTP alebo SFTP prístupu k svojim stránkam. Uprednostňujte hostiteľov s dobrým výkonom, aby vaše stránky boli rýchle. 

Nižšie uvádzame podrobnejšie informácie o odporúčaných hostiteľoch. Uvádzame však prehľad najlepších hostiteľov, ktorých RapidWeaver preveruje kvôli ľahkej integrácii:

 1. SiteGround
  – Neobmedzený počet účtov FTP a jednoduché načítanie z webových stránok
 2. Hosting A2
 3. LiquidWeb

Ako sme vybrali najlepších hostiteľov pre RapidWeaver?

Vybrali sme na zoznam hostí, ktorí poskytovali jednoduché pripojenie FTP na nahrávanie webových stránok. Vybrali sme poskytovateľov s vysokou dostupnosťou, veľkorysým pridelením šírky pásma a bonusmi, ako je napríklad bezplatné doménové meno. Potom sme vybrali hostiteľov s najvyšším hodnotením zákazníkov.

porovnajte hostovanie na rýchlom webe

Čo je RapidWeaver?

Správcovia webových stránok, ktorí radi navrhujú stránky pomocou jednoduchého, obľúbeného a elegantného operačného systému Mac (OS), dlhujú sami sebe vyskúšanie RapidWeaver. RapidWeaver bol vytvorený oceneným nezávislým vývojárom Realmac Software so sídlom vo Veľkej Británii.

RapidWeaver: Dizajnová platforma iba pre Mac

RapidWeaver je aplikácia na navrhovanie webových stránok iba pre Mac, ktorá sa hladko integruje s OS X. To znamená, že napríklad program môže ťahať obrázky priamo z používateľskej knižnice iPhoto. Aplikácia bola hodnotená a hodnotená pozitívne publikáciami, ako sú Macworld a MacUser.

Zamýšľaným účelom RapidWeaveru je poskytnúť jednotný produkt, ktorý vyplní medzeru medzi základnými webovými návrhovými programami pre začiatočníkov a pokročilým softvérom určeným pre profesionálov..

Rozhranie je kľúčom a vykonáva ho kombináciou jednoduchých tém a prvkov typu drag-and-drop so schopnosťou ľahko meniť webové stránky a vytvárať krásne stránky na základe vlastného kódu.

Výhody RapidWeaveru

Funkcie a výhody RapidWeaveru

RapidWeaver umožňuje používateľom vytvárať stránky bez znalosti akéhokoľvek kódu. Na dosiahnutie tohto cieľa je aplikácia predinštalovaná s množstvom „typov stránok“, ako sú blogy, fotoalbumy a kontaktné formuláre..

Od okamihu, keď začnete pracovať s RapidWeaverom, je používateľ vedený po kompletnej ceste k webdizajnu pomocou intuitívneho návrhu základných výziev, krokov a vizuálnych podnetov..

snímka obrazovky rapidweaver

Ako začať s RapidWeaver

Počas niekoľkých minút od začiatku môže používateľ vytvoriť webovú stránku. Tieto typy stránok sa prispôsobujú pomocou vopred vytvorených tém kaskádových štýlov (CSS), ktoré možno ľahko prispôsobiť.

Súčasťou aplikácie je viac ako 40 motívov, zatiaľ čo ďalšie sú k dispozícii na stránke doplnkov spoločnosti Realmac.

Témy RapidWeaver a funkcia drag-and-drop

Predinštalované a voliteľné témy uľahčujú zostavenie dizajnu.

Navyše, pre užívateľa, ktorý má množstvo zdrojov uložených vo vlastnom systéme, prichádza RapidWeaver s funkciou drag-and-drop, ktorá umožňuje okamžitú integráciu do návrhu stránok..

plugins

Dodatočné funkcie webu je možné pridať pomocou doplnkov, z ktorých niektoré – vrátane tvorcu súboru Sitemap – sú zabudované priamo do RapidWeaveru..

Mnoho ďalších je k dispozícii aj na webovej stránke Realmac.

Funkcie živého náhľadu

K dispozícii je aj nová funkcia na zobrazenie živého náhľadu, ktorá vám umožní vidieť, ako vaše stránky vyzerajú v okne webového prehliadača.

Toto nie je najintuitívnejšia možnosť, pretože budete musieť otvoriť skutočné okno prehliadača, aby ste si mohli prezrieť ukážku svojich stránok, ale stále je to užitočné.

Čo je to automatizácia navigácie RapidWeaver?

Ďalšou užitočnou funkciou RapidWeaver je automatizácia navigácie. Aplikácia vygeneruje navigačnú ponuku na vašom webe a potom ju automaticky aktualizuje vždy, keď vykonáte zmeny, čo znamená, že nefunkčné odkazy sú minulosťou.

Okrem tejto kompletnej sady funkcií je natívna podpora aj pre GoSquared LiveStats a Google Analytics.

Ako RapidWeaver rieši optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov (SEO)?

Tento tvorca je tiež pripravený pomôcť vám zaradiť sa do vyhľadávacích nástrojov.

Má veľmi užitočnú funkciu adresy URL, ktorá automaticky upraví adresy URL na vašom webe vždy, keď ich zmeníte, čo pomôže znížiť obávanú chybu 404.

Môžete sa tiež automaticky integrovať do Konzoly Google Search Console. Ak sa chcete ešte viac zoznámiť so SEO, existuje celá rada kurzov ponúkaných prostredníctvom platformy.

Aké sú výhody používania RapidWeaver?

RapidWeaver pre Mac je populárny spôsob, ako môže začínajúci dizajnér bez problémov vydať skvelo vyzerajúci profesionálny web.

Vďaka svojmu rozhraniu Čo vidíte je to, čo získate (WYSIWYG) a ľahko sa naučíte skúsenosti s tvorbou webových stránok, má v tomto duchu veľa práce.

Aj keď je silne orientovaný na začiatočníkov, má schopnosť vytvárať aj veľmi pokročilé webové stránky.

Kto by mal používať RapidWeaver?

Týmto spôsobom RapidWeaver prekvapí veľa ľudí, pretože na prvý pohľad je viac ako len oko.

Jeden môže spustiť jednoduchý web za menej ako hodinu, ale môže sa tiež venovať pokročilejšej práci.

Funguje to skvele pre ľudí, ktorí chcú stavať web, ale nemajú čas sa dostať do mechanizmu webového vývoja..

Potrebujete vedieť, ako kódovať, aby ste mohli zostaviť web RapidWeaver?

Zatiaľ čo používatelia nemusia vedieť, ako kódovať, aby získali plnú funkčnosť od RapidWeaver, aplikácia penalizuje používateľov, ktorí vedia, ako kódovať, čo umožňuje dôvtipným návrhárom nastaviť jazyk HTML (Hypertext Markup Language) hneď vedľa programu Rich Textový formát (RTF).

Nakoniec všetok kód, ktorý RapidWeaver generuje, je plne v súlade s webovými štandardmi a ľahko sa indexuje pomocou vyhľadávacích nástrojov.

Addons to Rapidweaver

Užitočné doplnky RapidWeaver

K dispozícii je tiež impozantný výber doplnkov, doplnkov RapidWeaver a balíčkov, ktoré vám pomôžu ľahko pridať funkcie na vaše stránky..

Niektoré balíčky vám poskytnú viac funkcií prispôsobenia stránok a rozšíria základné funkcie tejto aplikácie webdizajnu. Nájdete tu aj veľa tém, ktoré sú mimo pôvodného výberu.

Prostredníctvom doplnkovej knižnice nižšie nájdete niekoľko ďalších funkcií, ktoré budete môcť odomknúť:

 • Pôsobivý výber tém webových stránok
 • Stohy, ktoré na vaše stránky pridávajú funkcie elektronického obchodu
 • Doplnky, ktoré vám umožňujú vytvárať úžasné posuvníky obrázkov
 • Zásobníky ovládacieho panela, ktoré vám poskytujú úplnú kontrolu nad štýlom CSS a animáciou
 • Ďalšie možnosti obsahu a možnosti rozloženia vašich stránok
 • Funkcia na pridanie elegantnej integrácie služby Mapy Google na vaše stránky

S rozsiahlou knižnicou doplnkov môžete samozrejme dosiahnuť oveľa viac. Každú funkciu, ktorú by ste chceli pridať na svoju webovú stránku, je možné spravovať pomocou doplnku, doplnku alebo zoskupenia.

alternatívy rýchleho tkania

Aké sú dobré alternatívy k RapidWeaver?

Mnoho používateľov staršieho softvéru na tvorbu webových stránok Mac iWeb prešlo na RapidWeaver. Keďže iWeb bol v podstate postupne vyradený, väčšina používateľov má tendenciu priťahovať sa k riešeniam, ktoré sú naďalej aktualizované a podporované najnovšími webovými vylepšeniami..

Stále sú k dispozícii niektoré ďalšie populárne riešenia na tvorbu webových stránok. Pozrime sa na hrsť najbežnejších nižšie:

 1. Sandvox je bežne používanou alternatívou RapidWeaver. Je to veľmi ľahký program, ktorý vám pomôže rýchlo a ľahko vytvoriť a publikovať web pomocou rozhrania drag and drop. Rozhranie vytvárania stránok je podobné rozhraniu iWebu. Sandvox je momentálne k dispozícii iba pre Mac OS a nie je podporovaný na počítačoch PC so systémom Windows.
 2. WordPress je jedným z najbežnejších CMS na svete az dobrého dôvodu. Používajú ho úplní začiatočníci až po odborníkov na webové stránky. Aj keď to nie je technicky program pre Mac, je bežnou voľbou pre tých, ktorí chcú stavať svoje prvé stránky. K dispozícii je rozsiahly výber tém a knižnica doplnkov. Ak chcete presunúť cestu na dokončenie stránok, môžete tiež použiť jeden z mnohých dostupných doplnkov na tvorbu stránok.
 3. Dreamweaver je ďalší bežný tvorca webových stránok WYSIWYG. S Dreamweaverom môžete vytvárať a meniť usporiadanie prvkov lokality bez akýchkoľvek znalostí kódovania. Jeho návrhové nástroje vám umožňujú vytvárať stránky od nuly, alebo môžete použiť jednu z mnohých vopred pripravených šablón. Je to natívny tvorca, napríklad RapidWeaver, takže si budete stavať svoje stránky na počítači a odovzdávať ich prostredníctvom FTP.

Poznámka o výbere hostiteľa pre RapidWeaver …

RapidWeaver ponúka publikovanie na web jedným kliknutím pomocou protokolu FTP (File Transfer Protocol) a Secure FTP (SFTP), preto ich uistite, že ich váš hosting podporuje. Akonáhle budete mať poverenia a váš FTP na mieste, je veľmi ľahké publikovať na ľubovoľnej hostiteľskej službe podľa vášho výberu, ktorá podporuje FTP.

RapidWeaver nevyžaduje samostatného FTP klienta, pretože je zabudovaný do softvéru. Proces je tiež zjednodušený, takže aj netechnickí používatelia môžu rýchlo a ľahko nahrať svoje stránky na webový server.

Požiadavky na používanie RapidWeaveru

Jedinou ďalšou požiadavkou je Mac so systémom OS X 10.6.8 alebo novším, s OS X Mavericks plne podporovaným a vysoko odporúčaným. Na konci roka 2014 spoločnosť Realmac Software vydala svoju najnovšiu verziu RapidWeaver, verziu 6.

Zahŕňal množstvo nových funkcií, novo prepracované rozhranie pre OS X Yosemite a v ďalšom zaujímavom vývoji ho stiahol z obchodu Mac App Store a rozhodol sa zatiaľ držať svoj vlastný internetový obchod..

Čo treba hľadať v hostiteľovi RapidWeaver

Ak na vytváranie svojej stránky používate RapidWeaver, určite budete chcieť použiť podporovaného hostiteľa, ktorý uľahčuje publikovanie vašich stránok..

Nižšie nájdete niektoré z najbežnejších funkcií, ktoré chcete vyhľadať u poskytovateľa hostingu.

 • Podporované jednoduché pripojenie FTP a viac účtov FTP
 • Zadaný názov domény zadarmo (pekný doplnok pre začiatočníkov)
 • Solid uptime a výkon, takže vaše stránky potešia vašich návštevníkov
 • Užitočný podporný tím pre prípad, že narazíte na akékoľvek technické problémy
 • Neobmedzená šírka pásma a úložisko, aby ste sa nezachytili na malej stránke
 • Schopnosť škálovať váš hostingový plán, ak vaše stránky prerastú váš aktuálny plán

špičkové možnosti hostingu pre rýchle občerstvenie

Najlepší traja hostitelia pre RapidWeaver

Nie ste si istí, kde začať s výskumom hostiteľa pre vaše stránky RapidWeaver? Tu sú naši najlepší traja hostitelia pre RapidWeaver.

SiteGround

Ak hľadáte lacného a výkonného hostiteľa RapidWeaver, môže byť skvelým riešením funkcia SiteGround. Aj keď to ponúka plány priaznivé pre rozpočet, nejde o odraz kvality služieb. Nielenže má jednoduchý proces nahrávania stránok, ale umožňuje vám vytvárať neobmedzené FTP účty.

Snímka obrazovky cpanelu stránky

Okrem toho získate prístup k prvotriednym funkciám, ako sú denné zálohy, integrácia CDN, výber umiestnenia na serveri a pevný podporný tím..

A2Hosting

Ďalším solídnym hostiteľom, ktorý ponúka celý rad možností výberu, je hosting A2. Tento hostiteľ je neuveriteľne rýchly, má veľkú dostupnosť a nesmierne užitočnú podporu zákazníkov.

A2Hosting screenshot

Všetko za výhodnú cenu. Je tiež vybavený pokročilejšími funkciami, ako je denné skenovanie škodlivého softvéru, integrovaná CDN a je to zelený hostiteľ, takže sa môžete pri kúpe cítiť dobre. Navyše, publikovanie vašich stránok Rapidweaveru na serveri A2 Hosting je veľmi jednoduchý proces.

Malý dub

A konečne, pre tých z vás, ktorí hľadajú hostiteľa špecifického pre Mac, možno by ste sa mali pozrieť na Little Oak. Tento špecializovaný poskytovateľ webhostingu je zameraný na poskytovanie solídneho hostiteľského prostredia pre používateľov počítačov Mac. Little Oak dokonca uzavrel partnerstvo so spoločnosťou Realmac Software, spoločnosťou, ktorá stojí za RapidWeaver.

malý dubový screenshot

Pri vytváraní webových stránok RapidWeaver je k dispozícii aj špecializovaný tím podpory. Ak ste si istí, že budete používať RapidWeaver počas celého života na svojom webe a chcete za sebou vyhradeného tímu a hostiteľa optimalizovaného pre prácu s RapidWeaver, dajte tomuto hostiteľovi ísť.

Ďalšie funkcie v nástroji

 • Drush
 • Rozšírenia FrontPage
 • WebDAV
 • OpenVZ
 • Mantis
 • Visual Studio .NET
 • Dreamweaver
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me