Najlepšie ExpressionEngine Hosting: Kto je pre vaše stránky najlepší? [Aktualizované: 2020]

Čo je ExpressionEngine?

ExpressionEngine je prémiový systém na správu obsahu (CMS) vyvinutý a distribuovaný spoločnosťou EllisLab of Bend, OR. ExpressionEngine je napísaný v PHP a používa databázu MySQL. To znamená, že takmer všetci poskytovatelia hostingu môžu podporovať jeho nasadenie.


ExpressionEngine je navrhnutý tak, aby CMS nemal robiť predpoklady o type stránok, ktoré chcete vytvoriť. Vďaka tomu je ExpressionEngine ideálny pre stránky, ktoré nie sú v štandardnom balení a ktoré nie sú tak ľahko vykreslené v bežných systémoch správy obsahu..

Čo je na ExpressionEngine jedinečné?

ExpressionEngine je neuveriteľne bohatá na funkcie. Od nástrojov na publikovanie a typografie, cez prostriedky na zamedzenie spamu a bezpečnostné prvky, je ExpressionEngine nabitý funkciami, ktoré vám umožnia vytvoriť bezpečný a vyleštený web, ktorý presne urobí to, čo chcete, a urobiť všetko bez toho, aby ste museli dostať svoj ruky príliš špinavé kopanie cez veľa kódu.

ExpressionEngine obsahuje všetky nástroje a funkcie, ktoré by ste od systému na správu obsahu očakávali, a niektoré z nich. Medzi najvýznamnejšie funkcie ExpressionEngine patria:

 • Výkonný templingový a modelovací motor. ExpressionEngine nedefinuje typ obsahu, ktorý máte na svojich stránkach (napríklad príspevky, stránky a komentáre WordPressu). Definujete typ obsahu, ktorý bude mať vaše stránky, a potom vytvoríte šablóny, ktoré chcete zobraziť.
 • Flexibilná a výkonná platforma pre správu e-mailov. Posielajte e-mailové informačné bulletiny priamo z administračného panela ExpressionEngine bez potreby vyhradeného poštového servera.
 • Kompletná kontrola nad systémami komentovania vrátane členstva, moderovania, vypršania platnosti a stránkovania (dlhé zoznamy komentárov rozdelené medzi viac stránok).
 • Sofistikované typografické nástroje vrátane automatickej konverzie kopírovaného a prilepeného obsahu MS Word na syntax HTML.
 • Robustná štatistika stránok, aby ste mohli reagovať na spôsob, akým používatelia navigujú na vašich stránkach a cez ne.
 • Vstavaný správca databázy vrátane pomocného programu na zálohovanie databázy.
 • Rozsiahle bezpečnostné funkcie, ako sú captcha, bezpečné spracovanie formulárov, zákaz IP / e-mailov a cenzúra slov.
 • Funkcie registrácie a riadenia členstva na webovej stránke na úplnú kontrolu a moderovanie činnosti členov.
 • 22 doplnkov a viac ako 100 dostupných doplnkov (vrátane niektorých doplnkov elektronického obchodu), aby sa rozšírila funkčnosť vášho webu ExpressionEngine..

Koľko stojí ExpressionEngine?

ExpressionEngine sa ponúka v bezplatnej „základnej“ verzii. Túto verziu ExpressionEngine nemožno použiť na komerčné stránky a musí obsahovať kredit „powered by ExpressionEngine“. ExpressionEngine Core tiež obsahuje výrazne obmedzené funkcie, vďaka čomu je ok pre osobné weby ok, ale nie pre iné..

Ak chcete, aby všetko, čo musí ExpressionEngine ponúkať náklady na plnú verziu, bolo 299 USD. Tam sú niektoré prémie pridať ons tiež. Dodatok do diskusného fóra je k dispozícii za primeraný poplatok vo výške 99 USD a môžete zmeniť ExpressionEngine na multi-site manager za ďalších 199 dolárov. Všetky ceny uvedené v tomto dokumente sú platné od júna 2015.

Podpora všetkých inštalácií ExpressionEngine je poskytovaná prostredníctvom komunity bezplatných používateľov. Súčasťou nákupu ExpressionEngine je 3 mesačná prémiová podpora od vývojára EllisLab. Ak chcete priebežne získať prémiovú podporu od spoločnosti EllisLab, môžete si kúpiť podporu medzi 49 a 1 999 USD za mesiac v závislosti od vašich potrieb podpory..

Aké sú niektoré alternatívy k ExpressionEngine?

ExpressionEngine je prémiový systém na správu obsahu, ktorý má veľký zmysel pre určité typy komerčných webových stránok. Nie je to však pre každého. Ak nemáte finančné prostriedky na zaplatenie ExpressionEngine, existuje veľa bezplatných systémov na správu obsahu, ktoré môžete zvážiť.

Ak hľadáte niečo viac tradičné, mali by ste vyskúšať tri systémy na správu obsahu, ktoré vlastnia prevažnú väčšinu trhového podielu CMS:

 • WordPress: WP využíva viac internetu ako ktorákoľvek iná platforma. Je ľahké sa rýchlo postaviť na kĺb a ponúka viac zásuvných modulov a tém, ako by ste kedy mohli vyčerpať.
 • Drupal: Drupal je bezpečnejšie riešenie ako WordPress. Je však vhodnejšia pre pokročilejších používateľov. Drupal sa považuje za vynikajúcu voľbu pre napájanie veľkých a zložitých webových stránok.
 • Joomla: Joomla je obzvlášť dobrá na vytváranie webových stránok so silnou sociálnou zložkou, ako sú fóra a sociálne siete.

Požiadavky na server

ExpressionEngine je poháňaný niektorými z najbežnejších jazykov a technológií webu. Na hosťovanie nasadenia ExpressionEngine budete potrebovať prístup na webový server so systémom PHP 5.3.10 alebo novším a MySQL 5.0.3 alebo novším..

Väčšina moderných serverov Linux a Windows bude podporovať obidve tieto technológie. Ak si však nie ste istí, či váš poskytovateľ hostingu túto úlohu plní, služba ExpressionEngine ponúka užitočného sprievodcu kompatibility so serverom, aby ste z kontroly kompatibility servera vyhodili dohady..

Pretože ExpressionEngine používa webové administračné rozhranie, budete musieť pristupovať k administračnej časti webu pomocou podporovaného prehliadača. Najnovšie verzie všetkých hlavných prehľadávačov sú podporované správcovskou stranou ExpressionEngine, takže pokiaľ je prehľadávač aktuálny a pomerne bežný, mali by ste byť v dobrej kondícii..

Inštalácia ExpressionEngine

Inštalácia ExpressionEngine je asi tak jednoduchá ako inštalácia CMS. Je to jednoduchý štvorkrokový proces, ktorý je podrobne uvedený v dokumentácii ExpressionEngine. Proces inštalácie zahŕňa:

 • Vytvorenie databázy pre web.
 • Odovzdávanie súborov ExpressionEngine na váš účet pomocou FTP klienta.
 • Nastavenie povolení súborov, ako je uvedené v inštalačnej dokumentácii.
 • Spustením sprievodcu inštaláciou nasmerujte prehliadač na súbor admin.php, ktorý ste predtým na server odovzdali.

kupón pre webhosting

Hľadáte správneho hostiteľa ExpressionEngine?
A2 Hosting v našich nedávnych testoch rýchlosti a výkonu získala prvé miesto. Teraz môžu naši čitatelia ušetriť až 50% na svojich plánoch. Použite tento špeciálny odkaz na zľavu
dohodnúť sa.

Ďalšie funkcie v CMS

 • MemHT
 • portál
 • MS DotNetNuke
 • Drupal
 • joomla
 • Tiki Wiki
 • šesťboký
 • concrete5
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me