Moodle Hosting – Odhalení najlepší partneri z celého sveta

zverejnenie: Vaša podpora pomáha udržiavať web v prevádzke! Za niektoré zo služieb, ktoré odporúčame na tejto stránke, získavame poplatok za sprostredkovanie.


Ak chcete začať s Moodle, je dôležité mať pevný základ, na ktorom sa dá vytvoriť.

Tam vstupujú do hry Moodle Partners. Zostavili sme zoznam niekoľkých najlepších partnerov z celého sveta, aby ste si mohli vybrať správne špecializované riešenie hostingu pre svoju situáciu..

Austrália

ECreators

Ako najskúsenejší austrálsky partner Moodle bol ECreators v roku 2016 uznávaný ako spoločnosť BRW Fast 100.

ECreators sa špecializujú na Moodle poradenstvo, branding, analýzu, prispôsobenie, integráciu, hosting, vývoj obsahu, podporu a hosting.

Poskytujú škálovateľné podnikové eLearningové riešenia pre podnikové, obchodné, vládne a neziskové organizácie na celom svete.

ECreators vyvinuli širokú škálu riešení pre Moodle. Medzi ich služby patrí rozmiestnenie viacerých miest a vytváranie aplikácií. Poskytujú podporu pre základné nasadenia a vlastné end-to-end riešenia.

Rakúsko

EDaktik GmbH

EDaktik GmbH poskytuje vzdelávacie riešenia pre pedagógov od roku 2004.

Ponúkajú celú škálu zákazníckych služieb Moodle pre nemecky a anglicky hovoriacich klientov.

Medzi ich profesionálne hostingové služby Moodle patrí inštalácia, nasadenie a podpora. EDaktik sľubuje, že vaše stránky budú funkčné o tri alebo menej dní.

Bosna a Hercegovina

Idego

Idego je nezávislá konzultačná spoločnosť so sídlom v Bosne. Ako certifikovaný partner Moodle poskytujú softvérové ​​a IT služby pre vzdelávacie inštitúcie, spoločnosti a neziskové organizácie zamerané na eLearning..

Ponúkajú plány na vyhradený hosting a hosting na zdieľanom serveri.

Idego sa špecializuje na poskytovanie osobných služieb, ktoré kladú dôraz na ľudské spojenie s digitálnym svetom.

Brazília

Adapta Learning Solutions

Spoločnosť ADAPTA, ktorá operuje mimo San Paulo a Florianopolis v Brazílii, je certifikovaným partnerom Moodle HQ.

Patria sem konzultácie, vývoj webových stránok, školenia, tvorba obsahu a hosting.

Ich služby integrujú technológiu výučby a vzdelávania s digitálnym obsahom.

Slúžia vzdelávacím, vládnym a firemným klientom. ADAPTA poskytuje správu a údržbu cloudhostingu so zameraním na platformu Moodle.

CrossKnowledge / DigitalSK

CrossKnowledge (predtým Digital SK) je dcérskou spoločnosťou CrossKnowledge Group. Poskytujú služby viac ako 200 klientom v súkromnom a verejnom sektore.

CrossKnowledge je Moodle Partnerom certifikovaným podľa normy ISO 9001 od roku 2008.

Ako globálny priekopník v riešeniach integrácie vzdelávania s technológiami ponúkajú viac ako 17 000 vzdelávacích objektov.

CrossKnowledge ponúka platformy na implementáciu výučby prostredníctvom CrossKnowledge Academy.

Poskytujú distribuované hostiteľské a hostiteľské služby, ktoré zodpovedajú potrebám rozsiahlych infraštruktúr pre elektronické vzdelávanie.

CrossKnowledge garantuje bezpečnosť, vysokú dostupnosť, škálovateľnosť a podporu 24/7 od svojho špecializovaného monitorovacieho tímu.

Kanada

Lambda Solutions Inc

Lambda Solutions je spoločnosť zameraná na výučbu spravodajských informácií, ktorej poslaním je pomôcť organizáciám vyťažiť maximum z Moodle.

Špecializujú sa na používanie údajov na získanie cenných poznatkov, ktoré môžete použiť na dosiahnutie vašich cieľov. Lamda využíva Zoola Analytics, pokročilý systém reportovania pre Moodle.

To vám umožní zmerať, riadiť a zrýchliť výkon vášho systému riadenia vzdelávania.

Ako partner Moodle od roku 2009 poskytuje spoločnosť školenia, vývoj a podporu medzinárodným klientom zo svojho ústredia vo kanadskom Vancouveri..

Majú flexibilné plány hostenia zo zdieľaného servera, vyhradeného virtuálneho servera alebo plne vyhradeného servera.

Columbia

Edu Labs

Edu Labs je dôveryhodný líder v oblasti IT zameraného na e-vzdelávanie. Medzi ich služby patrí infraštruktúra, školenie, tvorba obsahu, tvorba nástrojov a celkový vývoj Moodle.

Ich služby sa zameriavajú na potreby univerzít a vysokých škôl, ako aj súkromných a podnikových spoločností. Majú globálne rozmanitý personál vyškolený v rôznych oblastiach IT.

Ich hostingové služby zahŕňajú všetky oblasti správy a údržby hostenia cloudovej infraštruktúry.

Ich škálovateľné plány hostenia sú schopné podporovať prenos na úrovni podniku. Zaručujú 99,9% dostupnosť, denné zálohovanie a nepretržitú technickú podporu.

Ak je váš systém správy vzdelávania hosťovaný u iného poskytovateľa, spoločnosť Edu Labs zabezpečí migráciu a inštaláciu.

Francúzsko

Edunao

Edunao poskytuje služby pre všetky aspekty masívnych online otvorených kurzov (MOOC) a malých súkromných online kurzov (SPOC).

Edunao je jednou z najskúsenejších spoločností poskytujúcich digitálne vzdelávanie, ktorá slúži Francúzsku, Belgicku, Švajčiarsku a Maghrebu.

Edunao poskytuje hosting pre Moodle, ako aj služby riadenia hostingu.

Za poslednú dekádu nainštalovali vyše 500 platforiem a obsluhovali viac ako 2 milióny používateľov.

Nemecko

ELeDia – eLearning im Dialog GmbH

ELeDia poskytuje full-service Moodle hosting pre systémy riadenia výučby, ako aj množstvo ďalších užitočných nástrojov.

Poskytujú webhosting pre mnoho typov rôznych organizácií. ELeDia poskytuje služby v celej Európe a susedných krajinách.

Ich servery dokážu prispôsobiť infraštruktúru pre systémy so 100 až 10 000 používateľmi.

Grécko

WIDE Služby

Služby WIDE poskytujú integrované vzdelávacie riešenia pre vzdelávacie inštitúcie a podniky.

Pomáhajú vám vytvárať vzdelávacie skúsenosti zamerané na vaše cieľové publikum, aby vám pomohli dosiahnuť vaše ciele. WIDE vám zostaví vlastný hostingový plán podľa vašich potrieb pomocou cloudového hostingového plánu Moodle v aplikácii Microsoft Azure.

Medzi poskytované služby patrí nastavenie, inštalácia a správa. Od roku 2013 sú certifikovanými partnermi Moodle s certifikáciou ISO9001 (2008) a ISO27001 (2013)..

India

Ballistic Learning Private Limited

Ballistic Learning je Moodle partnerom od roku 2005 a poskytuje IT služby pre širokú škálu klientov vrátane: Vodafone, Intel India Edu Services, BML Munjal University LMS, Sunstone Business School a mnohých ďalších..

Špecializujú sa na prispôsobenie webových stránok, integráciu, riadený hosting, podporu, školenie, konzultácie, migráciu obsahu a návrh výučby.

Ballistic Learning Private Limited poskytuje hosťovanie a podporu Moodle navrhnutú na zvládnutie silnej premávky.

Taliansko

MediaTouch 2000 srl

MediaTouch 2000 srl sa špecializuje na oblasť výskumu, školenia a implementácie technológie eLearning.

Metodicky pristupujú k riešeniu zložitých problémov s platformou Moodle.

Ich hostingové služby sú zamerané na model distribúcie softvéru ako služby (SaaS).

MediaTouch poskytuje vysoko kvalitný hosting zo svojich dátových centier a ponúka zdieľaný alebo špecializovaný hosting.

Japonsko

Blackboard Open LMS

Blackboard Open LMS (predtým nazývaný Moodlerooms) bol oficiálnym partnerom Moodle. Má pobočky vo viacerých krajinách.

Jeho produkt Moodlerooms stále existuje, ale spoločnosť už neudržiava formálne partnerstvo so spoločnosťou Moodle.

Tabuľa využíva holistický prístup k elektronickému učeniu.

Spolupracujú s učiteľmi, študentmi, administratívou a manažmentom, aby vytvorili lepšiu skúsenosť s Moodle pre všetkých a poskytovali služby rôznorodej skupine klientov..

Poskytujú prístup k najväčšiemu cloudu LMS na svete a poskytujú prvotriedne hostingové služby. Blackboard Open LMS ponúka škálovateľné riešenia hostingu, ako aj celý rad ďalších služieb.

Poskytujú učiteľom a študentom cenovo dostupné služby na úrovni podniku, aby dosiahli svoje ciele.

Kuvajt

Softvér pre ľudskú logiku v Kuvajte

Human Logic bola prvým Moodle partnerom zo Stredného východu. Spoločnosť je tvorená skupinou skúsených vzdelávacích konzultantov, ktorí spolupracujú so svojimi klientmi pri implementácii stratégií eLearning od začiatku do konca..

Softvér Human Logic Software Kuvajt ponúka prispôsobené konfigurácie Moodle, hosťovanie, konzultácie a inštaláciu pre organizácie ľubovoľnej veľkosti.

Nový Zéland

Katalyzátor IT Ltd

Ako jeden z najväčších novozélandských odborníkov na otvorený zdroj ponúka Catalyst vývoj, inštaláciu, integráciu a hosťovanie Moodle s podporou 24/7.

Okrem podpory eLearningu poskytujú aj výučbové materiály a školenia. Catalyst má pobočky nachádzajúce sa v Austrálii, ako aj vo Veľkej Británii, aby uspokojili svojich klientov.

Poskytujú hostingové služby na podporu organizácií všetkých veľkostí, od miestnych škôl a univerzít, cez systémy elektronického vzdelávania a veľké polytechniky.

Katalyzátor zaručuje podporu železného plášťa s duálnymi 100 MB prepojeniami, viacerými bránami firewall, automatickým monitorovaním stránok, nepretržitým napájaním a zabezpečením obnovy po katastrofe..

Nórsko

EFaktor Nórsko

EFaktor poskytuje klientom v Nórsku celú škálu služieb Moodle. Špecializujú sa na školenie svojich zákazníkov o vytváraní najmodernejších kurzov eLearningu.

EFaktor ponúka kompletnú inštaláciu Moodle, takže sa môžete zamerať na budovanie kurzov.

Ich základné plány hostenia ponúkajú 99,9% dostupnosti, nepretržitú technickú pomoc a nočné zálohovanie.

Zabezpečujú tiež škálovateľné nasadenia na zvládnutie budúceho rastu.

peru

Atypax

Atypax Technology and Design je Moodle Partner so sídlom v Lime v Peru. Spoločnosť sa zameriava na vytváranie vzrušujúcich a inovatívnych digitálnych zážitkov pre používateľov a na pomoc svojim klientom pri dosahovaní ich cieľov.

Atypax spolupracoval s mnohými veľkými spoločnosťami v Latinskej Amerike, ako sú Intercorp a PUCP.

Poskytujú rôzne hostiteľské služby Moodle, ktoré zahŕňajú: údržbu, správu, web design, vývoj doplnkov a integráciu so softvérom tretích strán.

Portugalsko

ED-rom

Od roku 2003 poskytuje Ed-rom služby elektronického vzdelávania v Portugalsku a okolí.

Ponúkajú celý rad služieb, ktoré svojim klientom pomôžu dosiahnuť ich ciele, vrátane: hostingu, tvorby obsahu, prispôsobenia Moodle, inštalácie, nasadenia a podpory..

Ich vysokovýkonné servery zaručujú bezpečnosť, dostupnosť a spoľahlivé služby.

Rumunsko

SC eLearning & Software LLC

SC eLearning & Softvér ponúka zdieľaný hosting a špecializované hostingové plány pre Moodle.

Poskytujú podporu 24/7, viacero brán firewall a zálohy pre malé a veľké organizácie.

SC eLearning sa špecializuje na poskytovanie jedinečných riešení, ktoré zodpovedajú potrebám ich klientov. Poskytujú tiež celú škálu služieb údržby hostingu.

španielsko

životopis&Poradenstvo

Táto firma bola založená odborníkmi v oblasti eLearning, ktorí rozumejú nuansám platformy Moodle.

Špecializujú sa na pomoc organizáciám pri spúšťaní ich online vzdelávacích iniciatív a ponúkajú celú škálu služieb Moodle vrátane hostingu, údržby, podpory, školenia, vývoja, mobilnej integrácie, rozvoja a konzultácií o stratégiách..

životopis & Poskytuje hosťovanie a inštaláciu samostatne alebo klientskych serverov. Ich servery sú umiestnené v jednom z najväčších dátových centier na svete.

Zaručujú dostupnosť, redundanciu a nepretržitú podporu. Ich servery môžu podporovať vysoký prenos až stoviek tisíc používateľov.

Aktualizácia 2019: CV&Zdá sa, že konzultácia už nie je online. Preskúmajte 3ipunt, španielskeho partnera Moodle.

Švédsko

NetSapiensis AB

NetSapiensis je certifikovaný partner Moodle s viac ako 15 ročnými skúsenosťami pod pásom.

Ich poslaním je poskytovať zákazníkom najlepšie možné eLearningové riešenie s dôrazom na inováciu a spoľahlivosť.

Ponúkajú širokú škálu hostingových plánov Moodle pre veľké a malé organizácie.

Ich skúsený tím špičkových odborníkov zvláda všetky zdvíhacie práce, takže sa môžete sústrediť na výučbu.

Spojene kralovstvo

E-Learn Design Ltd

E-Learn Design sa nachádza v Škótsku a ponúka celý rad služieb pre návrh a vývoj kurzov.

Poskytujú školenia, strategické poradenstvo, migráciu, vlastné témy, vývoj Moodle, podporu a hosťovanie.

E-Learn ponúka celý rad škálovateľných hostingových služieb od základnej technickej podpory po úplné zotavenie po katastrofe.

Poskytujú tiež bezplatnú doménu vo Veľkej Británii a bezplatnú tému. Zákaznícke zmluvy spoločnosti E-Learn sú navrhnuté tak, aby malým a stredným podnikom pomohli pripraviť sa na budúci rast.

Webanywhere UK

Ako už názov napovedá, Webanywhere UK poskytuje služby Moodle klientom po celom svete.

Pracujú s organizáciami zo súkromného aj verejného sektora.

Špecializujú sa na poskytovanie komplexných služieb, vrátane hostingu, dizajnu, inštalácie, školenia, technickej podpory 24/7 a integrácie Moodle so softvérom tretích strán..

Sľubujú 99,5% dostupnosti, plné zálohy a stabilitu.

Spojené štáty

ClassroomRevolution, LLC

ClassroomRevolution poskytuje množstvo komerčných Moodle služieb pre klientov so sídlom v Severnej a Južnej Amerike.

Ponúkajú spoľahlivý hosting zo svojich najmodernejších hostiteľských zariadení s funkciami, ako sú zálohy a naftové generátory na mieste pre nepretržitú energiu..

Ponúkajú cenovo dostupné plány služieb s flexibilnými možnosťami. Ich hostingové služby sú schopné podporovať až 20 000 používateľov.

Elearning Experts

Elearning Experts sa zameriava na nákladovo efektívny Moodle hosting, konzultácie, vývoj, integráciu, témy, školenia a výučbu.

Spoločnosť vlastní svoje vlastné servery umiestnené v dátovom centre Cavern Technologies v Lenexe v Kansase.

Odtiaľ slúžia veľkému počtu medzinárodných zákazníkov a poskytujú špičkové zabezpečenie a vlastné riešenia zálohovania.

Všetky ich balíčky sú škálovateľné, aby umožnili priestor pre rozšírenie.

Začíname s Moodle Partners

Ak si želáte vytvoriť online kurz na doplnenie osobného kurzu alebo ako samostatný digitálny zážitok, ale nemáte skúsenosti s Moodle, je dobré zvážiť zváženie partnerstva Moodle, aby ste sa dostali do terénu.

Vyššie uvedené by vám malo pomôcť vyraziť na pravú nohu bez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate.

kupón pre webhosting

Hľadáte veľa pre hosting Moodle?
SiteGround – ohodnotený našimi čitateľmi na prvom mieste – poskytuje hosťovanie Moodle s množstvom funkcií. V súčasnosti môžete na týchto plánoch kvality ušetriť až 67%. Použite tento odkaz na zľavu
dohodnúť sa.

Ďalšie čítanie a zdroje

Máme viac sprievodcov, tutoriálov a infografík týkajúcich sa technológie a vzdelávania:

  • Príručka pre študentov matematiky + & Zdroje: tipy a nástroje na výučbu matematiky.
  • Webové zdroje pre digitálnu gramotnosť v triede: rôzne spôsoby využívania internetu v triede.
  • Vzdelávacie webové stránky pre deti: skvelý zoznam webových stránok, ktoré deťom pomáhajú učiť sa.

Zábavné spôsoby, ako sa deti môžu naučiť kódovať

Chcete, aby sa vaši študenti zaujímali o programovanie? Pozrite sa na naše infographic, zábavné spôsoby, ako sa deti môžu naučiť kódovať

Zábavné spôsoby, ako sa deti môžu naučiť kódovať
Zábavné spôsoby, ako sa deti môžu naučiť kódovať

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me