Java Hosting: Ktorá spoločnosť je najlepšie hostiť vaše aplety Java?

Porovnať Java Hosting

Java je výkonný programový jazyk nezávislý od zariadenia, ktorý sa bežne používa na najpopulárnejších webových stránkach na internete. Java však potrebuje svoje vlastné špeciálne hostiteľské prostredie, takže nemôžete používať iba ľubovoľného hostiteľa pre webovú stránku založenú na Java.


Na spustenie Java na backende vášho webu musí byť na vašom serveri spustený Java Virtual Machine (JVM). Okrem toho je Java náročná na zdroje a zvyčajne je najlepšie mať silný plán hostenia ako VPS.

O podrobnostiach sa pozrieme neskôr, ale ak chcete vedieť, ktorí hostitelia sú pre Java dobré, tu je našich 5 najlepších:

 1. Bluehost
  – Skvelé VPS a špecializované plány s podporou Java
 2. Hosting A2
 3. InMotion Hosting
 4. Hostgator
 5. LiquidWeb

Ako sme vybrali najlepších hostiteľov pre Java?

Prešli sme stovkami najlepších spoločností poskytujúcich webhosting a utratili sme tie, ktoré ponúkli výkonné servery spolu s integráciou JVM. Potom sme použili tisíce zákazníckych recenzií, aby sme našli najlepších 10 hostiteľov Java.

Porovnať Java Hosting

porovnať java hosting

Čo sa naučíte

Používajú ho Amazon.com, Facebook a Wikipedia. Kritické odvetvia, ako sú financie a zdravotníctvo, ich používajú na pohon aplikácií kritických pre misie. A je to úradný jazyk používaný v súprave Android SDK.

Java je populárny objektovo orientovaný programovací jazyk, ktorý tu zostáva.

Dozviete sa, čo je to Java. Objavíte niekoľko zábavných (a fascinujúcich) zdrojov, ktoré vás naučia kódovať v jazyku Java. A naučíte sa, ako nájsť dobrého hostiteľa Java.

Budem zdieľať tipy na chyby, ktorým sa vyhnem pri výbere dobrého hostiteľa Java. Navyše získate moje najlepšie odporúčania týkajúce sa hostenia na základe mojich skúseností so softvérovým inžinierom.

Si pripravený? Začnime.

čo je java

Čo je to Java?

Java je založená na triede, objektovo orientovaný programovací jazyk a platforma ktorý vývojárom umožňuje poskytovať dynamický a interaktívny obsah.

Na webe budete takmer určite používať Java aplikácie a applety.

Java a JavaScript sú úplne nesúvisiace: nezamieňajte ich! Java je JavaScript, pretože hrozno je grapefruit.

Aj keď je hosting Java drahší ako bežný hosting, takéto možnosti ponúkajú pridaná funkčnosť aby zodpovedali vyššej cenovej značke.

Pozadie Java ako programovacieho jazyka

veštecNájdenie Java a relevantných informácií v hlavnej ponuke Oracle.

Java je veterán programovací jazyk. Spoločnosť Sun Microsystems bola uvedená na trh v roku 1995 a odvtedy dosahuje pôsobivú dlhovekosť. Java čelí tvrdej konkurencii HTML5 na modernom webe, ale mnoho webových stránok závisí od Java – a bude to aj naďalej robiť.

Java je teraz vo vlastníctve spoločnosti Oracle a používa sa pre webové stránky, podnikové aplikácie, aplikácie internetu vecí (IoT), domácu automatizáciu a hry..

beh java

Spúšťanie Java aplikácií

Pre koncového používateľa je softvér potrebný na spúšťanie Java aplikácií zabalený ako malý bezplatný súbor na stiahnutie, takže nedochádza k žiadnemu prerušeniu prehliadania. Toto sa nazýva doplnok Java alebo Prostredie Java Runtime Environment (JRE). Po stiahnutí je potrebné doplnok pravidelne aktualizovať.

Na serverovej strane vecí budete potrebovať Virtuálne prostredie Java (ktorá zahŕňa Java Virtual Machine alebo JVM), ktorý kompiluje váš kód Java až do jazyka počítača, ktorý sa vykonáva na serveri, na ktorom sa nachádza.

Stiahnutie prostredia Java Runtime EnvironmentSpoločnosť Oracle poskytuje zrkadlá na stiahnutie z viacerých platforiem pre JRE.

Zadarmo softvér Java

Toto je voľne dostupný softvér, ale je to stále softvér, ktorý zaberá miesto a ktorého použitie môže pridať režijné náklady na váš runtime.

Ak nepoznáte možnosti jazyka Java, pozrite si cPanel hostiteľa alebo podobný ovládací panel. Pravdepodobne tu existuje klient SSH založený na Java, ktorý môžete vyskúšať.

java prof

6 dôvodov, prečo používať Java ako programovací jazyk

Na druhej strane, Java určite má nejaké výhody v obchode, ak by sa vám zdala ako správna voľba pre vás. Ako jeden z najpopulárnejších programovacích jazykov na svete má veľa vývojárov a správcov webu platné dôvody verne sa s tým držať.

 1. Pôsobivá rýchlosť
 2. Jednoduché učenie
 3. Dlhovekosť a popularita
 4. Výkonný programovací jazyk
 5. Zabezpečenie platformy
 6. nezávislosť
 7. Zadarmo na použitie

Pôsobivá rýchlosť

Java je relatívne rýchlo; vyžaduje výhody C (a do istej miery C ++) a zjednodušuje kód. Napríklad nemusíte pracovať s ukazovateľmi v jazyku Java, ako v prípade jazyka C.

Java mala povesť pomalého načítavania. Začiatkom konca 90. rokov však začala Java nastaviť štandard pre výkon virtuálneho stroja vďaka inováciám, ako je kompilácia just-in-time a adaptívna optimalizácia.

Jednoduché učenie

Naučte sa Java s CodeAcademyCodeCademy je úžasná platforma, s ktorou môžete začať učiť Java.

Medzi objektovo orientovanými programovacími jazykmi sa Java považuje relatívne ľahko sa učí. Existuje veľa online zdrojov pre vývojárov Java, ktorí chcú byť. Najlepšie z nich sa pohybujú od plnohodnotných bezplatných kurzov po odborné kvalifikácie.

Dlhovekosť a popularita

Java je chrbtovou kosťou Vývoj pre Android, takže to nie je jazyk, ktorý čoskoro zmizne. V prvom štvrťroku 2017 malo na Androidu 81,7% všetkých predaných smartfónov.

Java nie je neobvyklý jazyk, takže pravdepodobne nájdete web hostiteľa, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Výkonný programovací jazyk

to je objektovo orientovaný, čo znamená, že je dosť silný, pokiaľ ide o umožnenie opakované použitie kódu a rozšíriteľnosť. Sila Java spočíva aj v jej masovej adaptabilite od vytvorenia jednoduchých aplikácií po strojové učenie.

Zabezpečenie platformy

V minulosti sa vyskytli vážne problémy súvisiace s bezpečnosťou Java. Dnes bezpečnostné technológie spoločnosti Oracle Java Java SE zahŕňajú obsiahly sada zabezpečenia API, náradie, protokoly, a algoritmy.

Zahŕňajú bezpečnosť platformy, autentifikáciu a autorizáciu, infraštruktúru verejných kľúčov (PKI) a kryptografiu.

nezávislosť

Používatelia Java nemusia mať konkrétne zariadenie alebo operačný systém. Dokážu používať webové aplikácie Java a JVM funguje takmer úplne akejkoľvek platformy. Pri masovej adaptácii Java zohrala obrovskú úlohu nezávislosť.

Kurz Java zadarmo na UdemyUdemy ponúka dobrý štartovací kurz pre Java zadarmo.

Zadarmo na použitie

S výnimkou komerčného softvéru Java alebo programov súvisiacich s Java SE, Java je zadarmo použit.

javaové pády

Nevýhody Java

Existujú špecifické situácie, keď je Java najlepšou voľbou, ale určite to nie je pre každého. Existuje niekoľko nevýhod výberu Java (najmä keď príde čas zvoliť si poskytovateľa hostingu Java). Tieto by sa mali zohľadniť pri rozhodovaní o nákupe pri výbere poskytovateľa hostingu Java.

Obtiažnosť podpory a stanovovania cien

Možno bude ťažké nájsť ponuku hostiteľa podpora Java / JVM, najmä ak uvažujete len o tradičných poskytovateľoch. Siteground je dobrým príkladom špičkového poskytovateľa hostingu, ktorý neposkytuje silnú podporu Java.

Pochopte, že súčasný štandard pre webové aplikácie – zásobník LAMP (Linux, Apache, MySQL a PHP) – je rozšírený, ale nestačí na hosťovanie v jazyku Java..

Popularita LAMP sa prejavuje v množstve ponúkaných možností vrátane tých, ktoré sú za nízke ceny.

Hostingové plány Java, ktoré obsahujú požadovanú funkčnosť, bývajú drahšie ako základné plány založené na LAMP. Ale „drahšie“ je relatívny pojem. Existuje veľa dostupné možnosti k dispozícii.

Tiež: Niektorí poskytovatelia hostingu vám nedovolia používať Javu na zdieľaných hostingových plánoch. To však v skutočnosti nie je problém, pretože Java beží najlepšie na VPS (Virtual Private Server) hosting.

podpora nástrojov Java

Čo treba hľadať v hostiteľovi Java: Podpora nástrojov Java

Okrem všeobecnej podpory Java možno budete musieť zvážiť podporu pre nástroje Java. Je pravdepodobné, že nakoniec použijete nástroje špecifické pre Javu na zobrazovanie svojich webových stránok. Napríklad by vás mohlo zaujímať použitie stránok JavaServer Pages (JSP).

Stránky JavaServer a PHP

JSP je podporná technológia, ktorá pomáha pri vývoji dynamických webových stránok v systémoch HTML, XML a ďalších systémoch dokumentov.

JSP bol vyvinutý spoločnosťou Sun Microsystems a v súčasnosti ho riadi (ako produkt s otvoreným zdrojom) Apache Software Foundation.

JSP je v podstate spôsob, akým Java zvláda to, čo PHP sa používa v zásobníku LAMP, ale ako už názov napovedá, je založený na Java, objektovom programovom jazyku založenom na triedach..

Spustenie webových aplikácií – jar vs Tomcat

Okrem toho so vzostupom Jar, Teraz môžete spustiť robustné webové aplikácie a všetko, čo potrebujete, je kontajner servletov.

GlassFish, open-source Java EE referenčný implementačný a aplikačný server tiež veci uľahčuje.

Avšak, ak nepoužívate jar, kocúr by mala byť prijateľnou náhradou. Aj keď Tomcat nie je striktne aplikačným serverom, niektorí vývojári ho používajú ako taký namiesto aplikačného servera Java EE.

Jarkocúr
Jednoduchosť použitia

Jednoduché použitie

Jednoduché, hoci jar je bežnejšia
Kvalita podpory

Dobrá podpora pre používateľov aj klientov

Vynikajúca podpora
uskutočnenieNie také ľahké ako TomcatRozmanitosť metód
Vývoj produktovPravidelné aktualizáciePravidelné aktualizácie, dobrá reakcia používateľov
zdrojeSkvelé zdroje doplnené o recenzie používateľovVeľa prípadových štúdií a príkladov

Najlepší kontajner servletov

Bez ohľadu na to, ktorá strana jar / Tomcat sa na vás vzťahuje, obe sú ľahké.

Toto je obzvlášť dôležité, pokiaľ ide o webhosting, kde pravdepodobne platíte za servery a zdroje založené na použití.

Podpora hostingu všetkých týchto nástrojov (JSP, Tomcat, Spring, atď.) Nie je daná. Aj keď predajca tvrdí, že podporuje Java aplikácie a umožňuje inštaláciu JVM, uistite sa, že máte kompatibilitu pre to, čo potrebujete.

Java Hosting: Zdieľané alebo VPS?

V septembri 2012 Go Daddy odstránil zo zdieľaných serverov všetku funkčnosť Java. Zdôvodňovala to tým, že zdieľané prostredie nebolo dostatočné na to, aby zákazníkom poskytlo flexibilitu potrebnú na programovanie v jazyku Java.

Problémy so zdieľanými servermi

Jeho zdôvodnenie je zdravé. Pri všetkom hostovaní v jazyku Java budete mať nainštalovaný server Java. Jedným z príkladov je Apache Tomcat. Na zdieľaných serveroch každý zdieľa jednu inštanciu spoločnosti Tomcat (alebo jej ekvivalent). Môže to spôsobiť problémy a prestoje.

Niektorí weboví hostitelia zriedka ponúkajú špecializované inštalácie Java pre zákazníkov zdieľaného hostingu. Avšak, toto je určite výnimočné a hosting je takmer vždy drahší ako bežný zdieľaný web hosting.

kupón pre webhosting

Hľadáte správneho hostiteľa Java?
InMotion Hosting je silnou voľbou pre potreby Java, Tomcat alebo všeobecné potreby JSP. Redundantné hardvérové ​​klastre poskytujú spoľahlivosť, ktorá predstavuje zníženie nad mnohými hostiteľmi. Momentálne môžete ušetriť až 50% na plánoch InMotion. Použite tento odkaz na zľavu
dohodnúť sa.

5 dôvodov, prečo je hosting VPS lepší pre webové aplikácie Java

Väčšina dostupných možností hostenia Tomcat (alebo hostenia JSP) je k dispozícii iba pre VPS.

Celkovo je pre webové aplikácie Java (a ďalšie pokročilé použitia) VPS lepší z týchto dôvodov:

 1. Súkromný kontajner servletov
 2. Celková kontrola
 3. Ovládanie VPS
 4. Uptime a Downtime
 5. škálovateľnosť

Súkromný kontajner servletov

vy získajte vlastný kontajner servletov Java a súkromné ​​JVM – nie zdieľané – takže vaše Java aplikácie sú izolované. Vaše súkromné ​​JVM tiež zabezpečí, že nebude kompilovať kód pre webové stránky iných ľudí.

Celková kontrola

Máš väčšiu kontrolu nad prostredím webhostingu. To je dôležité, keď robíte čokoľvek viac, ako len základy. Túto funkciu ocenia väčšie a komplexnejšie podniky.

Ovládanie VPS

Môžeš reštartujte VPS kedykoľvek chcete, aby váš server Java a jeho aplikácie správne fungovali. Toto nie je funkcia, ktorá sa zvyčajne dodáva so zdieľanými servermi, takže si ju vážite.

Uptime a Downtime

Tam je menšia šanca na prestoje spôsobené nečestným obsahom Java iných ľudí. Podobne ako tradičné plány VPS, máte aj vy sami stanovené množstvo zdrojov.

škálovateľnosť

Ak inovujete na vyhradený server, budete mať k dispozícii celý počítač pre seba. Inovácia na dedikovaný server z plánu VPS je omnoho jednoduchšia a eliminuje problémy.

Potrebujem vyhradený server na hosťovanie v jazyku Java?

V závislosti od prípadu použitia nemusí zvážiť použitie dedikovaného servera príliš veľa. Nielenže získate všetky výhody hostingového plánu VPS, ale aj dostanete väčšiu kontrolu a dokonca viac zdrojov pre vaše servletové kontajnery, webové aplikácie a podobne.

Nevýhody Java dedikovaného servera

Nevýhodou pri výbere dedikovaného servera je samozrejme to, že ste plne zodpovedný pre váš server. Určite môžete obísť túto nevýhodu výberom a riadený dedikovaný server. Toto by zúžilo vaše možnosti zavedením ďalších obmedzení toho, čo sa stáva výklenkom v rámci webhostingu.

Ďalej, na niektorých plánoch, spravované možnosti sa môžu vzťahovať iba na veci, ako je správa systému.

Stále môžete byť zodpovední za inštaláciu JVM. Nastavenie zásobníkov servletov a roztočenie JSP môže byť tiež únavné. Pred výberom spravovaného plánu sa teda uistite, že viete, ktoré položky sa budú spravovať za vás.

java požiadavky na hosťovanie

Požiadavky servera Java Hosting Server

Na poskytovanie obsahu Java budete potrebovať kontajner servletov Java a webový server. Apache Tomcat je bezplatný a open-source; Odporúčam verziu 6, ktorá podporuje verziu 1.7 Java Development Kit (JDK). Tomcat verzia 5.5 bude stačiť pre staršie verzie JDK.

Inštalácia Java ako doplnku

Stojí za to skontrolovať Odporúčania spoločnosti Oracle o tom, čo musíte čo najlepšie spustiť, JVM a všetky veci Java. (Na konci tohto článku nájdete odkaz v časti „Odporúčané čítanie“.)

V prípade programov VPS a vyhradených webhostingov sa softvér obvykle dodáva ako voliteľný doplnok, ktorý je možné nainštalovať z ovládacieho panela. Ak to nevidíte na ovládacom paneli, požiadajte svojho hostiteľa, aby ho nainštaloval za vás.

Systémové požiadavky pre Java

Pokiaľ ide o server RAM, to je najlepšie zamerať Minimálne 512 MB. Ak popri kontajneri Java spúšťate aj iné veci alebo ak chcete spúšťať aplikácie náročné na prostriedky, choďte na viac pamäte RAM pre najlepší výkon.

Nakoniec vás odporúčam kúpiť spravovaný hostingový plán VPS pokiaľ nie ste oboznámení so správou servera, nechcete sa rýchlo učiť, alebo ak za spravované služby nemusíte platiť navyše.

najlepší hostitelia javy

Výhercovia: obľúbení hostitelia Java

Pokiaľ ide o hosting Java, na trhu je veľa nových hráčov, ktorých by ste mohli zvážiť. Tieto možnosti s väčšou pravdepodobnosťou budú možnosťami typu cloud, napríklad Google App Engine.

Stále však existujú tradiční poskytovatelia, ktorých by ste mohli považovať za užitočné. Niektoré ponúkajú cloudové alebo hybridné hostiteľské služby.

Bluehost VPS

Bluehost: Bluehost je veľmi populárna možnosť a myslím si, že jej hostiteľské plány na VPS alebo na špecializovanej úrovni sú skvelou voľbou pre všetky vaše potreby súvisiace s Java. Bluehost sa môže pochváliť také veci okamžité zabezpečenie (aby ste mohli začať ihneď), solídny zákaznícky servis a flexibilita.

Bluehost java

InMotion Hosting VPS

InMotion Hosting: Páči sa mi program InMotion, najmä ak vyberiete možnosť cloudu pre svoje potreby Java, Tomcat alebo všeobecné potreby JSP. Musíte si zvoliť možnosť VPS minimálne.

InMotion ponúka funkcie, ktoré chcete, napríklad cPanel / WHM ovládacie panely pre správu servera. Medzi ďalšie vlastnosti patrí redundantné hardvérové ​​klastre aby sa znížila pravdepodobnosť výpadku webových stránok.

Inmotion hosting java

Webové služby Amazon (AWS)

Amazon Web Services je silnou možnosťou nasadenia aplikácií Java. Pozrite sa na ich vzal na Eclipse IDE: Svoju aplikáciu môžete nasadiť do AWS a nastaviť databázy RDS priamo z Eclipse.

Amazon java hosting

Skontrolujte tiež Amazon’s Elastic Beanstalk nástroj, ktorý podporuje Tomcat, GlassFish a oveľa viac.

java výhody nevýhody

Výhody a nevýhody Java Hosting

Pros

 • Java nebude čoskoro k dispozícii. Má solídne postavenie v podnikovej oblasti a jeho úloha ako chrbtová kosť systému Android znamená, že jazyk sa bude chvíľu používať.
 • Java je zavedený jazyk ktorý obsahuje mnoho nástrojov, pomocou ktorých môžete zostavovať potrebné aplikácie

Zápory

 • Android používa variant jazyka Java, ktorý to umožňuje líšia sa od jazyka na strane servera. To by mohlo viesť k zníženiu dôležitosti Java
 • Hosting aplikácií Java môže byť drahý vzhľadom na konkrétne potreby sa musíte stretnúť so zakúpeným serverom

kupón pre webhosting

Hľadáte veľa na hosťovaní Java?
A2 Hosting v našich nedávnych testoch rýchlosti a výkonu získala prvé miesto. Ich nespravované hostingové plány podporujú Tomcat, stránky JSP, Java servlety a ďalšie. Práve teraz môžete ušetriť až 50% na svojich plánoch vhodných pre vývojárov. Použite tento odkaz na zľavu
dohodnúť sa.

odporúčané čítanie java

Odporúčané čítanie & Zdroje pre Java

Nasadenie webových aplikácií Java

Rýchly prehľad výkonných nástrojov spoločnosti Amazon na hosťovanie Java. Tomcat JSP Hosting z webových hostiteľov s veľkou podporou pre vývojárov Java

Prečítajte si viac informácií o Apache Tomcat a pozrite si odporúčania tohto softvérového inžiniera týkajúce sa hostovania. Spojler: jedným z nich je JavaPipe
, Softvér Oracle Java

Tento zdroj si budete chcieť uložiť ako záložku pre dokumentáciu, informácie o súvisiacich technológiách Java, ako je GlassFish, školenia a správy o Java. Kódovanie Java & Koncepty so hrou: Java Puzzle Ball

Tento kurz pre začiatočníkov zadarmo z Oracle Learning Library využíva metodológiu založenú na hre, ktorá vás oboznámi s konceptmi Java. Java: Úvod, Ako sa učiť a zdroje

Zostavili sme tento zdroj, aby sme vám pomohli začať sa učiť. Existujú možnosti začatia a ďalšie kroky akcie.

Ukážeme vám, ako sa naučiť Java pomocou populárnej hry Minecraft. „Modding“ Minecraft nie je len pre deti. Aj dospelí sa chcú zabaviť!

Ďalšie funkcie v jazykoch a rámcoch

 • ASP.NET
 • .Internetová sieť
 • VB.NET
 • laravel
 • PHP
 • Ruby on Rails
 • perl
 • Django
 • krajta
 • Zahrnuté na strane servera
 • ColdFusion
 • ASP
 • CodeIgniter
 • CakePHP
 • Node.js
 • Symfony
 • PHP 5
 • PHP 7

Často kladené otázky Java

 • Čo je to Java?

  Java je programovací jazyk a platforma pre vývoj aplikačného softvéru.

 • Je Java rovnaká ako JavaScript?

  Nie. Dva jazyky v skutočnosti vôbec nesúvisia. Ich podobné meno je niečo ako historická nehoda.

 • Na čo sa Java používa?

  Java sa používa na vytváranie ľubovoľných typov softvérových aplikácií. Je nezávislý od platformy, takže môžete napísať aplikáciu raz a spustiť ju kdekoľvek s minimálnym množstvom práce navyše.

 • Je Java stále široko používaná?

  Áno. Aj keď je Java staršia ako 20 rokov, Java je stále jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov na svete.

  Je ťažké presne povedať, aký populárny je počítačový jazyk, ale priemyselný štandard Tiobe Index má vo všetkých dvoch najvyšších pozíciách Java a C.

 • Je to softvér s otvoreným zdrojovým kódom Java?

  Jazyk Java je open-source v tom zmysle, že každý si môže vytvoriť vlastný kompilátor na spustenie kódu Java. Väčšina ľudí však používa konkrétnu implementáciu jazyka.

  Najobľúbenejšie z nich sú open-source. Napríklad OpenJDK je open-source s výnimkou prepojenia. A Oracle HotSpot aj GNU Compiler pre Javu licencované pod GNU GPL.

 • Na ktorých operačných systémoch Java pracuje?

  Java je navrhnutá tak, aby bola široko podporovaná všetkou hardvérovou architektúrou. Java bude pracovať na takmer všetkých operačných systémoch, vrátane Windows, Mac OSX, Linux, Android a iOS.

 • Ako funguje Java?

  Kód Java napísaný programátorom sa skompiluje do bajtkódu Java. Bajtový kód Java sa spúšťa na Java Virtual Machine (JVM). Programy Java bežia na JVM rovnakým spôsobom bez ohľadu na prostredie.

  Flexibilita Java poskytuje kompatibilitu medzi platformami pre všetky počítačové systémy, ktoré majú JVM. Väčšina počítačových systémov má teraz JVM.

 • Čo je prostredie Java Runtime Environment (JRE)?

  JRE je balík, ktorý umožňuje počítaču potrebovať na spustenie programov Java. Zahŕňa Java Virtual Machine (JVM) a štandardné knižnice Java.

 • Môžem pomocou Java vytvoriť webovú stránku?

  Áno. Na strane servera môže byť Java použitá na vytváranie dynamických webových aplikácií rovnakým spôsobom, akým môžu byť PHP, Ruby alebo akýkoľvek iný jazyk..

  Existuje množstvo webových vývojových rámcov pre Java, vrátane Play, Ninja a Grizzly.

  Na strane klienta môžu aplety Java nasadiť a spustiť v prehliadači každý, kto má doplnok prehliadača Java Runtime Environment.

  S vydaním jazyka HTML5 sa však používanie jazyka Java ako jazyka na strane klienta stáva menej bežným.

 • Aké sú alternatívy Java pre programovanie na strane klienta?

  Java na strane klienta vyžaduje doplnok prehliadača.

  Keďže JavaScript je pre webové prehliadače natívny, vo všeobecnosti je lepšou voľbou pre dynamickú interakciu na webovej stránke.
  JavaScript je natívny pre prehliadače a beží v nich oveľa rýchlejšie ako Java.

  JavaScript má navyše prístup k celému DOM. Pre väčšinu webových aplikácií na strane klienta je najlepšou voľbou JavaScript.

 • Existuje čas na použitie Java na programovanie na strane klienta?

  Ak vytvárate klientsku aplikáciu, ktorá je nezávislá od prehliadača, Java je jednou z najlepších dostupných možností, pretože má platformu.

 • Existujú nejaké dobré alternatívy k Java na programovanie webových stránok na strane servera?

  Na programovanie na strane servera sa dá použiť celý rad jazykov a vývojových platforiem. Najobľúbenejšie možnosti sú PHP a Ruby on Rails.

  Existuje mnoho ďalších možností, vrátane Node.js, JavaScript na strane servera. Najpriamejším konkurentom môže byť vďaka svojej histórii s počítačmi a výpočtami zariadení platforma .NET.

 • Ako Java porovnáva s .NET framework?

  Java je open-source a široko podporovaná. Aplikácie Java môžete spúšťať takmer na akejkoľvek architektúre, čo uľahčuje presun a lacný hosting.

  Platforma Java môže prevádzkovať niekoľko užitočných jazykov, ktoré s platformou .NET nepracujú alebo boli opustené, napríklad Ruby a Python..

  Komunita vývojárov pre Java je tiež väčšia, čo môže uľahčiť nájdenie talentu v budúcnosti.

  Ak .NET vyniká vo svojej integrácii s nástrojmi a službami spoločnosti Microsoft. Takže ak z nich potrebujete použiť niekoľko ďalších nástrojov, pravdepodobne budete mať jednoduchšiu prácu s .NET.

 • Ako Java porovnáva Ruby on Rails?

  Niekoľko nezávislých testov porovnávania ukázalo, že Java aplikácie majú lepší výkon ako aplikácie Ruby on Rails – jednoducho bežia rýchlejšie. Pomalšia rýchlosť nie je prekvapujúca, pretože Ruby sa musí interpretovať.

  Rýchlosť behu však nie je všetko. Vývoj aplikácií na koľajniciach je zvyčajne rýchlejší.

 • Ako sa Java na strane klienta porovnáva s programom Flash?

  Obe technológie majú podobné schopnosti, ale Java je na všetkých platformách oveľa lepšie podporovaná. Je tiež otvoreným zdrojom.

  Obaja však vyžadujú doplnky prehliadača a nakoniec budú zbytočné z dôvodu dodatkov k HTML5.

 • Ako sa Java na strane klienta porovnáva so Silverlightom?

  Pokiaľ nepotrebujete konkrétny nástroj, ktorý je k dispozícii iba v systéme Silverlight, Java bude lepšou možnosťou, pretože je k dispozícii takmer vo všetkých systémoch..

  Silverlight má však niektoré skutočne jedinečné funkcie (napríklad Deep Zoom), takže ho možno budete musieť použiť v závislosti od vašich požiadaviek..

 • Čo je JSP?

  JSP je skratka pre Java Server Pages, čo je skorá aplikácia technológie Java na dynamický webový obsah.

  Malé kúsky kódu Java by sa mohli vložiť do dokumentov HTML a výsledky spustenia tohto kódu sa preniesli na webový server za behu. Je veľmi podobný PHP.

 • Ako porovnáva JSP s PHP?

  Ak chcete do HTML dokumentov vložiť malé kúsky kódu na strane servera, použite PHP. Uložte Java pre prípad, keď chcete používať celý rámec.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me