MsSQL Hosting: Ktorá značka je najlepšia pre hosting databázy MS SQL?

Porovnať MS SQL Hosting

Microsoft SQL Server (alebo MS SQL) je systém správy relačných databáz. Aplikácie využívajúce technológie Windows – napríklad .NET – sú ideálne pre spárovanie s databázou MS SQL. Windows hosting ponúka iba menšina webových hostiteľov, a nie všetky z nich sú dobrým výberom.


Vyhľadajte komplexné hostiteľské balíky systému Windows so servermi, na ktorých je spustená najnovšia verzia služby Internet Information Services (IIS). Budete tiež chcieť technickú podporu, ktorá poskytuje odborné znalosti o serveroch Windows.

Ďalej uvádzame podrobný popis hostenia MS SQL. Tu je náš výber pre 5 najlepších hostiteľov:

 1. Hostgator
  – Lacné hostingové plány Windows s MS SQL Serverom
 2. Choď oci
 3. Kvapalný web
 4. InterServer
 5. Hostwinds

Ako sme si vybrali najlepších hostiteľov MS SQL?

Vybrali sme si webovských hostiteľov, ktorí sa špecializujú (radšej ako fušujú) na hosting Windows, poskytujú ideálne serverové prostredie, poskytujú odbornú podporu, SSD pre rýchlosť a denné zálohy.

Potom sme týchto hostiteľov prepojili s našou databázou tisícov odborných a používateľských recenzií.

Ako si vybrať správneho hostiteľa pre MS SQL

Väčšina hostiteľov nepodporuje MS SQL. V určitom zmysle to uľahčuje hľadanie hostiteľa, pretože ich nie je ich toľko. Stále však chcete získať najlepšieho hostiteľa pre svoje účely. Tento článok je určený na tento účel: pomôže vám vybrať správneho hostiteľa.

Porovnať MS SQL Hosting

Čo je MS SQL?

MS SQL je Microsoft aplikácia na správu databázy, zostavené pomocou jazyka Structured Query Language (SQL).

Táto všestranná výkonná aplikácia vám umožňuje vytvárať, spravovať a pristupovať k databázam na lokálnych aj vzdialených počítačoch, ktoré slúžia na multimediálny obsah, organizujú informácie o zákazníkoch a vytvárajú personalizovaný obsah pre návštevníkov vašich stránok..

Screenshot obrazovky MS SQLSnímka obrazovky domácej stránky MS SQL prostredníctvom WhoIsHostingThis

Či už váš poskytovateľ hostingu ponúka servery založené na Linuxe alebo Windows, je pravdepodobné, že budete potrebovať prístup k programu na správu databáz postavenému na jazyku Structured Query Language (SQL)..

Vytváranie a správa databáz je nevyhnutnou súčasťou mnohých webových aplikácií vrátane elektronického obchodu, interaktívnych hier a systémov na správu obsahu (CMS), ako je WordPress..

SQL nie je vo všeobecnosti primárnym faktorom pri výbere hostiteľa, ale môže to byť dôležitý faktor v konkrétnom pláne, ktorý vyberiete.

Servery Windows

V prípade serverov poháňaných Windows je najobľúbenejším riešením SQL MS SQL (známy tiež ako „SQL Server“), patentovaná aplikácia na správu databáz spoločnosti Microsoft..

Navrhnuté a optimalizované tak, aby hladko spolupracovalo s firemným .NET frameworkom a ASP.NET (v tomto kontexte „ASP“ znamená Active Server Pages, skriptový engine spoločnosti Microsoft na navrhovanie dynamického webového obsahu), je SQL SQL kľúčovou súčasťou vývoja aplikácií pre Prostredia Windows.

Tiež sa môže pochváliť veľmi vysokou kompatibilitou s riešeniami Web 2.0 od vedúcich pracovníkov v odbore ako HP, Dell a SAP.

A podobne ako iné aplikácie SQL, aj MS SQL poskytuje zvýšenú bezpečnosť databáz; dôležitá funkcia pri preprave citlivých údajov, ako sú čísla kreditných kariet zákazníka alebo aktivačné kódy.

Podpora spoločnosti Microsoft

Na rozdiel od open-source riešení, MS SQL je podporované rozsiahlym systémom podpory spoločnosti Microsoft, Vďaka svojej výkonnosti a štandardizácii sa stala lídrom v oblasti správy databáz na úrovni podniku a vývoja aplikácií.

Či už vytvárate blog alebo podporujete plne vybavený internetový obchod, ak vaše stránky a zamestnanci vyžadujú podporu pre aplikácie Windows a Windows, MS SQL môže byť vaša najlepšia stávka.

Jedno upozornenie: softvér nie je zadarmo, a môže si vyžadovať zakúpenie licencie, aj keď mnohí poskytovatelia zahrnujú podporu a licenciu pre MS SQL do svojich hostingových plánov Windows.

Pridajte k tomu, že hosting Windows je o niečo drahší ako hosting založený na systéme Linux a zistíte, že platíte mierne viac ako za porovnateľnú úroveň hostenia na serveri Linux..

Podrobné informácie získate u svojho hostiteľa.

Microsoft SQL Server

Microsoft SQL Server (MS SQL) je pravdepodobne databáza, ktorú budete používať, ak sa rozhodnete pre webový hosting v systéme Windows.

MS SQL používa rovnaký štruktúrovaný dotazovací jazyk (SQL), aký používajú aj alternatívne riešenia, napríklad MySQL.

Prepínanie medzi nimi je jednoduché za predpokladu, že máte primeraný príkaz na správu servera Windows.

Ako sa používa MS SQL?

Microsoft SQL Server sa vyvíjal od roku 1989, keď bol uvedený do prevádzky pre operačný systém OS / 2.

OS / 2 a MS SQL

OS / 2 bol vyvinutý IBM a Microsoft najprv v tandeme a IBM ho nakoniec prevzal.

Neskôr spoločnosť Microsoft kúpila riešenie SQL Server od spoločnosti Sybase a naďalej ho vyvíjala pre svoju vlastnú skupinu produktov, počnúc Windows NT.

MS SQL Evolution

SQL Server sa neustále vyvíja takmer desať rokov. Verzia SQL Serveru z roku 2005 bola pozoruhodná pre podporu eXtensible Markup Language (XML) a Common Language Runtime (CLR), čo umožnilo integráciu MS SQL Server s Microsoft .NET framework a výrazne rozšírilo svoje potenciálne publikum..

Verzia z roku 2005 obsahovala aj SQL Server Management Studio, grafický nástroj, ktorý zjednodušil správu.

Vo vydaní z roku 2008 bola pridaná podpora médií, čo bolo rozhodujúce pre jej použitie na webe.

Verzie MS SQL

MS SQL existuje súčasne vo viacerých verziách, takže pri vydaní novej iterácie nie je nikdy automaticky vyradený.

MS SQL je preto možné nainštalovať na počítače pre jedného používateľa, dedikované servery alebo celé dátové centrá, pretože existuje verzia vhodná pre väčšinu účelov.

Vydanie Enterprise SQL Server 2017 je navrhnuté tak, aby podporovalo rozsiahle organizácie a dokáže spracovať veľkosti databázy až do 524 petabajtov (549 453 824 gigabajtov), ​​pričom využíva všetky dostupné pamäte servera a fyzické procesory..

Verzia systému Linux

SQL Server 2017 je prvá verzia, ktorá oficiálne funguje v systéme Linux. Môže bežať v kontajneroch Docker, čo umožňuje jeho použitie v samostatných kontajnerových inštaláciách.

„Kontajner“ je podobný virtuálnemu stroju, ale je ľahší. Všetky verzie používajú rovnakú kódovú základňu, takže medzi operačnými systémami by malo byť málo problémov s kompatibilitou. Servery SQL 2016 a 2017 pridávajú množstvo bezpečnostných funkcií.

SQL Server Express

SQL Server Express je obmedzená verzia, ktorá je k dispozícii zadarmo.

Spoločnosť Microsoft neposkytuje licenciu na zdieľaný hosting, ale môže pracovať s vyhradenými alebo virtuálnymi súkromnými servermi, ktoré majú obmedzené požiadavky na databázu.

Často je súčasťou aplikácií. Nie je to dobrá voľba, keď k databáze potrebuje prístup viacero procesov.

Databáza Microsoft Access je prísne pre použitie na počítači, a pravdepodobne ho nenájdete v hostiteľskej službe.

Webhosting s Windows

Ak potrebujete server Windows na hosťovanie svojich webových stránok, pravdepodobne budete tiež potrebovať podporu pre databázu MS SQL. Obidve prvky spolu fungujú a kľúčové technológie Windows, ako napríklad ASP, vyžadujú na fungovanie obe časti.

MySQL

Aj keď je možné spustiť alternatívu s otvoreným zdrojom, MySQL, v systéme Windows to nie je bežné (a váš hostiteľ nemusí ponúkať nekonvenčné nastavenia).

Najnovšia verzia MS SQL beží na systéme Linux, hoci inštalácia systému Linux neposkytuje výhody integrácie ASP.NET.

Cloudové databázy

Microsoft tiež teraz poskytuje Azure SQL, jeho databázu ako servisné riešenie, ktoré poskytuje škálovateľné prostriedky v cloude.

Poskytuje sa to na typickom modeli cloudového oceňovania, kde sa zdroje dôkladne merajú a používateľom sa účtuje cena za každú hodinu používania zdrojov.

Azure SQL sa líši od SQL Server na Azure. Obidve poskytujú databázy ako cloudovú službu.

Azure SQL je určený pre tímy, ktoré spravujú viac databáz a chcú minimalizovať administratívnu prácu. SQL Server funguje na Azure v podstate rovnako ako v iných konfiguráciách, takže migrácia z vyhradeného servera nie je náročná.

Dajte si pozor na náklady na cloud

Rovnako ako všetky cloudové technológie, je potrebné venovať pozornosť kontrole nákladovs. Hoci cloud znie príťažlivo, vždy zapnutá aplikácia môže rýchlo ošípať zdroje v cloude, čo môže mať za následok oveľa vyššie účty ako riešenie na mieste..

Microsoft upozorňuje, že virtuálny stroj s nainštalovaným MS SQL Server je dokonale platnou alternatívou k Azure SQL, najmä ak chcete rýchly a ľahký presun do cloudu bez obáv z fakturácie za hodinu.

SQL Server na serveri Azure je licencovaný skôr ako poplatok za službu, musíte však zaplatiť náklady na úložisko Azure.

kupón pre webhosting

Hľadáte veľa o hostovaní MS SQL?
A2 Hosting v našich nedávnych testoch rýchlosti a výkonu získala prvé miesto. Môžete si vybrať zo zdieľaných alebo VPS plánov Windows. Ušetrite až 50% na týchto plánoch dnes pomocou tohto odkazu na zľavu
.

MS SQL vs MySQL: Čo je pre vás lepšie?

Niekedy je na výber MS SQL alebo MySQL. Ak chcete spustiť konkrétnu aplikáciu, je len jedna cesta, ktorú musíte absolvovať, a vy budete musieť žiť s predpísanou aplikáciou..

Ako už bolo spomenuté vyššie, pre bezproblémový prístup je najlepšie držať sa MS SQL v systéme Windows a MySQL v systéme Linux.

FeatureMySQLMS SQL
Zdrojový modelOpen sourceproprietárne
VlastnostiMenej funkciíplne vybavený
cenazadarmozaplatil

Rozdiely v MySQL

MS SQL a MySQL však nie sú priamo rovnocenné a nie sú nevyhnutne rovnaké.

Každý, kto sa vyvíja od nuly, musí pochopiť svoje obmedzenia a individuálne výhody a nevýhody:

 • MySQL je technológia open source, zatiaľ čo MS SQL nie je open source
 • To znamená, že MySQL používa niekoľko ukladacích strojov, zatiaľ čo MS SQL používa iba jeden: vlastný Microsoft
 • Jazyk SQL sa medzi MySQL a MS SQL líši mnohými malými spôsobmi
 • MS SQL má grafické rozhranie, ktoré sa relatívne ľahko používa, ak ste kompetentní v nástrojoch a pomocných programoch Windows Server
 • Microsoft zaradil bezpečnosť do jadra MS SQL, zatiaľ čo MySQL neponúka rovnaké rozsiahle bezpečnostné funkcie
 • MS SQL je viac vybavený
 • Vzhľadom na správny hardvér je MS SQL potenciálne lepší pre podnikových zákazníkov, ktorí investovali značné prostriedky do serverov a infraštruktúry Windows
 • Softvér spoločnosti Microsoft je vždy navrhnutý tak, aby sa dal integrovať, takže ak sa vyvíjate v systéme Windows, má zmysel držať sa dlhodobo s MS SQL
 • MySQL je zvyčajne zadarmo alebo veľmi lacné na implementáciu hostiteľa a táto úspora sa zvyčajne prenesie na zákazníkov v podobe lacnejšieho hostenia ich webových stránok.
 • MS SQL je navrhnutý tak, aby zodpovedal skutočne rozsiahlym aplikáciám.

Rozšírenie MS SQL: MS SQL je navrhnutý na použitie s celým radom služieb vrátane replikačných nástrojov, podpory OLAP a Visual Studio..

MS SQL vs Iné SQL databázy

Existuje mnoho ďalších databáz a my sa len dotkneme niekoľkých. Ale to sú najobľúbenejšie.

Oracle Database

Databázu Oracle často používajú veľké organizácie. Je mimoriadne výkonný a zodpovedajúcim spôsobom nákladný a zložitý na správu. Len málo poskytovateľov webhostingu to ponúka.

PostgreSQL

PostgreSQL je bezplatná databáza s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá zaberá miesto podobné MySQL.

Jeho hlavné rozdiely sú v tom, že podporuje štruktúrované databázové objekty a drží sa veľmi blízko k štandardu ISO SQL. Je to široko dostupná možnosť hostenia.

SQLite

SQLite tvrdí, že je najpoužívanejší databázový stroj na svete. Nie je to však samostatný databázový stroj, ale knižnica kódov, ktorá je zabudovaná do aplikácií.

Databáza je pre aplikáciu súkromná. Môžete sa stretnúť s hosťovanými aplikáciami, ktoré ho používajú, ale v skutočnosti neexistuje nič ako „hosting SQLite“.

Výber hostiteľa servera SQL

Mali by ste položiť niekoľko otázok skôr, ako sa rozhodnete pre hostiteľa MS SQL:

 1. Akú verziu systému Windows a MS SQL používajú?
 2. Aké nástroje riadenia majú? Používajú SQL Server Management Studio?
 3. Majú k dispozícii služby SQL Server Analysis Services?
 4. Sú servery Windows súčasťou ich hlavnej činnosti alebo sú vymyslené?
 5. Aká je znalosť personálu o produktoch spoločnosti Microsoft?

Získajte najnovšiu verziu

Dobrá hostingová spoločnosť MS SQL spustí najnovšiu verziu a má pre ňu dobrú podporu.

SQL Server 2008 stále funguje, ale nie je to ideálna voľba. Najnovšie verzie majú najviac funkcií databázy SQL a najlepší výkon.

SQL Server Management Studio by malo byť k dispozícii

Z dôvodu ľahkej správy by hostiteľ mal sprístupniť SQL Server Management Studio (SSMS) ako ovládací panel databázy.

Mali by ste hľadať aj službu SQL Server Analysis Services (SSAS), aby ste mohli sledovať aktivitu a výkon databázy databázy.

MS SQL by mal byť dôležitý pre hostiteľa

Vyberte webového hostiteľa, ktorý považuje servery Windows za dôležitú súčasť svojej činnosti. Pracovníci technickej podpory by mali byť oboznámení s produktmi spoločnosti Microsoft.

Ak ich spomína len ako dodatok, buďte opatrní.

Moji najlepší 3 poskytovatelia hostingu MS SQL

Žiadni dvaja hostitelia nie sú rovnakí. Niektoré sú v jednej oblasti lepšie a iné v inej oblasti. Ale aby ste si uľahčili výber, tu sú moji traja obľúbení hostitelia pre MS SQL.

Hosting A2

A2 Hosting MS SQL

A2 Hosting snímka obrazovky MS SQL prostredníctvom WhoIsHostingThis

Vďaka A2 Hosting sú servery Windows veľkou súčasťou jeho podnikania. Ovládací panel Plesk spravuje všetky aspekty webu.

K dispozícii sú ich zdieľané plány hosťovania s serverom SQL Server 2016. VPS a hosting hostiteľov predajcov sú k dispozícii aj so systémom Windows.

Možnosť Turbo Server poskytuje veľmi rýchlu rýchlosť s úložiskom SSD a menším počtom používateľov na server.

Nie je to najmenej drahé
hostiteľská spoločnosť v okolí, ale dáva to dobrú hodnotu.

Hostgator

HostGator MS SQL

Snímka obrazovky HostGator MS SQL prostredníctvom WhoIsHostingThis

HostGator leží na lacnom mieste
ale spoľahlivý koniec.

Jeho hostingové plány pre webové stránky Windows zahŕňajú ovládací panel Plesk, IIS a ASP.NET.

Na ich serveroch stále beží SQL Server 2008 R2, čo je mínus.

Pozitívne je, že získate neobmedzené subdomény a e-mailové účty. Podpora je k dispozícii telefonicky, e-mailom alebo chatom 24 hodín denne.

Kvapalný web

LiquidWeb MS SQL

Snímka obrazovky LiquidWeb MS SQL prostredníctvom WhoIsHostingThis

Liquid Web sa špecializuje na plne spravované hostingové plány a náklady
je podstatné.

Sprístupňuje databázu MS SQL ako cloudovú službu, takže ju môžete používať z platformy Linux alebo Windows.

Táto služba je navrhnutá pre vysokú dostupnosť s viacerými hardvérovými uzlami a je zahrnutá aj záloha.

Windows alebo Linux sú dostupné na vyhradených hostiteľských plánoch, cloudových VPS a cloudových hostiteľských plánoch.

Výhody a nevýhody MS SQL

Všetky databázy majú svoje dobré a zlé stránky. Tu sú hlavné výhody a nevýhody MS SQL.

Pros

 • Staršie produkty, podporované spoločnosťou Microsoft
 • Kompletná a spoľahlivá implementácia SQL
 • Hodí sa do prostredia ASP.NET.

Zápory

 • Nie je bežne dostupný mimo hostingu Windows
 • Licenčné náklady sú drahšie ako open-source databázy.

Je MS SQL pre vás to pravé?

Keď plánujete web, prvým krokom je rozhodnúť sa, aký softvér sa na webe spustí. Musíte si vybrať softvér na správu databáz, ktorý pracuje so softvérom lokality.

Systémy na správu obsahu

Väčšina moderných služieb webhostingu je spustená v rámci systému na správu obsahu (CMS), ktorý využíva databázu na uchovávanie a aktualizáciu obsahu, užívateľských údajov a histórie revízií. CMS môže povoliť výber databázového softvéru alebo môže byť viazaný na jeden produkt.

Webové stránky WordPress alebo Magento nemôžu používať databázu SQL Server. Drupal alebo Joomla ho môžu používať bez akýchkoľvek problémov. Systémy na správu obsahu založené na ASP.NET, ako napríklad MojoPortal alebo Kentico, bežne používajú server SQL.

Sitebuilders

Ak hostiteľ servera poskytuje tvorcu webových stránok typu drag-and-drop a vlastné aplikácie, databáza bude pre vás takmer neviditeľná. Pri výbere vlastného softvéru záleží len na výbere databázy.

Konečná otázka

Čo budete robiť so svojimi webovými stránkami? To určí, či je MS SQL pre vás to pravé.

ponuky webhostingu

Hľadáte vysoko výkonný hosting MS SQL?
Liquid Web poskytuje plne spravované hostingové plány MS SQL so škálovateľnosťou na požiadanie. Práve teraz môžete ušetriť na svojich plánoch pomocou tohto odkazu na zľavu
.

Ďalšie funkcie v SQL

 • MySQL
 • PostgreSQL
 • MS Access
 • mariadb
 • SQLite

Často kladené otázky MSSQL

 • Čo je MS SQL?

  MS SQL je Microsoft SQL Server. Je to databázová technológia vyrábaná spoločnosťou Microsoft.

 • Čo je to RDBMS?

  MS SQL je RDBMS. RDBMS je skratka pre systém správy relačných databáz.

  RDBMS je softvérová aplikácia, ktorá vytvára a spravuje údaje uložené v tabuľkovom formáte, pričom všetky tabuľky súvisia s inými tabuľkami – odtiaľ slovo „relačné“.

  Štruktúra tabuľky sa niekedy označuje ako relačný model. MySQL a MariaDB sú tiež relačnými databázami.

 • Je Microsoft SQL Server otvoreným zdrojom?

  Nie. Jedná sa o uzavretý zdroj, patentovaný softvér, ktorý vyvíja a predáva spoločnosť Microsoft.

 • Existuje bezplatná verzia servera Microsoft SQL Server?

  Áno, expresná verzia je bezplatná. Je však určený pre veľmi malé projekty. V podnikovej alebo hostiteľskej situácii nie je bezplatná verzia zvyčajne dostatočne výkonná.

 • Môžem používať Microsoft SQL Server v systéme Linux?

  Microsoft SQL Server nepodporuje Linux.

  Aj keď existujú riešenia, ako je napríklad spustenie servera SQL Server na víne, nejde o spoľahlivé riešenie a bolo by riskantné pre kriticky dôležité obchodné aplikácie..

  Novšie verzie servera SQL Server sa navyše spoliehajú na platformu .NET, ktorú je ťažké v prostredí Linux obnoviť.

 • Môžem používať Microsoft SQL Server na Mac?

  Nie je oficiálne podporovaná, ale softvér tretích strán existuje.

 • Prečo by som použil MS SQL namiesto inej databázy?

  Ak vyvíjate aplikácie na serveroch Windows pomocou technológií Windows, MS SQL je pravdepodobne najlogickejšou databázou na použitie.

  Je to najlepšia voľba, ak potrebujete úzko integrovať aplikáciu s overením systému Windows a najjednoduchší výber pre vývoj aplikácií .NET.

 • Aké sú najobľúbenejšie alternatívy k MS SQL?

  Existuje mnoho alternatív k MS SQL a ak nepotrebujete Windows, RDBMS kompatibilné s Linuxom bude lacnejšie získať v hostiteľskom prostredí.

  Najčastejšie nasadeným relačným databázovým systémom je MySQL, čo je open source.

  Drvivá väčšina poskytovateľov hostingu zahŕňa aspoň jednu databázu MySQL s každým hostiteľským účtom ako súčasť zásobníka LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP)..

  Niektorí vývojári radšej používajú MariaDB, ktorá je tiež široko podporovaná.

 • Aké funkcie má MS SQL, ktoré iné databázy nemajú?

  SQL Server má úzku integráciu s rozhraním .NET, takže ak pracujete v tomto prostredí, má zmysel používať Microsoft aj pre databázu..

  SQL Server má navyše množstvo vstavaných analytických funkcií, ktoré vám umožňujú robiť v databáze veci, ktoré by ste inak museli robiť v aplikácii..

 • Aké nástroje na správu databázy sú k dispozícii pre MS SQL?

  SQL Server má vstavané grafické užívateľské rozhranie (GUI) s názvom SQL Server Management Studio. Toto poskytuje všetky funkcie, ktoré by DBA (správca databázy) potreboval na správu databázy vo výrobnom prostredí.

 • Aké vývojové nástroje sú k dispozícii pre MS SQL?

  Microsoft Visual Studio má zabudovanú podporu pre MS SQL Server. Vývojári ju môžu používať na písanie dopytov a ladenie kódu. Obsahuje tiež vizuálne rozhranie pre návrhárov údajov na grafické vytvorenie schémy databázy.

  Microsoft tiež vyvíja aplikáciu s názvom Business Intelligence Development Studio, ktorá je IDE používaná na vývoj analýzy údajov.

 • Sú pracovné stanice MySQL a PHPMyAdmin rovnaké ako MS SQL?

  Ak sa vyvíjate pre Windows, pravdepodobne potrebujete MS SQL, pretože má pokročilú integráciu a podporu pre technológie Windows.

  Ak si len chcete vytvoriť webovú stránku a nie ste prepojení so žiadnymi technológiami Windows, alternatívy založené na Linuxe budú pravdepodobne fungovať rovnako dobre.

 • Je MS SQL bezpečnejšie ako MySQL?

  MS SQL síce ponúka lepšie bezpečnostné funkcie, ale je dôležité si uvedomiť, že aj MySQL je bezpečná.

  MS SQL poskytuje podrobnejšiu kontrolu nad tým, čo má užívateľ prístup. Vo väčšine aplikácií na tom nezáleží.

  Zvyčajne, najmä v bežných webových aplikáciách, je jediným zmysluplným používateľom samotná aplikácia. Nie je potrebné vytvárať viac používateľov so špecifickými obmedzeniami prístupu.

  Avšak v niektorých systémoch na úrovni podniku (ako je centrálna databáza pre veľkú spoločnosť, ku ktorej má prístup celý rad interných, ale nezávisle vyvinutých programov), je táto úroveň kontroly kritická.

 • Je MS SQL dobrou voľbou pre nový CMS?

  Pravdepodobne nie. Vytvorenie systémov na správu obsahu je relatívne ľahké a v takom prípade by mohlo dôjsť k nadmernému využitiu MS SQL.

  Navyše, ak dúfate, že ostatní používatelia budú používať váš CMS, je pravdepodobne lepšie použiť niečo, čo má väčšiu podporu viacerých platforiem, napríklad MySQL..

 • Poskytujú podporu všetci hostitelia pre MS SQL?

  Nie. Mnohí hostitelia vôbec nepodporujú hostovanie systému Windows a hostitelia, ktorí ponúkajú, môžu ponúkať veľmi odlišné verzie softvérových aplikácií spoločnosti Microsoft. Pred registráciou do plánu starostlivo skontrolujte drobnú tlač.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map