Alternatívy TDO Mini Forms: Obsah zadaný používateľom vo WordPress

zverejnenie: Vaša podpora pomáha udržiavať web v prevádzke! Za niektoré zo služieb, ktoré odporúčame na tejto stránke, získavame poplatok za sprostredkovanie.


Obsah vytvorený používateľmi je vynikajúci spôsob, ako vytvoriť webovú stránku alebo online obchod. Namiesto toho, aby ste museli písať celý obsah sami alebo aby ste zaplatili niekomu, kto ho vytvorí, používatelia sa stanú spotrebiteľmi aj producentmi obsahu. Okrem toho, že jednoducho máte viac bezplatného obsahu, môžu používatelia, ktorí vytvárajú obsah, pravdepodobne propagovať aj svoj obsah – to znamená bezplatné zverejnenie vašich stránok..

TDO mini formuláre a obsah generovaný používateľmi

TDO Mini Forms bol populárny doplnok WordPress, ktorý používateľom umožňoval ľahko odosielať príspevky z front-end stránky WordPress. Dalo by sa použiť na iné typy formulárov (kontaktné formuláre, registračné formuláre), ale to bol jeho hlavný účel. To sa odlišovalo od ostatných populárnych doplnkov formulára, ako je kontaktný formulár 7. TDO Mini Forms vám dokonca umožňuje účtovať poplatky za odoslanie obsahu prostredníctvom integrácie s Paypal.

Čo sa stalo s TDO Mini Forms?

Začiatkom roku 2012 bola v TDO Mini Forms objavená bezpečnostná chyba. Stránky používajúce doplnok začali zlyhať. Autor doplnku spočiatku uviedol, že doplnok opraví, ale oprava nikdy neprišla. Po niekoľkých vydaniach WordPress vrátane veľkej zmeny čísla verzie v roku 2014 nie je TDO Mini Forms len neistá; vôbec to nefunguje.

TDO Mini Forms Alternatívy

Ak hľadáte spôsob, ako prijať obsah generovaný používateľmi z vášho rozhrania WordPress, nezúfajte. Existuje veľa možností na výmenu mini formulárov TDO.

Pluginy podobné TDO Mini Forms

Každý z týchto doplnkov poskytuje rovnaké základné funkcie ako TDO Mini Forms – schopnosť prijímať obsah odoslaný používateľom na webe WordPress. Každý z nich to implementuje trochu inak a žiadna z nich nie je presnou náhradou za TDO Mini Forms. Ak však vyskúšate niekoľko alternatív TDO, pravdepodobne nájdete niečo, čo vám vyhovuje.

 • Gravity Forms, nástroj prémiových formulárov pre WordPress, sa môže použiť na umožnenie používateľom odosielať príspevky z klientskeho rozhrania.
 • Príspevky vložené používateľmi sú priamy doplnok, ktorý vám umožňuje pridať formulár na odoslanie po každej stránke s krátkym kódom alebo miniaplikáciou.
 • Účtovanie front-end je prémiové rozšírenie doplnku Ninja Forms, ktoré umožňuje používateľom vytvárať príspevky, stránky alebo iné vlastné typy príspevkov z klientskeho rozhrania.
 • WP User Front-End je doplnok, ktorý umožňuje používateľom vytvárať, aktualizovať a mazať príspevky, ako aj upravovať ich profil z rozhrania WordPress..
 • USP Pro je vysoko prispôsobiteľný prémiový doplnok, ktorý poskytuje množstvo pokročilých funkcií front-end formulára, vrátane možnosti používateľov odosielať obsah..
 • Front-End Publishing umožňuje používateľom odosielať a upravovať príspevky a tiež umožňuje správcom definovať redakčné kritériá, ktoré musia príspevky spĺňať, ako je napríklad dĺžka a dĺžka. Používatelia s určitými oprávneniami môžu uverejňovať príspevky okamžite, zatiaľ čo iné príspevky používateľov môžu byť nastavené vo fronte na schválenie
 • Front-end Publishing Pro je prémiový doplnok od CodeCanyon, ktorý umožňuje používateľom vytvárať, upravovať a mazať príspevky z klientskeho rozhrania.
 • Frontier Post je jednoduchý prispôsobiteľný doplnok, ktorý používateľom umožňuje odosielať príspevky z klientskeho rozhrania a umožňuje správcom a editorom spravovať príspevky z klientskeho rozhrania.
 • AccessPress Anonymous Post Pro je prémiový doplnok, ktorý umožňuje neprihláseným používateľom (hosťom) odosielať obsah z klientskeho rozhrania. K dispozícii je aj bezplatná verzia.
 • Doplnok na uverejnenie príspevku WordPress je prémiový doplnok, ktorý umožňuje neprihláseným používateľom odosielať a platiť príspevky. Ideálne pre inzeráty a akékoľvek iné stránky s platbami za zverejnenie.

Zostavte si svoju vlastnú výmenu TDO formulárov

Ak si chcete vytvoriť vlastnú alternatívu k TDO Mini Forms, tieto návody vám ukážu, ako zostaviť formuláre, ktoré prijímajú príspevky odoslané používateľmi..

 • WordPress Post z klientskeho rozhrania je výukový program, ktorý prechádza procesom vytvorenia doplnku, ktorý umožňuje používateľom vytvárať príspevky z klientskeho rozhrania.
 • Ako uverejňovať príspevky z vášho klientskeho rozhrania bez doplnku popisuje formu, ktorú autor vytvoril na prijímanie príspevkov na stránkach s hodnotením vína. Myšlienku je možné ľahko prispôsobiť na prijímanie príspevkov do ľubovoľného typu stránok.
 • „Uverejňovanie príspevkov prostredníctvom klientskeho rozhrania“ je trojdielny návod od spoločnosti Tutsplus, v ktorom sa podrobne uvádza, ako povoliť uverejňovanie, úpravy a odosielanie z front-endu vášho webu WordPress:
  • vkladanie
  • Úpravy a mazanie
  • Pokročilé predloženie
 • Odosielanie príspevkov WordPress z klientskeho rozhrania Pomocou rozhrania WP-API je popísaný nový a ľahší spôsob vytvorenia front-end formulára na odoslanie príspevkov pomocou rozhrania WordPress API namiesto rozhrania AJAX, ktoré používajú stránky správcov..
 • Ako pridať funkčnosť front-end vysielania do WordPress vytvorením vlastného doplnku, krok za krokom vás prevedie, ako znova vytvoriť primárnu funkčnosť TDO Mini Forms, front-end vysielanie.
 • Ako povoliť používateľom odosielať príspevky na vaše stránky WordPress vysvetľuje niekoľko rôznych metód pre zadávanie obsahu front-end používateľom.
 • Používanie zavádzača médií WordPress v klientskom rozhraní vysvetľuje, ako sa v klientskom počítači používa nakladač médií založený na skripte jazyka WordPress..
 • Odovzdávanie súborov odoslaných používateľmi z klientskeho rozhrania vysvetľuje, ako používateľom umožniť odosielanie súborov, ktoré sa potom správne pridajú do mediálnej knižnice WordPress..
 • Odosielanie príspevkov WordPress Z klientskeho rozhrania sa dozviete, ako zostaviť formulár, ktorý používateľom umožňuje poskytovať obsah bez prihlásenia do oblasti správcu..
 • Položky s vlastným príspevkom: niekto v Stack Exchange sa pýtal, ako pridať vlastné položky s typom príspevku z klientskeho rozhrania v službe Exchange Exchange; niekto iný odpovedal, s nejakým kódom, ktorý vytvára formulár, ktorý umožňuje používateľom vkladať nové príspevky akéhokoľvek typu.
 • Vytvorenie klientskeho formulára je návod, ktorý ukazuje, ako používať rozšírené vlastné polia a malý kód šablóny na vytvorenie formulára, ktorý môžu návštevníci stránok použiť na pridanie alebo úpravu vlastného obsahu. Pozri tiež: Použitie nástroja acf_form na vytvorenie nového príspevku.

záver

TDO Mini Forms bol skvelý doplnok, ktorý na weboch WordPress ponúka veľmi potrebnú funkciu – schopnosť používateľom umožniť pridávanie príspevkov z klientskeho rozhrania. Bohužiaľ už nie je k dispozícii. Aj keď nájdete kópiu na stiahnutie (a môžete, ak sa pozriete), kvôli obavám o bezpečnosť a nekompatibilite verzií je používanie bezpečné.

Ale existujú aj alternatívy. Či už chcete použiť existujúci doplnok alebo si vytvoriť vlastný front-end formulár, existuje veľa alternatív k TDO Mini Forms.

kupón pre webhosting

Hľadáte veľa hostenia WordPressu?
SiteGround – ohodnotený našimi čitateľmi na prvom mieste – poskytuje rýchly a bezpečný hosting WP a vynikajúcu technickú podporu. Našim čitateľom sme urobili opatrenia, aby sme ich mohli ušetriť 67% na tieto populárne plány. Použite tento exkluzívny odkaz na zľavu
dohodnúť sa.

Ďalšie čítanie a zdroje

Máme viac sprievodcov, návodov a infografík týkajúcich sa kódovania a vývoja:

 • Získate to, za čo platíte: Hosting WordPress je zadarmo, ale existujú dôvody, prečo by ste zaň mohli platiť.
 • Ako zálohovať blog WordPress: Naučte sa, ako chrániť svoj web v čase, keď dôjde k chybe.
 • Aká veľká je ekonomika WordPress ?: Ekonomika WordPress je omnoho väčšia a rozmanitejšia, ako si pravdepodobne uvedomujete.

Ako zrýchliť WordPress

Chcete, aby vaše webové stránky WordPress boli bleskové? Pozrite sa na náš infographic, Ako zrýchliť WordPress. Získajte ďalšie informácie o databázach, sieťach na doručovanie obsahu a ďalšie informácie.

Ako zrýchliť WordPress
Ako zrýchliť WordPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map