Najlepšie hostenie Invision Board: Kto je pre vaše stránky najlepší? [Aktualizované: 2020]

Porovnať hosťovanie Invision Board

S Invision Board (IPB) môžete pre svojich zákazníkov vytvoriť online fórum – budovať komunitu okolo vášho podnikania. Väčšina hostiteľov môže podporovať IPB, ale existujú požiadavky, ktoré musíte zvážiť.


Invision Board musí byť zakúpený a nainštalovaný na vašom serveri alebo hostený prostredníctvom Invision Power Services. Požiadavky na hosťovanie zahŕňajú PHP 7 a MySQL 5.6 a podporu pre neštandardné rozšírenia PHP. Budete chcieť hostiteľa so silnými plánmi dostupnosti a škálovateľnými plánmi – v prípade, že sa zvýši návštevnosť fóra.

Tu je päť najlepších možností našich expertov na najlepší hosting Invision Board:

 1. SiteGround
  – Inštalácia Invision Board zdarma a nemeraný prenos
 2. Bluehost
 3. InMotion Hosting
 4. GreenGeeks
 5. LiquidWeb

Ako sme si vybrali najlepších hostiteľov pre Invision Board?

Vybrali sme hostingové plány s veľkorysou šírkou pásma, miestom na disku a rýchlymi servermi. Vybrali sme si tie, ktoré majú silnú záruku dostupnosti a ovládateľný ovládací panel.

Potom sme krížovo odkázali na náš výber proti našej databáze tisícok používateľských recenzií.

Porovnanie hostingu rady Invision

obraz predstavujúci invíziu

Čo sa naučíte

Ste fanúšikom komunikácie a udržiavania slučky? V takom prípade ste pravdepodobne na správnom mieste na prečítanie o Invision Board. Budem vás učiť o Invision Board, a populárny komunitný softvér. Dozviete sa o jeho funkciách, o tom, ako sa používa, a čo je dôležitejšie, prečo.

Na konci stránky budete mať tiež vedomosti o tom, ktorý hostingový plán a poskytovateľ je najlepší pre vaše individuálne potreby, berúc do úvahy Invision Board.

Čo je to Invision Board Hosting?

Invision Board (tiež bežne označovaný ako IP Board alebo IPB) je Aplikácia internetového fóra postavená v PHP, ktorá je navrhnutá tak, aby uľahčila komunikáciu pre používateľov a správu majiteľov stránok.

S rastúcimi sociálnymi médiami teraz užívatelia internetu zo všetkých kútov sveta poskakujú pri príležitosti vzájomnej diskusie o produktoch, službách a nápadoch..

Napájanie diskusných fór

Fóra online na tento účel poskytujú perfektné médium umožňujú používateľom interakciu ľubovoľným spôsobom, či sa majú navzájom žiadať o pomoc a smer, viesť horúcu debatu o horúcej téme alebo jednoducho chatovať o spoločných záujmoch.

Pôvodne bol IPB iba program pre nástenky, ale rozrástol sa a ponúka oveľa viac.

Aplikácie Invision Board

Aktuálne aplikácie rady Invision

Invision Board umožňuje plynulú diskusiu, prebiehajúce zapojenie používateľov, úplné prispôsobenie a kontrolu a nenáročný marketing a propagáciu.

Funkcie Invision Board

Vysoko organizované tabule, vlákna a čiastkové fóra, prehľadateľný systém označovania, rozsiahly textový editor, možnosti posielania multimediálnych súborov, podpora vývesiek, možnosti rýchlej odpovede, automatické upozornenia a zábavný systém odmien. umožniť svojim používateľom komunikovať medzi sebou spôsobom, ktorý je nielen funkčný, ale aj príjemný.

Možnosti prispôsobenia

Na druhú stranu vecí, takmer neobmedzené témy a šablóny, stovky voliteľných doplnkov, fronty na schvaľovanie obsahu, výstražný systém pre používateľov, upozornenia na hlásené obsahy, dôsledná bezpečnostná ochrana, nastaviteľné oprávnenia moderátora a úplné záznamy o všetkých aktivitách vo fóre, vďaka čomu je spravovanie vášho fóra hračkou..

Úvahy o hosťovaní služieb Invision Board

Spoločnosť Invision Power Services Inc., spoločnosť za spoločnosťou Invision Power Board, ponúka svoje vlastné webhostingové služby, ktoré hladko integrujú Invision Board. Tento cloud hosting je k dispozícii za mesačný poplatok.

Funkcie hostenia

Ukážka predstavenstva Invision Board

Invision Board má k dispozícii demo.

Jedinou ďalšou alternatívou je nájsť hostiteľa, ktorý podporuje softvér Invision Board. požiadavky sú základné, a väčšina hostiteľov ich bude môcť stretnúť pri všetkých svojich plánoch.

Funkcie na vzhľad v hostiteľovi zahŕňajú:

 • PHP 5.6+ (Odporúča sa však PHP 7)
 • Všetky predvolené rozšírenia
 • Rozšírenia GD2 a mbstring (predvolene nie sú nainštalované, skontrolujte, či váš hostiteľ podporuje)
 • Veľa šírky pásma a miesto na disku
 • Silná záruka dostupnosti.
 • MySQL 5.6+

Poskytuje váš hostiteľ podporu pre Invision Board?

Nie všetci hostitelia budú mať nainštalované predvolené rozšírenia PHP. Ak nie, budete potrebovať buď root prístup na svoj hostingový server, aby ste ho nainštalovali sami (zvyčajne k dispozícii na VPS a vyhradených programoch webhostingu), alebo to bude musieť urobiť podpora. Je to Pred zakúpením akéhokoľvek balíka je dobré kontaktovať podporu.

kupón pre webhosting

Hľadáte správneho hostiteľa Invision Power Board?
SiteGround – hodnotené našimi čitateľmi ako č. 1 – poskytuje bezplatné inštalácie aplikácie InvisionBoard a nemeraného prenosu. Ušetrite až 67% na svojich plánoch pomocou tohto špeciálneho odkazu na zľavu
.

Ako získať Invision Power Board

Po určení vhodného hostiteľa budete musieť kúpiť licenciu na softvér, ktorý pozostáva z veľkej časti počiatočný poplatok, a malý poplatok za obnovenie každých 6 mesiacov.

Nainštalujte si Invision Power Board

Potom si môžete stiahnuť Invision Power Board a preniesť tieto súbory na svoj webhostingový účet prostredníctvom FTP alebo alternatívnym spôsobom prenosu súborov.

Odtiaľ budete musieť vytvoriť a nakonfigurovať databázu MySQL a potom prejsť na inštalačný skript, aby ste dokončili prácu.

Alternatívy pre Invision Board

Alternatívy k Invision Board

Invision Power Board je skvelý softvér, ale je nákladný a môže byť zložitý v závislosti od vášho technického zázemia. Môže to byť tiež premožené tým, čo potrebujete.

Alternatívy otvoreného zdroja k Invision Board

Existujú silné alternatívy, takže môžete namiesto toho vyberte aplikáciu s otvoreným zdrojom, Páči sa mi to:

 1. phpBB
 2. bbPress
 3. rozhovor
 4. Flarum
 5. Fórum jednoduchých strojov

phpBB

Populárny balík internetového fóra je napísaný v PHP. Skratka „BB“ znamená Bulletin Board. phpBB je k dispozícii, je úplne zadarmo na použitie kvôli svojej open source povahe a je k dispozícii pod GNU General Public License.

bbPress

Invision Board - bbPressbbPress je populárny doplnok WordPress.

Ďalší bezplatný softvér s otvoreným zdrojom. bbPress je postavený na vrchole WordPress, navyše je to možno nainštalovať aj ako doplnok na webovú stránku WP. Pôvodne bol kódovaný a vytvorený tvorcami programu WordPress.

rozhovor

Vydané v roku 2013, diskurz je otvoreným zdrojom softvér pre internetové fórum. Bol vytvorený za účelom zlepšenia všeobecnej kvality a dostupnosti online diskusií, na ktoré sa vývojový tím CDC Kit odvtedy zameriaval.

Flarum

Keďže sa začínajú nahrádzať fóra starých škôl, Flarum je skvelým príkladom, na ktorý sa treba pozrieť. Spoločnosť Flarum, ktorú postavili Toby Zerner a Frankie Ziedke, ponúka rýchly výhľad na front-end prezentáciu informácií a online komunitu. s podobné funkcie ako jeho konkurenti, vďaka svojej konštrukcii má výhodu.

Fórum jednoduchých strojov

SMF alebo celé meno Simple Machines Forum je populárny freeware vyvinuté pre Mac, Windows a Linux. Okrem slabých skóre SEO v porovnaní s konkurenciou je fórum považované za spoľahlivé a populárne.

Tieto sa dajú často nainštalovať z ovládacieho panela hostingu pomocou inštalátora skriptov s niekoľkými kliknutiami. Najväčšou výhodou môže byť to, že sú úplne zadarmo.

Aplikácie Invision Board

Výhody a nevýhody Invision rady

Keďže ste už oboznámení s doskou Invision a s tým, čo ponúka, pozrime sa na prehľad jeho výhod a nevýhod.

Pros

 • Dokonale funkčná platforma na vytváranie a speňažovanie komunít
 • Dôveryhodná a aktívna komunita
 • Kompatibilné naprieč platformami

Zápory

 • Slabý vzhľad
 • Nižšia ako jeho konkurencia
 • Drahé prémiové funkcie

Najlepší hostitelia s Invision Board

Top 3 hostitelia pre Invision Board

Nie ste si istí, aký typ hostiteľa zvoliť pre komunitnú radu Invision? Každý hostiteľ, ktorý ponúka vyššie uvedené funkcie, sa však dokáže vyniknúť niekoľkými hostiteľmi. Nasledujúci traja hostitelia sú mojimi najlepšími voľbami pre hosťovanie Invision Community Board.

Siteground

Snímka obrazovky SiteGround Domovská stránka

Miesto pre Invision Board

Môj najlepší výber pre hosťovanie Invision Board je Siteground.

Môžete si spustiť malé fóra o ich dostupných zdieľaných hostingových plánoch alebo prípadne upgradovať na špecializovaný hosting, ako bude vaša komunita rásť.

Tím podpory SiteGround bude nainštalujte si bezplatne fórum InvisionBoard na svoj hostingový účet, čo je veľmi pozitívne. Okrem toho majú vždy k dispozícii najnovšiu stabilnú verziu PHP a verziu MySQL, ktorá spĺňa vysoké požiadavky Invision Board.

LiquidWeb

Snímka obrazovky Domovská stránka LiquidWeb

LiquidWeb for Invision Board

Ak plánujete spustiť fórum s vysokou návštevnosťou, LiquidWeb je skvelá voľba. Zameriavajú sa výlučne na vysokovýkonné a výkonné servery. Ponúkajú bezkonkurenčné 100% záruka prevádzkyschopnosti, čo znamená, že vaše fórum zriedka, ak vôbec, pôjde dole.

Každý plán je dodávaný s výberom ovládacieho panela Plesk alebo cPanel, ktoré umožňujú prenášať potrebné súbory na jednoduchú inštaláciu aplikácie Invision Board na váš server. A nakoniec, LiquidWeb má nepretržite vyškolenú podporu, ktorá vám pomôže s prípadnými problémami.

V pohybe

Snímka obrazovky GreenGeeks Homepage

InMotion Hosting pre Invision Board

Ak sa rozpočet týka viac, odporúčam vám cenovo dostupný webhosting na serveri InMotion Hosting. Napriek nízkym cenám, všetky servery ponúkajú slušný výkon a všetky účty prichádzajú s niekoľkými zadarmo.

To zahŕňa bezplatné zálohovanie údajov, bezplatnú doménu a voľné miesto na disku SSD. Spolu s ňou získate aj 90-dňovú záruku vrátenia peňazí Podpora 24/7 v USA.

Ďalšie funkcie vo fórach

 • vBulletin
 • phpBB
 • Jednoduché stroje

ponuky webhostingu

Nie ste si istí, ktorý hostiteľ InvisionBoard je pre vás ten pravý?
Zvážte hosting A2. V našich nedávnych rýchlostných a výkonnostných testoch sa umiestnili na prvom mieste. Práve teraz môžete ušetriť až 50% na svojich plánoch. Použite tento odkaz na zľavu
dohodnúť sa.

Invision Board Často kladené otázky

 • Je Invision Board rovnaká ako IP.Board?

  Áno. Invision Power premenovala všetky svoje produkty na konzistentnejšie budovanie značky. Invision Board je teraz IP.Board.

 • Existuje nejaký spôsob, ako hodnotiť a sledovať mojich najlepších používateľov?

  Áno. Používaním reputačných bodov môžu vaši používatelia hodnotiť príspevky a iný obsah. To vám umožní ľahko identifikovať užitočné (alebo nie užitočné) príspevky a tieto body sú priamo priradené k plagátu, takže môžete ľahko identifikovať a odmeniť svojich najlepších členov komunity..

 • Aký druh systému odmeňovania je k dispozícii?

  Môžete nastaviť ciele, aby používatelia dostávali ďalšie možnosti uverejňovania príspevkov.

  Napríklad na odmeňovanie aktívnych plagátov môžete nastaviť určitý počet príspevkov potrebných na získanie prístupu na nové fóra, ďalší priestor na odovzdanie, špeciálne ikony atď..

  Ak máte skupiny členov, môžete tiež nastaviť funkciu automatickej propagácie, ktorá ich automaticky presunie do ďalšej úrovne, keď dosiahnu požadovaný cieľ zverejnenia..

 • Koľko si môžem prispôsobiť svoje fóra?

  Okrem toho, že dokážete svoju komunitu úplne prispôsobiť, môžete na jednotlivé diskusné fóra použiť aj jedinečné témy.

 • Aký typ moderovacích nástrojov je k dispozícii?

  Pre úplné moderovanie môžete svoje fóra nastaviť tak, aby všetky príspevky boli schválené. To však pravdepodobne nie je možné pre väčšinu komunít.

  V prípade komunít, ktoré nevyžadujú následné schválenie, ponúka IP.Board kompletný varovný systém, ktorý vám umožňuje odosielať správy používateľom, ktorí uverejňujú sporný alebo rušivý obsah, nastavujú dočasné pozastavenie, vyžadujú schválenie príspevkov od tohto používateľa alebo ich zakážu priamy.

  IP.Board tiež obsahuje vstavaný nástroj na vytváranie prehľadov pre svoju komunitu na hlásenie pochybného obsahu.

 • Aký typ ochrany proti spamu je k dispozícii?

  IP.Board využíva monitorovací systém spamu, ktorý kontroluje všetky nové registrácie používateľov oproti ich vlastnej internej databáze známych spamerov. Ak je užívateľ uvedený v databáze, môže byť okamžite zakázaný alebo pozastavený.

 • Poskytuje IP.Board akýkoľvek spôsob komunikácie s používateľmi mimo fóra?

  Áno. IP.Board obsahuje hromadný poštový nástroj, takže svojim registrovaným používateľom môžete posielať oznamy o aktualizáciách, dôležité upozornenia alebo informačné vestníky..

 • Je možné odpovedať na viac ako jeden príspevok súčasne?

  Áno. Funkcia IP.Board je vybavená funkciou MultiQuote, ktorá umožňuje používateľom vybrať si z ľubovoľného počtu príspevkov, na ktoré chcú odpovedať, a odpovedať na všetky naraz..

 • Môžem pridať ankety alebo hlasovací systém?

  IP.Board obsahuje vstavanú funkciu dotazovania, ktorá umožňuje priamo pridať nové témy. Prieskumy môžu byť verejné alebo anonymné, môžu obsahovať otázky s možnosťou výberu z viacerých odpovedí a môžu byť nastavené tak, aby umožňovali alebo zakazovali odpovede. Správcovia môžu tiež obmedziť možnosti výziev iba na určitých používateľov.

 • Aký typ textového editora je dostupný používateľom?

  IP.Board ponúka bohatý textový editor, podobný tomu, ktorý by ste našli vo väčšine programov na spracovanie textu. Používatelia môžu upraviť písmo, pridať odkazy, zahrnúť guľky a číslované zoznamy, používať emotikony a ďalšie. IP.Board podporuje značky BBCode pre pokročilejšie možnosti formátovania.

 • Existuje podpora zvukového alebo obrazového obsahu?

  IP.Board automaticky zistí odkazy na video a zvukové súbory a zobrazí príslušný prehrávač videa, ak je k dispozícii, takže používatelia nikdy nemusia opustiť vaše stránky.

 • Existuje nejaká podpora pre migráciu z iného programu?

  Invision Power ponúka bezplatné nástroje na migráciu pre viac ako 40 populárnych platforiem pre fóra a nástenky, vrátane vBulletin, phpBB, bbPress, Vbulletin, WordPress a ďalších. Ak vaše stránky používajú systém fór, ktorý nie je v súčasnosti podporovaný, môžu za poplatok zostaviť aj konverznú aplikáciu.

 • Ak migrujem z inej platformy, zostanú odkazy, šablóny a informácie o používateľovi zachované?

  Bezplatné nástroje na migráciu dostupné pre IP.Board zahŕňajú skripty na preklad vašich existujúcich adries URL do adries URL IPS Community Suite..

  Všetky vaše používateľské informácie vrátane prihlasovacích údajov a hesiel by sa mali migrovať a mali by byť okamžite k dispozícii. Všetky šablóny, vzhľady alebo iné úpravy, ktoré ste mali na predchádzajúcej platforme, sa stratia.

 • Ak používam hostenú verziu IP, môžem použiť svoju vlastnú doménu?

  Áno. Budete jednoducho musieť aktualizovať svoje servery doménových mien, aby ste presmerovali prenos na svoje IP.Boards.

 • Aké sú požiadavky servera na hostiteľa IP.Board?

  Aby bolo možné hostiť IP.Board, váš server musí mať PHP 5.2.0+ s rozšírením GD2, rozšírením SPL a rozšírením DOM XML..

  Odporúčajú tiež rozšírenie JSON. Vyžaduje sa tiež databáza MySQL 4.1+ a odporúča sa MySQL 5+.

  IP.Board bude pracovať na akomkoľvek webovom serveri, ktorý podporuje tieto požiadavky; môžu však ponúkať iba obmedzené podporné služby pre hosting Windows.

  Aby ste sa uistili, že váš server spĺňa minimálne požiadavky, mali by ste si prevziať kontrolu kompatibility.

 • Môžem to vyskúšať skôr, ako sa zaväzujem?

  Áno. Invision Power ponúka päťdňové demo. Demo je hostené na svojich serveroch, ale je úplne súkromné. Môžete vyskúšať panel správcu, uverejňovať príspevky, komentáre a takmer všetko, čo by ste urobili so skutočnou inštaláciou. Demo verzia obmedzuje prístup do databázy a FTP.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map